Mirdzuma brīži Jūsu pasākumos

Pasākumu fotogrāfija ir māksla, kas ļauj iemūžināt vērtīgākos mirkļus un emocijas. Ar mūsu profesionālā pasākumu fotogrāfa palīdzību Jūs varat pārvērst katru svarīgu notikumu par mūžīgiem atmiņu stāstiem. Nodrošiniet sevi ar kvalitatīvām fotogrāfijām, kas vēl gadiem ilgi saglabās Jūsu svētku burvību!

Kas padara mūsu pasākumu fotografēšanu īpašu?

Fotogrāfija ir vairāk nekā tikai attēls – tā ir emociju, notikumu un atmiņu hronika. Mūsu pasākumu fotogrāfs ar aci detalēm un profesionālu pieeju noķer tieši tos brīžus, kas liks Jūsu sirdij pukstēt arī pēc gadiem. Ar mūsu individuālo pieeju un tehnoloģiju izmantošanu katrai fotogrāfijai tiek piešķirts mākslinieciskums un patiess stāsts. Uzticiet mums savus svarīgākos notikumus, un mēs garantējam, ka atmiņas par tiem būs tik krāsainas un dzīvīgas, cik paši mirkļi tos piedzīvojot.

Pasākumu fotogrāfs korporatīvos pasākumos vai privātajā ballītē palīdzēs apvienot ģimenes locekļus, draugus, klasesbiedrus vai darba kolektīvu kuplākā skaitā, iemūžinot nozīmīgus notikumus labākā veidā. Neatkarīgi no tā, ko fotografēs pasākumu fotogrāfs – jubileju, korporatīvo pasākumu vai kādas svinības, viņš noķers visveiksmīgākos kadrus un padarīs fotosesiju pēc iespējas interesantāku.

Pasākumu fotogrāfs studijā

Izmantojiet unikālu iespēju un rezervējiet pasākumu fotogrāfu studijā, jo tur pasākumu fotogrāfs varēs izmantot profesionālu aprīkojumu, apgaismojumu un dažādus fonus. Galvenais savākties visiem kopā un pārdomāt, kādi rekvizīti būs nepieciešami interesantākai fotosesijai, bet par pārējo parūpēsies svinību fotogrāfs.

Pasākumu fotogrāfs svarīgākajos notikumos

Rīkojot pasākumus, pasākumu rīkotājs pārdomā visu līdz pašam sīkumam, arī pasākumu fotogrāfu nolīgšanu. Pasākumu fotogrāfa vērīgā objektīva acs notvers pašus svarīgākos notikumus, saglabājot tos Jūsu atmiņās un padarot tos par daļu no krāšņa fotoalbuma. Pasākumu fotogrāfs iemūžinās smaidus, smieklīgus atgadījumus, un arī emocionālus brīžus.

Katram pasākumam gatavojas arī viesi, pārdomājot dažādus tēlus un īstenojot tos dzīvē. Tieši tāpēc ir svarīgi iekļaut kadrā katru viesi, par ko parūpēsies pasākumu fotogrāfs.

Pasākumu fotogrāfs izbraukumā

Jums ir lieliska iespēja nolīgt pasākumu fotogrāfu izbraukumā. Darba pasākums vai ģimenes jubileja tuvāko cilvēku lokā – kvalitatīvas fotogrāfijas pieredzējuša svinību fotogrāfa izpildījumā atspoguļos īpašo notikuma noskaņojumu un saglabās to Jūsu atmiņās. Mūsu profesionālie  fotogrāfi ir ar pieredzi dažādu pasākumu fotografēšanā, tāpēc iegūtais rezultāts būs pilnīgi kvalitatīvs un radīs patīkamas atmiņas fotogrāfiju formā.

Kādēļ izvēlēties mūsu “Pasākumu fotografēšanu”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu komandā strādā tikai pieredzējuši fotogrāfi, kas spēj noķert pat visniezvērīgākos notikumus.

EKSKLUZĪVAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam plašu un unikālu dekorāciju klāstu, kas padarīs Jūsu fotogrāfijas izcilas.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Nodrošinām ātru un kvalitatīvu apstrādi, lai Jūsu atmiņas izskatās lieliski.

“Pasākumu fotografēšana”: Cenas un piedāvājumi

Pasākumu fotografēšanas cenas

Izbraukuma fotosesija – no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR. Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc pasākumu fotografēšanas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā pareizi sagatavoties “Pasākumu fotografēšanai”?

Lai Jūsu svētku mirkļi tiktu iemūžināti ar augstāko meistarību, svarīgi ir pienācīgi sagatavoties pasākumu fotografēšanai. Mūsu profesionālais fotogrāfs nodrošinās, ka katrs smaids un emocija tiks uztverta visprecīzākajā kadrajā. Uzziniet, kā sagatavoties, lai fotogrāfiju rezultāti pārspētu Jūsu gaidas un radītu mūžīgas atmiņas.

Gatavošanās pasākumu fotografēšanai

Plānojot pasākumu, neaizmirstiet jau laikus nolīgt svinību fotogrāfu, kas organizēs pasākumu fotografēšanu.

Jūsu uzdevums ir pastāstīt un akcentēt svinību fotogrāfam tos brīžus, kas Jums ir vissvarīgākie svinību procesā. Obligāti izsakiet visas savas vēlēšanās, un fotogrāfs zinās, uz kādiem momentiem ir visvairāk jākoncentrējas, padarot neaizmirstamu jubilejas, korporatīva vai citu pasākumu fotografēšanu.

Mūsu “pasākumu fotografēšanas” klientu atsauksmes

Iepazīstieties ar mūsu klientu atsauksmēm un pārliecinieties par mūsu profesionālisma augsto līmeni pasākumu fotografēšanā. Klientu vārdi atspoguļo mūsu apņemšanos sagādāt neaizmirstamu pieredzi un mūžīgas atmiņas.

Meitas dzimšanas dienas svinībām nolēmām rīkot profesionālu fotosesiju. Esam sajūsmā par fotogrāfiju kvalitāti un fotogrāfa darbu! Visi viesi tika iemūžināti, katrs moments tika uztverts. Paldies par brīnišķīgām atmiņām!

Līga

Lieliska darba veikšana! Organizējām korporatīvo pasākumu un nolēmām uzaicināt profesionāļus no Fotostudijas.lv. Rezultāts pārsniedza visas gaidas. Darbinieki bija pārsteigti par fotogrāfiju kvalitāti.

Jānis

Pasūtīju jūsu fotogrāfu māmiņas jubilejai. Jūsu fotogrāfi ir īsti sava aroda profesionāļi! Radīja atmosfēriskus un dzīvīgus kadrus. Iesaku!

Baiba

Ļoti apmierināta ar jūsu darbu. Fotosesija noritēja vienkārši un neuzbāzīgi, bet fotogrāfijas sanāca vienkārši burvīgas. Noteikti vērsīšos pie jums vēl!

Elena

Liels paldies par kvalitatīvām fotogrāfijām! Katrs moments tika uztverts, visi viesi bija sajūsmā par fotogrāfijām. Jūsu fotogrāfi ir profesionāļi!

Aigars

Teicama darba izpildīšana! Mūsu viesi bija patīkami pārsteigti par to, cik ātri un profesionāli strādāja jūsu fotogrāfs. Fotogrāfijas sanāca vienkārši izcili!

Kristaps

Bija patīkami pārsteigti par fotogrāfa profesionalitāti un aprīkojuma kvalitāti studijā. Ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Iesaku Fotostudijas.lv visiem paziņām.

Inese

Ļoti pateicīgi jūsu komandai par izcilo darbu! Visi momenti tika ievēroti, katrs viesis tika iekļauts kadros. Fotogrāfijas pārsniedza visas gaidas!

Dmitrijs

Pasūtījām jūsu fotogrāfu mūsu korporatīvajam pasākumam. Fotogrāfijas sanāca tik iespaidīgas, ka nolēmām pasūtīt arī video filmēšanu! Milzīgs paldies!

Laima

Jūsu studija ir īsti profesionāļi. Fotogrāfijas no mana dzimšanas dienas kļuva par labāko dāvanu! Tagad man ir ar ko atcerēties šo lielisko dienu.

Raimonds

Pieteikties “pasākumu fotografēšanai” tieši tagad!

Neļaujiet svarīgākajiem dzīves mirkļiem aizplūst bez pēdām. Pieteikties pasākumu fotografēšanai ir vienkārši – aizpildiet zemāk esošo formu un mēs sazināsimies, lai apspriestu visas detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “pasākumu fotografēšanu”

  Jūs interesē pasākumu fotografēšana? Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas palīdzēs Jums labāk saprast procesu un sagatavoties savam pasākumam.

  Kādas priekšrocības ir pasākumu fotogrāfijas uzņemšanai tieši Jūsu fotostudijā Rīgā?
  Mūsu fotostudija Rīgas centrā ir aprīkota ar mūsdienīgu tehniku, profesionālu apgaismojumu un dažādiem foniem. Pateicoties pieredzējušiem fotogrāfiem, kas specializējas tieši pasākumu fotogrāfijā, mēs garantējam, ka Jūsu notikuma svarīgākie mirkļi tiks iemūžināti vislabākajā veidā.
  Cik ilgi aizņem fotogrāfiju apstrāde pēc pasākuma?
  Atkarībā no darba apjoma, fotogrāfiju apstrāde var aizņemt no dažām dienām līdz divām nedēļām. Mēs cenšamies nodrošināt Jums vislabāko rezultātu īsākajos termiņos.
  Kas ietilpst pasākuma fotosesijas pakalpojuma cenā?
  Pakalpojuma cena iekļauj fotogrāfa darbu, fotogrāfiju apstrādi, kā arī visu attēlu piegādi augstā izšķirtspējā. Papildus pakalpojumi, piemēram, fotogrāfiju izdrukāšana vai albuma izveide, tiek apspriesti un aprēķināti atsevišķi.
  Vai mēs varam izmantot savus rekvizītus pasākuma fotosesijai Jūsu studijā?
  Protams! Jūs varat atvest jebkādus rekvizītus, kas palīdzēs padarīt Jūsu fotosesiju unikālu. Mēs arī piedāvājam plašu studijas aksesuāru un rekvizītu klāstu.
  Vai garantējat, ka katra pasākuma viesis tiks iemūžināts fotogrāfijās?
  Jā, mūsu fotogrāfi centīsies iemūžināt visus viesus un uztverēt spilgtākos un emocionālākos pasākuma brīžus.
  Vai ir iespējams veikt pasākuma fotosesiju ārpus Rīgas vai citā vietā, nevis studijā?
  Jā, mūsu fotogrāfi ir gatavi veikt izbraukuma fotosesijas jebkurā Latvijas vietā. Izbraukuma fotosesijas detaļas un cenu vienojam individuāli.
  Kādu aprīkojumu Jūs izmantojat pasākuma fotografēšanai?
  Mēs izmantojam tikai profesionālu aprīkojumu un tehniku, kas ļauj sasniegt augstas kvalitātes attēlus. Turklāt mūsu arsenālā ir dažādas studijas apgaismojuma iespējas, lai radītu ideālus apstākļus fotosesijai.
  Vai Jums ir ieteikumi, kā sagatavoties pasākuma fotosesijai studijā?
  Ieteicams pirms fotosesijas apspriest visas detaļas un vēlmes ar fotogrāfu, lai pasākums noritētu gludi. Sagatavojiet visus rekvizītus, kurus vēlaties izmantot, un pārrunājiet fotosesijas plānu.
  Kā varu rezervēt datumu pasākuma fotosesijai?
  Lai rezervētu datumu, lūdzu, aizpildiet formu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Cik ilgi pirms pasākuma vajadzētu rezervēt fotosesijas datumu?
  Lai garantētu fotogrāfu pieejamību, iesakām rezervēt datumu vismaz mēnesi pirms plānotā pasākuma. Tomēr mēs vienmēr cenšamies izpildīt klientu vēlmes un, ja iespējams, esam gatavi strādāt arī īsākos termiņos.