Ģimenes fotosesija noteikti ir viens no populārākajiem žanriem fotogrāfijas mākslā. Tieši mijiedarbībā starp tuviem un mīļiem cilvēkiem var atklāt un parādīt savas emocijas. Katrs kadrs parāda vecāku, bērnu, mīļoto, draugu un radinieku nesaraujamo saikni. Maigi skatieni, aizkustinoši pieskārieni un unikāli mirkļi, ko fotogrāfs iemūžina procesā, sildīs dvēseli un saviļņos asinis arī pēc daudziem gadiem. Ar pārliecību varam teikt, ka fotogrāfijas neļaus zust atmiņām un atgriezīs nelielu svētku sajūtu!

Ir svarīgi saprast, ka ģimenes fotosesijai, tāpat kā jebkurai citai, ir savas īpatnības un nianses.

Kontakts ar klientu

Visi cilvēki ir atšķirīgi, tāpēc, pirmkārt, fotogrāfa uzdevums ir atrast kontaktu ar klientu un palīdzēt pārvarēt neveiklību. Sirsnīgs smaids, neliels kompliments, humors un atklātība palīdzēs viegli atrast konverģences punktus. Pēc tam jums vajadzētu uzņemt dažus izmēģinājuma kadrus, lai jūs varētu parādīt materiālu un pārliecināties, ka jūsu idejas un gaumes sakrīt.

Ģimenes fotosesija ar mazuli

Fotografējot ģimenes fotosesiju ar mazuli, jāņem vērā arī dažas īpatnības. Svarīgi izvēlēties fotosesijas laiku, kad mazulis būs paēdis, gulējis un ir nomodā, jo no viņa garastāvokļa atkarīgs, kā veiksies fotosesija kopumā!

Grūtības fotosesijas laikā

Papildu grūtības fotosesijas laikā ir bērnu parādīšanās. Katrai vecuma kategorijai bez izņēmuma ir savas īpatnības. Mazi bērni var būt kaprīzi un vispār atteikties sadarboties. Nekādā gadījumā nedrīkst piespiest, lamāt un kliegt uz bērnu! Profesionāls fotogrāfs, izmantojot viltīgus trikus, centīsies pēc iespējas vairāk iesaistīt jūsu bērnu uzņemšanas procesā. Var aizraut ar spēli, sarunu, kustību un patiesu interesi par mazo cilvēku.

Fotografējot ģimenes fotosesiju, fotogrāfam kļūst divreiz grūták. Tikai domājot par ekspozīciju, eksperimentējot ar leņķiem un izmēģinot dažādas pozas, var iegūt kvalitatīvas un interesantas fotogrāfijas. Nebaidieties izmēģināt ko jaunu!!!

Lieliska ģimenes fotogrāfija

Dažreiz jums nav jāpieliek visas pūles, lai iegūtu lielisku ģimenes fotoattēlu. Labs fotogrāfs izmanto vienkāršas atrašanās vietas, lai panāktu maksimālu efektu. Galvenais ir panākt dabiskumu ģimenes locekļu pozās un sejas izteiksmēs, atrast katram veiksmīgāko vietu kompozīcijā.

3 idejas ģimenes fotosesijai

Nelielai ģimenes fotosesijai var izvēlēties gandrīz jebkuru interjeru, ir pieļaujams eksperimentēt ar krāsu, bet nepārspīlēt. Nav nepieciešams pieturēties pie nedēļas nogales mājas stila. Jūs varat valkāt vecus džinsus, savu iecienītāko T-kreklu. Filmētais materiāls izskatīsies dabiskāks.

  • Pidžamu ballīte nav jauna ideja, taču tā nezaudē interesi. Vecāki un bērni pidžamās var lasīt grāmatas un spēlēt galda spēles.
  • Fotosesija vannas istabā. Fotosesija nav obligāti jāveic vannā, to var noorganizēt vannas istabā. Spogulī var nofotografēties, kā mazgā seju, uzklāt mitrinošas maskas, tīrīt zobus. Fotosesija uzreiz kļūs par mājām.
  • Minimālistiskas ģimenes fotosesija var veikt studijā ar dekorācijām vai bez tam. Minimālistiskā fotogrāfija cenšas nodrošināt, lai visa cilvēka uzmanība būtu vērsta uz fotoattēla objektu, un nekas nenovērš šo uzmanību uz sevi.

Vārdu sakot, ieslēdz savu iztēli, un mūsu fotostudijas profesionāls fotogrāfs palīdzēs realizēt ieceres, kā arī sniegs svaigas idejas ģimenes fotosesijai ar un bez dekorācijām.