Bezmaksas fotosesija

Ja Tu esi modelis/-e ar labu augumu, stilists, vizāžists vai citas radošas profesijas pārstāvis, kuram ir interesanta fotosesijas ideja vai projekts, bet Tev nav iespējas realizēt tās? Tad iespējams mēs Jums varam piedāvāt bezmaksas fotosesijas sadarbību starp mūsu fotostudiju un Jums, kvalitatīvu un radošu fotogrāfiju iegūšanai vai portfolio papildināšanai.

Ir iespējamas industriālās, priekšmetu, dzīvnieku un citas fotosesijas, kuras mūsu sadarbībā var veikt bezmaksas vai par lētāku cenu. Savukārt, ja Tu esi fitnesa piekritēja ar labām ķermeņa dotībām, tad ir iespējama ilgtermiņa sadarbība un piedalīšanās komercprojektos nākotnē. Tas ir veids, kā palīdzēt viens otram realizēt savas idejas!

Ja Jūs spēsiet mūs ieinteresēt ar savām idejām un tiksiet izvēlēti bezmaksas fotosesijai, mūsu domas un vēlmes sakrīt, un spējam par visu vienoties, tad mūsu sadarbība notiek uz TFP nosacījumiem, kas nozīmē, ka fotosesijas dalībnieki parakstot modeļu relīzes dokumentu jeb atļaujas dokumentu, atļaujat mums bildes izmantot tālāk konkursos, reklāmas, portfolio, fotobankās u.tml. komerciālos nolūkos, bez ierobežojuma, pretī saņemat fotogrāfijas.

Ja Jums interesē bezmaksas fotosesija, tad droši sūtiet jautājumus un savas detalizēti aprakstītas idejas uz mūsu e-pastu info@fotostudijas.lv vai arī zvaniet uz tālruni +371 270-22-203.

Nevilcinies un piesakies bezmaksas fotosesijai!

Pieteikties

    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

    Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.