Arhitektūras fotogrāfija: skatu vērtība attēlos

Arhitektūras fotogrāfēšana ir māksla, kas prasa izcilu gaismas un leņķu izjūtu. Mūsu profesionāļi piedāvā Jums izcelt savas ēkas un ainavas, pārvēršot tās par vizuāliem stāstiem, kas saista skatītāju un veicina Jūsu projekta atpazīstamību. Sāciet izmantot fotogrāfiju maģiju, lai palielinātu savas nekustamā īpašuma vērtību un pievilcību.

Kas padara mūsu arhitektūras fotogrāfiju īpašu?

Mēs esam meistari arhitektūras un ainavu fotogrāfijas jomā, kur katrs attēls stāsta savu stāstu. Mūsu uzdevums ir iemūžināt Jūsu objektu unikālo skaistumu un dinamiku, izmantojot izsmalcinātu gaismas un perspektīvas spēli. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams uztvert mūsdienu jaunceltnes arhitektūru, vēsturisku celtņu grandiozitāti vai dabas ainavu maģisko vilinājumu, mēs nodrošinām, ka Jūsu vīzija tiek realizēta visaugstākajā kvalitātē. Ar mūsu zināšanām un tehnoloģiju izmantošanu, Jūsu objekts spīdēs jaunā gaismā, piesaistot apbrīnojumu un potenciālos klientus.

Visā pasaulē arhitektūras un ainavu fotografēšana tiek uzskatīta par daļu no sabiedrības labās gaumes un kultūras vērtībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties īstenot kādu darba projektu vai izmantot attēlus privātām vajadzībām, dažādojiet arhitektūru fotogrāfijas un ainavu panorāmas. Mūsu fotogrāfs parūpēsies, lai fotogrāfijas būtu reprezentatīvas un acij tīkamas, izmantojot dažādas fotografēšanas tehnikas un profesionālu aprīkojumu.

Vēsturiska celtne – Rīgas Doma Katedrāle, LatvijaNoslēpums kvalitatīvu un skaistu arhitektūras objektu iemūžināšanā ir pareizā rakursa un gaismas izvēle. Fotogrāfs palīdzēs izveidot pareizo ainavas kompozīciju, ietverot kadrā tieši to, ko Jūs vēlaties. Mūsu fotogrāfs dosies izbraukumā uz Jums nepieciešamo lokāciju, lai iemūžinātu jaunceltnes, parku ainavas, vēsturisku celtņu un renovētu ēku dizainu, kā arī neatkārtojamus un unikālus dabas skatus. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot reklāmas nolūkiem, ievietojot attēlus savās mājaslapās, dažādos katalogos un žurnālos, ka arī varēsiet ar fotogrāfiju palīdzību papildināt reklāmas brošūras un tūrisma bukletus. Fotogrāfijas būs lielisks reprezentatīvais materiāls Jūsu vajadzībām.

Jaunceltņu un ēku fotografēšana

Arhitektūra ir celtniecības māksla, kas rada telpisku vidi, kur projektēšanas rezultātā tiek radīti cilvēka dzīvošanai piemēroti apstākļi. Globalizācijas rezultātā nepārtraukti tiek celtas jaunas ēkas un īstenoti jauni arhitektūras projekti. Katra celtniecībā iesaistītā persona ir devusi savu ieguldījumu, lai izveidotu stilistiski neatkārtojamu un funkcionālu ēku dizainu, kas balstās uz rūpīgu darba plānošanu un izpildi. Jaunceltņu un ēku fotografēšana iemūžinās to, kā tagad izskatās arhitektūra, jo mūsdienās taču viss nepārtraukti mainās. Mēs piedāvājam Jums palīdzēt iegūt kvalitatīvas jaunbūvju fotogrāfijas reklāmas nolūkiem – gan privātmājas, gan daudzdzīvokļu namus, gan ofisa ēkas. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot kā reprezentatīvu materiālu, lai piesaistītu potenciālos klientus, kas vēlas iegādāties nekustamo īpašumu.

Pirms došanās uz sev interesējošo vietu, iespējamie pircēji rūpīgi izsver piedāvājumu, ar kuru jau pirms tam iepazīstas dažādās nekustamo īpašumu mājaslapās un katalogos. Mūsu interesēs ir parādīt Jūsu piedāvājumu no labākās puses, veidojot ainavu kompozīcijas, kas atšķirsies no citiem piedāvājumā esošajiem arhitektūras objektiem.

Ainavas un atpūtas objektu fotografēšana

Dzīve aktīvi notiek ne tikai pilsētas steidzīgajā ritmā, bet arī ārpus tās. Ainavu un atpūtas objektu fotografēšanā uzņemtās fotogrāfijas būs gan burvīgs interjera objekts, gan arī palīdzēs īstenot dažādus profesionālus darba projektus. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot kā papildinošu vizuālu elementu reklāmas bukletos, tūrisma brošūrās vai suvenīru apdrukā. Fotogrāfijām piemitīs nepieradinātās dabas skaistums un mākslinieciskā elpa.

Profesionālā izpildījumā tepat Latvijā uzņemtās vecpilsētas bildes liksies kā kadri no gaumīgas mākslas filmas. Ar zināšanām, kas piemīt katram mūsu fotogrāfam, palīdzēsim Jums iegūt apburošas pilsētas ainavu fotogrāfijas gan ar dažādu ēku konstrukciju, gan panorāmas skatiem, kas atklās pilsētas urbāno skaistumu. Katrā fotouzņēmumā palīdzēsim ietvert dabas neatkārtojamo šarmu, kā arī uzņemsim attēlus ar jaunceltnēm, izceļot to mūsdienīgumu un funkcionālo dizainu.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Arhitektūras fotogrāfēšanu”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem fotogrāfiem, kas prot atklāt arhitektūras skaistumu.

PERFEKTA
GAIŠUMA BALANSE

Pareizi izvēlēts apgaismojums, lai iemūžinātu ēku raksturu vislabākajā gaismā.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru un augstas kvalitātes fotogrāfiju apstrādi, saglabājot attēlu asumu un krāsu dziļumu.

“Arhitektūras fotogrāfēšana”: Cenas un piedāvājumi

Arhitektūras fotografēšanas cenas

Izbraukuma fotosesija – no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR. Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, apmēram 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties arhitektūras fotogrāfēšanai?

Lai arhitektūras fotogrāfēšana noritētu veiksmīgi un rezultāts atbilstu Jūsu vēlmēm, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Pareizi sagatavota vieta un izplānots process ļaus fotogrāfam efektīvi strādāt un iemūžināt objektu tā labākajā izskatā. Šī rokasgrāmata palīdzēs Jums soli pa solim sagatavoties fotosesijai, lai galarezultāts pārsniegtu gaidīto.

Arhitektūras fotogrāfēšanas sagatavošanās process ir svarīgs solis, lai nodrošinātu, ka Jūsu ēkas vai ainavas tiks iemūžinātas vislabākajā gaismā un rakursā. Šeit ir detalizēts saraksts ar ieteikumiem, kā sagatavoties šim notikumam:

 • Objekta izpēte

  Veiciet objekta izpēti, lai noskaidrotu tā vēsturiskās un arhitektoniskās īpatnības. Informācija palīdzēs fotogrāfam izvēlēties labākos rakursus.

 • Laika apstākļu kontrole

  Plānojiet fotosesiju, ņemot vērā laika apstākļus, kas var ietekmēt apgaismojumu un ēnu spēli objektā.

 • Telpas un apkārtnes sakārtošana

  Pirms fotogrāfa ierašanās pārliecinieties, ka viss ir sakopto un nav nevajadzīgu priekšmetu, kas varētu traucēt.

 • Apgaismojuma pārbaude

  Izvērtējiet apgaismojuma iespējas objektā un, ja nepieciešams, nodrošiniet papildu gaismas avotus.

 • Foto sesijas scenārija izstrāde

  Apdomājiet un, ja iespējams, saskaņojiet ar fotogrāfu fotogrāfiju sarakstu, kādas vēlaties iegūt.

Ar šo sagatavošanās procesu Jūs nodrošināsiet, ka fotosesija būs pēc iespējas efektīvāka, un iegūtās fotogrāfijas atspoguļos Jūsu arhitektūras objektu visā tā krāšņumā un unikalitātē.

Mūsu “Arhitektūras fotogrāfēšanas” klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu “Arhitektūras fotogrāfēšanas” pakalpojumu saka cilvēki, kuri mums ir uzticējuši savus projektus. Klientu atsauksmes ir mūsu kvalitātes un apņemšanās spogulis. Jūsu viedoklis ir svarīgs, lai mēs varētu turpināt sniegt izcilu servisu.

Esmu sajūsmināta par fotogrāfa profesionalitāti un radošo pieeju. Ainavas fotosesija bija vienkārši burvīga! Paldies par kvalitatīviem kadriem un patīkamu komunikāciju.

Laima Ozoliņa

Paldies Fotostudijas.lv komandai! Fotogrāfijas mūsu katalogam par jaunbūvēm pārsniedza visas gaidas. Profesionalitāti var just katrā kadrā.

Juris Kalniņš

Nesen pasūtījām fotosesiju Rīgas parkā no jūsu studijas. Darbs tika veikts augstākajā līmenī! Iesaku visiem vērsties Fotostudijas.lv.

Baiba Berga

Mūsu ēkas fotogrāfijās izskatās vienkārši elpu aizraujošas! Paldies par augstas kvalitātes kadriem un operativitāti.

Aigars Liepa

Ainavu fotosesija ar jūsu komandu bija īsta piedzīvojuma. Jūsu fotogrāfi ir īsti sava aroda profesionāļi! Iesaku.

Anastasija Ivanova

Meklēju fotogrāfu Rīgas vēsturisko ēku fotosesijai. Rezultāts pārsniedza visas cerības! Kadri sanāca dzīvi un piesātināti. Paldies!

Māris Mežulis

Pasūtījām fotosesiju mūsu jaunajam nekustamā īpašuma objektam. Fotogrāfijas sanāca augstas kvalitātes, klienti ir sajūsmā. Paldies!

Kristiāna Zariņa

No visas sirds pateicos fotostudijai par brīnišķīgām ainavu fotogrāfijām. Tagad man ir lieliski kadri mūsu projekta brošūrai.

Miks Jansons

Ļoti apmierināts ar jūsu darbu. Fotogrāfs atklāja visas mūsu ēkas skaistuma nianses. Noteikti turpināsim sadarbību!

Ilze Pētersone

Profesionāla fotosesija ar uzmanību pret detaļām. Arhitektūras kadri mūsu mājaslapai sanāca perfekti. Atsevišķi pateicos par ātrumu un radošo pieeju!

Edgars Krūmiņš

Pieteikties “Arhitektūras fotogrāfēšanai” tieši tagad!

Jūsu arhitektūras projekts ir pelnījis tikt iemūžināts vislabākajā veidā! Aizpildiet zemāk esošo formu, lai sazinātos ar mums un uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt Jūsu vīzijai izcelties. Mūsu komanda ir gatava atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Arhitektūras fotogrāfēšanu”

  Vai Jums ir jautājumi par “Arhitektūras fotogrāfēšanas” pakalpojumu? Apskatiet mūsu biežāk uzdotās jautājumu sadaļu, lai iegūtu vairāk informācijas par procesu, tehnikām un to, kā mēs strādājam, lai sasniegtu izcilus rezultātus Jūsu projektā.

  Kāda pieredze jūsu fotogrāfiem ir arhitektūras un ainavu fotografēšanā?
  Mūsu fotogrāfiem ir daudzu gadu pieredze arhitektūras objektu un ainavu uzņemšanā. Viņi ir apmācīti izvēlēties pareizos leņķus, apgaismojumu un kompozīciju, lai pēc iespējas labāk atspoguļotu katra objekta skaistumu un unikalitāti.
  Vai jūs veicat fotosesijas arī ārpus Rīgas?
  Jā, mūsu profesionāļi ir gatavi doties uz jebkuru vietu, lai fotografētu gan vēsturiskus pieminekļus, gan jaunbūves, gan dabas ainavas.
  Cik ilgs ir process no fotosesijas līdz gatavu fotogrāfiju saņemšanai?
  Laiks no fotosesijas līdz gatavu fotogrāfiju saņemšanai atkarīgs no darba apjoma un klienta konkrētajām prasībām. Vidēji tas aizņem no dažām dienām līdz nedēļai.
  Vai jūs izmantojat dronus aerofotografēšanai?
  Jā, nepieciešamības gadījumā mēs izmantojam dronus, lai radītu unikālus un aizraujošus kadrus no gaisa.
  Vai es varu piedalīties fotosesijas procesā, piedāvājot savas idejas un leņķus?
  Protams! Mēs vienmēr priecājamies sadarboties ar mūsu klientiem un esam gatavi ņemt vērā jūsu vēlmes un idejas.
  Kā jūs sagatavojat fotogrāfijas izmantošanai reklāmā vai drukātā produkcijā?
  Visas fotogrāfijas tiek apstrādātas, lai uzlabotu kvalitāti – tiek koriģēts apgaismojums, krāsas un kontrasts, lai foto būtu pēc iespējas prezentablāks jebkurām jūsu vajadzībām.
  Vai jūs piedāvājat ne tikai fotografēšanu, bet arī video filmēšanu arhitektūras objektiem?
  Jā, mēs piedāvājam ne tikai profesionālu fotografēšanu, bet arī video filmēšanas pakalpojumus arhitektūras objektiem.
  Kādi ir jūsu tarifi par arhitektūras un ainavu fotografēšanu?
  Cenas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, tostarp no fotosesijas ilguma, atrašanās vietas un papildus pakalpojumiem. Lai uzzinātu precīzu cenu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai jūsu portfoliā ir pieejami piemēri veiktajām arhitektūras un ainavu fotosesijām?
  Jā, mūsu mājaslapā ir pieejami fotogrāfu veikto darbu piemēri. Jūs varat iepazīties ar tiem un pārliecināties par mūsu pieejas augsto kvalitāti.
  Kā norit koordinācijas un plānošanas process fotosesijai?
  Pēc sākotnējās konsultācijas un visu detaļu apspriešanas mēs izstrādājam fotosesijas plānu, ņemot vērā jūsu vēlmes un objekta īpatnības. Jums tiks nodrošināts grafiks un nepieciešamo materiālu saraksts. Ja rodas papildus jautājumi vai vēlmes, jūs vienmēr varat sazināties ar mums, izmantojot mājaslapā norādīto kontaktformu vai mūsu kontaktinformāciju.