Jaundzimušā fotosesija.

Mazuļa ienākšana pasaulē ir viens no svarīgākajiem un gaidītākajiem notikumiem pieauguša cilvēka dzīvē. Jaundzimušā fotosesija ir vērtīgs ieguldījums Jūsu ģimenes bilžu arhīvam, kas jebkurā brīdī varēs atgriezt skaistajās atmiņas – Jūsu mazuļa pirmajās dzīves dienās. Turklāt, šī fotosesija var kļūt par īpašu un nozīmīgu dāvanu pašam mazulim, kad tas pieaugs un ieraudzīs cik maziņš un mīļš tas izskatījās tikko piedzimstot!

Jaundzimušā fotogrāfs.

Jaundzimušā fotogrāfs iemūžinās Jūsu atvasītes pirmos smaidus, saldo miedziņu vai tā dabiskās un mīlīgās pozas. Fotosesijas laikā ne tikai taps brīnišķīgas fotogrāfijas, bet arī tiks pievērsta īpaši atbildīga un piesardzīga uzmanība Jūsu mazulim, lai tas justos komfortabli un mierīgi.

Fotosesijas plānošana.

Fotosesiju piedāvājam organizēt mūsu fotostudijā, pie Jums mājās, vai kāda citā Jums īpašā vietā. Ja fotosesija tiek plānota citā vietā, ārpus studijas, svarīgi ir informēt fotogrāfu par interjeru, tur pieejamiem dizaina elementiem un apgaismojumu, lai nepieciešamības gadījumā fotogrāfs varētu sagatavot visu vajadzīgo aprīkojumu

Jaundzimušo fotosesijas cenas.

Fotosesijas cenu iespaido vairāki faktori. Vieta kur notiek fotosesija – vai tā ir paradzēta pie mums studijā, vai izbraukumā – Jūsu izvēlētā vietā, kur papildus nāk klāt ceļa izdevumi. Cenu ietekmē arī fotosesijas ilgums un tās procesā izmantotais aprīkojums vai dekorācijas.

  • Ar dekorācijām 60 min. – 150 EUR
  • Ar dekorācijām 30 min. – 90 EUR
  • Bez dekorācijām 60 min. – 90 EUR
  • Bez dekorācijām 30 min. – 60 EUR
  • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR stundā, katra nākamā stunda 90 EUR + ceļa izdevumi

Vairāk par cenām: https://fotostudijas.lv/fotosesija-fotosesijas-cenas/

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.
Izvēlieties dāvanu karti >>>

Sagatavošānās pirms jaundzimušā fotosesijas.

Svarīgi, lai fotosesijas dienā mazulis būtu labi izgulējies un pirms pašas fotosesijas – labi paēdis. Iesakām šādu fotosesiju veikt dienas pirmajā pusē, jo tad bērniņš ir vairāk mierīgs, kas atvieglotu fotosesijas procesu gan Jums, gan arī mums. Gadījumā ja fotosesija ievelkas ilgāk kā plānots, iesakām padomāt par laiku ēšanai, lai viss nepieciešamais būtu sagatavots. Ja iespējams paņemiet līdzi kādu mazulim iemīļotu mantiņu, lai tas varētu sataustīt kaut ko mīļu un pazīstamu. Un protams – esiet pacietīgi un mierīgi, jo mēs garantējam lielisku rezultātu!

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)