Drīz no vientuļnieka dzīves iestūrēsiet laulības ostā? Jūsu draugi noteikti vecpuišu ballītei sagatavos, kaut ko neaizmirstamu un galvu reibinošu. Varbūt tik fantastisku, ka visu pilnīgi pat nevarēs atcerēties. Mūsdienās fantāzijai nav robežu un katrs cenšas īpaši izcelt savas pēdējās dienas vecpuiša statusā. Mēs nodrošināsim, lai šī brīnišķīgā diena paliek atmiņā uz visiem laikiem – neatkārtojamā vecpuišu ballītes fotosesijā!

Pirms mijat gredzenus svinīgajā ceremonijā pie altāra, atlaidiet bremzes draugu lokā un neaizmirstamā veidā noslēdziet vienu dzīves posmu! Jūs varat izvēlēties fotosesiju studijā vai izbraukuma fotosesiju Jūsu izvēlētā vietā – mūsu fotogrāfs nodrošināsies ar fotosesijai nepieciešamo aparatūru – kamerām, statīviem, objektīviem un gaismām, kamēr Jūs varēsiet baudīt mirkli. Fotogrāfs izmantos pareizo foto aprīkojumu, lai puišu ballītes laikā notvertu pašus labākos kadrus ar Jums un Jūsu draugiem.

Vecpuišu fotosesija

Arī puiši ir pelnījuši trakulīgas izklaides, kuras tiktu iemūžinātas interesantās un kvalitatīvās fotogrāfijās. Tas būs piedzīvojums, kuru Jūs negribēsiet aizmirst! Izklaidējieties labā kompānijā, un fotogrāfs notvers pašus labākos mirkļus ar Jums un Jūsu draugu kompāniju. Jebkurā gadījumā gan studijas apstākļos, gan vecpuišu ballītes fotografēšanai izbraukuma sesijā, fotogrāfs būs nodrošinājies ar profesionālu foto aprīkojumu un vienīgais, kas Jums jādara – jābauda piedzīvojums, kamēr profesionāls fotogrāfs seko līdzi notikumu gaitai. Jūs iegūsiet interesantas un profesionāli veidotas fotogrāfijas, kuras iezīmēs viena dzīves posma beigšanos, un pavisam jauna sākumu.

Laulības ir nozīmīgs solis jebkura cilvēka dzīvē, tāpēc vēl pēdējo reizi brīva cilvēka statusā izbaudi to, ko nāksies atstāt aiz muguras, atverot durvis uz jauniem kopīgu izpriecu brīžiem. Jūs iegūsiet kvalitatīvas un interesantas vecpuišu ballītes fotogrāfijas, uz kurām vecumdienās būs prieks atskatīties, atsvaidzinot atmiņas tā, it kā tas būtu noticis tikai vakar. Izpriecājieties uz nebēdu!

Vecpuišu ballītes fotosesijas cenas

  • Fotosesija ar dekorācijām 150 EUR stundā,
  • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
  • Klasiskā fotosesija 90 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki ),
  • Mini fotosesija 30 min. – 60 EUR

Vairāk par cenām>>> 

Vecpuišu ballītes fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana līgavainim pirms kāzām. Tā ir iespēja iemūžināt atmiņas par vientuļnieka un vecpuiša dzīvi. Iespēja saglabāt atmiņas par trako ballīti un piedzīvotajiem brīžiem vēl neprecēta vīrieša statusā.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi- retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Gatavošanās vecpuišu ballītes fotosesijai

Gatavojoties vecpuišu ballītes fotosesijai, svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un vēlamo fotosesijas tēlu un ideju. Vecpuišu ballīte ir tas, ko ikviens vīrietis vēlas izbaudīt un atcerēties. Tā nav vienkārši vecpuišu ballītes fotosesija, tā ir mirķlu, traku piedzīvojuma un jautrības iemūžināšana. Mūsu fotogrāfs palīdzēs saglābāt atmiņas taustāmā veidā. Pēc nepieciešamības sekos līdzi ballītes norisei un ķers labākos vecpuišu ballītes brīžus. Tās būs neaizmirstamas atmiņas, kas Jums atgādinās par jaunības trakumu, piedzīvojumiem un ballēšanos līdz rīta gaismai draugu lokā. Arī vīrieši ir pelnījuši sevi palutināt un iejusties modeļu lomā. Kvalitatīvas, radošas un atmiņām bagātas fotogrāfijas garantējam!

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)