Fotostudija – fotosalons Rīgā piedāvā fotosesijas studijā skaistu, profesionālu, kvalitatīvu fotogrāfiju izveidei. Profesionālās fotosesijas laikā Jūs izveidosiet savu individuālo tēlu uz ilgiem gadiem, kas var noderēt jebkurā dzīves situācijā, jo individuālais tēls ir Jūsu vizītkarte. Kvalitatīvi paveikts darbs, lieliski pavadīts laiks un patīkama darba atmosfēra ir garantēti.

Izvēlieties sev piemērotāko studijas fotosesiju, kā kāzu fotografēšana, ģimenes, grūtnieču un bērnu fotosesijas, reklāmas materiālu un pārtikas produktu fotografēšana, individuālās un portretu fotosesijas, kā arī pikantās kailfoto un erotiskās fotosesijas, un uzdāviniet sev vai tuviniekiem kvalitatīvas fotogrāfijas un neaizmirstamas sajūtas.

Tāpat Jums ir iespēja iegādāties profesionālās fotosesijas dāvanu karti, lai pārsteigtu savus draugus un tuviniekus.

Fotosesijas dāvanu karte ir lieliska dāvana visos svētkos, jebkura vecuma cilvēkiem. Tā ir iespēja izveidot profesionālas, skaistas un augstas kvalitātes fotogrāfijas.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>>

Fotosesijas laikā profesionāls fotogrāfs parūpēsies par to, lai studijas aprīkojums nodrošinātu pareizo apgaismojumu, piemeklējot piemērotākos rakursus pilnvērtīgai tēla atspoguļošanai.

Iegūtās fotogrāfijas

Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot, kā vēlaties – kā sociālo portālu profila attēlus, veidojot attēlu galerijas, papildinot ģimenes albumu, savu individuālo portfolio vai izmantojot tās profesionāliem nolūkiem, piemēram, pievienojot tās kvalitatīvam darba CV.

Izvēloties jebkuru no piedāvātajām studijas fotosesijām, gala rezultāts vienmēr būs acij tīkamas fotogrāfijas kvalitatīvā izpildījumā. Studijas aprīkojums mūsu profesionālo fotogrāfu rokās radīs pareizo pielietojumuvienmēr garantējot satriecošu gala rezultātu.

Fotosesija studijā

Fotosesija studijā palīdz uzņemt tādas fotogrāfijas, ko nevar iegūt vienkāršos mājas apstākļos, jo profesionāls studiju fotogrāfs zina, kā izveidot lielisku kompozīciju, kāds rakurss izskatās labāk konkrētajā situācijā, kā notvert Jūs brīdī, kad izskatieties vislabāk, kā izcelt nepieciešamo ar gaismu palīdzību, ēnas pusē atstājot nevēlamo, kā arī pareizi pielietos profesionālās aparatūras funkcijas.

Viens no daudziem iemesliem, lai izvēlētos profesionālu fotosesiju studijā, ir vēlme iegūt skaistas fotogrāfijas ar studijas kvalitātes zīmolu. Studijas fotosesijas atmosfēra ļauj katram sajusties kā slavenībai, un profesionālais izpildījums palīdzēs Jūsu sajūtām pārvērsties realitātē. Fotogrāfijas notvers Jūs no labākā rakursa, atklājot Jūsu ārienē ko tādu, ko pirms tam nebijāt pamanījis un izcels tieši to, ko Jūs vēlaties.
Fotosesija studijā iekļauj sevī fotostudijas īri un fotogrāfa pakalpojumus.

Piedalieties studijas fotosesijā kopā ar draugiem. Tā būs oriģināla dāvana un lielisks piedzīvojums, kura laikā Jūs radīsiet skaistas, kvalitatīvas un atmiņā paliekošas fotogrāfijas. Fotogrāfs palīdzēs realizēt Jūsu ieceres, savukārt studijas profesionālais aprīkojums piešķirs attēlam kvalitāti, kuru varēsiet novērtēt gan Jūs, gan arī citi. Aizmirstiet par ikdienas rutīnu un ļaujieties šiem kopīgiem laika pavadīšanas mirkļiem.

Fotosesijas cenas

  • Fotosesija ar dekorācijām + make-up un matu sakārtojums 210 EUR/60 min
  • Fotosesija ar dekorācijām 150 EUR/60 min
  • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
  • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām) 90 EUR/60 min ( līdz 5 cilvēki )
  • Mini fotosesija 60 EUR/30 min

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi- retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Gatavošanās fotosesijai

Fotosesija studijā – tā ir lieliska iespēja izveidot un pielietot tādu tēlu, kurš, iespējams, netika īstenots dzīvē līdz pat šīm brīdim. Jūsu galvenais uzdevums ir atnākt uz studijas fotosesiju izgulējoties, ar labu un enerģisku garastāvokli, kā arī padomājot par savu ārējo tēlu.

Bez šaubām, mūsu profesionāļi – fotogrāfi, stilisti un vizāžisti ieteiks, kā labāk pielietot aksesuārus, apģērbu elementus, bet neaizmirstiet parūpēties par tēlu kopumā – sākot ar frizūru un visbeidzot ar kurpēm, jo profesionālajā fotostudijā katra detala ir svarīga – vēlāk viss tiek atspoguļots fotogrāfijās.

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)