Lai pierādītu sevi sfērā, kur svarīgs ir Jūsu individuālais tēls, nepieciešama laba reprezentācija. Tiem, kuri saistīti ar aktiera vai modeļa karjeru, ir svarīgi, lai būtu profesionāli izvelēts skatuviskais tēls. To spēj nodrošināt kvalitatīvs portfolio, kurā vienuviet apkopotas pašas labākās Jūsu fotogrāfijas, kuras pauž raksturu īpatnību kopumu, kā arī parāda Jūs pašus dažādos garastāvokļos, emocijās un tēlos.

Tieši no prasmīgi izveidota portfolio var būt atkarīga Jūsu tālākā profesionālā izaugsme. Vienuviet tiks apkopotas Jūsu pašas labākās fotogrāfijas, parādot Jūs no dažādiem leņķiem un notverot kadrā Jūsu dažādās sejas izteiksmes un pozas. Fotogrāfs parūpēsies par pareizo apgaismojumu, veidojot kompozīciju ar radošuma dzirksti. Profesionāla fotogrāfa vadībā Jūs iegūsiet kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļos Jūs veidā, kādā sevi nebūsiet iztēlojies pirms tam. Profesionāls portfolio būs noderīgs topošajiem aktieriem, modelēm, skatuves izpildītājiem vai darbojoties jebkurā jomā, kur ir svarīgs Jūsu ārējais tēls un prasme sevi izpaust.

Kāpēc portfolio ir svarīgs?

Ja vēlaties sevi pierādīt sfērā, kur svarīgs ir Jūsu izskats un spēja pierādīt sevi dažādos apstākļos. Portfolio ir vispiemērotākais veids, kā parādīt sevi pozitīvi citu acīs! Lai fotogrāfijas būtu kvalitatīvas un reprezentatīvas, ir jābūt skaidram tam, kam fotogrāfijas nepieciešamas. Ja portfolio nepieciešams aktieriem, fotogrāfs palīdzēs notvert kadrā Jūsu dažādās sejas izteiksmes un atspoguļot Jūsu plašo emocionālo potenciālu. Ja portfolio nepieciešams modelēm – fotogrāfs palīdzēs notvert ķermeņa formas un pozas, kā arī Jūsu neatkārtojamo seju. Izvēlieties konkrētu fotosesijas tēmu un mēs palīdzēsim Jums realizēt Jūsu ieceres vizuālā formā!

Izveidojiet tēlu, kas ir Jums vistuvākais, un mūsu pieredzējušais fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu fotogrāfijas, ar kurām Jūs vēlēsieties dalīties. Arī citi cilvēki, kā arī potenciālie darba devēji, novērtēs Jūsu ieguldījumu un profesionālo attieksmi – nekas nerunā labāk par cilvēku, kā viņa darbi. Fotosesijas laikā tiks veidota pareizā attēla kompozīcija un izvēlēta atbilstošākā gaisma. Tiks parādītas Jūsu dažādās personības šķautnes un tēli, kādiem spējat pielāgoties. Veidojiet veiksmīgu nākotni ar profesionāla portfolio palīdzību!

Fotosesijas cenas

 • Fotosesija ar dekorācijām 1h +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Fotosesija ar dekorācijām 150 EUR stundā,
 • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Klasiskā fotosesija 90 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki ),
 • Mini fotosesija 30 min. – 60 EUR

Vairāk par cenām>>> 

Fotosesijas dāvanu karte – tā ir lieliska dāvana visos svētkos.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi – retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Gatavošanās fotosesijai

Viena no svarīgākajām jebkuras fotosesijas sastāvdaļām ir – gatavošanās fotosesijai. Mūsu fotogrāfs palīdzēs izveidot skaistas un profesionālas fotogrāfijas, taču fotosesijas rezultāts ir atkarīgs arī no tā, cik labi Jūs būsiet tai sagatavojies. Lai viss notiktu tā kā plānots, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties fotosesijai

 • Līdzņemšanai sagatavojiet vairākus apģērbu un apavu komplektus, daudzveidīgu fotogrāfiju izveidošanai.
 • Radošu portfolio fotogrāfiju izveidošanai pārdomājiet vēlamo fotosesijas stilu un ideju.
 • Līdzņemšanai sagatavojiet dažādus aksesuārus un fotosesijas atribūtus, kas palīdzētu izcelt Jūsu personību vai izvēlēto fotosesijas tēlu.
 • Iesakam izvairīties no pārlieku košiem un raibiem apģērbiem.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt ar mūsu fotogrāfu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem un nagiem, jo portfolio ir Jūsu spoguļattēls, un tajā jābūt tikai labākajām un kvalitatīvākajām fotogrāfijām.
 • Iesakam pirms fotosesijas izgulēties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas, dzīvesprieka pilnas, bez jebkādām noguruma pazīmēm.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids- Neaizmirstiet par to!

*Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)