Kopš seniem laikiem cilvēce ir slavējusi ķermeņa skaistumu. Kailfoto – lai Jūs saskatītu un nekad neaizmirstu, cik Jūsu augums ir skaists. Cilvēka ķermenis ir neatkārtojams, un tā attēlošana – māksla. Spilgts piemērs tam ir Renesanses laikmets. Ļaujieties, lai Jūsu ķermeņa attēls krāšņo pasauli ap Jums, un mūsu profesionālais fotogrāfs palīdzēs izveidot jutekliskas un mākslinieciskas fotogrāfijas, kuras varēsiet izmantot gan kā pārsteiguma dāvanu otrai pusītei, kā arī vienkārši iemūžinot savas unikālās ķermeņa aprises!

Privāta kailfoto sesija ir lielisks veids, kā pamēģināt ko jaunu un pārsteigt savu mīļoto cilvēku ar pikantām, tomēr gaumīgām fotogrāfijām. Mūsu fotogrāfi ir profesionāli, un fotosesijas rezultātā Jūs iegūsiet apburošas fotogrāfijas, kuras atklās Jūsu juteklisko dabu. Fotosesiju ir iespējams organizēt gan fotostudijā, gan izbraukuma fotosesijā Jums tīkamos apstākļos – noteiktā interjerā vai brīvā dabā, kā arī piedāvājam profesionālu fotogrāfiju pēcapstrādi. Mūsu prioritāte ir parūpēties par to, lai klients justos ērti un ir apmierināts ar gala rezultātu.

Prasme attēlot ķermeni kailfoto sesijā

Cilvēka ķermeņa formas ir vienkāršas, tomēr katram cilvēkam individuālas; cilvēka ķermenis ir pazīstams, tomēr vienmēr apslēpts. Jebkuras cilvēka formas ir neizsakāmi skaistas un apbrīnas vērtas, tāpēc tā attēlošana fotogrāfijās prasa noteiktas zināšanas un profesionalitāti no fotogrāfa puses. Lai izveidotu skaistu ķermeņa attēlojumu fotogrāfiju formā, nepieciešams strādāt ar gaismu – fotogrāfs jebkuros apstākļos atradīs labākos leņķus, no kuriem izveidot fotogrāfijas, kas izcels Jūsu ķermeņa formas. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, fotogrāfs veidos kompozīciju, kas parādīs Jūsu ķermeni tieši tik daudz, cik to vēlēsieties. Gaismas un ēnas palīdzēs veidot kvalitatīvu un vizuāli interesantu Jūsu ķermeņa attēlojumu fotogrāfijās.

Jūsu ķermenis ir mākslas darbs, ko ir radījusi daba. Maldīgs ir uzskats, ka kailfoto galvenais objekts vienmēr ir sieviete – arī vīrišķais spēks ir lielisks fotogrāfiju saturs. Gan sievietēm, gan vīriešiem ir jābūt pārliecinātiem par sevi! Katra ķermeņa līnija un izliekums, katra bedrīte un pacēlums esat Jūs. Jūsu ķermenis ir juteklisma iemiesojums, kurš profesionālas kailfoto sesijas laikā var tikt parādīts veidos, kādi Jums pirms tam nebija ienākuši prātā, padarot Jūsu kailās miesas fotogrāfijas par mākslas darbiem.

Kailums nav nekas tāds, no kā būtu jākaunas. Tas esat Jūs un Jūsu ķermeņa līnijas veido māksliniecisku iespaidu. Mūsu pieredzējušie fotogrāfi fotosesijas laikā parūpēsies, lai fotogrāfijas attēlotu tieši tik, cik nepieciešams, veidojot burvīgu un interesantu attēla kompozīciju, kuras centrā būsiet Jūs. Mīliet savu ķermeni tādu, kāds tas ir!

Kailfoto fotosesijas cenas

 • Fotosesija ar dekorācijām 1h + make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Fotosesija ar dekorācijā 150 EUR stundā,
 • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēkiem) 90 EUR – 60 min
 • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Mini fotosesija  (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēkiem) 60 EUR – 30 min

Vairāk par cenām>>>

Ekspres piedāvājums tiem, kas zina ko vēlās – Mini fotosesija – 30 min. 60 EUR.

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Kailfoto fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana ikvienai sievietei un viņas mīļotajam vīrietim.  Kailfoto fotosesija sniedz iespēju ikvienai sievietei iemīlēt savu ķermeni tādu kāds tas ir un justies seksīgai, apburošai un skaistai arī bez apģērba. Daudzas sievietes sapņo par kailfoto fotosesiju, bet nevar tai saņemties. Palīdziet realizēt šo sapni un uzdāviniet kilfoto fotosesijas dāvanu karti.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Gatavošanās kailfoto fotosesijai

Gatavošanās fotosesijai ir satraukuma pilna, it īpaši tad, ja ir paredzēta kailfoto fotosesija un iepriekšējas pieredzes šāda veida fotosesijās nav bijis. Kā uzvesties?! Ko darīt?! Kā sagatavoties?! Vai man viss izdosies?! Visi šie un citi jautājumi rodas tad, kad runa iet par gatavošanos fotosesijai. Lai novērstu nevajadzīgo satraukumu, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kas Jums palīdzēs labāk sagatavoties kailfoto fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties kailfoto fotosesijai

 • Ņemiet līdzi augstpapēžu kurpes, tās padara sievietes stāju staltāku un liek justies sievietei daudz elegantākai, seksīgākai un pašpārliecinātākai.
 • Iepriekšējā dienā pirms fotosesijas, neiesakām sauļoties vai izmantot kosmetologa pakalpojumus.
 • Sagatavojiet līdzņemšanai dažādus aksesuārus, kas atbilst Jūsu personībai un izvēlētajam fotosesijas tēlam (rotaslietas, garās zeķes, korseti – it īpaši tad, ja vēlaties padarīt vidukli skaistāku u.c aksesuārus, kas paspilgtinātu fotosesijas ideju ).
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties sakoptiem matiem, nagiem, sakoptu ķermeni un ārieni, lai fotogrāfijas izdotos patiesi skaistas.
 • Iesakām pirms fotosesijas atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas un dzīvesprieka pilnas.
 • Pirms fotosesijas nav ieteicams izmantot arī paštonējošos krēmus, tie padara ādas krāsu nevienmērīgu.
 • Padomājiet par fotografēšanās pozām, izvēlieties un izmēģiniet sev tīkamākās. Fotosesijas laikā, arī mūsu fotogrāfs palīdzēs Jums atras piemērotāko un Jums atbilstošāko fotografēšanās pozu.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Kailfoto fotosesijā svarīgākais ir justies ērti un brīvi – Neaizmirstiet par to!

*Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Pēc Jūsu izvēles, kailfoto fotosesijas fotogrāfs var būt gan sieviete, gan vīrietis. Mūsu fotogrāfi ir profesionāļi, kas palīdzēs Jums atbrīvoties, justies ērti  un palīdzēs sasniegt kailfoto fotosesijas vēlamo rezultātu.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)