Mūsu komanda

Mēs esam radoša fotostudija Rīgā, kas specializējas unikālu fotogrāfiju radīšanā un atmosfēras veidošanā Jūsu fotosesijām. Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuri ir pilnībā veltījuši sevi mākslai un attīstībai, ievērojot jaunākās nozares tendences.

Katru dienu mēs strādājam, lai pārsniegtu mūsu klientu sagaidīšanas, piedāvājot personalizētu pieeju katram projektam. Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās, un mēs lepojamies ar katru projektu, ko veidojam kopā ar Jums.

fotogrāfe

Taņa

Sveiki!

Mani sauc Taņa, esmu šīs studijas fotogrāfe ar jau vairāk kā 10 gadu pieredzi. Mana specialitāte ir spilgtu un emocionālu fotogrāfiju veidošana bērniem, ģimenēm, topošajām māmiņām un individuāliem klientiem. Specializējos arī biznesa portretu uzņemšanā uzņēmumiem un dažādu produktu fotografēšanā mājaslapām un katalogiem.

Uzticiet man uzņemt jūsu dzīves mirkļus un radīt fotogrāfijas, kas jūs priecēs visu dzīvi.

fotogrāfe

Viktorija

Sveiki!

Mani sauc Viktorija, esmu fotogrāfe ar 9 gadu pieredzi. Specializējos juteklisku, psiholoģisko portretu uzņemšanā sievietēm, kā arī fotosesiju uzņemšanā ģimenēm, īstu emociju pilnām un pāriem love story stilā.

administrators, fotogrāfe

Zanda

Sveiki!

Esmu fotostudijas.lv administrators. Palīdzēšu jums uzņemt dokumentu foto un rezervēt studijas pakalpojumus jūsu vajadzībām.

Kā fotogrāfe darbojos vairāk kā gadu un specializējos āra individuālajās vai pasākumu fotosesijās.

Sazinieties ar mums

    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

    Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.