Fotostudija – Foto pakalpojumi un fotostudijas īre

Fotostudija atrodas pašā Rīgas centrā. Studijā ir 2 zāles, kuras var izmantot fotosesijām un video filmēšanai, rīkot meistarklases, ballītes un citus pasākumus. Zāles atšķiras pēc iekšējā noformējuma un cenas. Plašas iespējas darbam kā ar dabīgo, tā arī ar mākslīgo apgaismojumu. Studijā ir viss nepieciešamais priekšmetu fotografēšanai. Fotostudijā ir dažāda stila oriģinālas dekorācijas ar daudzveidīgiem rekvizītiem, kuri regulāri tiek papildināti: gulta, dīvāns, ventilators, vintage spogulis, kā arī ir pārvietojama studija.

Kopējā platība 190 m2, kurā ietilpst: mājīga fotostudijas zāle ar maināmu papīra fonu sistēmu un zāle ar stūra cikloramu, kurā ir lieli panorāmas logi, dažāda noformējuma sienas, kā arī vēl daudz kas cits (sīkāk studijas aprakstā).

Studijā pieejams bezmaksas WiFi-internets, 2 tualetes, virtuve ar mikroviļņu krāsni, ledusskapi, tējkannu un traukiem, vieta atpūtai, kā arī citas palīgtelpas.

Bez lokācijām, kas šobrīd atrodas mūsu fotostudijā, ir vēl arī papildus maināmas lokācijas. Maināmo lokāciju uzstādīšanas cena pēc vienošanās, atkarībā no uzstādīšanas sarežģītības, neatkarīgi no stundu daudzuma. Iespējams uzstādīt lokāciju pēc Jūsu skices.

Rekvizīti fotosesijām un video uzņemšanai

Papildus rekvizīti: dažādas mēbeles, gulta, dīvāni, rotaļlietas, grozi, spoguļi, apģērbs, kostīmi, cepures, cimdi, bižutērija, un citi aksesuāri. Nepieciešams vienoties atsevišķi.
Jūsu ērtībām pieejams arī gludināmais dēlis un gludeklis, apģērbu pakaramie (7 gab.).

Fotostudijas aprīkojums

Melns vinila fons. Balts, melns, pelēks, bēšīgs, oranžs un zils papīra fons vienmēr ir uz vietas, mēdz būt arī citās krāsās. Monobloks Bowens 500 W-8 gab., softbox, stripbox, tubus, lietussargi, statīvi, portretu šķīvis (Beauty Dish), reflektori, sinhronizatori, saliekamie atstarotāji 5 vienā, pastāvīgas gaismas avoti video uzņemšanai un citi piederumi.

Priekšmetu fotografēšanai galds, balts un melns fons.

Fotogrāfiem iesācējiem palīdzēsim ar gaismas un citu aprīkojumu uzstādīšanu. Ja Jums nav nepieciešamās tehnikas vai nav pilna komplektācija, piedāvājam to īrēt pie mums.

Fotostudijas papildus pakalpojumi

  • Vizāžista pakalpojumi
  • Fotogrāfa pakalpojumi
  • Foto apstrāde, fotomontāža un retušēšana

Foto un video pakalpojumi – Pilns ražošanas cikls

Jūsu ērtībām mēs varam uzņemties pilnu vai daļēju foto, video uzņemšanas plānošanu, organizēšanu, tāmju sastādīšanu un kastingu organizēšanu. Fotogrāfu, vizāžistu, stilistu un modeļu atlasi varam veikt Jūsu vietā. Post-production organizācija un vadīšana.

Fotostudijas īres cena

Fotostudijas īres cena tiek rēķināta pa stundām un ir atkarīga no laika un dienas. Cenas no 20 līdz 30 EUR/stundā. Plašāka informācija pieejama studijas aprakstā šeit: Studija 1 vai Studija 2 ar cikloramu.

Izdevīgi! Tagad iespējams iegādāties abonementu fotostudijas īrei.
Vairāk informācijai jautājiet mums.

Fotostudijas noma – rezervācija

Fotostudiju iespējams rezervēt iepriekš piesakoties elektroniski: info@fotostudijas.lv vai pa tālruni (labāk sūtīt SMS) +371 270-22-203

Izvēlieties zāli un laiku šeit: Studija 1 vai Studija 2 ar cikloramu.

Nepieciešams norādīt:

  • Studija 1 vai Studija 2 ar cikloramu
  • Datumu, laiku no cikiem līdz cikiem
  • Vārdu
  • Telefona numuru
  • Elektronisko adresi
  • Informāciju par fotosesiju, ja tajā piedalās vairāk par 7 cilvēkiem un, ja būs nepieciešams papildus aprīkojums.

Fotostudijas grafiks – Studijai 1

Fotostudijas grafiks – Studijai 2