Vecmeitu ballīte ir pozitīvs, jautrs un emocijām bagāts notikums, kas ir jāiemūžina ne tikai atmiņās, bet arī fotogrāfijās. Vecmeitu ballītes fotosesija sniedz iespēju saglabāt atmiņas taustāmā veidā. Sirsnīgs pasākums draudzeņu vidū vai traka ballīte līdz rīta gaismai!? Tam nav nozīmes, mēs parūpēsimies par to, lai šī brīnišķīgā diena paliktu atmiņā uz visiem laikiem, izveidojot neatkārtojamu, atmiņā paliekošu vecmeitu ballītes fotosesiju!

Vecmeitu ballītei jūsu draugi noteikti sagatavos, kaut ko neaizmirstamu un galvu reibinošu. Varbūt tik fantastisku, ka visu pilnīgi pat nevarēs atcerēties. Mūsdienās fantāzijai nav robežu un katrs cenšas īpaši izcelt savas pēdējās dienas vecmeitas statusā. Mēs nodrošināsim, lai šī brīnišķīgā diena paliek atmiņā uz visiem laikiem.

Pavadiet laiku kopā ar sev tuviem cilvēkiem, veidojiet jautras atmiņas, kuras mēs palīdzēsim saglabāt kvalitatīvu fotogrāfiju formā! Jūs varat izvēlēties fotosesiju studijā, kur gaismu ielenkumā, varēsiet piepildīt savus kvēlākos sapņus, izmantojot dažādus fonus un rekvizītus.

Tāpat fotogrāfējam izbraukuma fotosesijās Jūsu izvēlētā interjerā – mūsu fotogrāfs nodrošināsies ar fotosesijai nepieciešamo aparatūru – kamerām, statīviem, objektīviem un gaismām. Nolīgstiet fotogrāfu uz noteiktu laika periodu Jūsu ballītes fotografēšanai – tas būs tā vērts! Fotogrāfijas būs lielisks papildinājums ģimenes albumam, kā arī varēsiet ar tām dalīties sociālajos tīklos.

Meiteņu ballītes fotosesija

Saposieties un sagatavojaties lieliskai laika pavadīšanai, ko sniegs vecmeitu ballīte kopā ar labākajām draudzenēm. Izklaidējieties un vienlaikus iegūstiet burvīgas fotogrāfijas! Fotosesija studijā vai izbraukuma fotosesija tieši uz svinībām – mūsu fotogrāfs iemūžinās visus amizantos brīžus un vakara naglas – vecmeitas – smaidu un priekpilnās acis. Fotostudijā, kā arī izbraukuma fotosesijā, mēs palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas lielisku fotogrāfiju formā ar dažādiem aksesuāriem un citiem palīglīdzekļiem, veidojot attēla kompozīciju no dažādiem leņķiem un izmantojot gaismu Jūsu labā. Fotogrāfijās tiks iemūžināta arī pati ballīte – nolīgstiet fotogrāfu un tas sekos visiem svarīgākajiem vakara notikumiem ar savu vērīgo fotokameras objektīva aci.

Laulības ir nozīmīgs solis jebkura cilvēka dzīvē, tāpēc vēl pēdējo reizi brīva cilvēka statusā izbaudi to, ko nāksies atstāt aiz muguras, atverot durvis uz jauniem kopīgu izpriecu brīžiem. Jūs iegūsiet kvalitatīvas un interesantas vecmeitu ballītes fotogrāfijas, uz kurām vecumdienās būs prieks atskatīties, atsvaidzinot atmiņas tā, it kā tas būtu noticis tikai vakar.

Vecmeitu ballītes fotosesijas cenas

  • Vecmeitu ballītes fotosesija ar dekorācijām 150 EUR stundā,
  • Vecmeitu ballītes fotosesija ar dekorācijām 90 EUR 30 min,
  • Izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
  • Klasiskā fotosesija 90 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki),
  • Mini fotosesija 30 min. – 90 EUR ( līdz 5 cilvēki).

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesjia, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi-retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Vecmeitu ballītes fotosesijas dāvanu karte – tā ir lieliska dāvana draudzenei pirms kāzām. Tā ir iespēja iemūžināt jautru ballīti un pozitīvas emocijas ar sev mīļām draudzenēm.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>>

Gatavošanās vecmeitu ballītes fotosesijai

Gatavojoties vecmeitu ballītes fotosesijai, svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un vēlamo fotosesijas tēlu un ideju. Lai radītu skaistas un radošas fotogrāfijas, padomājiet par vecmeitu ballītes dalībnieču vienotu tēlu. Fotostudijā ir dažāda veida tematiskās dekorācijas un atribūti, kas palīdzēs fotosesijai radīt svētku noskaņu. Līdzi var ņemt arī savus aksesuārus un fotosesijas atribūtus – balonus, tematiskos ballītes t-kreklus u.c. Mēs piedāvājam arī vizāžista un friziera pakalpojumus. Piedāvājam fotosesijas studijā un izbraukumos.

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)