Profesionāla apģērbu fotografēšana

Palieliniet savas kolekcijas pievilcību ar profesionāliem apģērbu fotoattēliem. Mūsu studijā izmantotā augstas klases tehnika un radošā pieeja palīdzēs jūsu dizainam izcelties tirgū, piesaistot klientus un veicinot pārdošanu.

Kas padara mūsu apģērbu fotografēšanu īpašu?

Izvēloties mūsu apģērbu fotografēšanas pakalpojumus, jūs iegūstat ne tikai profesionāli uzņemtas fotogrāfijas, bet arī komandas atbalstu, kas saprot nozares smalkumus. Mēs garantējam, ka katrs jūsu apģērba gabals tiks attēlots vispievilcīgākajā gaismā, piešķirot tam nevainojamu izskatu. Mēs strādājam, lai katrs jūsu produkts uzņemtu auditorijas sirdis, tādējādi veicinot zīmola atpazīstamību un pārdošanas apjomus.

Mūsdienu pasaulē ir daudz dažādu apģērbu ražotāju, tāpēc ir ļoti svarīgi uzņemt kvalitatīvas apģērbu fotogrāfijas savam preču katalogam, lai tas atšķirtos no citiem un piesaistītu auditorijas uzmanību.Obligāti jāizceļas konkurentu vidū un jāpārliecina potenciālie klienti iegādāties kvalitatīvas un profesionālas apģērbu fotogrāfijas. Piedāvājam nofotografēt apģērbu katalogam mūsu fotostudijā, kur pieejams viss nepieciešamais aprīkojums, kā arī piedāvājam doties uz izbraukuma fotosesiju.

Apģērbu fotografēšana uz modeles reklāmai

Mūsu apģērbu fotogrāfs parūpēsies, lai jūsu apģērbu fotogrāfijas uz reklāmas modeļa būtu attēlotas tikai no labākās puses caur atbilstošu apgaismojumu, ar pareizo leņķi un kompozīciju. Fotogrāfs ieteiks veiksmīgākās pozas, lai rezultāts būtu veiksmīgs. Fotogrāfijas savā uzņēmumā varat izmantot: apģērbu mājaslapā, katalogos, ievietot internetā un sociālajos tīklos, veidot reklāmas bukletus, banerus un citus reklāmas materiālus.

Atcerieties, ka kvalitatīva apģērbu fotografēšana uz modeļa katalogam ir jebkura uzņēmuma panākumu atslēga!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Apģērbu fotografēšanu”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi zina, kā uzņemt ideālu kadru, kas pārdos Jūsu produktus.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Mūsu studijā pieejamas dažādas dekorācijas un aksesuāri, kas piešķirs unikalitāti Jūsu apģērbu fotogrāfijām.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu foto apstrādi.

“Apģērbu fotografēšana”: Cenas un piedāvājumi

Apģērbu fotografēšanas izmaksas

Apģērba fotosesijas izmaksas var svārstīties no 75-300 eiro stundā un ir atkarīgas no:

 • Fotosesijas veida (ar/bez dekorācijām, interjers);
 • Kopējais darba apjoma (fotogrāfiju skaits);
 • Fotosesijas norises vietas (āra vai studijas fotosesija);
 • Fotosesijas ilguma (stundu skaits);
 • Nepieciešama aprīkojuma fotosesijai;
 • Apstrādāto fotoattēlu skaita u.c.

*Vairāk par cenām: https://fotostudijas.lv/fotosesija-fotosesijas-cenas/

Apģērbu fotografēšana

Nedēļas laikā pēc apģērbu fotosesijas katalogam Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamata apstrādi, elektroniskā veidā. 1h fotosesija var radīt ap 100 bildēm. Fotogrāfiju skaits papildu apstrādei (retušēšanai) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Apģērbu fotografēšanai”?

Lai Jūsu apģērba kolekcija izskatītos nevainojami un pārdošanā spētu konkurēt ar augstākās klases zīmoliem, ir jāpievērš liela uzmanība sagatavošanās procesam pirms fotosesijas. Mēs palīdzēsim Jums soli pa solim izplānot visu nepieciešamo, lai fotoattēli atspoguļotu Jūsu apģērbu ekskluzivitāti un stila izsmalcinātību. Sekojiet mūsu padomiem, un rezultāts pārsniegs Jūsu gaidas!

Gatavošanās apģērba fotosesijai

Lai sagatavotos apģērbu fotosesijai, iesakām iepriekš padomāt par šādiem jautājumiem:

 • Kur notiks apģērbu fotosesija? Apģērbu fotosesiju var rīkot fotostudijā vai uz ceļa, jebkurā jūsu izvēlētā vietā.
 • Vēlies apģērba fotosesiju uz dzīvas modeles vai uz manekena? Fotografējot ar manekenu, pēc tam fotogrāfiju var apstrādāt tā, lai manekens paliktu neredzamas, bildē būs redzams tikai Jūsu apģērbs.
 • Kādus fonus, dekorācijas un dizaina elementus vēlaties? Ja fotosesija notiek mūsu fotostudijā, tad uz vietas ir pieejami dažādu krāsu foni un dekorācijas. Ja fotosesija notiks ceļā, tad pirms fotosesijas iesakām sazināties ar mums, lai nepieciešamības gadījumā varam sagatavot nepieciešamo ekipējumu.
 • Modeļu atlase apģērbu fotosesijai. Apģērbu fotosesiju var veikt arī bez modeļiem. Varat pastāstīt mums par savām vēlmēm un uzticēties mums, lai mēs izvēlētos jums piemērotus modeļus.
 • Cik daudz dažādu fotoattēlu no katra produkta jums ir nepieciešams rezultātā?

Droši sūtiet savas idejas un paraugus, lai mums būtu vieglāk saprast Jūsu vēlmes!

Apģērbu fotosesijas organizēšana

Liela uzmanība jāpievērš apģērbu un citu svarīgu detaļu fotosesija. Jo vairāk uzmanības, jo labāks rezultāts. Jūsu ērtībām varam pilnībā noorganizēt apģērbu fotosesiju. Mēs piedāvājam:

 • Idejas fotosesijām pēc Jūsu vēlmēm;
 • Apraides modeļos (atbilstoši jūsu vēlmēm);
 • Vietas izvēli apģērbu fotosesijas nodrošināšanai;
 • Stilista, friziera un vizāžista pakalpojumus;
 • Fotosesijas, video filmēšanu, apstrādi, montāžu.

Mūsu “Apģērbu fotografēšanas” klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu apģērbu fotografēšanas pakalpojumiem saka klienti, kuri jau ir izmantojuši mūsu profesionālās fotostudijas sniegtās iespējas. Viņu viedoklis ir mūsu darba kvalitātes apliecinājums.

Lieliska darba kvalitāte! Mūsu apģērbu katalogs izskatās stilīgs un izceļas starp konkurentiem. Liels paldies Fotostudijas.lv komandai par profesionālo pieeju un kvalitāti. Iesaku!

Laura

Pasūtījām fotosesiju jaunajai kolekcijai. Visas fotogrāfijas pārsniedza mūsu sagaidīto, un tagad mūsu vietne izskatās augstākā līmenī. Paldies!

Jānis

Strādājam ar šo studiju jau ne pirmo gadu. Kā vienmēr, augsts profesionalitātes līmenis un sapratne par mūsu vajadzībām. Liels paldies!

Ilze

Esmu apģērbu dizainere, un man bija ļoti svarīgi, lai katrs sīkums būtu redzams. Fotostudijas.lv fotogrāfi strādāja augstākajā līmenī. Esmu ļoti apmierināta.

Aiga

Pirmo reizi vērsos šajā studijā pēc ieteikuma. Darbs tika izpildīts termiņā, un esmu apmierināta ar rezultātu. Īpaši patika darbs ar modeli.

Olga

Mums organizēja izbraukuma fotosesiju apģērbam. Profesionāla aprīkojuma, prasmīgs fotogrāfs, kvalitatīvi uzņēmumi. Iesaku!

Kārlis

Vienmēr zinājām, ka interneta pārdošanai nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas. Studija tika galā teicami! Tagad pasūtījumu skaits ir ievērojami pieaudzis.

Līga

Ļoti patīkami strādāt ar sava darba profesionāļiem. Mūsu apģērbs fotogrāfijās izskatās dārgāks un pievilcīgāks. Paldies!

Andris

Pasūtījām fotosesiju katalogam. Neskatoties uz lielo darba apjomu, viss tika izdarīts ātri un kvalitatīvi. Atsevišķs paldies fotogrāfam par pacietību un profesionalitāti.

Inese

Mums bija nepieciešamas ne vienkārši fotogrāfijas, bet māksla. Un rezultāts – elpu aizraujoši kadri, ko lepni izvietojam savā katalogā. Pateicos!

Māris

Pieteikties “Apģērbu fotografēšanai” tieši tagad!

Vai esat gatavs saviem apģērbu kolekcijām piešķirt profesionālu vizuālo identitāti? Sazinieties ar mums, lai pieteiktu apģērbu fotografēšanas sesiju vai lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Apģērbu fotografēšanu”

  Ir jautājumi par apģērbu fotografēšanu? Šeit jūs atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas palīdzēs jums sagatavoties savai fotosesijai un izprast, kā mēs strādājam, lai sasniegtu izcilu rezultātu.

  Kādas ir jūsu apģērbu fotografēšanas studijā priekšrocības?
  Mūsu studijā apģērbu fotografējot jūs iegūstat profesionālas bildes ar pareizu apgaismojumu, leņķiem un kompozīciju. Mūsu pieredzējušais fotogrāfs palīdzēs izvēlēties veiksmīgas pozas, lai demonstrētu apģērbu vislabākajā veidā.
  Vai jums ir aprīkojums āra fotosesijām?
  Jā, mums ir viss nepieciešamais mobilais aprīkojums, lai organizētu āra fotosesiju un nodrošinātu augstas kvalitātes fotogrāfijas arī ārpus studijas.
  Cik ilgs ir foto materiālu apstrādes laiks pēc fotosesijas?
  Apstrādes laiks atkarīgs no darba apjoma, bet mēs cenšamies nodrošināt gatavas fotogrāfijas 5-10 darba dienu laikā pēc fotosesijas.
  Kādus fona risinājumus jūs varat piedāvāt apģērbu fotografēšanai katalogam?
  Mums ir plašs fonu un aksesuāru klāsts, lai izceltu jūsu produkta īpašības. Mēs varam izmantot vienkrāsainus fonus, teksturētas virsmas vai izveidot individuālu risinājumu atbilstoši jūsu vēlmēm.
  Vai iespējams veikt konsultāciju pirms fotosesijas, lai apspriestu detaļas?
  Protams! Mēs iesakām veikt iepriekšēju konsultāciju, lai apspriestu visas detaļas un vēlmes saistībā ar fotosesiju. Tas mums palīdzēs labāk sagatavoties un nodrošināt jums ideālu rezultātu.
  Kādas ir prasības modeļiem, ja es vēlos atvest savu?
  Ja jūs atvedat savu modeli, svarīgi, lai viņa/viņš justos ērti kameras priekšā un atbilstu jūsu apģērba stilam. Mēs esam gatavi strādāt ar jebkuru modeli, palīdzot viņiem parādīt sevi no labākās puses.
  Vai varu pasūtīt pie jums aksesuāru fotografēšanu kopā ar apģērbu?
  Jā, mēs piedāvājam pilnu servisu spektru, un aksesuāru fotografēšana ir daļa no mūsu kompetencēm.
  Kā es varu uzzināt brīvas dienas fotosesijas norisei?
  Lai noskaidrotu brīvas dienas, jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai rakstīt uz info@fotostudijas.lv
  Kādā formātā es saņemšu gatavās fotogrāfijas?
  Jūs saņemsiet fotogrāfijas augstas izšķirtspējas formātos, kas piemēroti drukāšanai un izvietošanai internetā. Pēc nepieciešamības mēs varam nodrošināt arī citus formātus.
  Ko darīt, ja pēc fotosesijas vēlos papildus apstrādi vai retušu dažiem kadriem?
  Mēs esam gatavi veikt papildus retušu vai apstrādi pēc jūsu pieprasījuma. Apspriediet to ar mums, un mēs atradīsim optimālu risinājumu jūsu vajadzībām.