Individuālās fotosesijas sniedz lielisku iespēju izveidot profesionālas, augstas kvalitātes fotogrāfijas. Tā ir iespēja iejusties modeļa lomā un izveidot unikālas fotogrāfijas, kas atspoguļos Jūsu personību un individualitāti. Parādiet savu raksturu un emocijas. Iejūtieties vēl nebijušos tēlos un izveidojiet kvalitatīvas, radošas un skaistas fotogrāfijas savam portfolio, ģimenes albumam, sociālajiem tīkliem vai citām vajadzībām.

Jūsu individuālā fotosesija

Individuālā fotosesija ir izcils veids,  kā padarīt savu ikdienu krāšņāku. Atklājiet vēl nebijušo sevī, ļaujiet vaļu fantāzijai un izveidojiet interesantas un vel nebijušas fotogrāfijas, kas ļaus apkārtējiem un Jums paraudzīties uz sevi no cita skatu punkta. Katrs no mums vēlētos kaut reizi dzīvē izbaudīt burvību, ko sniedz piedalīšanās profesionālā fotosesijā. Mēs varam palīdzēt piepildīt šo Jūsu sapni, kura rezultātā iegūsiet fotogrāfijas, kurās izskatīsieties tik labi, kā vēl nekad. Fotogrāfs, izmantojot savas zināšanas un izvērtējot priekšrocības, ko spēj dot gan studijas fotosesija, gan fotosesijas rīkošana brīvā dabā, izmantos labāko gaismu un veidos piemērotāko kompozīciju. Jums nebūs neparko jāsatraucas, jo fotogrāfs parūpēsies par veiksmīgu sesijas norisi un kvalitatīvu gala rezultātu, vienīgais, kas jādara Jums – jāizskatās pārliecinoši!

Mēs piedāvājam individuālo fotosesiju gan studijā, gan arī izbraukumā. Realizēsim Jūsu fotosesijas ideju vai piedāvāsim savu. Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus. Neatkarīgi no fotosesijas vietas, mūsu profesionālais fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu burvīgas fotogrāfijas, kas sniegs prieku gan Jums, gan apkārtējiem.

Individuālās fotosesijas cenas

 • Individuālā fotosesija ar dekorācijām + maku-up, matu sakārtojumu 60 min – 210 EUR ,
 • Individuālā fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Klasiskā fotosesija 60 min – 90 EUR ( līdz 5 cilvēkiem),
 • Mini fotosesija 30min60 EUR ( līdz 5 cilvēki).

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Individuālās fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvana visos svētkos.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Gatavošanās individuālajai fotosesijai

Neskatoties uz to, kādam mērķim tiek plānota individuālā fotosesija, svarīgi ir pārdomāt visu, līdz pat sīkākajām detaļām, lai fotosesijas rezultāts izdotos tāds, kādu Jūs to esat iecerējuši. Lai viss notiku tā kā plānots un vēl labāk, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā sagatavoties individuālajai fotosesijai.

Ieteikumi kā sagatavoties individuālajai fotosesijai

 • Sagatavojiet vairākus apģērbu un apavu komplektus dažādu tēlu izveidošanai.
 • Pārdomājiet fotosesijas ideju un stilu.
 • Mākslinieciskāku fotogrāfiju radīšanai, iesakām padomāt par dažādiem atribūtiem, kas atbilst Jūsu personībai, izvēlētajam tēlam vai Jūsu hobijam.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi izrunāt visu ar mūsu fotogrāfu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem, nagiem, apģērbu un apaviem, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Iesakām pirms fotosesijas atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas un dzīvesprieka pilnas, bez jebkādām noguruma pazīmēm.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, jo fotogrāfijas pārvērš gan cilvēku, gan fotogrāfijas.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)