Iemūžiniet savu pēdējo skolas gadu!

Mūsu fotostudija aicina tevi un tavu klasi uz izlaiduma vai pēdējā zvana fotosesiju, kurā varēsi atspoguļot gan savu personību, gan uzņemt draudzīgas grupu bildes ar skolas biedriem un skolotāju. Kā arī koledžu un augstskolu grupas tiek aicinātas uz izlaiduma fotosesiju.

Kas padara mūsu “Izlaiduma fotosesiju” īpašu?

Izlaiduma fotosesija ir īpaša ne tikai tāpēc, ka tas ir svarīgs dzīves posms, bet arī tāpēc, ka tā sniedz iespēju saglabāt un dalīties ar svarīgajiem brīžiem, sajūtām un draudzību, ko radījis skolas laikā pavadītais laiks. Vai vēlies saglabāt savas īpašās atmiņas ar eleganci un stilu? Mūsu fotostudija aicina tevi uz izlaiduma vai Pēdējā zvana fotosesiju, kurā varēsi atspoguļot kā savu personību, tā arī kolektīva kopības garu atmiņām kopā ar mīļo skolotāju.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Izlaiduma fotosesiju”?

PROFESIONĀLI FOTOGRĀFI

Mūsu komandā ir tikai pieredzējuši fotogrāfi, kas spēj radīt neparastus un emocionālus kadrus.

bez Dekorācijām

Piedāvājam minimālistisku vidi bez liekām detaļām.

ĀTRA FOTO APSTRĀDE

Profesionāla foto apstrāde garantē, ka attēli būs gatavi dalīšanai un izdrukai īsā laika posmā.

“Izlaiduma fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Izlaiduma fotosesijas cenas

 • Izlaiduma fotosesija 60 min līdz 10 cilvēkiem ieskaitot skolotāju – 150 EUR,
 • Izlaiduma fotosesija 90 min līdz 15 cilvēkiem ieskaitot skolotāju – 200 EUR,
 • Izlaiduma fotosesija 120 min līdz 20 cilvēkiem ieskaitot skolotāju  – 250 EUR,

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Divu nedēļu laikā, pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi-retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Foto druka

Ja vēlies saglabāt fotogrāfijas taustāmā veidā, piedāvājam izgatavot fotogrāmatas, kanvas, kā arī dažādu izmēru fotogrāfiju izdrukas.
Vairāk informācijas par cenām un iespējām atradīsi:
Fotogrāmatas>>>
Kanvas>>>
Lielformāta foto>>>

Kā sagatavoties “Izlaiduma fotosesijai”?

Sagatavošanās izlaiduma fotosesijai studijā ir svarīgs solis, lai nodrošinātu veiksmīgu un atbilstošu rezultātu. Šeit ir daži ieteikumi, kā sagatavoties izlaiduma fotosesijai:

 1. Izvēlieties piemērotu garderobi: Izvēlieties drēbes, kas atspoguļo jūsu personību un stilu, bet ir arī piemērotas izlaiduma/skolas fotosesijai. Varbūt vēlaties klasisku un elegantu tēlu, vai arī ko vairāk modernu un izteiksmīgu – svarīgi ir, lai jūtieties ērti un pārliecināti.

2. Apmeklējiet frizieri vai makeup meistaru: Ja vēlies, lai tavas mati un grims izskatās nevainojami, iepriekš rezervē laiku friziera un meikapa pakalpojumiem. Tas palīdzēs jums izskatīties un justies labāk kameras priekšā. Tāpat var rezervēt mūsu meistaru pakalpojumus, taču jārēķinās, ka personai būs jāierodas 1 stundu iepriekš, lai sagatavotos.

Make-up – 50 EUR/1 cilvēkam
Make-up + matu ieveidošana – 60 EUR/1 cilvēkam
Vakara make-up – 60 EUR/1 cilvēkam
Vakara make-up + matu ieveidošana – 70 EUR/1 cilvēkam

3. Atcerieties par detaļām: Pievērsiet uzmanību detaļām, piemēram, nagiem, apaviem un aksesuāriem. Tie var būt svarīgi, lai uzlabotu jūsu kopējo izskatu un veidotu harmonisku attēlu.

4. Pārdomājiet draugu/kolektīvu grupas: Ja iespējams, apspriediet ar fotogrāfu vai uzrakstiet pieteikuma formā, cik un kādās draugu grupās dalīsieties kopbildēs. Tas palīdzēs ātrāk noorientēties fotosesijas laikā un izveidot dažādas kolāžas.

5. Atpūtieties un izbaudiet procesu: Visbeidzot, atcerieties, ka fotosesija ir jautrs un emocionāls process! Relaksējieties un izbaudiet katru brīdi, lai varētu dabiski un brīvi izpausties kameras priekšā.

Sagatavošanās ir svarīga, lai jūs varētu justies pārliecināti un gatavi dalīties ar savu personību un stila izjūtu izlaiduma fotosesijā. Izbaudiet šo pieredzi un saglabājiet savus īpašos brīžus uz mūžu!

Mūsu klientu atsauksmes pēc Izlaiduma fotosesijas

Lasiet, ko par mūsu Izlaiduna un Pēdējā zvana fotosesijām saka klienti! Jūsu atsauksmes ir mūsu darba gandarījums un iedvesmas avots, lai turpinātu veidot neaizmirstamas atmiņas.

Es lieliski pavadīju laiku kopā ar kursa biedrenēm. Paldies par atmiņām!

Ekaterina

Nekad nebūtu domājusi, ka fotosesija varētu būt tik interesanta un jautra! Fotogrāfs radīja brīvu un jautru atmosfēru! Paldies!

Zanda

Fotosesija studijā bija pārsteidzoši ērta un produktīva. Tagad mums ir arī brīnišķīgs fotoalbums.

Darja

Mums ļoti patika atmosfēra fotosesijas laikā, un rezultāts pārsniedza visas mūsu gaidas. Iesakām visiem!

Marta

Pateicamies par profesionalitāti, precizitāti un spēju redzēt un atklāt emocijas. Tagad mums ir ne tikai atmiņas, bet arī brīnišķīgas fotogrāfijas!

Diāna

Milzīgs paldies par foršajiem foto, kurus izdevās iemūžināt fotosesijas laikā.

Jūlija

Pieteikties “Izlaiduma” fotosesijai tieši tagad!

Ja esat gatavi radīt klasei atmiņas par kopābūšanu, sazinieties ar mums! Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma anketu, un mēs Jums atbildēsim, lai pārrunātu visas Jūsu vēlmes un idejas fotosesijai.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par Izlaiduma fotosesiju

  Vai Jums ir jautājumi par Izlaiduma fotosesiju? Šeit atradīsiet biežāk uzdotos jautājumus un atbildes, kas palīdzēs Jums sagatavoties neaizmirstamai pieredzei mūsu fotogrāfa pavadībā.

  Kāda ir piemērota garderobe izlaiduma fotosesijai?
  Kolektīvai fotosesijai ieteicamāk būtu gērbties vienotā stilā: klasiskā, svinīgi elegantā vai modernā, uzsverot savu kolektīva individualitāti.
  Fotostudijā ir vieglāk ‘spēlēties ar gaismu’. Cik būtiski tas ir Izlaiduma fotosesijai?
  Gaisma spēlē izšķirošu lomu fotogrāfijā. Studijā mums ir iespēja kontrolēt apgaismojumu, kas ļauj izveidot ideālus apstākļus fotosesijai un uzsvērt ne tikai sejas vaibstus, bet arī izveidot dažādu atmosfēru.
  Cik ilgi ilgst fotosesijas process?
  Fotosesijas ilgums ir atkarīgs no pieteiktā cilvēku skaita un sagatavotības. Ja ir nepieciešams vairāk laika, lai realizētu iecerētās idejas, fotosesijas laiku iespējams pagarināt iepriekš vienojoties vai izrunājot uz vietas par papildus samaksu. Ja ir nepieciešami make-up meistara pakalpojumi, tad pieteiktajiem cilvēkiem jāierodas stundu ātrāk pirms nozīmētā fotosesijas laika. Kopsummā fotosesija varētu aizņemt ne vairāk kā 3 stundas.
  Kāds ir fotosesijas norises process?
  Parasti fotogrāfi sniedz informāciju par to, kā notiks fotosesija, palīdz, kādas pozas jāieņem un kā jāuzvedas vai kur jāskatās kameras priekšā. Bet pamatā tā būs visa kolektīva kopbildes uzņemšana, pēc tam atsevišķās grupās un portretfoto.
  Es neesmu pārliecināts, kā mūsu tērpiem jāizskatās fotosesijā. Vai varat sniegt ieteikumus?
  Protams, mūsu pieredzējušie fotogrāfi var piedāvāt apģērba variantus, kas atbilst kopējai stāsta atmosfērai.
  Vai mums vajadzētu ņemt līdzi kādus rekvizītus vai aksesuārus?
  Mūsu studijā ir pieejami rekvizīti, ko var izmantot priekš fotosesijas pēc pieprasījuma. Kā arī jūs varat ņemt līdzi un izmantot savus, lai piešķirtu jūsu fotosesijai īpašu un individuālu skatījumu.
  Cik ātri pēc uzņemšanas es saņemšu fotogrāfijas?
  Parasti fotogrāfiju apstrāde aizņem 1 līdz 2 nedēļas. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt mūsu klientiem labāko rezultātu īsākajā laikā.
  Kāpēc ir svarīgi izvēlēties profesionālu fotogrāfu?
  Mūsu profesionāļifotogrāfi nodrošina augstas kvalitātes attēlus, rada komfortablu un radošu vidi un nodrošina labu pieredzi visiem iesaistītajiem.
  Vai jums ir pieejami komplekti Izlaiduma fotosesijai ar albuma noformēšanu pēc tam?
  Mums nav pieejami šādi komplekti, taču pēc fotosesijas ir iespējams atsevišķi pasūtīt fotogrāmatas izveidi, ko uzņemsiet Izlaiduma fotosesijas laikā vai jebkuras citas pēc Jūsu izvēles. Šis ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu atmiņas ilgam laikam un ar fotosesijas palīdzību noformēt vienotā stilā.
  Es esmu nepieredzējis šajā jomā un jūtos nedaudz nervozs kameras priekšā. Kā jūs parasti palīdzat klientiem atslābināties?
  Mūsu fotogrāfiem ir liela pieredze un zināšanas par to, kā radīt komfortablu atmosfēru. Jums nav jāuztraucas; mēs palīdzēsim jums justies droši un dabiski kameras priekšā.