Izceliet savu unikalitāti ar profesionālu portfolio

Profesionāla portfolio fotosesija ir Jūsu iespēja izrādīt savu talantu un personību vislabākajā gaismā. Uzņemiet soli pretīm savai sapņu karjerai, radot pārliecinošu vizuālo pirmo iespaidu, kas atvērs durvis uz jaunām iespējām.

Portfolio Fotomodelim

Kas padara mūsu portfeļa fotosesiju īpašu?

Jūsu personīgais stils un unikalitāte ir pelnījuši tikt atspoguļoti profesionālā portfolio, kas uzrunā un iedvesmo. Mūsu pieredzējušais fotogrāfs ar radošu pieeju un māksliniecisku precizitāti izcelīs Jūsu spējas un rakstura šķautnes. Sazinieties ar mums, lai izveidotu neaizmirstamu portfolio, kas palīdzēs Jums izcelties un sasniegt profesionālus virsotņus.

Lai pierādītu sevi sfērā, kur svarīgs ir Jūsu individuālais tēls, nepieciešama laba reprezentācija. Tiem, kuri saistīti ar aktiera vai modeļa karjeru, ir svarīgi, lai būtu profesionāli izvelēts skatuviskais tēls. To spēj nodrošināt kvalitatīvs portfolio, kurā vienuviet apkopotas pašas labākās Jūsu fotogrāfijas, kuras pauž raksturu īpatnību kopumu, kā arī parāda Jūs pašus dažādos garastāvokļos, emocijās un tēlos.

Tieši no prasmīgi izveidota portfolio var būt atkarīga Jūsu tālākā profesionālā izaugsme. Vienuviet tiks apkopotas Jūsu pašas labākās fotogrāfijas, parādot Jūs no dažādiem leņķiem un notverot kadrā Jūsu dažādās sejas izteiksmes un pozas. Fotogrāfs parūpēsies par pareizo apgaismojumu, veidojot kompozīciju ar radošuma dzirksti. Profesionāla fotogrāfa vadībā Jūs iegūsiet kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļos Jūs veidā, kādā sevi nebūsiet iztēlojies pirms tam. Profesionāls portfolio būs noderīgs topošajiem aktieriem, modelēm, skatuves izpildītājiem vai darbojoties jebkurā jomā, kur ir svarīgs Jūsu ārējais tēls un prasme sevi izpaust.

Kāpēc portfolio ir svarīgs?

Ja vēlaties sevi pierādīt sfērā, kur svarīgs ir Jūsu izskats un spēja pierādīt sevi dažādos apstākļos. Portfolio ir vispiemērotākais veids, kā parādīt sevi pozitīvi citu acīs! Lai fotogrāfijas būtu kvalitatīvas un reprezentatīvas, ir jābūt skaidram tam, kam fotogrāfijas nepieciešamas. Ja portfolio nepieciešams aktieriem, fotogrāfs palīdzēs notvert kadrā Jūsu dažādās sejas izteiksmes un atspoguļot Jūsu plašo emocionālo potenciālu. Ja portfolio nepieciešams modelēm – fotogrāfs palīdzēs notvert ķermeņa formas un pozas, kā arī Jūsu neatkārtojamo seju. Izvēlieties konkrētu fotosesijas tēmu un mēs palīdzēsim Jums realizēt Jūsu ieceres vizuālā formā!

Izveidojiet tēlu, kas ir Jums vistuvākais, un mūsu pieredzējušais fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu fotogrāfijas, ar kurām Jūs vēlēsieties dalīties. Arī citi cilvēki, kā arī potenciālie darba devēji, novērtēs Jūsu ieguldījumu un profesionālo attieksmi – nekas nerunā labāk par cilvēku, kā viņa darbi. Fotosesijas laikā tiks veidota pareizā attēla kompozīcija un izvēlēta atbilstošākā gaisma. Tiks parādītas Jūsu dažādās personības šķautnes un tēli, kādiem spējat pielāgoties. Veidojiet veiksmīgu nākotni ar profesionāla portfolio palīdzību!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Portfēļa fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi zina, kā atklāt Jūsu unikālo tēlu un raksturu, lai portfelis būtu neaizmirstams.

EKSKLUZĪVAS
DEKORĀCIJAS

Izvēlēties mūsu studiju nozīmē piekļuvi plašam dekorāciju un rekvizītu klāstam, kas uzlabos Jūsu fotosesijas rezultātu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu fotogrāfiju apstrādi, kas ļaus Jums savu portfolio izmantot jau īsā laika posmā.

“Portfēļa fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Fotosesijas cenas

 • Fotosesija ar dekorācijām 1h +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Fotosesija ar dekorācijām 150 EUR stundā,
 • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Klasiskā fotosesija 90 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki ),
 • Mini fotosesija 30 min. – 60 EUR

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi – retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Portfolio fotosesijai”?

Portfolio fotosesija ir Jūsu personīgā zīmola vizītkarte, tāpēc tai jābūt nepārprotamai un izteiksmīgai. Lai garantētu, ka fotosesijas dienā viss ritēs nevainojami un Jūsu izstarotā enerģija tiks precīzi atspoguļota katrā kadra sprūdā, esam sagatavojuši padomus, kas palīdzēs Jums izcelt savu individualitāti. Mēs vēlamies, lai Jūs atstātu iespaidu, kas ilgst un virza Jūs uz panākumiem savā karjerā.

Gatavošanās fotosesijai

Viena no svarīgākajām jebkuras fotosesijas sastāvdaļām ir – gatavošanās fotosesijai. Mūsu fotogrāfs palīdzēs izveidot skaistas un profesionālas fotogrāfijas, taču fotosesijas rezultāts ir atkarīgs arī no tā, cik labi Jūs būsiet tai sagatavojies. Lai viss notiktu tā kā plānots, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties fotosesijai

 • Līdzņemšanai sagatavojiet vairākus apģērbu un apavu komplektus, daudzveidīgu fotogrāfiju izveidošanai.
 • Radošu portfolio fotogrāfiju izveidošanai pārdomājiet vēlamo fotosesijas stilu un ideju.
 • Līdzņemšanai sagatavojiet dažādus aksesuārus un fotosesijas atribūtus, kas palīdzētu izcelt Jūsu personību vai izvēlēto fotosesijas tēlu.
 • Iesakam izvairīties no pārlieku košiem un raibiem apģērbiem.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt ar mūsu fotogrāfu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem un nagiem, jo portfolio ir Jūsu spoguļattēls, un tajā jābūt tikai labākajām un kvalitatīvākajām fotogrāfijām.
 • Iesakam pirms fotosesijas izgulēties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas, dzīvesprieka pilnas, bez jebkādām noguruma pazīmēm.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids- Neaizmirstiet par to!

*Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Mūsu portfolio fotosesijas klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu portfolio fotosesiju pieredzi saka klienti. Viņu atsauksmes ir mūsu darba apliecinājums. Tās palīdzēs Jums izlemt, kāpēc arī Jums vajadzētu izvēlēties mūsu pakalpojumus.

Vērsos Fotostudijas.lv, lai izveidotu profesionālu portfoliju. Rezultāts mani pārsteidza! Fotogrāfs ņēma vērā visas manas vēlmes un pat piedāvāja dažas interesantas idejas. Liels paldies!

Liana

Neiedomājami talantīgi cilvēki! Man bija nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas aktieru portfolijam, un viņi izveidoja tieši to, kas bija nepieciešams. Ļoti iesaku!

Jānis

Fotostudijas.lv – tas ir profesionalitāte, kvalitāte un laipna attieksme. Bija patīkami pārsteigts ar darba ātrumu un kvalitāti. Noteikti atgriezīšos!

Marta

Izcila studija pašā Rīgas centrā! Lieliska atmosfēra, talantīgs fotogrāfs. Mans portfolijs sanāca pat labāks, nekā cerēju.

Olesja

Pateicos Fotostudijas.lv par brīnišķīgu pieredzi un neaizmirstamu fotosesiju. Manas fotogrāfijas sanāca tieši tādas, kā es biju sapņojis!

Ainārs

Ļoti patika fotogrāfa darbs – īsts sava aroda profesionālis. Turklāt studija piedāvā arī lielisku aprīkojumu noma. Iesaku visiem!

Ilze

Portfolijs tika izveidots ātri, kvalitatīvi un ņemot vērā visas vēlmes. Īpaši priecēja, ka studija piedāvā arī video filmēšanu. Noteikti vēlšos vērsties!

Valentīns

Ļoti apmierināta ar rezultātu! Profesionāls portfolijs kļuva par manu karjeras lēcienu. Liels paldies Fotostudijas.lv komandai.

Līga

Liels paldies par jūsu darbu! Neiedomājama uzmanība detaļām un dziļa izpratne par ideālu portfoliju.

Daina

Serviss ir augstā līmenī! Ātri sazinājās pēc anketas aizpildīšanas vietnē un visu apsprieda. Iesaku visiem, kas meklē kvalitatīvu foto studiju Rīgā!

Guntis

Pieteikties “portfolio fotosesijai“ tieši tagad!

Vai esat gatavs iemūžināt savu individualitāti un radīt iespaidīgu portfolio? Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu visas detaļas. Jūsu idejas ir mūsu radošums!  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par portfolio fotosesiju

  Vai Jums ir jautājumi par portfolio fotosesiju? Šeit atradīsiet visbiežāk uzdotus jautājumus un atbildes, kas palīdzēs Jums sagatavoties Jūsu fotosesijai un izprast tās norisi un iespējas.

  Kādi fotoattēlu veidi un stili ir pieejami jūsu fotostudijā portfeļa izveidošanai?
  Mūsu fotostudijā Fotostudijas.lv piedāvājam plašu attēlu veidu un stilu klāstu. Sadarbībā ar pieredzējušiem fotogrāfiem jūs varat izvēlēties jums vispiemērotāko attēlu, kas jūs parādīs labākajā gaismā.
  Kādā formātā es saņemšu savu portfeli pēc fotosesijas?
  Pēc fotosesijas beigām jūs saņemsiet profesionāli apstrādātas fotogrāfijas digitālā formātā. Ir arī iespējams izveidot izdrukātu albumu pēc jūsu vēlmēm.
  Cik ilgs laiks tiek veltīts fotosesijai pilnvērtīga portfeļa izveidošanai?
  Vidēji fotosesijas ilgums portfeļa izveidei ir 2-3 stundas. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no jūsu vēlmēm un izvēlētā fotosesijas stila.
  Vai man ir jāņem līdzi savus aksesuārus vai tērpus fotosesijai?
  Jūs varat ņemt līdzi savus aksesuārus un tērpus, bet mūsu studijā arī ir plašs rekvizītu un apģērbu klāsts, ko varat izmantot.
  Man nav pieredzes pozēšanā. Vai jūs man varēsiet palīdzēt atrast pareizās pozes?
  Protams! Mūsu fotogrāfiem ir liela pieredze un viņi palīdzēs jums justies pārliecinātam(a) priekšā kamerai, piedāvājot labākās pozes.
  Vai es varu uz fotosesiju atvest savu grima mākslinieku vai stilistu?
  Jā, jūs varat atvest savu grima mākslinieku vai stilistu. Ja jums nav savas specialista, mēs varam nodrošināt profesionālu jūsu vajadzībām.
  Cik maksā portfeļa izveidošana jūsu fotostudijā?
  Portfeļa izveidošanas cena atkarīga no daudziem faktoriem, tostarp fotosesijas ilguma, attēlu skaita un papildu pakalpojumiem. Lai iegūtu precīzu cenu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai es varu izmantot fotostudijā radītās fotogrāfijas savā mājaslapā vai sociālajos tīklos?
  Jā, visas fotostudijā radītās fotogrāfijas jūs varat izmantot personīgām un komerciālām vajadzībām.
  Kurās dienās notiek fotosesijas portfeļa izveidošanai?
  Fotosesijas notiek katru dienu. Lai izvēlētos jums ērtāko laiku, iesakām iepriekš pieteikties.
  Kāds ir sagatavošanās process fotosesijai un ko man vajadzētu ņemt vērā?
  Pirms fotosesijas ieteicams pārrunāt visas detaļas ar fotogrāfu, izvēlēties attēlus un fotosesijas stilu. Tāpat uzmanību vajadzētu pievērst savam ārējam izskatam: kopti mati, naglas un āda palīdzēs sasniegt labākos rezultātus. Ja jums ir papildus jautājumi vai vēlmes, sazinieties ar mums un mēs ar prieku palīdzēsim jums!