Izceliet savu stilu ar profesionāla stilista palīdzību

Vai vēlaties atklāt savu unikālo stilu vai iespaidīgi izcelties īpašā notikumā? Mūsu pieredzējušais stilists palīdzēs jums izvēlēties perfektu apģērbu un aksesuārus, radīs nevainojamu tēlu fotosesijai vai jebkuram citam svarīgam pasākumam. Nodrošiniet sev pārliecinošu izskatu ar mūsu stilista pakalpojumiem.

Kas padara mūsu “Stilista pakalpojumus” īpašus?

Tērpies stila apziņā ar mūsu profesionālā stilista pakalpojumiem. Katram gadījumam, sākot ar kāzām un beidzot ar fotosesijām, mēs piedāvājam individuālu pieeju, lai akcentētu Jūsu personību un izceltu Jūsu labākās īpašības. Ar mums Jūsu vizuālais tēls tiks radīts rūpīgi un apdomāti, izmantojot modei atbilstošas tendences un Jūsu vēlmes. Mūsu pakalpojumi ietver visu – sākot no friziera un vizāžista darbiem līdz pat body-art mākslai. Ar stilista konsultācijām Jūs varēsiet izdarīt apzinātu un Jums piemērotu izvēli, kas atspoguļos Jūsu individuālo stilu.

Profesionāls stilists ar lielu darba pieredzi palīdzēs Jums izvēlēties apģērbu un aksesuārus fotosesijai.

Cenas par stilista pakalpojumiem atkarīgās no darba apjoma un darba specifikas.

Stila un vizuālā tēla veidošana

Vispārīgā elementu detalizēšana, sākot ar matu sakārtojumu un grimu, beidzot ar apģērbu un aksesuāriem, sevi parādot no vislabākās puses.

Vizāžista pakalpojumi

Grims bieži vien palīdz seju padarīt pievilcīgāku. Ir svarīgi apzināties, ka foto un video grims nedaudz atšķiras no ikdienas grima, tāpēc to uzlikšanu labāk uzticēt profesionālim.

Friziera pakalpojumi

Jebkāda veida matu sakārtojums – taisnošana, lokas, vakara frizūras, bizes utt.

Body-art

Padariet savu ķermeni par avangarda mākslu. Īstenojiet visdrosmīgākās idejas! Papildiniet tēlu ar neverbālās komunikācijas spējām: pozām, mīmikām, žestiem …

Kāzu stilista pakalpojumi

Kāzu stilistam piemīt sava specifika un veic pilnu elementu detalizāciju, sākot ar matu sakārtojumu un grimu, beidzot ar apģērbu un aksesuāriem, parādot sevi no labākās puses, īpaši tik svarīgā brīdī, kā kāzas.

Stilista konsultācijas

Daudzi māk paši izvēlēties sev piemērotu apģērbu, taisīt frizūras un uzlikt grimu, bet konsultācija ar stilistu palīdzēs Jums izdarīt pareizāko un tieši Jums piemērotāko izvēli.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Stilista pakalpojumus”?

INDIVIDUĀLA
PIEJAS

Mūsu stilisti izveidos Jums piemērotu tēlu, ņemot vērā Jūsu personību un vēlmes.

NOZAŅU EKSPERTI

Komandā tikai pieredzes bagāti stilisti, kas zina aktuālākās modes tendences.

KOMPLEKSĀ
APKALPOŠANA

Piedāvājam pilnu stilista servisu spektru – no konsultācijām līdz pilnvērtīgai tēlu veidošanai.

Kā sagatavoties stilista pakalpojumiem?

Gatavošanās stilista pakalpojumiem ir svarīgs solis, lai pilnībā izbaudītu šīs pakalpojuma sniegtās priekšrocības. Pirms tikšanās ar stilistu, ir būtiski padomāt par vēlamo izskata mērķi un pašreizējo garderobi, lai kopīgi ar profesionāli varētu veidot harmonisku un pievilcīgu tēlu, kas atspoguļo jūsu personību un dzīvesstilu.

Sagatavošanās stilista konsultācijai var būt aizraujošs process, kas ļauj jums izpētīt savu stilu un vēlmes. Lai izmantotu stilista pakalpojumus maksimāli efektīvi, šeit ir detalizēts sagatavošanās saraksts:

Pirms konsultācijas

 • Apskatiet savu garderobi un izvērtējiet esošo apģērbu, lai noteiktu, kas jums patīk un kas nē.
 • Uzrakstiet sarakstu ar apģērba gabaliem, kurus vēlaties atrast vai uzlabot.
 • Apdomājiet vēlamo izskatu un funkcionalitāti – vai meklējat ikdienas, darba vai īpašu pasākumu apģērbu?
 • Atrodiet attēlus vai piemērus stilam, kas jums patīk, lai tos varētu parādīt stilistam.

Konsultācijas dienā

 • Ģērbieties ērti, lai varētu viegli mēģināt dažādus apģērba gabalus.
 • Nēsājiet apakšveļu, kas atbilst tērpam, kuru plānojat izvēlēties, piemēram, balto kreklu vai caurspīdīgas blūzes gadījumā.
 • Ja plānojat izvēlēties apavus, ņemiet līdzi zeķes vai zeķubikses, kā arī jebkādus specifiskus apavus, piemēram, augstpapēžu kurpes vai zābaciņus.
 • Esiet atvērti stilista ieteikumiem un gatavi eksperimentēt ar dažādiem stiliem un krāsām.

Atcerieties, ka stilista pakalpojumu mērķis ir palīdzēt jums atrast savu unikālo stilu un pašizpausmes veidu, tāpēc sagatavošanās ir solis tuvāk izcilai pašsajūtai un pārliecībai par savu izskatu.

Mūsu “stilista pakalpojumu” klientu atsauksmes

Lasiet, ko par mūsu stilista pakalpojumiem saka klienti. Katra atsauksme ir pierādījums mūsu aizrautībai un apņemšanās izcelt katru klientu individualitāti. Jūsu viedoklis ir mums svarīgs, lai turpinātu sniegt izcilus pakalpojumus un radītu neaizmirstamās tēlu pārvērtības.

Vērsos pie stilista Fotostudijas.lv pirms fotosesijas. Rezultāts pārspēja visas gaidas! Grims un frizūra bija nevainojami, un izvēlētā apģērba ideāli saskanēja ar fotosesijas konceptu. Paldies profesionāļu komandai!

Laura

Pasūtīju kāzu stilista pakalpojumus. Teicama darba kvalitāte, sieva bija sajūsmā. Iesaku visiem!

Mārtiņš

Izmantoju stilista konsultāciju pirms svarīga notikuma. Saņēmu daudz noderīgu padomu, kas palīdzēja izskatīties perfekti.

Elīna

Bodi-arts – tas ir kaut kas neiedomājams! Vienmēr esmu gribējis to izmēģināt, un jūsu meistari palīdzēja man piepildīt sapni. Paldies!

Andris

No savas pieredzes esmu pārliecinājusies, ka foto grims patiešām atšķiras no ikdienas grima. Paldies jūsu vizāžistam par ideālu tēlu!

Dace

Brīnišķīga komanda, īsti sava aroda profesionāļi. Frizūra, grims, stils – viss augstākajā līmenī. Noteikti atgriezīšos pie jums vēlreiz!

Irina

Iesaku visiem izmantot šīs studijas pakalpojumus. Manam vīram un man ļoti patika jūsu darbs. Paldies, ka padarījāt mūsu kāzas vēl skaistākas!

Kristīne

Iespaidīgs serviss! Pasūtīju friziera pakalpojumus pirms biznesa tikšanās, un rezultāts bija izcilā augstumā. Būšu jūsu pakalpojumu ieteicējs saviem draugiem.

Kaspars

Profesionalitāte, uzmanība pret detaļām un individuāla pieeja – tieši to es meklēju. Pateicos par jūsu darbu!

Agnese

Pēc sesijas ar jūsu stilistu jūtos kā īsta modele! Tāda pieeja klientam, tāda uzmanība detaļām – vienkārši apbrīnojami. Liels paldies!

Anna

Pieteikties “stilista pakalpojumiem” tieši tagad!

Vai esat gatavi mainīt savu stilu vai meklējat perfektu izskatu īpašam notikumam? Aizpildiet zemāk esošo formu, lai pieteiktos stilista konsultācijai vai uzdotu jebkādu jautājumu par mūsu pakalpojumiem. Mēs ar nepacietību gaidām palīdzēt Jums atklāt Jūsu unikālo stilu.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “stilista pakalpojumiem”

  Vai Jums ir jautājumi par stilista pakalpojumiem? Šeit atradīsiet visbiežāk uzdotus jautājumus un profesionālas atbildes, kas palīdzēs Jums labāk izprast, kā mēs varam Jums palīdzēt. Uzziniet vairāk par mūsu pieeju un pakalpojumu klāstu, lai Jūsu izvēle būtu pārliecināta un informēta.

  Vai jūsu stilists var man palīdzēt ar retro stila fotosesiju?
  Protams, mūsu profesionālais stilists var jums palīdzēt izveidot jebkuru vēlamo stilu, ieskaitot retro. Papildus apģērba un aksesuāru izvēlei mēs piedāvāsim optimālus frizūras un grima variantus, lai jūsu izskats būtu harmonisks.
  Kā atšķiras foto un video grims no ikdienas grima?
  Foto un video grimam parasti ir intensīvāks un detalizētāks, lai seja izskatītos pievilcīga un izteiksmīga uzņēmumos. Mūsu speciālisti zina visas šīs nianses.
  Man nepieciešama frizūra kāzu fotosesijai. Vai varu vērsties pie jums?
  Jā, mūsu pakalpojumu klāstā ir kāzu stilista pakalpojumi, kas nodarbojas ar pilnu tēla detalizēšanu šādam svarīgam notikumam kā kāzas.
  Kas ietilpst stilista konsultācijā?
  Stilista konsultācijas laikā jums tiks sniegti padomi par apģērba izvēli, frizūru, grimu un aksesuāriem. Tas ir ideāls variants tiem, kas vēlas atjaunināt savu tēlu vai sagatavoties kādam svarīgam pasākumam.
  Vai varu pasūtīt tikai vizāžista pakalpojumus, bez fotosesijas?
  Protams! Jūs varat pasūtīt jebkuru mūsu stilista sniegto pakalpojumu atsevišķi, vai tas būtu grims, frizūra vai kaut kas cits. Lai veiktu pasūtījumu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Kas ir bodi-arts un kā to var izmantot fotosesijā?
  Bodi-arts ir ķermeņa apgleznošanas māksla. Tas var būt izcils papildinājums jūsu fotosesijai, padarot to ekskluzīvāku un interesantāku.
  Kādas ir priekšrocības strādāt ar stilistu pirms fotosesijas?
  Strādājot ar stilistu, jūs varat izveidot pārdomātu un pabeigtu tēlu, kas ideāli izskatīsies fotogrāfijās. Tas arī ietaupīs jūsu laiku sagatavošanā un garantēs profesionālu rezultātu.
  Cik ilgs laiks nepieciešams sagatavošanai ar stilistu pirms fotosesijas?
  Sagatavošanās laiks atkarīgs no tēla sarežģītības un jūsu individuālajām vēlmēm. Parasti tas aizņem no 1 līdz 3 stundām.
  Es neesmu pārliecināts, kāds tēls man derētu. Vai jūs varat palīdzēt?
  Protams! Mūsu stilisti ir pieredzējuši un palīdzēs jums izvēlēties tēlu, kas uzsvērs jūsu individuālās īpašības un izskatīsies lieliski fotogrāfijās.
  Ko darīt, ja man nepatīk stilista piedāvātais tēls?
  Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs. Strādājot, stilists ņems vērā visas jūsu vēlmes un veiks korekcijas, lai tēls atbilstu jūsu gaidām. Ja kaut kas nav pēc jūsu gaumes, mēs atradīsim alternatīvu risinājumu.