Ja Jums jau sen ir doma organizēt fotosesiju kādā īpašā vietā, bet nekādi neizdodas to realizēt, tad izbraukuma fotosesija ir lieliska iespēja īstenot Jūsu ieceres. Izbraukuma fotosesijas laikā mūsu pieredzējušais fotogrāfs, nodrošinoties ar visu nepieciešamo aprīkojumu pilnvērtīgai fotosesijas norisei, sagādās Jums kvalitatīvas un acij tīkamas fotogrāfijas visdažādākajiem mērķiem. Izbraukuma fotosesija var notikt gan īpaši izvēlētā interjerā, gan brīvā dabā. Mūsu fotogrāfs jebkuros apstākļos izveidos pašas skaistākās kompozīcijas.

Jums ir iespēja izvēlēties vidi, kurā Jūsu ieceres pārtaps realitātē, neatkarīgi no tā, vai izbraukuma fotosesija nepieciešama Jūsu darba vajadzībām vai Jūs vienkārši vēlaties papildināt ģimenes albumu ar skaistām fotogrāfijām. Brīvā dabā, speciāli iekārtotā interjerā vai mājās – fotogrāfs parūpēsies par to, lai centrālais tēls organiski iekļautos kopainā.

Ja Jūs vēlaties izbraukuma fotosesiju svētkos, mūsu fotogrāfs, izmantojot pārvietojamo studijas aprīkojumu, spēs tos iemūžināt un saglabāt Jūsu atmiņas kvalitatīvu fotogrāfiju veidā.

Izbraukuma fotosesijas iekštelpās

Ja vēlaties fotosesiju kontrolētākā vidē, izbraukuma fotosesiju ir iespējams noorganizēt iekštelpās, Jūsu izvēlētā interjerā. Šāds piedāvājums ir īpaši vilinošs tiem, kuriem ir vajadzīga nepiespiesta vide darba projektu realizēšanā.

Atšķirīgs interjers būs īpaši noderīgs katalogiem, kā arī arhitektūras vai interjera reklāmas materiālu veidošanā.

Izbraukuma fotosesijas ir patīkams piedzīvojums ikkatram. Ģimenes kopbildes, dzimšanas dienas vai gadadienas – katram notikumam ir iespējams pielāgot konkrētu telpu iekārtojumu, kas pastiprinās vēlamo noskaņu. Izbraukuma fotosesija izdosies daudz patīkamāka, ja tā notiks Jums jau pazīstamā vidē, kurā varēsiet brīvi un nepiespiesti baudīt fotosesijas sniegtās izjūtas.

Izbraukuma fotosesija pie dabas

Katram gadalaikam piemīt sava maģija – vasara ziedošā pļavā Zemgales līdzenumos vai sniegoti pakalni Vidzemes augstienē, rudens Siguldā vai pavasara plaukstošie ziedu krūmi Rīgas parkos.

Izbraukuma fotosesija pie dabas palīdzēs Jums izveidot vēlamos apstākļus, kuri nesniegtu to pašu piepildījuma sajūtu, ja tiktu veidoti mākslīgā vidē. Dabiskā dienas gaisma ir fotogrāfa draugs.

Izbraukuma fotosesija brīvā dabā var būt gan Jūsu individuālais, gan arī tāds piedzīvojums, ko Jūs izbaudīsiet ar sev īpašu cilvēku – jebkuram mērķim ir iespējams piemeklēt apstākļus, kas pastiprinās izjūtas un radīs paliekošas un krāšņas atmiņas.

Fotogrāfs palīdzēs izveidot kompozīciju, kurā tiks rasts balanss starp Jums un to, kas Jums ir apkārt. Mēs pierādīsim, ka kvalitatīvas un skaistas fotogrāfijas ir iespējams radīt jebkuros brīvdabas apstākļos, pateicoties profesionālajam aprīkojumam zinoša fotogrāfa rokās.

Izbraukuma fotosesijas cena

Izbraukuma fotosesijas cena ir no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR.

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Ieteikumi, kā sagatavoties izbraukuma fotosesijai

Lai fotogrāfijas izdotos pēc iespējas labākas, mēs Jums sniegsim dažus ieteikumus, kā sagatavoties fotosesijai.

 • Precizējiet fotosesijas mērķi un izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot. Internetā var pasmelties daudz ideju fotogrāfijām.
 • Piemeklējiet dažādus apģērbu komplektus, kā arī aksesuārus, kas izskatās vislabāk, un pieskaņojiet tos fotosesijas videi.
 • Varat izmēģināt pie spoguļa dažādas pozas, lai fotosesijas laikā Jūs varētu pievērsties pašam procesam.
 • Nepieciešams pozitīvi noskaņoties procesam un atpūsties, lai arī pēc fotosesijas, skatoties uz bildēm, būtu jūtams prieks.
 • Sievietēm ieteicams uztaisīt manikīru un pedikīru.
 • Iesakam izmantot profesionālā vizāžista pakalpojumus, lai fotogrāfijas Jūs attēlotu tikai labākajā izskatā (to var izdarīt arī pie mums, iepriekš piesakot pakalpojumu).
 • Fotošops mūsdienās dara brīnumus, bet tik un tā vajadzētu parūpēties par apavu tīrību.
 • Ja fotosesijā piedalās arī mazie bērni, tad atcerieties, ka viņi ātrāk nogurst, līdz ar to paņemiet līdzi ēdienu, rotaļlietas un autiņus, lai varētu uztaisīt pārtraukumu, ja tas būs nepieciešams.
 • Paņemiet līdzi pledu – tas kalpos kā aksesuārs, siltuma avots un noderēs arī tad, ja vakar bija lietus un zeme vēl ir mitra.
 • Ja fotosesija notiek aukstā periodā, tad ļoti laba doma ir paņemt līdzi siltu termosu – tas Jūs ne tikai sasildīs, bet arī  tiks izmantots kā dekorācija.
 • Ja Jums pēkšņi gadās kādas izmaiņas un Jūs  nevarat ierasties laicīgi, tad noteikti paziņojiet par to mums.
 • Improvizējiet un nekautrējieties, jo tādā veidā bieži tiek uzņemtas labākās fotogrāfijas un patiesas emocijas.
 • Smaidiet, jo smaids pārvērš gan cilvēku, gan fotogrāfijas.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)