Izbraukuma fotosesija – mirkļi kļūst mūžīgi

Izbaudiet fotogrāfijas mākslu jebkurā Jūsu izvēlētā vietā ar profesionālu izbraukuma fotosesiju. Mēs piegādāsim neaizmirstamu pieredzi un kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļo Jūsu īpašos momentus. Perfekti piemērots ģimenes pasākumiem, personiskiem projektiem vai profesionāliem uzdevumiem. Pasūtiet tagad, lai iemūžinātu savas dzīves skaistākos notikumus!

Kas padara mūsu izbraukuma fotosesiju īpašu?

Ja Jums jau sen ir doma organizēt fotosesiju kādā īpašā vietā, bet nekādi neizdodas to realizēt, tad izbraukuma fotosesija ir lieliska iespēja īstenot Jūsu ieceres. Izbraukuma fotosesijas laikā mūsu pieredzējušais fotogrāfs, nodrošinoties ar visu nepieciešamo aprīkojumu pilnvērtīgai fotosesijas norisei, sagādās Jums kvalitatīvas un acij tīkamas fotogrāfijas visdažādākajiem mērķiem. Izbraukuma fotosesija var notikt gan īpaši izvēlētā interjerā, gan brīvā dabā. Mūsu fotogrāfs jebkuros apstākļos izveidos pašas skaistākās kompozīcijas.

Jums ir iespēja izvēlēties vidi, kurā Jūsu ieceres pārtaps realitātē, neatkarīgi no tā, vai izbraukuma fotosesija nepieciešama Jūsu darba vajadzībām vai Jūs vienkārši vēlaties papildināt ģimenes albumu ar skaistām fotogrāfijām. Brīvā dabā, speciāli iekārtotā interjerā vai mājās – fotogrāfs parūpēsies par to, lai centrālais tēls organiski iekļautos kopainā.Ja Jūs vēlaties izbraukuma fotosesiju svētkos, mūsu fotogrāfs, izmantojot pārvietojamo studijas aprīkojumu, spēs tos iemūžināt un saglabāt Jūsu atmiņas kvalitatīvu fotogrāfiju veidā.

Izbraukuma fotosesijas iekštelpās

Ja vēlaties fotosesiju kontrolētākā vidē, izbraukuma fotosesiju ir iespējams noorganizēt iekštelpās, Jūsu izvēlētā interjerā. Šāds piedāvājums ir īpaši vilinošs tiem, kuriem ir vajadzīga nepiespiesta vide darba projektu realizēšanā.

Atšķirīgs interjers būs īpaši noderīgs katalogiem, kā arī arhitektūras vai interjera reklāmas materiālu veidošanā.

Izbraukuma fotosesijas ir patīkams piedzīvojums ikkatram. Ģimenes kopbildes, dzimšanas dienas vai gadadienas – katram notikumam ir iespējams pielāgot konkrētu telpu iekārtojumu, kas pastiprinās vēlamo noskaņu. Izbraukuma fotosesija izdosies daudz patīkamāka, ja tā notiks Jums jau pazīstamā vidē, kurā varēsiet brīvi un nepiespiesti baudīt fotosesijas sniegtās izjūtas.

Izbraukuma fotosesija pie dabas

Katram gadalaikam piemīt sava maģija – vasara ziedošā pļavā Zemgales līdzenumos vai sniegoti pakalni Vidzemes augstienē, rudens Siguldā vai pavasara plaukstošie ziedu krūmi Rīgas parkos.

Izbraukuma fotosesija pie dabas palīdzēs Jums izveidot vēlamos apstākļus, kuri nesniegtu to pašu piepildījuma sajūtu, ja tiktu veidoti mākslīgā vidē. Dabiskā dienas gaisma ir fotogrāfa draugs.

Izbraukuma fotosesija brīvā dabā var būt gan Jūsu individuālais, gan arī tāds piedzīvojums, ko Jūs izbaudīsiet ar sev īpašu cilvēku – jebkuram mērķim ir iespējams piemeklēt apstākļus, kas pastiprinās izjūtas un radīs paliekošas un krāšņas atmiņas.

Fotogrāfs palīdzēs izveidot kompozīciju, kurā tiks rasts balanss starp Jums un to, kas Jums ir apkārt. Mēs pierādīsim, ka kvalitatīvas un skaistas fotogrāfijas ir iespējams radīt jebkuros brīvdabas apstākļos, pateicoties profesionālajam aprīkojumam zinoša fotogrāfa rokās.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Izbraukuma fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu komandā strādā tikai pieredzējuši fotogrāfi, kas spēj iemūžināt Jūsu svarīgākos brīžus.

ELASTĪGAS
LOKĀCIJAS IZVĒLE

Izvēlieties sev tīkamāko vietu fotosesijai – mēs piemērosimies Jūsu vajadzībām un iecerei.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru foto apstrādi, saglabājot augstu attēlu kvalitāti un krāsu dzidrumu.

“Izbraukuma fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Izbraukuma fotosesijas cena

Izbraukuma fotosesijas cena ir no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR.

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā pareizi sagatavoties “Izbraukuma fotosesijai”?

Lai fotogrāfijas izdotos pēc iespējas labākas, mēs Jums sniegsim dažus ieteikumus, kā sagatavoties fotosesijai, jo lieliskas fotogrāfijas sākas ar rūpīgu sagatavošanos, un mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev izcelt vislabākās īpašības un radīt skaistus mirkļus.

 • Precizējiet fotosesijas mērķi un izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot. Internetā var pasmelties daudz ideju fotogrāfijām.
 • Piemeklējiet dažādus apģērbu komplektus, kā arī aksesuārus, kas izskatās vislabāk, un pieskaņojiet tos fotosesijas videi.
 • Varat izmēģināt pie spoguļa dažādas pozas, lai fotosesijas laikā Jūs varētu pievērsties pašam procesam.
 • Nepieciešams pozitīvi noskaņoties procesam un atpūsties, lai arī pēc fotosesijas, skatoties uz bildēm, būtu jūtams prieks.
 • Sievietēm ieteicams uztaisīt manikīru un pedikīru.
 • Iesakam izmantot profesionālā vizāžista pakalpojumus, lai fotogrāfijas Jūs attēlotu tikai labākajā izskatā (to var izdarīt arī pie mums, iepriekš piesakot pakalpojumu).
 • Fotošops mūsdienās dara brīnumus, bet tik un tā vajadzētu parūpēties par apavu tīrību.
 • Ja fotosesijā piedalās arī mazie bērni, tad atcerieties, ka viņi ātrāk nogurst, līdz ar to paņemiet līdzi ēdienu, rotaļlietas un autiņus, lai varētu uztaisīt pārtraukumu, ja tas būs nepieciešams.
 • Paņemiet līdzi pledu – tas kalpos kā aksesuārs, siltuma avots un noderēs arī tad, ja vakar bija lietus un zeme vēl ir mitra.
 • Ja fotosesija notiek aukstā periodā, tad ļoti laba doma ir paņemt līdzi siltu termosu – tas Jūs ne tikai sasildīs, bet arī  tiks izmantots kā dekorācija.
 • Ja Jums pēkšņi gadās kādas izmaiņas un Jūs  nevarat ierasties laicīgi, tad noteikti paziņojiet par to mums.
 • Improvizējiet un nekautrējieties, jo tādā veidā bieži tiek uzņemtas labākās fotogrāfijas un patiesas emocijas.
 • Smaidiet, jo smaids pārvērš gan cilvēku, gan fotogrāfijas.

Mūsu “Izbraukuma fotosesiju” klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu “Izbraukuma fotosesiju” pakalpojumu saka klienti, kuri ir izbaudījuši šo unikālo pieredzi. Viņu atsauksmes ir mūsu darba spogulis un lielākais iedvesmas avots.

Organizējām izbraukuma fotosesiju ar Fotostudijas.lv dabā. Neskatoties uz kaprīzo laiku, fotogrāfe spēja atrast ideālus skatus un brīžus. Fotogrāfijas vienkārši lieliskas!

Jānis Bērziņš

Fotosesija izbraukumā mūsu birojā pārspēja iecerēto. Fotostudijas.lv komandas profesionalitāte ir augstākajā līmenī!

Olga Ivanova

Gribējām kaut ko īpašu mūsu kāzām. Izbraukuma fotosesija dabā bija ideāls risinājums. Pateicamies komandai par neaizmirstamajiem mirkļiem!

Elīna Kļaviņa

Esmu izmantojis šīs studijas pakalpojumus jau ne pirmo reizi. Īpaši priecēja izbraukuma fotosesija: komforts, kvalitāte un visu vēlmju ņemšana vērā.

Mārtiņš Ozoliņš

Teicams darbs! Izbraukuma fotosesija mūsu mājās radīja mājīgu un siltu atmosfēru fotogrāfijās. Paldies!

Inese Kalniņa

Pasūtījām izbraukuma fotosesiju meiteņu vakaram. Ļoti apmierinātas ar rezultātu! Fotogrāfijas ir spilgtas, emocionālas un atmiņā paliekošas.

Viktoria Semenova

Izbraukuma fotosesija ziemā – tas bija kaut kas neparasts! Pateicos par siltu attieksmi un elpu aizraujošiem kadriem sniegotās dabas fonā.

Rihards Liepiņš

Milzīgs paldies par profesionalitāti un darba kvalitāti. Izbraukuma fotosesija parkā kļuva par saliedējošu piedzīvojumu mūsu ģimenei.

Daiga Vēvere

Viss notika augstākajā līmenī! Sākot ar lokācijas izvēli līdz fotogrāfiju apstrādei. Pateicos Fotostudijas.lv komandai par neaizmirstamu izbraukuma fotosesiju.

Laima Balode

Pasūtījām izbraukuma fotosesiju jubilejai. Viss tika organizēts un veikts augstākajā līmenī. Iesaku!

Uldis Pētersons

Piesakies “Izbraukuma fotosesijai“ tieši tagad!

Vai esat gatavi iemūžināt svarīgākos dzīves brīžus? Sazinieties ar mums, lai pieteiktos “Izbraukuma fotosesijai” vai uzdotu jautājumus par pakalpojumu. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums sasniegt Jūsu sapņus.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Izbraukuma fotosesiju”

  Šeit atradīsiet biežāk uzdotus jautājumus un mūsu sniegtās atbildes par “Izbraukuma fotosesiju” pakalpojumu. Mēs esam apkopojuši svarīgāko informāciju, lai Jūs varētu vieglāk plānot savu nākamo fotosesiju.

  Kādas ir Jūsu studijas izbraukuma fotosesiju īpatnības salīdzinājumā ar citiem?
  Mūsu izbraukuma fotosesijas piedāvā unikālu iespēju ieraudzīt katru klientu no jauna skatupunkta. Profesionāls fotogrāfs palīdzēs Jums atklāt sevi ērtā un Jums piemērotā vidē, izmantojot profesionālu aprīkojumu. Mēs vērtējam individuālu pieeju katram klientam un tiecamies saprast un realizēt Jūsu vēlmes dzīvē.
  Cik grūti ir organizēt izbraukuma fotosesiju telpās? Vai ir nepieciešami kādi īpaši nosacījumi?
  Fotosesijas organizēšana telpās nav sarežģīta. Galvenais ir nodrošināt pietiekamu apgaismojumu un vietu. Mūsu pieredzējušie fotogrāfi spēj pielāgoties dažādiem apstākļiem un izvēlēties labākos leņķus uzņemšanai.
  Vai es varu rīkot izbraukuma fotosesiju dabā ziemā? Vai tas ir iespējams?
  Protams! Ziemas ainavas var kalpot par lielisku fonu Jūsu fotosesijai. Mūsu fotogrāfi spēj strādāt dažādos klimatiskajos apstākļos un padarīt Jūsu fotosesiju neaizmirstamu.
  Es neesmu pārliecināts par izvēli, kur rīkot izbraukuma fotosesiju. Vai Jūs varat ieteikt?
  Jā, mēs ar prieku dalīsimies ar idejām un piedāvāsim pārbaudītas un interesantas lokācijas Rīgā un tās apkārtnē.
  Cik ilgi notiek standarta izbraukuma fotosesija?
  Standarta izbraukuma fotosesija parasti ilgst no 1 līdz 2 stundām. Tomēr viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un uzdevumiem, kas tiek uzdoti fotogrāfam.
  Kādus papildus pakalpojumus Jūs piedāvājat izbraukuma fotosesijas laikā?
  Izbraukuma fotosesijas laikā mēs nodrošinām visu nepieciešamo profesionālo aprīkojumu. Ir arī iespējama aksesuāru un papildu apgaismojuma noma.
  Vai ir iespējams organizēt izbraukuma fotosesiju manā birojā biznesa portretu veidošanai manai komandai?
  Protams! Mēs esam pieredzējuši biznesa portretu veidošanā un esam gatavi organizēt fotosesiju Jūsu birojā, lai atspoguļotu Jūsu biznesa atmosfēru.
  Ko darīt, ja laika apstākļi sabojā fotosesiju dabā ieplānotajā dienā?
  Mēs vienmēr esam gatavi dažādiem apstākļiem. Ja laika apstākļi neļauj veikt fotosesiju, mēs piedāvāsim to pārcelt uz citu datumu vai meklēsim alternatīvu vietu uzņemšanai.
  Es vēlos organizēt neparastu fotosesiju eksotiskā vietā. Vai Jūsu fotogrāfi var to realizēt?
  Mūsu fotogrāfi ir gatavi radošiem izaicinājumiem! Pastāstiet mums par savu ideju, un mēs apspriedīsim visas detaļas un iespējas tās realizēšanai.
  Cik ātri es saņemšu bildes pēc izbraukuma fotosesijas?
  Parasti bildes tiek nosūtītas klientam 7-10 darba dienu laikā. Ja Jums attēli ir nepieciešami steidzami, mēs to varam apspriest un meklēt iespēju paātrināt procesu.