Reviews

In this page, you will find our customers reviews about photo studiophotographers and their work. If you would like to express your reviews about photographers or photo studio, please send your reviews to info@fotostudijas.lv

Thank you, the pictures are amazing! I’m guess I will have to come back
for more pictures some day in the future I’ m really happy with the
results!

Tuula

Good afternoon, I would like to say a huge THAN YOU! Photos are amazing. The photographer surpassed my expectations! I would highly recommend you to my friends in Latvia!

Megan

Спасибо за чудесные фотографии! Дети получили большое удовольствие от процесса и от результата.

Жанна

Paldies par bildēm, ļoti skaistas! Paldies fotogrāfam par lielisku darbu un fotostudijai par mājīgu iekārtojumu 🙂

Maija

LIELS,LIELS paldies par bildēm. Dikti jaukas un patiesas, mums pašiem liels prieks skatīties bildītes ne vienu reizi vien. Paldies par pozitīvo un brīvo komunikāciju. Sadarbība ar Jums ļoti patīkama.

Ar cieņ ., Liene

I am very pleased with your company photographers professionalism and positive attitude. The whole process was easy and stress free! Photos are incredibly beautiful.

Rebecca

Labdien! Bildes ir ļoti ļoti skaistas! Uh,es pat nezināju, ka es varu tā izskatīties!
Inese
Sirsnīgs Jums paldies par veltīto laiku, uzmanību un arī pacietību mūsu foto sesijas laikā. Ar prieku izbadījām mūsu īpašo dienu – kāzu gada dienu. Paldies Jums arī par bildēm!

Dace

Milzīgs paldies par lieliskām fotogrāfijam! Tik foršas, esam sajusmā! Vēlreiz LIELS PALDIES! Bija ļoti patīkami ar Jums strādāt! Jūs esat foršs!

Anna un Vitālijs