Iemūžini jaundzimušā pirmos mēnešus brīnišķīgā fotosesijā

Piedzimstot jaunai dzīvībai, katrs mirklis ir neatsverams. Mūsu profesionālā jaundzimušo fotosesija ļauj šos brīžus iemūžināt ar māksliniecisku pieskārienu. Mēs rūpējamies par to, lai katrs kadrs atspoguļo jūsu mazuļa unikālo būtību un nevainību, radot bezlaiku attēlus, ko novērtēsiet visu mūžu.

Kas padara mūsu jaundzimušo fotosesiju īpašu?

Katrs jaundzimušais ir unikāls, un tikpat unikāla ir iespēja uztvert šos mirkļus caur mākslas prizmu. Mūsu fotogrāfu komanda ir specializējusies ne tikai kvalitatīvu attēlu radīšanā, bet arī mazuļa komforta nodrošināšanā visas fotosesijas laikā. Ar lielu aizrautību un profesionālu pieeju mēs radām mīlestības un siltuma pilnus kadrus, kas kļūst par ģimenes vēstures neatņemamu daļu. Uzticiet savus dārgākos brīžus mums, un mēs radīsim attēlus, kas spēj aizkustināt vēl pēc daudziem gadiem.

Jaundzimušā fotosesija.

Mazuļa ienākšana pasaulē ir viens no svarīgākajiem un gaidītākajiem notikumiem pieauguša cilvēka dzīvē. Jaundzimušā fotosesija ir vērtīgs ieguldījums Jūsu ģimenes bilžu arhīvam, kas jebkurā brīdī varēs atgriezt skaistajās atmiņas – Jūsu mazuļa pirmajās dzīves dienās. Turklāt, šī fotosesija var kļūt par īpašu un nozīmīgu dāvanu pašam mazulim, kad tas pieaugs un ieraudzīs cik maziņš un mīļš tas izskatījās tikko piedzimstot!

Jaundzimušā fotogrāfs.

Jaundzimušā fotogrāfs iemūžinās Jūsu atvasītes pirmos smaidus, saldo miedziņu vai tā dabiskās un mīlīgās pozas. Fotosesijas laikā ne tikai taps brīnišķīgas fotogrāfijas, bet arī tiks pievērsta īpaši atbildīga un piesardzīga uzmanība Jūsu mazulim, lai tas justos komfortabli un mierīgi.

Fotosesijas plānošana.

Fotosesiju piedāvājam organizēt mūsu fotostudijā, pie Jums mājās, vai kāda citā Jums īpašā vietā. Ja fotosesija tiek plānota citā vietā, ārpus studijas, svarīgi ir informēt fotogrāfu par interjeru, tur pieejamiem dizaina elementiem un apgaismojumu, lai nepieciešamības gadījumā fotogrāfs varētu sagatavot visu vajadzīgo aprīkojumu

Kāpēc izvēlēties mūsu “Jaundzimušo fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu fotogrāfiem ir plaša pieredze jaundzimušo fotogrāfijā, garantējot neaizmirstamu un drošu pieredzi.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Izvēlieties no mūsu plašā dekorāciju klāsta, lai piešķirtu fotosesijai unikālu un personisku pieskārienu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs nodrošinām augstas izšķirtspējas attēlu apstrādi, lai mazuļa pirmās foto atmiņas būtu spilgtas un krāsainas.

“Jaundzimušo fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Jaundzimušo fotosesijas cenas.

Fotosesijas cenu iespaido vairāki faktori. Vieta kur notiek fotosesija – vai tā ir paradzēta pie mums studijā, vai izbraukumā – Jūsu izvēlētā vietā, kur papildus nāk klāt ceļa izdevumi. Cenu ietekmē arī fotosesijas ilgums un tās procesā izmantotais aprīkojums vai dekorācijas.

 • Ar dekorācijām 60 min. – 150 EUR
 • Ar dekorācijām 30 min. – 90 EUR
 • Bez dekorācijām 60 min. – 90 EUR
 • Bez dekorācijām 30 min. – 60 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR stundā, katra nākamā stunda 90 EUR + ceļa izdevumi

Vairāk par cenām: https://fotostudijas.lv/fotosesija-fotosesijas-cenas/

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Jaundzimušo fotosesijai”?

Katra jaundzimušo fotosesija ir stāsts par sākumu – neaizmirstamu un aizkustinošu. Lai šis stāsts izceltos spilgtākajās krāsās, nepieciešama izsmalcināta sagatavošanās. Mēs palīdzēsim Jums izplānot katru sīkumu, lai Jūsu mazulītis fotosesijā justos kā mājās un lai ikviens kadrā uztvertais mirklis kļūtu par neizdzēšamu atmiņu. Sāciet šo brīnišķīgo piedzīvojumu ar mūsu profesionālu komandu – mēs esam šeit, lai iemūžinātu Jūsu ģimenes laimes mirkļus.

Sagatavošānās pirms jaundzimušā fotosesijas.

Svarīgi, lai fotosesijas dienā mazulis būtu labi izgulējies un pirms pašas fotosesijas – labi paēdis. Iesakām šādu fotosesiju veikt dienas pirmajā pusē, jo tad bērniņš ir vairāk mierīgs, kas atvieglotu fotosesijas procesu gan Jums, gan arī mums. Gadījumā ja fotosesija ievelkas ilgāk kā plānots, iesakām padomāt par laiku ēšanai, lai viss nepieciešamais būtu sagatavots. Ja iespējams paņemiet līdzi kādu mazulim iemīļotu mantiņu, lai tas varētu sataustīt kaut ko mīļu un pazīstamu. Un protams – esiet pacietīgi un mierīgi, jo mēs garantējam lielisku rezultātu!

Mūsu “jaundzimušo fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko saka vecāki, kuri ir uzticējuši mums savu mazuļu pirmos attēlus. Mums ir liels prieks dalīties ar atsauksmēm un pieredzes stāstiem, kas apliecina mūsu profesionālismu un aizrautību.

Burvīgas fotogrāfijas ar manu mazulīti! Paldies Fotostudijas.lv par silto atmosfēru un profesionalitāti. Īpašs paldies fotogrāfei par pacietību un vienkāršību saziņā.

Marta

Nevaru vien izteikt, cik apmierināts esmu ar mīļajām mazuļa fotogrāfijām! Viss notika mierīgi, mazais pat neprotestēja. Noteikti vērsīsimies vēl!

Andris

Lieliskas fotogrāfijas, kuras kļūs par mūsu ģimenes īstu dārgumu. Iesaku visiem!

Liana

Paldies par brīnišķīgo laiku un krāšņajiem mirkļiem, iemūžinātiem fotogrāfijās. Nedaudz par ilgu gaidījām gatavos darbus, bet rezultāts bija tā vērts.

Igors

Lieliska fotostudija Rīgas centrā. Ātri, kvalitatīvi, skaisti. Īpašs paldies par iespēju veikt izbraukuma fotosesiju mājās!

Daina

Fotogrāfs spēja radīt mājīgu atmosfēru, kurai pateicoties mazais bija mierīgs. Fotogrāfijas pārspēja mūsu cerības!

Kristaps

Domāju, ka fotosesija ar jaundzimušo būs sarežģīta, bet komanda no Fotostudijas.lv visu organizēja augstākajā līmenī. Paldies!

Anna

Fotogrāfiju kvalitāte mani priecēja, bet ilgā apstrāde radīja nelielu vilšanos. Tomēr fotogrāfijas kļuva par skaistu papildinājumu mūsu arhīvam.

Raimonds

Lieliski kadri, esmu ļoti apmierināts. Patīkama saziņa ar fotogrāfu un komfortabli apstākļi studijā. Iesaku!

Lilija

Vērsos pēc drauga ieteikuma un neesmu vīlies. Profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Mazais jutās kā mājās. Pateicos!

Jānis

Pieteikties “jaundzimušo fotosesijai” tieši tagad!

Ja vēlaties saglabāt mūžīgā atmiņā Jūsu mazuļa pirmās dienas, aicinām Jūs pieteikties fotosesijai. Mēs garantējam profesionālu pieeju un neaizmirstamu pieredzi. Uzrakstiet mums, un mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “jaundzimušo fotosesiju”

  Visbiežāk uzdotie jautājumi par jaundzimušo fotosesijām palīdzēs Jums gūt skaidrību par šo maigo un svarīgo procesu. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai Jūs justos informēti un gatavi šai brīnišķīgai pieredzei.

  Kāda ir jūsu fotogrāfu pieredze strādājot ar jaundzimušajiem?
  Mūsu fotogrāfiem ir daudzu gadu pieredze darbā ar jaundzimušajiem un viņi zina, kā radīt komfortablu apstākļus mazulim fotosesijas laikā.
  Vai jaundzimušā fotosesiju var veikt mājās?
  Protams, mūsu fotogrāfi ir gatavi veikt fotosesiju jūsu mājās vai citā izvēlētā vietā.
  Cik ilgi ilgst šāda veida fotosesija un kā sagatavoties?
  Vidēji jaundzimušā fotosesijas ilgums ir 1-2 stundas. Mēs iesakām pabarot mazuli pirms fotosesijas sākuma un sagatavot vairākus apģērbu komplektus.
  Kā notiek interjera korekcija, ja fotosesija tiek veikta ārpus jūsu studijas?
  Ja fotosesija plānota citā vietā, mēs pārrunājam interjera detaļas ar klientu un atvedam nepieciešamo aprīkojumu un aksesuārus interjera korekcijai, apgaismojumam un dekorācijām.
  Vai fotosesijas cenā iekļauti aksesuāri jaundzimušajam?
  Jā, mēs nodrošinām aksesuārus un rekvizītus jaundzimušajiem, un tas ir iekļauts fotosesijas cenā.
  Cik ātri pēc fotosesijas es saņemšu gatavās fotogrāfijas?
  Gatavās fotogrāfijas tiks nodrošinātas 1-2 nedēļu laikā pēc fotosesijas.
  Vai jums ir iespēja izveidot fotoalbumu ar jaundzimušā fotogrāfijām?
  Absolūti! Mēs piedāvājam arī fotoalbumu izveides pakalpojumus. Detaļas var pārrunāt ar mūsu administratori.
  Ko darīt, ja bērniņš fotosesijas laikā sāk kaprīzēt?
  Mūsu fotogrāfiem ir pieredze strādājot ar jaundzimušajiem un viņi izmanto dažādas metodes un paņēmienus, lai bērniņš justos ērti. Mēs vienmēr esam gatavi pārtraukt vai pagarināt fotosesiju, ja tas nepieciešams.
  Vai mēs varam uz fotosesiju aicināt līdzi radiniekus?
  Protams, radinieki var piedalīties fotosesijā. Tomēr mēs iesakām ierobežot papildus cilvēku skaitu, lai nodrošinātu mierīgu vidi mazulim.
  Kā veikt pasūtījumu jaundzimušā fotosesijai?
  Jūs varat veikt pasūtījumu, aizpildot kontaktformu mūsu mājaslapā vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.