Iemūžiniet savu mīlestības stāstu ar kāzu fotosesiju

Kāzu diena ir viens no svarīgākajiem jūsu kopīgās dzīves notikumiem, un mēs esam šeit, lai palīdzētu šos neaizmirstamos brīžus iemūžināt izsmalcinātās un mākslinieciskās fotogrāfijās. Izvēlieties kāzu fotosesiju mūsu studijā un saņemiet nevainojamas kvalitātes attēlus, kas kalpos kā mīlestības vēstījums cauri laikiem.

Kas padara mūsu kāzu fotosesiju studijā īpašu?

Kāzu fotosesija fotostudijā ir lieliska iespēja ne tikai atmiņās, bet arī fotogrāfijās iemūžināt šī skaistā un svarīgā notikuma laimīgos mirkļus. Jums ir iespēja iegūt izcilu rezultātu neatkarīgi no laikapstākļiem vai citiem faktoriem, jo mūsu fotostudijas telpās vienmēr ir silti un mājīgi, ar īpaši romantisku interjeru un profesionālu apgaismoju pašā Rīgas centrā. Ar mūsu profesionālo fotogrāfu un radošo komandu, kas rūpēsies par katru detaļu, jūsu kāzu fotogrāfijas būs patiesi unikālas. Mēs īpašu vērību veltām jūsu vēlmēm un vīzijai, lai radītu tieši jums piemērotu fotosesiju, kas atspoguļo jūsu stāstu. Izvēloties mūsu fotostudiju, jūs varat paļauties uz kvalitatīvu apgaismojumu, elegantu interjeru un izteiksmīgām bildēm, kas kalpos kā jūsu mīlestības piemineklis.

Piedāvājam kāzu foto ar īpašu pieeju Jūsu vēlmēm

Lai fotogrāfijas padarītu spilgtākas un piešķirtu tām vēlamo noskaņu, piedāvājam dažādu krāsu fonus, kā arī oriģinālas, tematikai atbilstošas dekorācijas. Plašāka informācija par fotostudiju un tās aprīkojumu pieejama šeit: https://fotostudijas.lv/fotostudija/

Vēršoties pie mums, varat būt droši, ka fotostudijas speciālisti pastāstīs un iedrošinās, kā kāzu fotosesiju pārvērst maģiskos attēlos un parūpēsies pat bilžu apstrādi, pēc Jūsu ieskaties un vēlmēm.

Jūsu ērtībām piedāvājam izīrēt fotostudiju kopā ar vizāžista, stilista un profesionāla fotogrāfa pakalpojumiem, kā arī ir iespējams izīrēt fotostudiju, nākot ar Jūsu izvēlētiem speciālistiem.

*Piedāvājam arī kāzu fotosesijas izbraukumā, Jūsu izvēlētā vietā. Sīkāk par izbraukuma fotosesijām: https://fotostudijas.lv/foto-pakalpojumi/izbraukuma-fotosesija/

Kāpēc izvēlēties mūsu kāzu fotosesiju studijā?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi atklās jūsu stāstu caur māksliniecisku objektīvu, radot neaizmirstamas atmiņas.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Izvēlieties no mūsu plašā dekorāciju klāsta, lai piešķirtu savai fotosesijai unikālu un personīgu noskaņu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu profesionāļi nodrošinās, ka jūsu fotogrāfijas būs apstrādātas līdz pilnībai, lai atbilstu jūsu visaugstākajām prasībām.

Kāzu fotosesija studijā: Cenas un piedāvājumi

Cenas kāzu fotosesijai fotostudijā

Fotosesija fotostudijā ir iekļauta fotostudijas īre un fotogrāfa pakalpojumi.

Fotosesijas izmaksas studijā

Fotosesija studijā grupai Līdz 5 cilvēkiem No 6 līdz 10 cilvēkiem No 11 līdz 20 cilvēkiem
Fotosesija 30 min 60 EUR 75 EUR 105 EUR
Fotosesija 1 stunda 90 EUR 120 EUR 165 EUR
Fotosesija 2 stundas 150 EUR 210 EUR 300 EUR

Fotosesija ar tematiskām dekorācijām:

 • 30 min – 90 EUR
 • 60 min – 150 EUR

*Cenā ietilpst fotostudijas īre un fotogrāfiju korekcija

Fotostudijas noma

Fotostudijas īres cena ir atkarīga no laika un dienas, cenas no 20 līdz 30 EUR/stundā

Paralēli fotosesijai kāzu fotosalonā piedāvājam izīrēt atsevišķu zāli svētku banketam vai citam mērķim, Jūsu pašu un viesu ērtībām.

Plašāka informācija par fotostudijām pieejam šeit:

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Ja vēlaties papildus apstrādāt bildes

 • Foto apstrāde – foto retušēšana no 3 EUR/foto
 • Foto apstrāde – foto montāža 15-20 EUR/foto

Vairāk informācija par foto apstrādi pieejama šeit: https://fotostudijas.lv/foto-apstrade/

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties kāzu fotosesijai studijā?

Gatavošanās kāzu fotosesijai studijā ir aizraujošs process, kas prasa rūpīgu plānošanu. Lai garantētu, ka Jūsu lielā diena tiks iemūžināta izcili, svarīgi ievērot dažus padomus. Pirmkārt, izvēlieties piemērotus tērpus, kas atbilst Jūsu kāzu tēmai un ir ērti. Otrkārt, pārdomājiet vēlamās pozes un kadrus. Šī ir Jūsu iespēja radīt mūžīgus atmiņu albumus, tāpēc lai katra bilde stāsta savu stāstu.

Lai kāzu fotosesija studijā noritētu nevainojami, ir jāsagatavojas jau iepriekš. Šeit ir svarīgākie soļi, kurus Jūs varat veikt, lai sagatavotos šim svarīgajam notikumam:

Apģērba un aksesuāru izvēle

 • Izvēlieties tērpus, kas atbilst Jūsu kāzu tēmai un vienlaikus ir ērti un pievilcīgi fotosesijā.
 • Neaizmirstiet par aksesuāriem – tie var piešķirt papildus šarmu Jūsu bildēm.
 • Ja plānojat vairākus tērpu maiņas, sarūpējiet tos iepriekš un pārliecinieties, ka tie ir tīri un gludi.

Grims un frizūra

 • Saskaņojiet grimu un frizūru ar savu apģērbu, lai izveidotu harmonisku tēlu.
 • Ja izmantojat vizāžista un friziera pakalpojumus, noteikti pirms tam apspriediet vēlamos rezultātus.
 • Atcerieties, ka studijas apgaismojums var ietekmēt, kā Jūsu grims un frizūra izskatīsies fotogrāfijās.

Scenārija izstrāde

 • Apspriest ar fotogrāfu vēlamās pozes, kadrus un fotosesijas gaitu.
 • Izdomājiet, kādas emocijas vēlaties atspoguļot fotogrāfijās – mīlestību, prieku, jautrību vai romantiku.
 • Ja Jums ir konkrētas idejas vai attēli, kurus vēlaties atdarināt, uznesiet tos uz tikšanās ar fotogrāfu.

Atcerieties, ka labākās fotogrāfijas rodas tad, kad Jūs jūtaties brīvi un ērti, tāpēc izvēlieties apģērbu un pozes, kas atspoguļo Jūsu personību un attiecības. Svarīgākais ir baudīt šo brīdi kopā ar savu otro pusīti, atstājot tehnikas un detaļu rūpes profesionāļiem.

Mūsu kāzu fotosesijas studijā klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu kāzu fotosesijas studijā sniegtajiem pakalpojumiem saka patiesie eksperti – mūsu klienti. Viņu atsauksmes ir mūsu darba spogulis un lieliskākais novērtējums.

Pateicoties jūsu studijai, mūsu kāzas ir iemūžinātas neticami skaistās fotogrāfijās. Viss bija augstākajā līmenī: interjers, apgaismojums, fotogrāfa profesionalitāte. Paldies par radītajām atmiņām!

Jūlija

Izvēloties vietu kāzu fotosesijai, apstājāmies pie Fotostudijas.lv. Rezultāts pārsniedza mūsu cerības, iesaku visiem!

Māris

Sadarbība ar jūsu fotostudiju kļuva par vienu no patīkamākajiem brīžiem kāzu sagatavošanās procesā. Fotogrāfijas sanāca sirsnīgas un siltas, paldies!

Līga

Lieliska studija tieši Rīgas centrā! Fotogrāfijas iznāca spilgtas un dzīvespriecīgas, un klientu individuālā pieeja priecē. Paldies!

Edgars

Mēs nolīgām studiju kāzu fotosesijai un neesam vīlušies! Kvalitatīvas fotogrāfijas, mājīga atmosfēra un komandas profesionalitāte.

Aņona

Ļoti priecājamies, ka izvēlējāmies tieši jūsu studiju mūsu kāzu fotografēšanai. Visas fotogrāfijas bija brīnišķīgas! Pateicos no visas sirds.

Andris

Liels paldies par brīnišķīgo atmosfēru un profesionālu attieksmi! Jūsu studiju noteikti ieteikšu saviem paziņām.

Viktorija

Mūsu kāzu fotogrāfijas – īsta pasaka, pateicoties jūsu fotogrāfam. Studija mājīga, aprīkojums moderns, fotogrāfs ar lielu pieredzi.

Kaspars

Mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātu! Visi mūsu svarīgā dienas momenti tika iemūžināti. Īpašs paldies fotogrāfam par radošo pieeju un interesantām idejām.

Anna

Brīnišķīga studija, profesionāla pieeja un uzmanība detaļām. Mūsu kāzu fotogrāfijas izskatās elpu aizraujoši, un viss pateicoties jūsu komandai.

Artūrs

Piesakies “kāzu fotosesijai studijā“ jau tagad!

Ja vēlaties iegādāties neaizmirstamu pieredzi un izcilas kāzu bildes, piesakieties kāzu fotosesijai studijā jau šodien! Aizpildiet kontaktformu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par kāzu fotosesiju studijā

  Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par kāzu fotosesiju studijā. Izlasiet un uzziniet vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt padarīt Jūsu īpašo dienu vēl neaizmirstamāku.

  Vai es varu ņemt līdzi savus aksesuārus vai dekorācijas kāzu fotosesijai?
  Protams! Mēs vienmēr esam priecīgi, ja klienti atnes kaut ko individuālu uz fotosesiju. Viss, kas uzsvērs jūsu dienas individualitāti un padarīs fotosesiju personīgāku, ir laipni gaidīts.
  Cik ilgi notiek kāzu fotosesija studijā?
  Fotosesijas ilgums atkarīgs no jūsu vēlmēm un izvēlētā pakalpojuma. Tomēr standarta sesija parasti ilgst no 1 līdz 2 stundām.
  Vai jūsu fotostudijā ir dažādi interjera stili fotosesijai?
  Jā, mūsu fotostudijā ir vairāki interjera stili ar profesionālu apgaismojumu. Mums ir arī dažādi foni un dekorācijas, kas papildinās Jūsu fotosesijas noskaņu.
  Vai mēs varam veikt fotosesiju tikai studijā vai ir iespējama arī kombinēta sesija ar izbraukumu?
  Mēs piedāvājam gan studijas fotosesijas, gan izbraukuma fotosesijas. Plašāku informāciju varat atrast mūsu mājaslapā, attiecīgajā sadaļā.
  Vai mums jārezervē datums kāzu fotosesijai jūsu studijā iepriekš?
  Jā, mēs iesakām jums iepriekš rezervēt datumu, lai garantētu studijas un fotogrāfa pieejamību jūsu pasākumam.
  Vai jūs piedāvājat grima un stilista pakalpojumus kopā ar kāzu fotosesiju?
  Jā, jūsu ērtībām mēs piedāvājam iespēju izīrēt fotostudiju kopā ar grima mākslinieka, stilista un profesionāla fotogrāfa pakalpojumiem.
  Kā notiek apmaksa un vai ir iespēja veikt priekšapmaksu?
  Apmaksa tiek veikta saskaņā ar līgumu, iespējama skaidras un bezskaidras naudas norēķinu veikšana. Lai uzzinātu vairāk par priekšapmaksas iespējām, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktus.
  Cik ilgi jāgaida gatavas fotogrāfijas pēc fotosesijas?
  Apstrādes laiks var atšķirties, bet parasti gatavas fotogrāfijas tiek nosūtītas 2-3 nedēļu laikā pēc fotosesijas.
  Vai mēs varam izvēlēties fotogrāfiju apstrādes stilu vai sniegt paraugus?
  Jā, Jūs to varat darīt. Mēs cenšamies maksimāli izpildīt jūsu vēlmes un ņemt vērā jūsu preferences attēlu apstrādes stilā, taču izvērtēsim arī mūsu iespējas.
  Vai mēs varam izīrēt jūsu studiju, ja mums jau ir savs fotogrāfs?
  Jā, jūs varat izīrēt mūsu fotostudiju un nākt ar savu fotogrāfu. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju.