Visā pasaulē arhitektūras un ainavu fotografēšana tiek uzskatīta par daļu no sabiedrības labās gaumes un kultūras vērtībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties īstenot kādu darba projektu vai izmantot attēlus privātām vajadzībām, dažādojiet arhitektūru fotogrāfijas un ainavu panorāmas. Mūsu fotogrāfs parūpēsies, lai fotogrāfijas būtu reprezentatīvas un acij tīkamas, izmantojot dažādas fotografēšanas tehnikas un profesionālu aprīkojumu.

Vēsturiska celtne – Rīgas Doma Katedrāle, Latvija

Noslēpums kvalitatīvu un skaistu arhitektūras objektu iemūžināšanā ir pareizā rakursa un gaismas izvēle. Fotogrāfs palīdzēs izveidot pareizo ainavas kompozīciju, ietverot kadrā tieši to, ko Jūs vēlaties. Mūsu fotogrāfs dosies izbraukumā uz Jums nepieciešamo lokāciju, lai iemūžinātu jaunceltnes, parku ainavas, vēsturisku celtņu un renovētu ēku dizainu, kā arī neatkārtojamus un unikālus dabas skatus. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot reklāmas nolūkiem, ievietojot attēlus savās mājaslapās, dažādos katalogos un žurnālos, ka arī varēsiet ar fotogrāfiju palīdzību papildināt reklāmas brošūras un tūrisma bukletus. Fotogrāfijas būs lielisks reprezentatīvais materiāls Jūsu vajadzībām.

Jaunceltņu un ēku fotografēšana

Arhitektūra ir celtniecības māksla, kas rada telpisku vidi, kur projektēšanas rezultātā tiek radīti cilvēka dzīvošanai piemēroti apstākļi. Globalizācijas rezultātā nepārtraukti tiek celtas jaunas ēkas un īstenoti jauni arhitektūras projekti. Katra celtniecībā iesaistītā persona ir devusi savu ieguldījumu, lai izveidotu stilistiski neatkārtojamu un funkcionālu ēku dizainu, kas balstās uz rūpīgu darba plānošanu un izpildi. Jaunceltņu un ēku fotografēšana iemūžinās to, kā tagad izskatās arhitektūra, jo mūsdienās taču viss nepārtraukti mainās. Mēs piedāvājam Jums palīdzēt iegūt kvalitatīvas jaunbūvju fotogrāfijas reklāmas nolūkiem – gan privātmājas, gan daudzdzīvokļu namus, gan ofisa ēkas. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot kā reprezentatīvu materiālu, lai piesaistītu potenciālos klientus, kas vēlas iegādāties nekustamo īpašumu.

Pirms došanās uz sev interesējošo vietu, iespējamie pircēji rūpīgi izsver piedāvājumu, ar kuru jau pirms tam iepazīstas dažādās nekustamo īpašumu mājaslapās un katalogos. Mūsu interesēs ir parādīt Jūsu piedāvājumu no labākās puses, veidojot ainavu kompozīcijas, kas atšķirsies no citiem piedāvājumā esošajiem arhitektūras objektiem.

Ainavas un atpūtas objektu fotografēšana

Dzīve aktīvi notiek ne tikai pilsētas steidzīgajā ritmā, bet arī ārpus tās. Ainavu un atpūtas objektu fotografēšanā uzņemtās fotogrāfijas būs gan burvīgs interjera objekts, gan arī palīdzēs īstenot dažādus profesionālus darba projektus. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot kā papildinošu vizuālu elementu reklāmas bukletos, tūrisma brošūrās vai suvenīru apdrukā. Fotogrāfijām piemitīs nepieradinātās dabas skaistums un mākslinieciskā elpa.

Profesionālā izpildījumā tepat Latvijā uzņemtās vecpilsētas bildes liksies kā kadri no gaumīgas mākslas filmas. Ar zināšanām, kas piemīt katram mūsu fotogrāfam, palīdzēsim Jums iegūt apburošas pilsētas ainavu fotogrāfijas gan ar dažādu ēku konstrukciju, gan panorāmas skatiem, kas atklās pilsētas urbāno skaistumu. Katrā fotouzņēmumā palīdzēsim ietvert dabas neatkārtojamo šarmu, kā arī uzņemsim attēlus ar jaunceltnēm, izceļot to mūsdienīgumu un funkcionālo dizainu.

Arhitektūras fotografēšanas cenas

Izbraukuma fotosesija – no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR. Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, apmēram 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Izvēlieties dāvanu karti >>>

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)