Pasākumu fotogrāfs korporatīvos pasākumos vai privātajā ballītē palīdzēs apvienot ģimenes locekļus, draugus, klasesbiedrus vai darba kolektīvu kuplākā skaitā, iemūžinot nozīmīgus notikumus labākā veidā. Neatkarīgi no tā, ko fotografēs pasākumu fotogrāfs – jubileju, korporatīvo pasākumu vai kādas svinības, viņš noķers visveiksmīgākos kadrus un padarīs fotosesiju pēc iespējas interesantāku.

Pasākumu fotogrāfs studijā

Izmantojiet unikālu iespēju un rezervējiet pasākumu fotogrāfu studijā, jo tur pasākumu fotogrāfs varēs izmantot profesionālu aprīkojumu, apgaismojumu un dažādus fonus. Galvenais savākties visiem kopā un pārdomāt, kādi rekvizīti būs nepieciešami interesantākai fotosesijai, bet par pārējo parūpēsies svinību fotogrāfs.

Pasākumu fotogrāfs svarīgākajos notikumos

Rīkojot pasākumus, pasākumu rīkotājs pārdomā visu līdz pašam sīkumam, arī pasākumu fotogrāfu nolīgšanu. Pasākumu fotogrāfa vērīgā objektīva acs notvers pašus svarīgākos notikumus, saglabājot tos Jūsu atmiņās un padarot tos par daļu no krāšņa fotoalbuma. Pasākumu fotogrāfs iemūžinās smaidus, smieklīgus atgadījumus, un arī emocionālus brīžus.

Katram pasākumam gatavojas arī viesi, pārdomājot dažādus tēlus un īstenojot tos dzīvē. Tieši tāpēc ir svarīgi iekļaut kadrā katru viesi, par ko parūpēsies pasākumu fotogrāfs.

Pasākumu fotogrāfs izbraukumā

Jums ir lieliska iespēja nolīgt pasākumu fotogrāfu izbraukumā. Darba pasākums vai ģimenes jubileja tuvāko cilvēku lokā – kvalitatīvas fotogrāfijas pieredzējuša svinību fotogrāfa izpildījumā atspoguļos īpašo notikuma noskaņojumu un saglabās to Jūsu atmiņās. Mūsu profesionālie  fotogrāfi ir ar pieredzi dažādu pasākumu fotografēšanā, tāpēc iegūtais rezultāts būs pilnīgi kvalitatīvs un radīs patīkamas atmiņas fotogrāfiju formā.

Pasākumu fotografēšanas cenas

Izbraukuma fotosesija – no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR. Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc pasākumu fotografēšanas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Gatavošanās pasākumu fotografēšanai

Plānojot pasākumu, neaizmirstiet jau laikus nolīgt svinību fotogrāfu, kas organizēs pasākumu fotografēšanu.

Jūsu uzdevums ir pastāstīt un akcentēt svinību fotogrāfam tos brīžus, kas Jums ir vissvarīgākie svinību procesā. Obligāti izsakiet visas savas vēlēšanās, un fotogrāfs zinās, uz kādiem momentiem ir visvairāk jākoncentrējas, padarot neaizmirstamu jubilejas, korporatīva vai citu pasākumu fotografēšanu.

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)