Paši skaistākie mīlas stāsti – Romeo un Džuljeta, Marks Antonijs un Kleopatra, Napolons un Žozefīne, – ir stāsti, kurus dzirdējis gandrīz katrs. Mīlestība ir skaista un nepazīst robežas! Ja esiet nesen sākuši savas attiecības, esiet saderinājušies, vēlaties patīkamu piemiņu no medusmēneša vai vēlaties atzīmēt gadadienu, Love Story fotosesija ir lielisks veids, kā parādīt mīlestību vienam pret otru, un mūsu fotogrāfi palīdzēs Jums kreatīvā veidā materializēt Jūsu mīlestības apliecinājumu skaistu fotogrāfiju formā.

Jebkuru mīlas stāstu ir vērts iemūžināt. Love Story fotosesija ir ieguldījums Jūsu kopīgās vēstures veidošanā. Fotosesijas rezultātā Jūs ne tikai būsiet stiprinājuši savu kopīgo saikni, bet arī ieguvuši jaunas kopīgas atmiņas burvīgu fotogrāfiju formā. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas mīlestības apliecināšanai gan profesionālā fotostudijā, gan izbraukuma fotosesijā, nodrošinoties ar profesionālu foto aprīkojumu un garantējot fotogrāfa profesionalitāti. Fotogrāfs izveidos piemērotu attēla kompozīciju, kura atklās pāra mīlestībā mirdzošās acis un smaidā uzplaukušo seju, radot fotogrāfijas, kuras Jūs aizvedīs atmiņu ceļojumā uz mīlestības pirmsākumiem.

Romantiskas fotogrāfijas – Fotosesija mīlas stāsts

Divi cilvēki spēj radīt vārdos neaprakstāmu enerģiju, kur skatieni runā paši par sevi. Katru īpašo brīdi ir iespējams notvert profesionālā Love Story fotosesijā. Fotosesijas iespējams rīkot fotostudijā, izmantojot profesionālu aprīkojumu – fotokameras, objektīvus, dažādus fonus, gaismas un reflektorus. Tāpat Jūs varat izvēlēties izbraukuma fotosesiju Jums vēlamā lokācijā – konkrētā interjerā vai brīvā dabā, un fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo foto aprīkojumu. Atkarībā no apstākļiem, fotogrāfs piemeklēs labākos rakursus, lai veidotu māksliniecisku un romantisku kompozīciju, notverot katru prieka dzirksti Jūsu laimīgajās sejās.

Viens no svarīgākajiem elementiem, lai izveidotu skaistas un kvalitatīvas Love Story pāru fotogrāfijas, ir komunikācija gan starp pašu pāri, gan starp pāri un fotogrāfu. Paļaujieties uz fotogrāfa profesionalitāti! Izpaudiet savas vēlmes un fotogrāfs palīdzēs realizēt Jūsu ieceres burvīgu fotogrāfiju veidā. Izvēlieties sev vēlamu fotosesijas norises vietu un fotogrāfs veidos pareizu attēlu kompozīciju un izmantos gaismu, lai izceltu akcentus Jūsu laimes pārpilnajās sejās.

Profesionāls fotogrāfs spēs notvert un iemūžināt Jūsu emocijas un kopīgos piedzīvojumus skaistās fotogrāfijās. Ļaujiet vaļu iztēlei un visi Jūsu kvēlākie sapņi var tikt realizēti romantiskas fotosesijas laikā prasmīga fotogrāfa vadībā! Izbaudiet viens otra kompāniju un kā papildinājumu iegūstiet burvīgas fotogrāfijas, ar kurām būs prieks dalīties.

Love Story fotosesijas cenas

 • Love Story fotosesija ar dekorācijām 60min +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Love Story fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Love Story fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Love Story izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR (līdz 5 cilvēkiem),
 • Fotosesija bez dekorācijām 30 min – 60 EUR (līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā, pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesjia, aptuveni 100 fotogrāfijas.  Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi-retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Love Story fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana mīļotajam cilvēka. Tā ir iespēja iemūžināt jūsu mīlestību, emocijas un pievilkšanās spēku, kas virmo starp jums.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Gatavošanās Love Story fotosesijai

Love Story fotosesija ir nozīmīgs un emociju pilns notikums, kurā tiek iemūžināta viena no skaistākajām un noturīgākajām saiknēm starp divem cilvēkiem – mīlestība. Lai arī mīlestība ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām skaistu bilžu izveidē, svarīgākais tomēr ir sagatavojušies fotosesijas dalībnieki. Lai viss izdotos kā plānots un vēl labāk,  mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties pāru fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties pāru fotosesijai

 • Iesakam padomāt par saskanīgu apģērbu, lai izveidotu kopīgu tēlu un parādītu skaisto un vienojošo saikni, kas ir stap jums abiem.
 • Iesakam izvairīties no pārlieku košiem un raibiem apģērbiem.
 • Līdzņemšanai sagatavojiet lietas, kas saistītas ar Jums un Jūsu attiecībām ( pirmā kopīgā fotogrāfija, mīļotā cilvēka dāvaniņa, vienādas rokassprādzes vai kuloniņi u.c).
 • Ar mīļoto cilvēku apspriediet un izvēlaties vēlamo fotosesijas ideju un vietu.
 • Lai fotogrāfijas izskatītos harmoniskas un sirsnīgas, svarīgi, lai piedalīšanās fotosesijā nebūtu uzspiesta. Ticiet mums, skābas un neapmierinātas sejas izteiksmes neizdaiļo fotogrāfijas.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt ar mūsu fotogrāfu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem un nagiem, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Svarīgi, lai fotosesijas dienā jums abiem būtu labs garastāvoklis. Aizmirstiet par problēmām, skumjām un slikto garastāvokli. Izbaudiet fotosesiju un mīļotā cilvēka klātbūtni!

Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)