Ikdienas dzīvē notiek daudz interesantu un svarīgu notikumu. Tos nepieciešams zināt, tie ir jāatceras un jāiemūžina. Mūsu fotogrāfs dosies uz jebkuru Jums interesējošo pasākumu. Reportāžu fotografēšana – veids, kā iemūžināt nozīmīgus brīžus – svinības, konferences, vieslekcijas, koncertus, seminārus, vizītes, gājienus, kultūras vai sporta pasākumus, nodrošinoties ar profesionālu foto aprīkojumu un dažādiem objektīviem. Profesionālā izpildījumā sniegsim Jums kvalitatīvas fotogrāfijasFotogrāfs parūpēsies, lai reportāža tiktu parādīta pēc iespējas reprezentatīvāk un attēlos būtu redzamas noteiktas personas tuvplānos, kā arī notikumu kopaina.

Svinīgi pasākumi un konferences ir rūpīgi plānoti un speciāli organizēti notikumi – tieši tāpēc ir svarīgi iemūžināt fotogrāfijās mirkļus, kuri var nekad vairs neatkārtoties. Kad notiek kāds svarīgs pasākums, kuru nepieciešams fiksēt fotogrāfiju formātā, mūsu prasmīgais fotogrāfs palīdzēs notvert katru mirkli, veidojot reālas vēstures liecības tieši no notikuma vietas! Fotogrāfs dosies tur, kur nepieciešams, nodrošinoties ar profesionālu foto aprīkojumu un veidos attēlu kompozīcijas, kas iekļaus svarīgākās personas un notvers nozīmīgākos mirkļus. Reportāžas fotogrāfijas pastāstīs stāstu par notikumu, radoši notverot to noteiktā laikā un vietā tieši tā, kā tas notiek. Fotogrāfijas noderēs kā tekstu papildinošs elements Jūsu mājas lapām un ziņu vietnēm, veidojot prezentācijas vai daloties ar reportāžas fotogrāfijām sociālajos tīklos.

Kāpēc izvēlēties profesionālu fotogrāfu reportāžu iemūžināšanai?

Reportāžu fotografēšana ir vairāk par vienkāršu mirkļu tveršanu – tā ir plānošana, kur svarīga ir akurāta fotogrāfa darbība. Lai iegūtu pēc iespējas kvalitatīvākas fotogrāfijas no notikuma vietas, fotogrāfam ir jāpiemeklē pareizais apgaismojums un pareizie rakursi, no kuriem iespējams iegūt labākos kadrus. Tāpat, lai fotogrāfiju veidā pastāstītu stāstu par apkārt notiekošo, pašam fotogrāfam ir organiski jāiekļaujas vidē. Šādā veidā fotogrāfs nodrošina perspektīvu no dažādiem skatu punktiem, kā arī veido vizuāli acīm tīkamu attēla kompozīciju.

Neatkarīgi no notikuma apmēriem, mūsu fotogrāfs parūpēsies par pienācīgu, vizuāli skaidru un saprotamu reportāžas atspoguļojumu. Neviens notikums nav maznozīmīgs – katru mirkli un katru personu fotogrāfs notvers vienlīdz profesionāli un reprezentatīvi. Rezultātā Jūs iegūsiet skaistas fotogrāfijas, ar kurām būs prieks dalīties. Svarīgus mirkļus ir vērts iemūžināt!

Reportāžu fotografēšanas cenas

Reportāžas fotogrāfēšanas cena visai dienai (8 st.) 570 EUR
+transporta izmaksas cena par nobraukto kilometru 0,40 EUR

Izbraukuma fotosesija – 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR.
Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>>

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Izvēlieties dāvanu karti >>>

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)