Iemūžiniet savu mīlas stāstu!

Ar Love Story fotosesiju jūs varat iemūžināt atmiņas un pastāstīt savu mīlestības stāstu caur profesionāla fotogrāfa aci. Palīdzēsim jums radīt attēlus, kas vēsta par patiesu saikni un mīlestību. Tā ir iespēja ne tikai stiprināt jūsu attiecības, bet arī dalīties skaistās atmiņās ar draugiem un ģimeni.

Kas padara mūsu “Love Story fotosesiju” īpašu?

Mīlestība ir stāsts, kas pelnījis tikt iemūžināts. Love Story fotosesija ir radīta, lai katrs jūsu kopīgais moments aizrautu elpu un atstātu neizdzēšamu iespaidu. Mūsu profesionālie fotogrāfi ar apbrīnojamu precizitāti un radošumu notver pat visnekadīgākās emocijas un mirkļus, radot fotogrāfijas, kas spēlēsies ar jūsu atmiņām vēl ilgi. Izmantojot tikai augstākās kvalitātes aprīkojumu un paņēmienus, mēs garantējam, ka jūsu mīlas stāsta vizuālais stāstījums būs tikpat īpašs un neaizmirstams kā jūsu sajūtas viens pret otru.

Paši skaistākie mīlas stāsti – Romeo un Džuljeta, Marks Antonijs un Kleopatra, Napolons un Žozefīne, – ir stāsti, kurus dzirdējis gandrīz katrs. Mīlestība ir skaista un nepazīst robežas! Ja esiet nesen sākuši savas attiecības, esiet saderinājušies, vēlaties patīkamu piemiņu no medusmēneša vai vēlaties atzīmēt gadadienu, Love Story fotosesija ir lielisks veids, kā parādīt mīlestību vienam pret otru, un mūsu fotogrāfi palīdzēs Jums kreatīvā veidā materializēt Jūsu mīlestības apliecinājumu skaistu fotogrāfiju formā.Jebkuru mīlas stāstu ir vērts iemūžināt. Love Story fotosesija ir ieguldījums Jūsu kopīgās vēstures veidošanā. Fotosesijas rezultātā Jūs ne tikai būsiet stiprinājuši savu kopīgo saikni, bet arī ieguvuši jaunas kopīgas atmiņas burvīgu fotogrāfiju formā. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas mīlestības apliecināšanai gan profesionālā fotostudijā, gan izbraukuma fotosesijā, nodrošinoties ar profesionālu foto aprīkojumu un garantējot fotogrāfa profesionalitāti. Fotogrāfs izveidos piemērotu attēla kompozīciju, kura atklās pāra mīlestībā mirdzošās acis un smaidā uzplaukušo seju, radot fotogrāfijas, kuras Jūs aizvedīs atmiņu ceļojumā uz mīlestības pirmsākumiem.

Romantiskas fotogrāfijas – Fotosesija mīlas stāsts

Divi cilvēki spēj radīt vārdos neaprakstāmu enerģiju, kur skatieni runā paši par sevi. Katru īpašo brīdi ir iespējams notvert profesionālā Love Story fotosesijā. Fotosesijas iespējams rīkot fotostudijā, izmantojot profesionālu aprīkojumu – fotokameras, objektīvus, dažādus fonus, gaismas un reflektorus. Tāpat Jūs varat izvēlēties izbraukuma fotosesiju Jums vēlamā lokācijā – konkrētā interjerā vai brīvā dabā, un fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo foto aprīkojumu. Atkarībā no apstākļiem, fotogrāfs piemeklēs labākos rakursus, lai veidotu māksliniecisku un romantisku kompozīciju, notverot katru prieka dzirksti Jūsu laimīgajās sejās.Viens no svarīgākajiem elementiem, lai izveidotu skaistas un kvalitatīvas Love Story pāru fotogrāfijas, ir komunikācija gan starp pašu pāri, gan starp pāri un fotogrāfu. Paļaujieties uz fotogrāfa profesionalitāti! Izpaudiet savas vēlmes un fotogrāfs palīdzēs realizēt Jūsu ieceres burvīgu fotogrāfiju veidā. Izvēlieties sev vēlamu fotosesijas norises vietu un fotogrāfs veidos pareizu attēlu kompozīciju un izmantos gaismu, lai izceltu akcentus Jūsu laimes pārpilnajās sejās.Profesionāls fotogrāfs spēs notvert un iemūžināt Jūsu emocijas un kopīgos piedzīvojumus skaistās fotogrāfijās. Ļaujiet vaļu iztēlei un visi Jūsu kvēlākie sapņi var tikt realizēti romantiskas fotosesijas laikā prasmīga fotogrāfa vadībā! Izbaudiet viens otra kompāniju un kā papildinājumu iegūstiet burvīgas fotogrāfijas, ar kurām būs prieks dalīties.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Love Story fotosesiju”?

PROFESIONĀLIFOTOGRĀFI

Mūsu komandā ir tikai pieredzējuši fotogrāfi, kas spēj radīt neparastus un emocionālus kadrus.

EKSKLUZĪVASDEKORĀCIJAS

Piedāvājam unikālu dekorāciju un rekvizītu klāstu, lai katrs Jūsu kadrs būtu īpašs.

KVALITATĪVA UN ĀTRAFOTO APSTRĀDE

Profesionāla foto apstrāde garantē, ka attēli būs gatavi dalīšanai un izdrukai īsā laika posmā.

“Love Story fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Love Story fotosesijas cenas

 • Love Story fotosesija ar dekorācijām 60min +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Love Story fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Love Story fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Love Story izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR (līdz 5 cilvēkiem),
 • Fotosesija bez dekorācijām 30 min – 60 EUR (līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā, pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesjia, aptuveni 100 fotogrāfijas.  Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi-retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Love Story fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana mīļotajam cilvēka. Tā ir iespēja iemūžināt jūsu mīlestību, emocijas un pievilkšanās spēku, kas virmo starp jums.

Kā sagatavoties “Love Story fotosesijai”?

Katra Love Story fotosesija ir kā burvīgs stāsts, kurā Jūs esat galvenie varoņi. Lai attēli atspoguļo Jūsu emocijas un mīlestības stāstu visautentiskākajā veidā, ir svarīgi rūpīgi sagatavoties. Mēs sniegsim Jums padomus un norādījumus, kā veikt šo sagatavošanos, lai fotosesija būtu ne tikai patīkama pieredze, bet arī atstātu Jums neaizmirstamas atmiņas un izcili skaistas fotogrāfijas.

Gatavošanās Love Story fotosesijai

Love Story fotosesija ir nozīmīgs un emociju pilns notikums, kurā tiek iemūžināta viena no skaistākajām un noturīgākajām saiknēm starp divem cilvēkiem – mīlestība. Lai arī mīlestība ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām skaistu bilžu izveidē, svarīgākais tomēr ir sagatavojušies fotosesijas dalībnieki. Lai viss izdotos kā plānots un vēl labāk,  mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties pāru fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties pāru fotosesijai

 • Iesakam padomāt par saskanīgu apģērbu, lai izveidotu kopīgu tēlu un parādītu skaisto un vienojošo saikni, kas ir stap jums abiem.
 • Iesakam izvairīties no pārlieku košiem un raibiem apģērbiem.
 • Līdzņemšanai sagatavojiet lietas, kas saistītas ar Jums un Jūsu attiecībām ( pirmā kopīgā fotogrāfija, mīļotā cilvēka dāvaniņa, vienādas rokassprādzes vai kuloniņi u.c).
 • Ar mīļoto cilvēku apspriediet un izvēlaties vēlamo fotosesijas ideju un vietu.
 • Lai fotogrāfijas izskatītos harmoniskas un sirsnīgas, svarīgi, lai piedalīšanās fotosesijā nebūtu uzspiesta. Ticiet mums, skābas un neapmierinātas sejas izteiksmes neizdaiļo fotogrāfijas.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt ar mūsu fotogrāfu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem un nagiem, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Svarīgi, lai fotosesijas dienā jums abiem būtu labs garastāvoklis. Aizmirstiet par problēmām, skumjām un slikto garastāvokli. Izbaudiet fotosesiju un mīļotā cilvēka klātbūtni!

Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Mūsu “Love Story” klientu atsauksmes

Lasiet, ko par mūsu Love Story fotosesijām saka klienti! Jūsu atsauksmes ir mūsu darba gandarījums un iedvesmas avots, lai turpinātu veidot neaizmirstamas atmiņas.

Mēs vērsāmies pie jums, lai izveidotu mūsu mīlestības stāstu, un bijām patiešām pārsteigti par komandas profesionalitāti! Fotogrāfijas atspoguļo mūsu emocijas un mirkļus, kurus gribējām saglabāt uz mūžu. Lielisks darbs!

Anna Petrova

Nekad nebiju domājis, ka fotosesija varētu būt tik interesanta un jautra! Fotogrāfs radīja īstu burvību, iemūžinot katru mūsu love story mirkli. Tagad mums ir atmiņas, ar kurām lepni dalāmies!

Oļegs Ivanovs

Paldies par neaizmirstamo laiku! Fotosesija studijā bija pārsteidzoši ērta un produktīva. Fotogrāfijas pārsniedza visas mūsu cerības. Tagad mums ir brīnišķīgs fotoalbums, kuru pārlūkojam atkal un atkal.

Darja Morozova

Mūsu mīlestības stāsta fotogrāfijas ir vienkārši lieliskas! Mums ļoti patika atmosfēra fotosesijas laikā, un rezultāts pārsniedza visas mūsu gaidas. Iesakām visiem!

Dmitrijs Koroljovs

Fotosesija mūsu mīlestības stāstam bija viens no svarīgākajiem un neaizmirstamākajiem brīžiem mūsu dzīvē. Pateicamies par profesionalitāti, precizitāti un spēju redzēt un atklāt emocijas. Tagad mums ir ne tikai atmiņas, bet arī brīnišķīgas fotogrāfijas!

Oļga Kuzņecova

Milzīgs paldies par vārdos neizsakāmiem mirkļiem, kurus izdevās iemūžināt fotosesijas laikā. Tik delikātu un profesionālu pieeju mēs vēl nebijām piedzīvojuši. Iesakām!

Sergejs Pavlovs

Fotosesija studijā mums bija patiesa atklāsme. Profesionāls ekipējums, radoša pieeja un, protams, brīnišķīgas fotogrāfijas! Mūsu draugi un ģimene ir sajūsmā!

Jekaterina Sokolova

Paldies par iespēju izveidot unikālu mūsu stāstu fotogrāfijās. Fotogrāfs piegāja procesam ar dvēseli un profesionalitāti. Mēs esam ļoti apmierināti!

Ņikolajs Jegorovs

Mūsu fotosesija kļuva par īstu piedzīvojumu. Fotogrāfs uztvēra katru mūsu skatienu, smaidu, pieskārienu. Šī atmiņa paliks ar mums uz mūžu!

Marija Vasileva

Neiedomājami skaistas fotogrāfijas, kas atklāj mūsu jūtu dziļumu. Strādāt bija ērti un viegli, un rezultāts vienkārši pārsteidza. Liels paldies par jūsu profesionalitāti!

Aleksejs Petrovs

Pieteikties “Love Story” fotosesijai tieši tagad!

Ja esat gatavi radīt paši savu mīlas stāstu attēlos, sazinieties ar mums! Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma anketu, un mēs Jums atbildēsim, lai pārrunātu visas Jūsu vēlmes un idejas fotosesijai.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Love Story” fotosesiju

  Vai Jums ir jautājumi par Love Story fotosesiju? Šeit atradīsiet biežāk uzdotos jautājumus un atbildes, kas palīdzēs Jums sagatavoties neaizmirstamai pieredzei mūsu fotogrāfa pavadībā.

  Vai es varu izdomāt savu scenāriju Love Story fotosesijai, vai man jāievēro standarta ainu komplekts?
  Protams, mēs vienmēr priecājamies par mūsu klientu jaunām un oriģinālām idejām. Jūs varat piedāvāt savu scenāriju vai pielāgot mūsu standarta variantu, lai fotosesija atspoguļotu jūsu mīlas stāstu.
  Es dzirdēju, ka fotostudijā ir vieglāk ‘spēlēties ar gaismu’. Cik svarīgi tas ir Love Story fotosesijai?
  Gaisma spēlē izšķirošu lomu fotogrāfijā. Studijā mums ir iespēja kontrolēt apgaismojumu, kas ļauj izveidot ideālus apstākļus fotosesijai un uzsvērt jūsu mīlas stāsta atmosfēru.
  Es vēlētos organizēt fotosesiju ārpus telpām. Vai varat ieteikt piemērotas vietas Rīgā vai tās apkārtnē šāda veida uzņemšanai?
  Jā, mums ir saraksts ar vietām, kuras uzskatām par ideāli piemērotām Love Story fotogrāfijām. Mēs ar prieku padalīsimies ar jums un palīdzēsim izvēlēties labāko variantu.
  Cik ilgs laiks parasti ir nepieciešams šādai fotosesijai?
  Laiks var atšķirties atkarībā no izvēlētā scenārija un uzņemšanas vietas, bet parasti Love Story fotosesija ilgst no 1 līdz 4 stundām.
  Es neesmu pārliecināts, kā mūsu tērpiem jāizskatās fotosesijā. Vai varat sniegt ieteikumus?
  Protams, mūsu pieredzējušie fotogrāfi var piedāvāt apģērba variantus, kas atbilst kopējai stāsta atmosfērai un uzņemšanas vietai.
  Kādi rekvizīti ir pieejami jūsu studijā Love Story fotosesijai?
  Mūsu studijā ir pieejama plaša rekvizītu izvēle – no romantiskiem aksesuāriem līdz dekoratīviem elementiem. Jūs varat izmantot tos, lai piešķirtu jūsu fotosesijai īpašu šarmu.
  Cik ātri pēc uzņemšanas es saņemšu fotogrāfijas?
  Parasti fotogrāfiju apstrāde aizņem 1 līdz 2 nedēļas. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt mūsu klientiem labāko rezultātu īsākajā laikā.
  Es vēlos organizēt pārsteigumu savai otrai pusītei. Vai varat palīdzēt ar organizēšanu?
  Jā, mēs mīlam pārsteigumus! Ar prieku palīdzēsim jums organizēt kaut ko īpašu. Vienkārši sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv, un mēs apspriedīsim visas detaļas.
  Vai jums ir pieejami komplekti Love Story fotosesijai ar albuma noformēšanu pēc tam?
  Mums nav pieejami šādi komplekti, taču pēc fotosesijas ir iespējams atsevišķi pasūtīt fotogrāmatas izveidi, kas ietver Love Story fotogrāfijas vai jebkuras citas pēc Jūsu gaumes. Šis ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu atmiņas ilgam laikam.
  Es esmu nepieredzējis šajā jomā un jūtos nedaudz nervozs kameras priekšā. Kā jūs parasti palīdzat klientiem atslābināties?
  Mūsu fotogrāfiem ir liela pieredze un zināšanas par to, kā radīt komfortablu atmosfēru. Jums nav jāuztraucas; mēs palīdzēsim jums justies droši un dabiski kameras priekšā.