Nepārspējami mirkļi Jūsu vecmeitu ballītei

Vecmeitu ballītes fotosesija ir Jūsu iespēja vienreizējiem brīžiem piešķirt mūžību. Neļaujiet aizmirstībai nozagt nevienu smaidu, asaru vai dzirksti acīs! Mūsu profesionālās fotogrāfijas palīdzēs šos mirkļus pārvērst taustāmās atmiņās, kas sildīs sirdi vēl gadu desmitiem.

Kas padara mūsu “Vecmeitu ballītes fotosesiju” īpašu?

Mirkļi, kas pilni jautru piedzīvojumu un emocionālām atmiņām, ir tie, kas padara vecmeitu ballīti neaizmirstamu. Mūsu piedāvātajā fotosesijā šie brīži tiks iemūžināti ar izsmalcinātu rūpību un profesionālu aci. Mēs strādājam, lai katrs kadrs atspoguļo Jūsu unikālo stāstu, radot attēlus, kas ir tik pat skaisti un neaizmirstami kā pati ballīte. Uzticiet mums savas ballītes atmiņas, un mēs radīsim fotogrāfijas, kas kļūs par mīļotu dārgumu, liecinot par jūsu dzīves košo lappusi.

Vecmeitu ballīte ir pozitīvs, jautrs un emocijām bagāts notikums, kas ir jāiemūžina ne tikai atmiņās, bet arī fotogrāfijās. Vecmeitu ballītes fotosesija sniedz iespēju saglabāt atmiņas taustāmā veidā. Sirsnīgs pasākums draudzeņu vidū vai traka ballīte līdz rīta gaismai!? Tam nav nozīmes, mēs parūpēsimies par to, lai šī brīnišķīgā diena paliktu atmiņā uz visiem laikiem, izveidojot neatkārtojamu, atmiņā paliekošu vecmeitu ballītes fotosesiju!

Vecmeitu ballītei jūsu draugi noteikti sagatavos, kaut ko neaizmirstamu un galvu reibinošu. Varbūt tik fantastisku, ka visu pilnīgi pat nevarēs atcerēties. Mūsdienās fantāzijai nav robežu un katrs cenšas īpaši izcelt savas pēdējās dienas vecmeitas statusā. Mēs nodrošināsim, lai šī brīnišķīgā diena paliek atmiņā uz visiem laikiem.

Pavadiet laiku kopā ar sev tuviem cilvēkiem, veidojiet jautras atmiņas, kuras mēs palīdzēsim saglabāt kvalitatīvu fotogrāfiju formā! Jūs varat izvēlēties fotosesiju studijā, kur gaismu ielenkumā, varēsiet piepildīt savus kvēlākos sapņus, izmantojot dažādus fonus un rekvizītus.

Tāpat fotogrāfējam izbraukuma fotosesijās Jūsu izvēlētā interjerā – mūsu fotogrāfs nodrošināsies ar fotosesijai nepieciešamo aparatūru – kamerām, statīviem, objektīviem un gaismām. Nolīgstiet fotogrāfu uz noteiktu laika periodu Jūsu ballītes fotografēšanai – tas būs tā vērts! Fotogrāfijas būs lielisks papildinājums ģimenes albumam, kā arī varēsiet ar tām dalīties sociālajos tīklos.

Meiteņu ballītes fotosesija

Saposieties un sagatavojaties lieliskai laika pavadīšanai, ko sniegs vecmeitu ballīte kopā ar labākajām draudzenēm. Izklaidējieties un vienlaikus iegūstiet burvīgas fotogrāfijas! Fotosesija studijā vai izbraukuma fotosesija tieši uz svinībām – mūsu fotogrāfs iemūžinās visus amizantos brīžus un vakara naglas – vecmeitas – smaidu un priekpilnās acis. Fotostudijā, kā arī izbraukuma fotosesijā, mēs palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas lielisku fotogrāfiju formā ar dažādiem aksesuāriem un citiem palīglīdzekļiem, veidojot attēla kompozīciju no dažādiem leņķiem un izmantojot gaismu Jūsu labā. Fotogrāfijās tiks iemūžināta arī pati ballīte – nolīgstiet fotogrāfu un tas sekos visiem svarīgākajiem vakara notikumiem ar savu vērīgo fotokameras objektīva aci.

Laulības ir nozīmīgs solis jebkura cilvēka dzīvē, tāpēc vēl pēdējo reizi brīva cilvēka statusā izbaudi to, ko nāksies atstāt aiz muguras, atverot durvis uz jauniem kopīgu izpriecu brīžiem. Jūs iegūsiet kvalitatīvas un interesantas vecmeitu ballītes fotogrāfijas, uz kurām vecumdienās būs prieks atskatīties, atsvaidzinot atmiņas tā, it kā tas būtu noticis tikai vakar.

Kāpēc izvēlēties mūsu vecmeitu ballītes fotosesiju?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Pieredzējuši fotogrāfi garantē augstas kvalitātes fotosesiju.

Īpašas
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam dekorāciju un aksesuāru izvēli, lai piešķirtu Jūsu fotosesijai unikālu atmosfēru.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Ātra un rūpīga attēlu apstrāde, saglabājot lieliskākos mirkļus izcilā kvalitātē.

Vecmeitu ballītes fotosesija: Cenas un piedāvājumi

Vecmeitu ballītes fotosesijas cenas

 • Vecmeitu ballītes fotosesija ar dekorācijām 150 EUR stundā,
 • Vecmeitu ballītes fotosesija ar dekorācijām 90 EUR 30 min,
 • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Klasiskā fotosesija 90 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki),
 • Mini fotosesija 30 min. – 90 EUR ( līdz 5 cilvēki).

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesjia, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi-retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Vecmeitu ballītes fotosesijas dāvanu karte – tā ir lieliska dāvana draudzenei pirms kāzām. Tā ir iespēja iemūžināt jautru ballīti un pozitīvas emocijas ar sev mīļām draudzenēm.

 

Kā sagatavoties “Vecmeitu ballītes fotosesijai”?

Vecmeitu ballītes fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt pēdējās dienas neprecētas sievietes statusā pirms laulībām. Gatavojoties vecmeitu ballītes fotosesijai, svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un vēlamo fotosesijas tēlu un ideju. Lai radītu skaistas un radošas fotogrāfijas, padomājiet par vecmeitu ballītes dalībnieču vienotu tēlu. Fotostudijā ir dažāda veida tematiskās dekorācijas un atribūti, kas palīdzēs fotosesijai radīt svētku noskaņu. Līdzi var ņemt arī savus aksesuārus un fotosesijas atribūtus – balonus, tematiskos ballītes t-kreklus u.c. Mēs piedāvājam arī vizāžista un friziera pakalpojumus. Piedāvājam fotosesijas studijā un izbraukumos.

Mūsu “vecmeitu ballītes fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko par mūsu vecmeitu ballītes fotosesiju pieredzi saka mūsu klientes! Viņu atsauksmes ir mūsu darba spogulis un iedvesma turpināt radīt lieliskus attēlus.

No fotosesijas palikušas brīnišķīgas atmiņas! Mūsu emocijas, prieks un laime ir tik lieliski notverti attēlos. Paldies Fotostudijas.lv komandai par profesionalitāti un spēju radīt neaizmirstamus mirkļus!

Līga

Iesaku visiem! Fotostudijas.lv fotogrāfs uzņēma mūsu meiteņu vakaru, un fotogrāfijas sanāca vienkārši apburošas. Šī diena mūsos paliks mūžīgi pateicoties jūsu darbam.

Kristīne

Meiteņu vakara fotosesija Fotostudijas.lv studijā pārspēja visas mūsu cerības! Fotogrāfs spēja pilnībā atspoguļot mūsu emocijas un šī vakara noskaņu. Liels paldies!

Anastasija

Organizēju savas draudzenes meiteņu vakaru un nolēmu pasūtīt fotosesiju. Esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos tieši Fotostudijas.lv. Fotogrāfijas sanāca dzīvas, spilgtas un ļoti patiesas!

Baiba

Milzīgs paldies Fotostudijas.lv komandai par brīnišķīgajiem mirkļiem, kurus jūs iemūžinājāt mūsu meiteņu vakarā. Šīs fotogrāfijas mums būs līdzi visu mūžu!

Jūlija

Pasūtījām fotogrāfu meiteņu vakaram ar izbraukumu. Viss bija organizēts augstākajā līmenī. Fotogrāfijas sanāca stilīgas un kvalitatīvas. Pateicos!

Māris

Nevaru pārtraukt jūsmot par fotogrāfijām no mūsu meiteņu vakara. Viss izdevās tieši tā, kā bijām vēlējušās. Fotostudijas.lv – īsti profesionāļi savā jomā!

Svetlana

Vecmeitu ballītes fotosesija studijā un Rīgas ielās aizritēja vienā elpas vilcienā. Ar fotogrāfu bija ļoti viegli un patīkami strādāt. Iesaku visiem!

Daiga

Svinējām vecmeitu ballīti Fotostudijas.lv studijā, un tas bija brīnišķīgs piedzīvojums! Atmosfēra, gaisma, rekvizīti – viss bija ideāli. Fotogrāfijas sanāca vienkārši superīgas!

Laura

Bijām patīkami pārsteigti par fotogrāfiju kvalitāti un fotogrāfa pieeju. Paldies, ka padarījāt mūsu vecmeitu ballīti tik īpašu!

Agnese

Pieteikties “vecmeitu ballītes fotosesijai” tieši tagad!

Gatavojaties unikālai vecmeitu ballītei? Pieteikties fotosesijai ir tik vienkārši! Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies, lai pārrunātu visas detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “vecmeitu ballītes fotosesijām”

  Vai jums ir jautājumi par vecmeitu ballītes fotosesijām? Šeit atradīsiet visbiežāk uzdotus jautājumus un mūsu ekspertu atbildes, kas palīdzēs jums labāk sagatavoties šim aizraujošajam piedzīvojumam.

  Vēlos rīkot meiteņu ballītes fotosesiju kādā neierastā vietā, nevis studijā. Vai tas ir iespējams?
  Protams! Mūsu fotogrāfi ir gatavi veikt meitenes ballītes fotosesiju jebkurā jums vēlamā vietā, vai tas būtu Rīgas centrs, privātas telpas vai jauks parks. Vienkārši norādiet vietu, un mēs sagatavosim visu nepieciešamo!
  Vai jūsu fotogrāfs varēs palīdzēt izvēlēties tematiku un rekvizītus meitenes ballītes fotosesijai?
  Jā, protams! Mūsu pieredzējušie fotogrāfi palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko tematiku un nodrošinās nepieciešamos aksesuārus spilgtiem un neaizmirstamiem kadriem.
  Esmu iesācējs šajā jomā. Vai varat ieteikt, kā vislabāk sagatavoties meiteņu ballītes fotosesijai?
  Protams! Galvenais meiteņu ballītes fotosesijā ir jūsu noskaņojums un jautrība. Sagatavojiet iepriekš ērtu un stilīgu apģērbu, kā arī pārrunājiet idejas ar fotogrāfu. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt ieteikumus un padomus.
  Cik ilgi notiek meiteņu ballītes fotosesija?
  Fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vēlmēm un izvēlētās programmas. Parasti tas ir no 1 līdz 3 stundām. Bet galvenais ir izbaudīt katru mirkli!
  Cik ātri pēc meiteņu ballītes fotosesijas es saņemšu gatavās fotogrāfijas?
  Parasti gatavās fotogrāfijas tiek nodrošinātas 1-2 nedēļu laikā. Mēs vienmēr cenšamies apstrādāt un nodot jums labākos kadrus pēc iespējas ātrāk.
  Vai mēs varam uzaicināt fotogrāfu uz visu dienu?
  Jā, jūs varat pasūtīt fotogrāfu uz visu jūsu meiteņu ballītes dienu. Vienkārši sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv, un mēs apspriedīsim visas detaļas.
  Vai tiks nodrošinātas visas fotogrāfijas vai tikai profesionāli rediģēti kadri?
  Parasti mēs nodrošinām tikai profesionāli rediģētus kadrus, lai garantētu jums vislabāko kvalitāti. Ja jums ir īpašas vēlmes, lūdzu, informējiet mūs iepriekš.
  Vai meiteņu ballītes fotosesijas laikā ir iespējams uzņemt individuālus portretus katrai no līgavas draudzenēm?
  Protams, tas ir iespējams! Mēs cenšamies fotografēt ne tikai kopīgus mirkļus, bet arī individuālus portretus ballītes dalībniecēm.
  Nejūtos droši pozējot kameras priekšā. Vai jūsu fotogrāfs man palīdzēs fotosesijas laikā?
  Nepārtraukti! Mūsu fotogrāfiem ir liela pieredze un viņi palīdzēs jums atslābināties un justies droši kameras priekšā, sniedzot padomus par labākajām pozām un rakursiem.
  Vai jūs esat pieredzējuši tematisko meiteņu ballīšu fotosesiju veidošanā, piemēram, 90. gadu stilā vai Holivudas stilā?
  Jā, mūsu fotogrāfiem ir pieredze dažādu tematisko fotosesiju veidošanā. Ja jums ir konkrēta vēlme vai ideja, noteikti to pārrunājiet ar mums, un mēs parūpēsimies, lai Jūsu meiteņu ballīte ir neaizmirstama!