Fotostudija Rīgā – Foto pakalpojumi un fotostudijas īre

Fotostudija atrodas pašā Rīgas centrā. Studijā ir 2 zāles, kuras var izmantot fotosesijām un video filmēšanai, rīkot meistarklases, ballītes un citus pasākumus. Zāles atšķiras pēc iekšējā noformējuma un cenas. Plašas iespējas darbam kā ar dabīgo, tā arī ar mākslīgo apgaismojumu. Studijā ir viss nepieciešamais priekšmetu fotografēšanai. Fotostudijā ir dažāda stila oriģinālas dekorācijas ar daudzveidīgiem rekvizītiem, kuri regulāri tiek papildināti: gulta, dīvāns, ventilators, vintage spogulis, kā arī ir pārvietojama studija.

Studija 1

Studija 2

Kopējā platība 190 m2, kurā ietilpst: mājīga fotostudijas zāle ar maināmu papīra fonu sistēmu un zāle ar stūra cikloramu, kurā ir lieli panorāmas logi, dažāda noformējuma sienas, kā arī vēl daudz kas cits (sīkāk studijas aprakstā).

Studijā pieejams bezmaksas WiFi-internets, 2 tualetes, virtuve ar mikroviļņu krāsni, ledusskapi, tējkannu un traukiem, vieta atpūtai, kā arī citas palīgtelpas.

Bez lokācijām, kas šobrīd atrodas mūsu fotostudijā, ir vēl arī papildus maināmas lokācijas. Maināmo lokāciju uzstādīšanas cena pēc vienošanās, atkarībā no uzstādīšanas sarežģītības, neatkarīgi no stundu daudzuma. Iespējams uzstādīt lokāciju pēc Jūsu skices.

Rekvizīti fotosesijām un video uzņemšanai

Papildus rekvizīti: dažādas mēbeles, gulta, dīvāni, rotaļlietas, grozi, spoguļi, apģērbs, kostīmi, cepures, cimdi, bižutērija, un citi aksesuāri. Nepieciešams vienoties atsevišķi.
Jūsu ērtībām pieejams arī gludināmais dēlis un gludeklis, apģērbu pakaramie (7 gab.).

Fotostudijas aprīkojums

Melns vinila fons. Balts, melns, pelēks, bēšīgs, oranžs un zils papīra fons vienmēr ir uz vietas, mēdz būt arī citās krāsās. Monobloks Bowens 500 W-8 gab., softbox, stripbox, tubus, lietussargi, statīvi, portretu šķīvis (Beauty Dish), reflektori, sinhronizatori, saliekamie atstarotāji 5 vienā, pastāvīgas gaismas avoti video uzņemšanai un citi piederumi.

Priekšmetu fotografēšanai galds, balts un melns fons.

Fotogrāfiem iesācējiem palīdzēsim ar gaismas un citu aprīkojumu uzstādīšanu. Ja Jums nav nepieciešamās tehnikas vai nav pilna komplektācija, piedāvājam to īrēt pie mums.

Fotostudijas papildus pakalpojumi

 • Vizāžista pakalpojumi
 • Fotogrāfa pakalpojumi
 • Foto apstrāde, fotomontāža un retušēšana

Foto un video pakalpojumi – Pilns ražošanas cikls

Jūsu ērtībām mēs varam uzņemties pilnu vai daļēju foto, video uzņemšanas plānošanu, organizēšanu, tāmju sastādīšanu un kastingu organizēšanu. Fotogrāfu, vizāžistu, stilistu un modeļu atlasi varam veikt Jūsu vietā. Post-production organizācija un vadīšana.

Fotostudijas īres cena

Fotostudijas īres cena tiek rēķināta pa stundām un ir atkarīga no laika un dienas. Cenas no 20 līdz 30 EUR/stundā. Plašāka informācija pieejama studijas aprakstā šeit: Studija 1 vai Studija 2 ar cikloramu.

Izdevīgi! Tagad iespējams iegādāties abonementu fotostudijas īrei.
Vairāk informācijai jautājiet mums.

Fotostudijas noma – rezervācija

Fotostudiju iespējams rezervēt iepriekš piesakoties elektroniski: info@fotostudijas.lv vai pa tālruni (labāk sūtīt SMS) +371 270-22-203

Izvēlieties zāli un laiku šeit: Studija 1 vai Studija 2 ar cikloramu.

Nepieciešams norādīt:

 • Studija 1 vai Studija 2 ar cikloramu
 • Datumu, laiku no cikiem līdz cikiem
 • Vārdu
 • Telefona numuru
 • Elektronisko adresi
 • Informāciju par fotosesiju, ja tajā piedalās vairāk par 7 cilvēkiem un, ja būs nepieciešams papildus aprīkojums.

Studija 1

Gaiša fotostudijas zāle ar augstiem griestiem, dažāda stila un faktūras sienām, maināmu fonu sistēmu, lieliem panorāmas logiem un dabīgu dienas apgaismojumu, kā arī iespēju bloķēt dienas gaismu ar rullo blackout žalūzijām. Fotostudijas zāle ir piemērota jebkurai fotosesijai un video filmēšanai.

Fotostudijā ir pieejams:

 • Antīka siena ar vecināta koka efektu.
 • Balta siena ar stilīgu dekoratīvo reljefu.
 • Dekoratīvā siena ar pelēku, senlaicīga apmetuma efektu.
 • Griesti ar āķiem dažādu karināmo dekorāciju izmantošanai.
 • Pieejamas šūpoles un citas dekorācijas pēc vienošanās.
 • Liels panorāmas skata logs.
 • Bay & Bow stila panorāmas skata logs.
 • Studijas aprīkojums fotosesijām un video filmēšanai.Fotostudijas īre ir iespējama, izmantojot mūsu vizāžista, stilista un fotogrāfa pakalpojumus, kā arī ar Jūsu pašu speciālistiem.

Vairāk par Studiju 1

Grafiks

Studija 2 ar cikloramu

Gaiša fotostudijas zāle ar baltu stūra cikloramu. Augstie griesti un lielie panorāmas logi sniedz iespēju izmantot dabīgo apgaismojumu. Dienas gaismas kontrolei ir uzstādītas baltas rullo žalūzijas, kuras ļauj bloķēt dienas gaismu. Skaistie dienas aizkari var kalpot, kā “softbox” un kā dekorācija. Sienas ar dažādām apdarēm: koka, siena no gaiši pelēkiem ķieģeļiem, gaišas klasiskā stila tapetes un tapetes nokrāsotas baltā krāsā. Fotostudijā ir arī siena, kas veidota 19. gadsimta klasiskajā franču stilā, kā arī pārvietojamais kamīns. Atsevišķa pārģērbšanās telpa un labierīcības.

Fotostudija ar cikloramu piemērota jebkurai foto sesijai un video filmēšanai, izmantojot dabīgo vai mākslīgo apgaismojumu.
Ciklorama – pāreja ar vienmērīgu līkumu starp sienu (fonu) un grīdu. Ciets materiāls nodrošina atbalsta iespēju. Ciklorama ļauj izveidot gradientu un izkliedē gaismu. Pateicoties tai, fons kļūst vientonīgs, kas savukārt rada bezgalīga fona ilūziju.

Pēc papildus pieprasījuma ir iespējams uzstādīt noņemamu papīra fonu sistēmu.

Fotostudijas noma ir iespējama, izmantojot mūsu vizāžista, stilista un fotogrāfa pakalpojumus, kā arī iespējams iznomāt studiju ar Jūsu specialistiem.

Vairāk par Studiju 2

Grafiks

Rezervēt

  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.