Nenokavējiet brīžus – sviniet vecpuišu ballīti ar stilu!

Vecpuišu ballītes fotosesija ir ideāls veids, kā saglabāt neaizmirstamus piedzīvojumus un pēdējās brīvā cilvēka statusa aizraujošos mirkļus. Profesionāls fotogrāfs iemūžinās jūsu neprātīgās izdarības un labākos draugu smieklu pilnos sejas, lai atmiņas par šo dienu vienmēr būtu tikpat dzīvas kā pašā notikuma brīdī.

Kas padara mūsu “Vecpuišu ballītes fotosesiju” īpašu?

Vecpuišu ballīte ir kā vētraina buru kuģa brauciens pirms saulrieta, kurā jūs atvadāties no vientuļnieka dzīves un dodaties pretī jaunām horizontiem. Lai šīs atmiņas paliktu ne tikai jūsu prātos, bet arī izteiksmīgās bildēs, mūsu profesionālais fotogrāfs fiksēs katru nozīmīgo momentu. Fotogrāfijas no jūsu vecpuišu ballītes ne vien pastāstīs stāstu par pēdējām brīvības dienām, bet arī kļūs par vērtīgu liecību jūsu draudzības stiprumam. Izvēlieties mūs, lai šie mirkļi paliktu mūžam iemūžināti attēlos, kas spēj iedvesmot un atgādināt par neaizmirstamām emocijām.

Drīz no vientuļnieka dzīves iestūrēsiet laulības ostā? Jūsu draugi noteikti vecpuišu ballītei sagatavos, kaut ko neaizmirstamu un galvu reibinošu. Varbūt tik fantastisku, ka visu pilnīgi pat nevarēs atcerēties. Mūsdienās fantāzijai nav robežu un katrs cenšas īpaši izcelt savas pēdējās dienas vecpuiša statusā. Mēs nodrošināsim, lai šī brīnišķīgā diena paliek atmiņā uz visiem laikiem – neatkārtojamā vecpuišu ballītes fotosesijā!

Pirms mijat gredzenus svinīgajā ceremonijā pie altāra, atlaidiet bremzes draugu lokā un neaizmirstamā veidā noslēdziet vienu dzīves posmu! Jūs varat izvēlēties fotosesiju studijā vai izbraukuma fotosesiju Jūsu izvēlētā vietā – mūsu fotogrāfs nodrošināsies ar fotosesijai nepieciešamo aparatūru – kamerām, statīviem, objektīviem un gaismām, kamēr Jūs varēsiet baudīt mirkli. Fotogrāfs izmantos pareizo foto aprīkojumu, lai puišu ballītes laikā notvertu pašus labākos kadrus ar Jums un Jūsu draugiem.

Vecpuišu fotosesija

Arī puiši ir pelnījuši trakulīgas izklaides, kuras tiktu iemūžinātas interesantās un kvalitatīvās fotogrāfijās. Tas būs piedzīvojums, kuru Jūs negribēsiet aizmirst! Izklaidējieties labā kompānijā, un fotogrāfs notvers pašus labākos mirkļus ar Jums un Jūsu draugu kompāniju. Jebkurā gadījumā gan studijas apstākļos, gan vecpuišu ballītes fotografēšanai izbraukuma sesijā, fotogrāfs būs nodrošinājies ar profesionālu foto aprīkojumu un vienīgais, kas Jums jādara – jābauda piedzīvojums, kamēr profesionāls fotogrāfs seko līdzi notikumu gaitai. Jūs iegūsiet interesantas un profesionāli veidotas fotogrāfijas, kuras iezīmēs viena dzīves posma beigšanos, un pavisam jauna sākumu.

Laulības ir nozīmīgs solis jebkura cilvēka dzīvē, tāpēc vēl pēdējo reizi brīva cilvēka statusā izbaudi to, ko nāksies atstāt aiz muguras, atverot durvis uz jauniem kopīgu izpriecu brīžiem. Jūs iegūsiet kvalitatīvas un interesantas vecpuišu ballītes fotogrāfijas, uz kurām vecumdienās būs prieks atskatīties, atsvaidzinot atmiņas tā, it kā tas būtu noticis tikai vakar. Izpriecājieties uz nebēdu!

Kāpēc izvēlēties mūsu Vecpuišu ballītes fotosesiju?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi fiksēs katru jautro brīdi ar meistarību un aizrautību, lai radītu mūžīgas atmiņas.

EKSKLUZĪVAS
DEKORĀCIJAS

Izvēlieties no plaša dekorāciju klāsta, lai piešķirtu jūsu ballītei unikālu un aizraujošu atmosfēru.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Ātra un kvalitatīva fotogrāfiju apstrāde garantē, ka spilgtākie mirkļi būs pieejami dalīšanai un atmiņu atsvaidzināšanai.

Vecpuišu ballītes fotosesija: Cenas un piedāvājumi

Vecpuišu ballītes fotosesijas cenas

 • Fotosesija ar dekorācijām 150 EUR stundā,
 • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Klasiskā fotosesija 90 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki ),
 • Mini fotosesija 30 min. – 60 EUR

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi- retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Vecpuišu ballītes fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana līgavainim pirms kāzām. Tā ir iespēja iemūžināt atmiņas par vientuļnieka un vecpuiša dzīvi. Iespēja saglabāt atmiņas par trako ballīti un piedzīvotajiem brīžiem vēl neprecēta vīrieša statusā.

Kā vislabāk sagatavoties “Vecpuišu ballītes fotosesijai”?

Vecpuišu ballīte ir īpašs notikums katrā vīrieša dzīvē – simbols pēdējām brīvības dienām pirms jauna dzīves posma uzsākšanas. Lai šīs atmiņas paliktu ne tikai Jūsu prātā, bet arī izteiksmīgās fotogrāfijās, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Mēs palīdzēsim Jums sagatavoties fotosesijai, lai tā atspoguļotu Jūsu vēlmes un idejas, vienlaikus radot neaizmirstamus mirkļus.

Gatavošanās vecpuišu ballītes fotosesijai

Gatavojoties vecpuišu ballītes fotosesijai, svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un vēlamo fotosesijas tēlu un ideju. Vecpuišu ballīte ir tas, ko ikviens vīrietis vēlas izbaudīt un atcerēties. Tā nav vienkārši vecpuišu ballītes fotosesija, tā ir mirķlu, traku piedzīvojuma un jautrības iemūžināšana. Mūsu fotogrāfs palīdzēs saglābāt atmiņas taustāmā veidā. Pēc nepieciešamības sekos līdzi ballītes norisei un ķers labākos vecpuišu ballītes brīžus. Tās būs neaizmirstamas atmiņas, kas Jums atgādinās par jaunības trakumu, piedzīvojumiem un ballēšanos līdz rīta gaismai draugu lokā. Arī vīrieši ir pelnījuši sevi palutināt un iejusties modeļu lomā. Kvalitatīvas, radošas un atmiņām bagātas fotogrāfijas garantējam!

Mūsu Vecpuišu ballītes fotosesijas klientu atsauksmes

Iespējams, Jūs domājat, kā citi ir vērtējuši mūsu vecpuišu ballītes fotosesijas? Izlasiet klientu atsauksmes un pārliecinieties par mūsu profesionālisma un radošuma augsto līmeni. Jūsu ballīte ir nākamā, kas pelnījusi izcilas atmiņas!

Pateicoties Fotostudijas.lv komandai, mana drauga vecpuišu ballīte izvērtās gluži fantastiska! Fotogrāfs bija īsts profesionālis, radot vieglu un jautru atmosfēru. Bildes sanāca vienkārši elpu aizraujošas. Iesaku ikvienam!

Andris

Pasūtījām vecpuišu ballītes fotosesiju pie Fotostudijas.lv. Rezultāts pārsniedza visas gaidas! Fotogrāfiju kvalitāte bija augstākajā līmenī, un tas viss – pašā Rīgas centrā!

Jānis

Liels paldies par neaizmirstamu drauga vecpuišu ballītes fotosesiju. Fotogrāfs bija draudzīgs un ļoti profesionāls. Noteikti iesaku jūs saviem draugiem!

Inga

Lieliska apkalpošana, sākot ar zvanu uz +371 27863280 un beidzot ar fotogrāfiju saņemšanu. Manas drauga vecpuišu ballītes mirkļi tika iemūžināti perfekti!

Dmitrijs

Neiedomājami! Vecpuišu ballītes fotosesija studijā noritēja jautrā un atbrīvotā gaisotnē. Tagad man ir brīnišķīgas atmiņas, ko dalīties ar draugiem un ģimeni.

Laura

Esam ļoti pateicīgi Fotostudijas.lv komandai par kvalitatīvām un spilgtām fotogrāfijām no drauga vecpuišu ballītes. Iesaku visiem, kuri vēlas saglabāt atmiņas uz ilgiem gadiem!

Oļegs

Fotostudijas.lv veica vecpuišu ballītes fotosesiju, un viss bija vienkārši lieliski – atmosfēra, aprīkojums un protams, fotogrāfs! Noteikti atgriezīšos vēlreiz.

Elvīra

Paldies par ideāli veikto vecpuišu ballītes fotosesiju! Jūsu fotogrāfi ne tikai ir savas jomas profesionāļi, bet arī ļoti patīkami cilvēki. Bija patīkami strādāt kopā!

Mārtiņš

Bijām patīkami pārsteigti par pakalpojuma kvalitāti Fotostudijas.lv. Vecpuišu ballītes fotogrāfijas tika uzņemtas vienkārši lieliski! Ieteiktu ikvienam.

Baiba

Izvēloties, kur veikt drauga vecpuišu ballītes fotosesiju, draugi ieteica Fotostudijas.lv. Tagad arī es droši ieteikšu jūs visiem saviem paziņām! Lieliska darba izpildījums!

Gertrūda

Pieteikties “Vecpuišu ballītes fotosesijai“ tieši tagad!

Gatavojaties neaizmirstamai vecpuišu ballītei? Nenokavējiet iespēju to iemūžināt! Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu vai uzdodiet jautājumu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu detaļas par Jūsu neaizmirstamo fotosesiju.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par Vecpuišu ballītes fotosesiju

  Vai ir kādi jautājumi par vecpuišu ballītes fotosesiju organizēšanu? Apskatiet mūsu biežāk uzdotās jautājumu sadaļu, kur esam apkopojuši visu svarīgāko informāciju, lai Jūsu ballītes plānošana būtu vienkārša un skaidra.

  Kādi rekvizīti un foni ir pieejami jūsu fotostudijā vecpuišu ballītes fotosesijai?
  Mūsu fotostudijā Rīgā ir pieejams plašs dažādu rekvizītu un fonu klāsts, kas atbilstu jebkurai vecpuišu ballītes fotosesijai. Ja jums ir konkrētas vēlmes vai idejas, lūdzu, informējiet mūs iepriekš, un mēs centīsimies sagatavot visu nepieciešamo.
  Vai mēs varam uzaicināt savu fotogrāfu, vai tikai jūsu fotogrāfs drīkst veikt uzņemšanu?
  Protams, jūs varat uzaicināt savu fotogrāfu. Tomēr ņemiet vērā, ka mūsu profesionālie fotogrāfiem ir plaša darba pieredze un viņi zina visas studijas iespējas.
  Cik ilgi ilgst standarta vecpuišu ballītes fotosesija jūsu studijā?
  Standarta vecpuišu ballītes fotosesija parasti ilgst aptuveni 2-3 stundas. Tomēr viss atkarīgs no jūsu vēlmēm un konkrētā scenārija.
  Cik maksā “vecpuišu ballītes” fotosesijas pakalpojums?
  Vecpuišu ballītes fotosesijas izmaksas var mainīties atkarībā no uzņemšanas ilguma, izvēlētiem rekvizītiem un papildu pakalpojumiem. Lai iegūtu precīzu cenu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai jums ir iepakojuma piedāvājumi vienlaikus fotogrāfijām vecpuišu un meiteņu ballītēm?
  Jā, mēs piedāvājam īpašus iepakojuma piedāvājumus vienlaicīgi vecpuišu un meiteņu ballīšu fotosesijām. Precizējiet detaļas pie mūsu menedžera.
  Mēs gribētu veikt fotosesiju neierastā stilā. Vai jūs varat palīdzēt mums realizēt mūsu idejas?
  Protams! Mūsu fotogrāfi ir gatavi palīdzēt jums realizēt pat visdrosmīgākās idejas. Dalieties ar saviem vēlmēm, un mēs atradīsim veidu, kā tās īstenot.
  Vai mēs varam atvest savu rekvizītu uz jūsu studiju fotosesijai?
  Jā, jūs varat atvest savu rekvizītu. Vienkārši informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu sagatavoties.
  Cik fotogrāfijas ietilpst standarta paketē, un cik ilgā laikā mēs tās saņemsim?
  Standarta paketē parasti ietilpst aptuveni 20-30 apstrādātas fotogrāfijas. Gatais materiāls jums tiks izsniegts 5-7 darba dienu laikā pēc fotosesijas.
  Vai jums ir papildu pakalpojumi, piemēram, video filmēšana vai fotogrāmatas izveide?
  Jā, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot video filmēšanu un fotogrāmatas izveidi. Precizējiet detaļas un cenu rezervēšanas brīdī.
  Kā rezervēt datumu vecpuišu ballītes fotosesijai un uzzināt brīvos datumus?
  Datumu varat rezervēt, aizpildot formu mūsu mājaslapā vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv. Mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt un atrast jums ērtu laiku.