Fotogrāmatas izgatavošana

Fotogrāmatas izgatavošana tā ir moderna un unikāla iespēja iemūžināt pasākuma, notikuma vai savas ģimenes atmiņas, piedzīvojumus, svētkus un citus būtiskus, neizmirstamus mirkļus vienā grāmatā. Ar fotogrāmatas palīdzību Jūs spēsiet izstāstīt pasaulei par Jūsu neaizmirstamiem mirkļiem. Personalizētas fotogrāmatas ir lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas iemūžināt un saglabāt savas atmiņas par notikušo.

Fotogrāmatu dizaina izstrāde

Fotogrāmatu dizaina izstrāde ir viens no svarīgākajiem etapiem, tāpēc dizaina izveidi varat uzticēt mūsu profesionālajiem dizaineriem vai izveidot to pats un uzticēt mums tā realizēšanu.

Fotogrāmatas izveidošanai ir nepieciešamas jūsu bildes, secība, kādā tās vēlaties redzēt grāmatā, un vēlamie uzraksti vai komentāri, kas sniegtu Jūsu fotogrāmatai īpašu noskaņu. Mēs piedāvājam izdrukāt fotogrāmatu uz kvalitatīva glancēta vai matēta papīra pēc Jūsu izvēles, kura tiks izgatavota maksimāli īsā laikā. Ja ir gatavs dizains, tad iespējama izdrukāt 1-2 dienu laikā.

Fotogrāmatas druka

Fotogrāmatas druka tiek veikta mūsu uzņēmumā un fotogrāmatas ir iespējams izgatavot dažāda izmēra, veida un individuāli izvēlētus dizaina vākus. Fotogrāmatu standarta izmēri ir A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm) un A3 (297 x 420 mm), bet ir iespējami arī citi izmēri. Pie mums ir iespējams iesiet fotogrāmatas dažādos sējumos – cietais sējums, sastiprināts ar spirāli, cietais sējums, sastiprināts ar skrūvi,  līmēti sējumi un mīksto vāku sējumi.

Jums ir jābūt neaizmirstamām, skaistām atmiņām, saglabājiet tās atbilstoši to vērtībai – fotogrāmatā!

Mēs piedāvājam arī kanvas un lielformāta fotogrāfijas drukas pakalpojumus!

Fotogrāmatas izgatavošanas cenas

Mīkstie vāki, 20×20 Cietie vāki, 20×20
Līdz 30 lapām – 30 EUR Līdz 30 lapām – 50 EUR
Līdz 60 lapām – 42 EUR Līdz 60 lapām – 65 EUR
  • Iespējami arī citi fotogrāmatu izmēri
  • Par katru pievienoto lapu – 0,60 EUR
  • Skanēšana – 1 EUR (par vienu attēlu līdz A4)
  • Cenas norādītas ar PVN 

Pasūti jau tagad!
+371 270-22-203
Epasts: info@fotostudijas.lv

Sazinieties ar mums

    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

    Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.