Uzņemiet dzīves notikumus ar profesionālu reportāžu fotogrāfiju

Vai vēlaties saglabāt atmiņā nozīmīgus dzīves mirkļus? Mūsu profesionālā reportāžu fotogrāfija ļauj iemūžināt svarīgus notikumus ar māksliniecisku pieeju. Piešķiriet savām atmiņām mūžību ar augstas kvalitātes, dzīviem un emocionāli piesātinātiem attēliem, kas stāsta Jūsu stāstu.

Kas padara mūsu reportāžu fotogrāfiju īpašu?

Mēs zinām, ka katrs notikums ir unikāls un neaizvietojams, tāpēc mēs pieejam reportāžu fotogrāfēšanai ar lielu rūpību un profesionālismu. Mūsu pieredzējušais fotogrāfs ar acu uz detaļām un notikumiem notvers Jūsu pasākumu tā, lai katrs attēls stāstītu savu stāstu. Mēs nodrošinām, ka katrs emocijām bagātais brīdis tiks uztverts ar māksliniecisku precizitāti, sniedzot Jums iespēju pārdzīvot šos brīžus atkal un atkal.

Ikdienas dzīvē notiek daudz interesantu un svarīgu notikumu. Tos nepieciešams zināt, tie ir jāatceras un jāiemūžina. Mūsu fotogrāfs dosies uz jebkuru Jums interesējošo pasākumu. Reportāžu fotografēšana – veids, kā iemūžināt nozīmīgus brīžus – svinības, konferences, vieslekcijas, koncertus, seminārus, vizītes, gājienus, kultūras vai sporta pasākumus, nodrošinoties ar profesionālu foto aprīkojumu un dažādiem objektīviem. Profesionālā izpildījumā sniegsim Jums kvalitatīvas fotogrāfijasFotogrāfs parūpēsies, lai reportāža tiktu parādīta pēc iespējas reprezentatīvāk un attēlos būtu redzamas noteiktas personas tuvplānos, kā arī notikumu kopaina.

Svinīgi pasākumi un konferences ir rūpīgi plānoti un speciāli organizēti notikumi – tieši tāpēc ir svarīgi iemūžināt fotogrāfijās mirkļus, kuri var nekad vairs neatkārtoties. Kad notiek kāds svarīgs pasākums, kuru nepieciešams fiksēt fotogrāfiju formātā, mūsu prasmīgais fotogrāfs palīdzēs notvert katru mirkli, veidojot reālas vēstures liecības tieši no notikuma vietas! Fotogrāfs dosies tur, kur nepieciešams, nodrošinoties ar profesionālu foto aprīkojumu un veidos attēlu kompozīcijas, kas iekļaus svarīgākās personas un notvers nozīmīgākos mirkļus. Reportāžas fotogrāfijas pastāstīs stāstu par notikumu, radoši notverot to noteiktā laikā un vietā tieši tā, kā tas notiek. Fotogrāfijas noderēs kā tekstu papildinošs elements Jūsu mājas lapām un ziņu vietnēm, veidojot prezentācijas vai daloties ar reportāžas fotogrāfijām sociālajos tīklos.

Kāpēc izvēlēties profesionālu fotogrāfu reportāžu iemūžināšanai?

Reportāžu fotografēšana ir vairāk par vienkāršu mirkļu tveršanu – tā ir plānošana, kur svarīga ir akurāta fotogrāfa darbība. Lai iegūtu pēc iespējas kvalitatīvākas fotogrāfijas no notikuma vietas, fotogrāfam ir jāpiemeklē pareizais apgaismojums un pareizie rakursi, no kuriem iespējams iegūt labākos kadrus. Tāpat, lai fotogrāfiju veidā pastāstītu stāstu par apkārt notiekošo, pašam fotogrāfam ir organiski jāiekļaujas vidē. Šādā veidā fotogrāfs nodrošina perspektīvu no dažādiem skatu punktiem, kā arī veido vizuāli acīm tīkamu attēla kompozīciju.

Neatkarīgi no notikuma apmēriem, mūsu fotogrāfs parūpēsies par pienācīgu, vizuāli skaidru un saprotamu reportāžas atspoguļojumu. Neviens notikums nav maznozīmīgs – katru mirkli un katru personu fotogrāfs notvers vienlīdz profesionāli un reprezentatīvi. Rezultātā Jūs iegūsiet skaistas fotogrāfijas, ar kurām būs prieks dalīties. Svarīgus mirkļus ir vērts iemūžināt!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Reportāžu fotogrāfēšanu”?

PROFESIONĀLA
PIEJA

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi nodrošina augstas kvalitātes attēlus, kas stāsta stāstu.

RADOŠA
NOTIKUMA ATAINOŠANA

Radošas un detalizētas reportāžas, kas atspoguļo patiesos notikuma emocionālos akcentus.

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS
UN APRĪKOJUMS

Izmantojam jaunākās tehnoloģijas un aprīkojumu, lai nodrošinātu izcilu attēlu kvalitāti.

“Reportāžu fotogrāfēšana”: Cenas un piedāvājumi

Reportāžu fotografēšanas cenas

Reportāžas fotogrāfēšanas cena visai dienai (8 st.) 570 EUR
+transporta izmaksas cena par nobraukto kilometru 0,40 EUR

Izbraukuma fotosesija – 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR.
Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>>

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties reportāžu fotogrāfēšanai?

Reportāžu fotogrāfēšana ir nozīmīgs process, kurā nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Lai nodrošinātu, ka fotografēšanas diena noritēs gludi un efektīvi, svarīgi ir pāris soli, ko veikt iepriekš. Šī sagatavošanās palīdzēs fotogrāfam vieglāk orientēties pasākumā un ķerties pie darba, Jums atstājot mierīgu prātu par gaidāmo rezultātu.

Profesionālas fotogrāfijas jūsu pasākumam prasa vairāk nekā tikai fotogrāfa klātbūtni. Lai diena noritētu bez liekām aizķeršanās, šeit ir soli, kas jāveic pirms reportāžu fotogrāfēšanas:

 • Apspriediet sīkāk pasākuma scenāriju: Nodrošiniet fotogrāfam detalizētu pasākuma plānu un laiku grafiku, lai viņš varētu plānot savas darbības un pozīcijas.
 • Uzsvērt svarīgākās personas un notikumus: Informējiet fotogrāfu par tiem notikuma aspektiem un personām, kas jāuzsver fotogrāfijās.
 • Norādiet speciālus vēlmju momentus: Ja ir konkrēti kadri vai stāsti, ko vēlaties iemūžināt, noteikti par tiem informējiet fotogrāfu.
 • Pārbaudiet vietu un apgaismojumu: Ja iespējams, apmeklējiet notikuma vietu iepriekš kopā ar fotogrāfu, lai pārrunātu apgaismojumu un potenciālās fotogrāfijas vietas.
 • Sagatavojiet rekvizītus un dekorācijas: Ja pasākumā tiks izmantoti īpaši rekvizīti vai dekorācijas, pārliecinieties, ka tie ir pieejami un labi izskatās fotogrāfijās.

Atcerieties, ka laba komunikācija ar fotogrāfu ir atslēga uz veiksmīgu reportāžas fotogrāfēšanu. Esiet atvērti un izklāstiet savas vēlmes, lai fotogrāfs varētu sagatavoties un piegādāt tieši to, kas nepieciešams Jūsu unikālā notikuma iemūžināšanai.

Mūsu “Reportāžu fotogrāfēšanas” klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu “Reportāžu fotogrāfēšanas” pakalpojumu saka klienti. Viņu vārdi liecina par mūsu profesionālisma nozīmi un kvalitāti, ko sniedzam katrā uzņemtajā attēlā.

Uzaicinājām fotogrāfu no Fotostudijas.lv uz vieslekciju mūsu universitātē. Rezultāts pārsniedza visas gaidas! Fotogrāfijas ir izteiksmīgas, un katrs moments ir ķerts. Ļoti iesaku!

Jānis Bērziņš

Paldies jūsu fotogrāfam par lielisku darbu mūsu korporatīvajā pasākumā! Visi dalībnieki bija sajūsmā par fotogrāfijām. Katrs moments bija rūpīgi izdomāts.

Līga Kļaviņa

Paņēmām fotogrāfu sporta pasākuma reportāžu filmēšanai. Neskatoties uz dinamiku, katrs kadrs ir ideāls. Liels paldies!

Māris Ozoliņš

Vērsos pēc jūsu studijas pakalpojumiem, lai nofotografētu ārzemju partneru vizīti. Viss ir izdarīts augstākajā līmenī. Liels paldies!

Elīna Mežule

Teicama kvalitāte filmēšanā! Fotogrāfs spēja nodot mūsu semināra noskaņu un atmosfēru. Noteikti vērsīšos vēl!

Olga Ivanova

Ļoti patika, kā jūsu fotogrāfs strādāja mūsu koncertā. Neskatoties uz sarežģītiem apgaismojuma apstākļiem, fotogrāfijas sanāca spilgtas un piesātinātas.

Andris Liepa

Paldies Fotostudijas.lv par kvalitatīvu darbu mūsu izstādē. Fotogrāfijas lieliski atspoguļoja visu pasākuma krāšņumu un viesu emocijas.

Ilze Grīnberga

Bija dažas grūtības ar laika apstākļiem mūsu brīvdabas pasākumā, bet jūsu fotogrāfs spēja uzņemt iespaidīgus kadrus! Iespaidots!

Kristaps Černevskis

Organizēju izstādi un pasūtīju reportāžas filmēšanu no Fotostudijas.lv. Fotogrāfijas sanāca stilīgas, un katrs eksponāts tika izcili izcelts.

Dārta Liepiņa

Jūsu fotogrāfs lieliski iekļāvās mūsu konferences atmosfērā, uzņemot dabiskas un dzīvas fotogrāfijas. Visi kolēģi novērtēja! Paldies!

Miks Brēdiķis

Pieteikties “Reportāžu fotogrāfēšanai” tieši tagad!

Neļaujiet svarīgām atmiņām aizslīdēt garām! Pieteikties “Reportāžu fotogrāfēšanai” ir vienkārši – aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Reportāžu fotogrāfēšanu”

  Vai Jums ir jautājumi par “Reportāžu fotogrāfēšanas” pakalpojumu? Šeit mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotās jautājumus un snieguši uz tiem skaidras atbildes, lai jūs varētu būt labāk informēti.

  Kādas ir galvenās reportāžu fotogrāfēšanas priekšrocības jūsu fotostudijā?
  Mūsu galvenā priekšrocība ir profesionāli fotogrāfi ar pieredzi, kuri spēj perfekti iekļauties jebkurā pasākumā, nodrošinot augstas kvalitātes uzņēmumus un atainojot notikumu no dažādiem skatupunktiem.
  Kā jūs nodrošināt kvalitatīvu uzņemšanu lielu cilvēku skaita pasākumos?
  Mūsu fotogrāfi izmanto profesionālu aprīkojumu un īpašas uzņemšanas tehnikas, lai saglabātu pasākuma atmosfēru un fiksētu svarīgākos momentus.
  Vai fotogrāfs var ierasties uz pasākumu citā pilsētā?
  Jā, mūsu fotogrāfi ir gatavi izbraukt uz jebkuru nepieciešamo vietu reportāžu fotogrāfēšanai. Lai precizētu detaļas un izmaksas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Cik ātri es saņemšu fotogrāfijas pēc pasākuma?
  Darba apjoma atkarībā, parasti mēs nodrošinām gatavas fotogrāfijas 3-5 darba dienu laikā.
  Vai reportāžu fotogrāfēšanas cena ietver fotogrāfiju apstrādi?
  Jā, cena ietver katras fotogrāfijas profesionālu apstrādi, lai tās būtu ideālā kvalitātē.
  Ko darīt, ja vēlos veikt spontānu notikuma fotogrāfēšanu bez iepriekšējas pieteikšanās?
  Mēs vienmēr cenšamies būt elastīgi un iziet pretī mūsu klientu vēlmēm. Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies organizēt fotogrāfēšanu īsākajos termiņos.
  Kāda ir jūsu pieredze lielu sabiedrisko pasākumu fotogrāfēšanā?
  Mūsu fotogrāfiem ir plaša pieredze dažādu pasākumu fotogrāfēšanā – no konferencēm un semināriem līdz lieliem kultūras un sporta notikumiem. Mūsu portfolijs ietver daudzus veiksmīgi realizētus projektus.
  Kāds ir reportāžu fotogrāfēšanas plānošanas process?
  Pēc jūsu pieprasījuma mūsu menedžeris sazināsies ar jums, lai precizētu detaļas un vēlmes, tad mēs koordinēsim fotogrāfa darba grafiku un apspriedīsim visus sīkumus, lai fotogrāfēšana notiktu augstākajā līmenī.
  Kādā formātā es saņemšu gatavās fotogrāfijas?
  Mēs nodrošinām fotogrāfijas digitālā formātā augstas izšķirtspējas, gatavas publicēšanai jūsu mājaslapā vai sociālajos tīklos.
  Vai es varu pasūtīt papildu pakalpojumus, piemēram, drukāšanu vai albuma izveidi?
  Protams! Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu saistībā ar fotogrāfiju apstrādi un drukāšanu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot norādītos kontaktus.