Atklāj sava ķermeņa stāstu ar kailfoto

Izgaismo savas formas pilnībā un ļauj tām izcelties mūsu profesionālā fotogrāfa uzņemtās kailfoto sesijās. Piedāvājam diskrētu un radošu pieeju, kas palīdzēs atklāt un iemūžināt Jūsu ķermeņa dabisko skaistumu. Pārsteidziet savu mīļoto vai sevi ar unikālām fotogrāfijām, kuras kļūs par mākslinieciskiem tēliem Jūsu dzīves galerijā.

Kas padara mūsu “Kailfoto fotosesiju” īpašu?

Kopš seniem laikiem cilvēce ir slavējusi ķermeņa skaistumu. Kailfoto – lai Jūs saskatītu un nekad neaizmirstu, cik Jūsu augums ir skaists. Cilvēka ķermenis ir neatkārtojams, un tā attēlošana – māksla. Spilgts piemērs tam ir Renesanses laikmets. Ļaujieties, lai Jūsu ķermeņa attēls krāšņo pasauli ap Jums, un mūsu profesionālais fotogrāfs palīdzēs izveidot jutekliskas un mākslinieciskas fotogrāfijas, kuras varēsiet izmantot gan kā pārsteiguma dāvanu otrai pusītei, kā arī vienkārši iemūžinot savas unikālās ķermeņa aprises!

Privāta kailfoto sesija ir lielisks veids, kā pamēģināt ko jaunu un pārsteigt savu mīļoto cilvēku ar pikantām, tomēr gaumīgām fotogrāfijām. Mūsu fotogrāfi ir profesionāli, un fotosesijas rezultātā Jūs iegūsiet apburošas fotogrāfijas, kuras atklās Jūsu juteklisko dabu. Fotosesiju ir iespējams organizēt gan fotostudijā, gan izbraukuma fotosesijā Jums tīkamos apstākļos – noteiktā interjerā vai brīvā dabā, kā arī piedāvājam profesionālu fotogrāfiju pēcapstrādi. Mūsu prioritāte ir parūpēties par to, lai klients justos ērti un ir apmierināts ar gala rezultātu.

Prasme attēlot ķermeni kailfoto sesijā

Cilvēka ķermeņa formas ir vienkāršas, tomēr katram cilvēkam individuālas; cilvēka ķermenis ir pazīstams, tomēr vienmēr apslēpts. Jebkuras cilvēka formas ir neizsakāmi skaistas un apbrīnas vērtas, tāpēc tā attēlošana fotogrāfijās prasa noteiktas zināšanas un profesionalitāti no fotogrāfa puses. Lai izveidotu skaistu ķermeņa attēlojumu fotogrāfiju formā, nepieciešams strādāt ar gaismu – fotogrāfs jebkuros apstākļos atradīs labākos leņķus, no kuriem izveidot fotogrāfijas, kas izcels Jūsu ķermeņa formas. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, fotogrāfs veidos kompozīciju, kas parādīs Jūsu ķermeni tieši tik daudz, cik to vēlēsieties. Gaismas un ēnas palīdzēs veidot kvalitatīvu un vizuāli interesantu Jūsu ķermeņa attēlojumu fotogrāfijās.

Jūsu ķermenis ir mākslas darbs, ko ir radījusi daba. Maldīgs ir uzskats, ka kailfoto galvenais objekts vienmēr ir sieviete – arī vīrišķais spēks ir lielisks fotogrāfiju saturs. Gan sievietēm, gan vīriešiem ir jābūt pārliecinātiem par sevi! Katra ķermeņa līnija un izliekums, katra bedrīte un pacēlums esat Jūs. Jūsu ķermenis ir juteklisma iemiesojums, kurš profesionālas kailfoto sesijas laikā var tikt parādīts veidos, kādi Jums pirms tam nebija ienākuši prātā, padarot Jūsu kailās miesas fotogrāfijas par mākslas darbiem.

Kailums nav nekas tāds, no kā būtu jākaunas. Tas esat Jūs un Jūsu ķermeņa līnijas veido māksliniecisku iespaidu. Mūsu pieredzējušie fotogrāfi fotosesijas laikā parūpēsies, lai fotogrāfijas attēlotu tieši tik, cik nepieciešams, veidojot burvīgu un interesantu attēla kompozīciju, kuras centrā būsiet Jūs. Mīliet savu ķermeni tādu, kāds tas ir!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Kailfoto fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi uzņems Jums apburošas un mākslinieciski izsmalcinātas fotogrāfijas.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam dažādu interjeru un eksterjeru iespējas, lai Jūsu fotosesija būtu unikāla un īpaša.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam augstas kvalitātes fotogrāfiju pēcapstrādi maksimāli īsā laika posmā.

“Kailfoto fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Kailfoto fotosesijas cenas

 • Fotosesija ar dekorācijām 1h + make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Fotosesija ar dekorācijā 150 EUR stundā,
 • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēkiem) 90 EUR – 60 min
 • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Mini fotosesija  (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēkiem) 60 EUR – 30 min

Vairāk par cenām>>>

Ekspres piedāvājums tiem, kas zina ko vēlās – Mini fotosesija – 30 min. 60 EUR.

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Kailfoto fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana ikvienai sievietei un viņas mīļotajam vīrietim.  Kailfoto fotosesija sniedz iespēju ikvienai sievietei iemīlēt savu ķermeni tādu kāds tas ir un justies seksīgai, apburošai un skaistai arī bez apģērba. Daudzas sievietes sapņo par kailfoto fotosesiju, bet nevar tai saņemties. Palīdziet realizēt šo sapni un uzdāviniet kilfoto fotosesijas dāvanu karti.

 

Kā sagatavoties “Kailfoto fotosesijai”?

Gatavošanās fotosesijai ir satraukuma pilna, it īpaši tad, ja ir paredzēta kailfoto fotosesija un iepriekšējas pieredzes šāda veida fotosesijās nav bijis. Kā uzvesties?! Ko darīt?! Kā sagatavoties?! Vai man viss izdosies?! Visi šie un citi jautājumi rodas tad, kad runa iet par gatavošanos fotosesijai. Lai novērstu nevajadzīgo satraukumu, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kas Jums palīdzēs labāk sagatavoties kailfoto fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties kailfoto fotosesijai

 • Ņemiet līdzi augstpapēžu kurpes, tās padara sievietes stāju staltāku un liek justies sievietei daudz elegantākai, seksīgākai un pašpārliecinātākai.
 • Iepriekšējā dienā pirms fotosesijas, neiesakām sauļoties vai izmantot kosmetologa pakalpojumus.
 • Sagatavojiet līdzņemšanai dažādus aksesuārus, kas atbilst Jūsu personībai un izvēlētajam fotosesijas tēlam (rotaslietas, garās zeķes, korseti – it īpaši tad, ja vēlaties padarīt vidukli skaistāku u.c aksesuārus, kas paspilgtinātu fotosesijas ideju ).
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties sakoptiem matiem, nagiem, sakoptu ķermeni un ārieni, lai fotogrāfijas izdotos patiesi skaistas.
 • Iesakām pirms fotosesijas atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas un dzīvesprieka pilnas.
 • Pirms fotosesijas nav ieteicams izmantot arī paštonējošos krēmus, tie padara ādas krāsu nevienmērīgu.
 • Padomājiet par fotografēšanās pozām, izvēlieties un izmēģiniet sev tīkamākās. Fotosesijas laikā, arī mūsu fotogrāfs palīdzēs Jums atras piemērotāko un Jums atbilstošāko fotografēšanās pozu.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Kailfoto fotosesijā svarīgākais ir justies ērti un brīvi – Neaizmirstiet par to!

*Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Pēc Jūsu izvēles, kailfoto fotosesijas fotogrāfs var būt gan sieviete, gan vīrietis. Mūsu fotogrāfi ir profesionāļi, kas palīdzēs Jums atbrīvoties, justies ērti  un palīdzēs sasniegt kailfoto fotosesijas vēlamo rezultātu.

Mūsu “Kailfoto” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu atsauksmes un uzziniet, kā “Kailfoto” pieredze ir mainījusi viņu pašu uztveri un sniegusi neaizmirstamas emocijas. Jūsu atsauksme var būt nākamais iedrošinājums kādam citam!

No visas sirds vēlos izteikt pateicību komandai Fotostudijas.lv! Kailfoto sesija man bija īsts atklājums. Fotogrāfs ņēma vērā visas manas vēlmes un radīja atmosfēru, kurā es jutos ļoti komfortabli. Rezultāti pārsniedza visas manas gaidas!

Elīna

Neticama pieredze! Es vienmēr esmu kaunējies no sava ķermeņa, bet pateicoties šai fotosesijai, es sāku sevi redzēt jaunā gaismā. Paldies jūsu komandai par profesionalitāti un taktiskumu!

Kristaps

Fotogrāfs ir īsts savas jomas profesionālis. Spēle ar gaismu, pozas, fotogrāfiju apstrāde – viss bija augstā līmenī. Iesaku visiem saviem draugiem!

Līva

Paldies par neaizmirstamu pieredzi. Kailfoto sesija ar vīru palīdzēja mums justies vēl tuvāk vienam otram. Brīnišķīgas fotogrāfijas kļuva par lielisku dāvanu mūsu kāzu gadadienai.

Māris un Daiga

Vēlos izteikt pateicību Fotostudijas.lv. Sākot ar atmosfēru studijā un beidzot ar gala fotogrāfijām – viss bija augstākajā līmenī!

Ieva

Izcila pieredze! Es nebiju gaidījis, ka kailfoto sesija var būt tik ērta. Viss pateicoties jūsu fotogrāfa profesionalitātei. Ar rezultātiem esmu ļoti apmierināts!

Andris

Es esmu sajūsmā par veikto fotosesiju. Fotogrāfs spēja mani attēlot tā, kā es sevi iepriekš nebiju redzējusi. Tagad man ir burvīgas fotogrāfijas savam privātajam portfolio.

Anna

Teicami paveikts darbs! Pateicoties jums, es skatos uz sevi no jauna. Fotogrāfijas sanāca stilīgas un elegantas. Milzīgs paldies jūsu komandai!

Jānis

Pirms fotosesijas biju ļoti nervoza, bet pateicoties jūsu fotogrāfam, visas bailes izgaisa. Viņš radīja tādu atmosfēru, ka pat aizmirsu par savu kaunīgumu. Fotogrāfijas sanāca lieliskas!

Baiba

Veicu kailfoto sesiju jūsu studijā. Viss bija augstākā līmenī: aprīkojums, aksesuāri, atmosfēra. Iegūtās fotogrāfijas kļuva par skaistu papildinājumu manam portfolio.

Līga

Piesakies “Kailfoto fotosesijai“ tieši tagad!

Ja esat gatavs atklāt savu ķermeņa skaistumu un iespēlēt to mākslinieciskā fotogrāfijā, nevilcinieties pieteikties “Kailfoto” sesijai. Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Kailfoto”

  Vai Jums ir jautājumi par “Kailfoto” sesijām? Apskatiet biežāk uzdotās jautājumu sadaļu, kur esam apkopojuši svarīgāko informāciju, kas palīdzēs Jums sagatavoties un justies droši, veicot šo soli.

  Vai es varu izvēlēties konkrētu interjeru vai vietu savai kailfoto fotosesijai?
  Protams, jūs varat izvēlēties jebkuru interjeru mūsu studijā vai ieteikt savu vietu dabā vai citā interjerā. Mēs vienmēr esam gatavi iet pretī mūsu klientu vēlmēm.
  Kā es varu būt drošs, ka manas fotogrāfijas paliks konfidenciālas?
  Mūsu klientu privātums un konfidencialitāte ir prioritāte. Visas fotogrāfijas tiek glabātas drošā vietā un netiek izmantotas bez jūsu skaidras piekrišanas.
  Es nekad iepriekš neesmu piedalījies(-usies) līdzīgās fotosesijās. Kā man būt relaksētam un justies ērti?
  Mūsu profesionālais fotogrāfs radīs draudzīgu un komfortablu atmosfēru, sniegs nepieciešamos ieteikumus un norādes, lai jūs justos droši un pārliecināti.
  Cik ilgi notiek kailfoto fotosesija un kas ietilpst tās cenā?
  Fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vēlmēm. Iekļauts pašas fotosesijas veikšana, attēlu apstrāde un konsultācija ar fotogrāfu. Lai iegūtu sīkāku informāciju un veiktu rezervāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai es varu fotosesijā paņemt līdzi draugu vai partneri atbalstam?
  Jā, jūs drīkstat ņemt kādu līdzi uz fotosesiju jūsu komforta nolūkos. Mēs saprotam, ka šāda veida fotosesija var būt intīma, un mūsu mērķis ir, lai jūs justos komfortabli un droši.
  Kādus aksesuārus vai priekšmetus es varu izmantot fotosesijas laikā?
  Jūs varat izmantot jebkurus aksesuārus vai priekšmetus, kas jūsuprāt papildinās jūsu tēlu. Mūsu fotogrāfi var arī piedāvāt dažādus studijas aksesuārus.
  Vai ir nepieciešams veikt profesionālu grimu un frizūru pirms fotosesijas?
  Tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm. Profesionāls grims un frizūra var piešķirt jūsu izskatam pabeigtību, taču tas nav obligāti.
  Vai arī vīrieši var pasūtīt kailfoto fotosesiju?
  Protams, mūsu studija ir atvērta visiem. Mēs ticam katras personas skaistumam un individualitātei un esam priecīgi palīdzēt to iemūžināt.
  Vai kailfoto fotosesija var notikt dabā vai citā neierastā vietā?
  Jā, mēs esam gatavi organizēt fotosesiju jebkurā vietā, ko izvēlaties, vai tas būtu dabā, interjerā vai citā neierastā lokācijā.
  Kā notiek fotogrāfiju apstrādes process pēc fotosesijas un vai es varu piedalīties labāko attēlu izvēlē?
  Pēc fotosesijas mūsu fotogrāfs veic profesionālu attēlu apstrādi, lai tie izskatītos vislabāk. Protams, jūs varat piedalīties labāko fotogrāfiju atlasē, un mēs ņemsim vērā visas jūsu vēlmes.