Atklājiet sevi caur objektīva skatu

Vai esat gatavs iemūžināt savu patieso esību? Mūsu individuālā fotosesija ir radīta, lai uzņemtu autentiskas un aizraujošas fotogrāfijas, kas atspoguļo Jūsu unikālo personību. Profesionāls fotogrāfs, individuāla pieeja un radošas idejas – viss, kas nepieciešams, lai radītu bildes, kas liek atgriezties atkal un atkal.

Kas padara mūsu individuālo fotosesiju īpašu?

Individuālās fotosesijas sniedz lielisku iespēju izveidot profesionālas, augstas kvalitātes fotogrāfijas. Tā ir iespēja iejusties modeļa lomā un izveidot unikālas fotogrāfijas, kas atspoguļos Jūsu personību un individualitāti. Parādiet savu raksturu un emocijas. Iejūtieties vēl nebijušos tēlos un izveidojiet kvalitatīvas, radošas un skaistas fotogrāfijas savam portfolio, ģimenes albumam, sociālajiem tīkliem vai citām vajadzībām.

Jūsu individuālā fotosesija

Individuālā fotosesija ir izcils veids,  kā padarīt savu ikdienu krāšņāku. Atklājiet vēl nebijušo sevī, ļaujiet vaļu fantāzijai un izveidojiet interesantas un vel nebijušas fotogrāfijas, kas ļaus apkārtējiem un Jums paraudzīties uz sevi no cita skatu punkta. Katrs no mums vēlētos kaut reizi dzīvē izbaudīt burvību, ko sniedz piedalīšanās profesionālā fotosesijā. Mēs varam palīdzēt piepildīt šo Jūsu sapni, kura rezultātā iegūsiet fotogrāfijas, kurās izskatīsieties tik labi, kā vēl nekad. Fotogrāfs, izmantojot savas zināšanas un izvērtējot priekšrocības, ko spēj dot gan studijas fotosesija, gan fotosesijas rīkošana brīvā dabā, izmantos labāko gaismu un veidos piemērotāko kompozīciju. Jums nebūs neparko jāsatraucas, jo fotogrāfs parūpēsies par veiksmīgu sesijas norisi un kvalitatīvu gala rezultātu, vienīgais, kas jādara Jums – jāizskatās pārliecinoši!

Mēs piedāvājam individuālo fotosesiju gan studijā, gan arī izbraukumā. Realizēsim Jūsu fotosesijas ideju vai piedāvāsim savu. Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus. Neatkarīgi no fotosesijas vietas, mūsu profesionālais fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu burvīgas fotogrāfijas, kas sniegs prieku gan Jums, gan apkārtējiem.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Individuālo fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi izmantos savu meistarību, lai Jūsu personība spīdētu katrā kadra mirklī.

EKSKLUZĪVAS
DEKORĀCIJAS

Individuāli izvēlētas dekorācijas un aksesuāri atdzīvinās Jūsu vēlmes un padarīs fotosesiju unikālu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu profesionālā foto apstrāde garantē, ka bildes būs gatavas apbrīnojamā ātrumā un augstā kvalitātē.

“Individuālās fotosesijas”: Cenas un piedāvājumi

Individuālās fotosesijas cenas

 • Individuālā fotosesija ar dekorācijām + maku-up, matu sakārtojumu 60 min – 210 EUR ,
 • Individuālā fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Klasiskā fotosesija 60 min – 90 EUR ( līdz 5 cilvēkiem),
 • Mini fotosesija 30min60 EUR ( līdz 5 cilvēki).

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Individuālās fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana visos svētkos.

Kā sagatavoties “Individuālajai fotosesijai”?

Vai esat gatavs radīt fotogrāfijas, kas vēstīs stāstu par Jums? Individuālā fotosesija ir kā glezna, kurā Jūs esat gan mākslinieks, gan mūza. Lai šis piedzīvojums būtu nevainojams, svarīga ir rūpīga sagatavošanās. Mēs palīdzēsim Jums izcelt savu unikālo raksturu un radīt fotogrāfijas, kas Jūs priecēs ilgi. Sekojiet mūsu padomiem un piesakiet savu individuālo fotosesiju jau šodien, lai iemūžinātu brīžus, kas liek Jums justies īpaši.

Gatavošanās individuālajai fotosesijai

Neskatoties uz to, kādam mērķim tiek plānota individuālā fotosesija, svarīgi ir pārdomāt visu, līdz pat sīkākajām detaļām, lai fotosesijas rezultāts izdotos tāds, kādu Jūs to esat iecerējuši. Lai viss notiku tā kā plānots un vēl labāk, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā sagatavoties individuālajai fotosesijai.

Ieteikumi kā sagatavoties individuālajai fotosesijai

 • Sagatavojiet vairākus apģērbu un apavu komplektus dažādu tēlu izveidošanai.
 • Pārdomājiet fotosesijas ideju un stilu.
 • Mākslinieciskāku fotogrāfiju radīšanai, iesakām padomāt par dažādiem atribūtiem, kas atbilst Jūsu personībai, izvēlētajam tēlam vai Jūsu hobijam.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi izrunāt visu ar mūsu fotogrāfu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem, nagiem, apģērbu un apaviem, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Iesakām pirms fotosesijas atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas un dzīvesprieka pilnas, bez jebkādām noguruma pazīmēm.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, jo fotogrāfijas pārvērš gan cilvēku, gan fotogrāfijas.

Mūsu “Individuālās fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu atsauksmes un uzziniet, kā “Individuālā fotosesija” ir palīdzējusi viņiem iemūžināt svarīgākās dzīves brīžus un radīt neaizmirstamas atmiņas. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs!

Nesen veicu individuālo fotosesiju Fotostudijas.lv studijā. Biju patīkami pārsteigta par fotogrāfa profesionalitāti un komfortablo atmosfēru. Fotogrāfijas sanāca izcili, noteikti ieteikšu saviem draugiem!

Līga

Vienmēr esmu sapņojis par fotosesiju dabā. Ar Fotostudijas.lv komandu izvēlējāmies ideālu vietu un esmu apmierināts ar rezultātu. Profesionāli un kvalitatīvi!

Jānis

Pasūtīju fotosesiju studijā. Ļoti patika, kā fotogrāfs piegāja procesam, palīdzēja izvēlēties rakursus, pozes. Fotogrāfijas sanāca spilgtas un dzīvespriecīgas. Paldies!

Olga

Vērsos fotostudijā, lai organizētu fotosesiju ārpus telpām. Fotogrāfs bija uzmanīgs pret detaļām, pateicoties kam mēs spējām nodot nepieciešamo noskaņu. Rezultāts pārsniedza gaidīto!

Mārtiņš

Lieliska vieta tiem, kas vērtē kvalitāti! Veicu individuālo fotosesiju studijā un ieguvu lieliskus kadrus savam portfolijam.

Kristīne

Milzīgs paldies Fotostudijas.lv komandai par burvīgu atmosfēru manas fotosesijas laikā. Jūs padarījāt manu dienu īpašu!

Anastasija

Izcili fotogrāfi, kas spēj atrast pieeju katram klientam. Pateicos par brīnišķīgiem mirkļiem, kas iemūžināti fotogrāfijās!

Andris

Veicu fotosesiju ārpus telpām un paliku ļoti apmierināts. Profesionāla aprīkojuma, rūpīga attieksme un patīkama komunikācija. Iesaku!

Daiga

Gribu izteikt pateicību Fotostudijas.lv par izcilu darbu! Fotosesija studijā noritēja augstākajā līmenī, bet fotogrāfijas ir vienkārši apburošas.

Rūta

Bija patīkami pārsteigts par sniegto pakalpojumu kvalitāti. Fotogrāfs bija īsts profesionālis, kurš spēja uztvert un atspoguļot manu individualitāti katrā kadrā.

Kaspars

Pieteikties “Individuālajai fotosesijai” tieši tagad!

Vai esat gatavs izveidot neaizmirstamas atmiņas? Sazinieties ar mums, lai pieteiktu savu “Individuālo fotosesiju”. Mēs esam šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un palīdzētu realizēt jūsu vēlmes.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Individuālo fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par “Individuālo fotosesiju”? Šeit mēs esam apkopojuši biežāk uzdotās jautājumus un snieguši tiem atbildes, lai Jūs varētu justies droši un informēti pirms savas fotosesijas pieredzes.

  Kādas ir atšķirības starp individuālo fotosesiju studijā un ārpus tās?
  Individuālā fotosesija studijā nodrošina kontrolējamu vidi ar profesionālu apgaismojumu un fonu, savukārt āra fotosesijā tiek radīta dabiska atmosfēra, izmantojot vietu kā fonu. Izvēle ir atkarīga no jūsu personīgajām vēlmēm.
  Es esmu iesācējs fotosesijās. Vai jūs varētu palīdzēt man justies droši pirms kameras?
  Protams! Mūsu pieredzējušie fotogrāfi palīdzēs jums atslābināties un sniegs ieteikumus pozēšanai, lai fotosesija noritētu gludi.
  Kādus aksesuārus un rekvizītus piedāvā studija individuālajām fotosesijām?
  Mūsu studijā ir pieejama plaša fonu un rekvizītu izvēle dažādu fotosesiju stilu veikšanai. Ja jums ir konkrētas vēlmes, lūdzu, informējiet mūs iepriekš.
  Cik ilgi ilgst individuālā fotosesija un cik daudz fotogrāfiju es saņemšu?
  Fotosesijas ilgums ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un izvēlētā pakalpojumu paketes. Pēc fotosesijas jūs saņemsiet noteiktu skaitu profesionāli apstrādātu fotogrāfiju.
  Vai es varu paņemt līdzi savu stilistu vai grima mākslinieku?
  Jā, jūs varat paņemt līdzi savu stilistu vai grima mākslinieku. Ja jums nav savas izvēles speciālista, mēs varam ieteikt jums mūsu pārbaudītus partnerus.
  Kur atrodas jūsu fotostudija Rīgā? Vai ir pieejama autostāvvieta?
  Mūsu fotostudija atrodas Rīgas centrā. Jā, mūsu klientiem ir pieejama autostāvvieta.
  Vai es varu izmantot fotogrāfijas komerciāliem mērķiem vai savā portfoliā?
  Jā, jūs varat izmantot fotogrāfijas personīgām vai komerciālām vajadzībām. Tās būs lielisks papildinājums jūsu profesionālajam portfoliā.
  Ko darīt, ja es vēlos veikt fotosesiju īpašā vietā, kas atrodas tālu no Rīgas?
  Mēs esam gatavi doties uz jebkuru vietu pēc jūsu izvēles. Apspriežot detaļas un nosacījumus, mēs varēsim organizēt fotosesiju jūsu vēlamajā vietā.
  Cik ātri es saņemšu gatavās fotogrāfijas pēc fotosesijas?
  Atkarībā no darba apjoma un fotosesijas ilguma, gatavās fotogrāfijas parasti tiek piegādātas 1-2 nedēļu laikā.
  Kā es varu rezervēt datumu individuālai fotosesijai?
  Jūs varat rezervēt datumu, aizpildot formu mūsu mājaslapā vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203, vai arī sūtot e-pastu uz info@fotostudijas.lv.