Izvēlies profesionālu fotosesiju studijā

Vai meklējat veidu, kā sasniegt mirdzumu un profesionalitāti Jūsu attēlos? Mūsu studijas fotosesija Rīgā ir atbilde! Ar augstas kvalitātes aprīkojumu un radošu pieeju, mēs palīdzēsim Jums izcelt savu unikālo stilu un personību, radot mākslas darbus, kas stāsta Jūsu stāstu. Iegūstiet neaizmirstamas sajūtas un kvalitatīvas fotogrāfijas, kas kalpos gadiem ilgi.

Kas padara mūsu studijas fotosesiju īpašu?

Fotostudija – fotosalons Rīgā piedāvā fotosesijas studijā skaistu, profesionālu, kvalitatīvu fotogrāfiju izveidei. Profesionālās fotosesijas laikā Jūs izveidosiet savu individuālo tēlu uz ilgiem gadiem, kas var noderēt jebkurā dzīves situācijā, jo individuālais tēls ir Jūsu vizītkarte. Kvalitatīvi paveikts darbs, lieliski pavadīts laiks un patīkama darba atmosfēra ir garantēti.

Izvēlieties sev piemērotāko studijas fotosesiju, kā kāzu fotografēšana, ģimenes, grūtnieču un bērnu fotosesijas, reklāmas materiālu un pārtikas produktu fotografēšana, individuālās un portretu fotosesijas, kā arī pikantās kailfoto un erotiskās fotosesijas, un uzdāviniet sev vai tuviniekiem kvalitatīvas fotogrāfijas un neaizmirstamas sajūtas.

Fotosesijas laikā profesionāls fotogrāfs parūpēsies par to, lai studijas aprīkojums nodrošinātu pareizo apgaismojumu, piemeklējot piemērotākos rakursus pilnvērtīgai tēla atspoguļošanai.

Iegūtās fotogrāfijas

Iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot, kā vēlaties – kā sociālo portālu profila attēlus, veidojot attēlu galerijas, papildinot ģimenes albumu, savu individuālo portfolio vai izmantojot tās profesionāliem nolūkiem, piemēram, pievienojot tās kvalitatīvam darba CV.

Izvēloties jebkuru no piedāvātajām studijas fotosesijām, gala rezultāts vienmēr būs acij tīkamas fotogrāfijas kvalitatīvā izpildījumā. Studijas aprīkojums mūsu profesionālo fotogrāfu rokās radīs pareizo pielietojumuvienmēr garantējot satriecošu gala rezultātu.

Fotosesija studijā

Fotosesija studijā palīdz uzņemt tādas fotogrāfijas, ko nevar iegūt vienkāršos mājas apstākļos, jo profesionāls studiju fotogrāfs zina, kā izveidot lielisku kompozīciju, kāds rakurss izskatās labāk konkrētajā situācijā, kā notvert Jūs brīdī, kad izskatieties vislabāk, kā izcelt nepieciešamo ar gaismu palīdzību, ēnas pusē atstājot nevēlamo, kā arī pareizi pielietos profesionālās aparatūras funkcijas.

Viens no daudziem iemesliem, lai izvēlētos profesionālu fotosesiju studijā, ir vēlme iegūt skaistas fotogrāfijas ar studijas kvalitātes zīmolu. Studijas fotosesijas atmosfēra ļauj katram sajusties kā slavenībai, un profesionālais izpildījums palīdzēs Jūsu sajūtām pārvērsties realitātē. Fotogrāfijas notvers Jūs no labākā rakursa, atklājot Jūsu ārienē ko tādu, ko pirms tam nebijāt pamanījis un izcels tieši to, ko Jūs vēlaties.
Fotosesija studijā iekļauj sevī fotostudijas īri un fotogrāfa pakalpojumus.

Piedalieties studijas fotosesijā kopā ar draugiem. Tā būs oriģināla dāvana un lielisks piedzīvojums, kura laikā Jūs radīsiet skaistas, kvalitatīvas un atmiņā paliekošas fotogrāfijas. Fotogrāfs palīdzēs realizēt Jūsu ieceres, savukārt studijas profesionālais aprīkojums piešķirs attēlam kvalitāti, kuru varēsiet novērtēt gan Jūs, gan arī citi. Aizmirstiet par ikdienas rutīnu un ļaujieties šiem kopīgiem laika pavadīšanas mirkļiem.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Studijas fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Pieredzējuši speciālisti, kas ar sirsnību un meistarību atklās Jūsu labākos leņķus un mirkļus.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Unikāli, mūsdienīgi un stilīgi studijas iekārtojumi, kas piešķirs Jūsu fotogrāfijām raksturu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu darbnīcā Jūsu fotogrāfijas iegūs izcilu kvalitāti un tiks apstrādātas ātri.

“Studijas fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Fotosesijas cenas

 • Fotosesija ar dekorācijām + make-up un matu sakārtojums 210 EUR/60 min
 • Fotosesija ar dekorācijām 150 EUR/60 min
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām) 90 EUR/60 min ( līdz 5 cilvēki )
 • Mini fotosesija 60 EUR/30 min

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi- retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Dāvana pirmajā dzimšanas dienā

Tāpat Jums ir iespēja iegādāties profesionālās fotosesijas dāvanu karti, lai pārsteigtu savus draugus un tuviniekus.

Fotosesijas dāvanu karte ir lieliska dāvana visos svētkos, jebkura vecuma cilvēkiem. Tā ir iespēja izveidot profesionālas, skaistas un augstas kvalitātes fotogrāfijas.

Kā sagatavoties “Studijas fotosesijai”?

Fotosesija studijā – tā ir lieliska iespēja izveidot un pielietot tādu tēlu, kurš, iespējams, netika īstenots dzīvē līdz pat šīm brīdim. Lai panāktu vislabākos rezultātus, ir svarīgi uz fotosesiju sagatavoties rūpīgi.

Iztēlojieties, kādu iespaidu vēlaties atstāt, un izvēlieties piemērotus tērpus, aksesuārus un grimu, kas palīdzēs jums justies pārliecināti un ērti. Mēs jums sniegsim visu nepieciešamo atbalstu, lai jūsu fotosesija būtu ne tikai patīkama pieredze, bet arī radītu bildes, kas priecēs ilgtermiņā. Kā arī Jūsu galvenais uzdevums ir atnākt uz studijas fotosesiju izgulējies, ar labu un enerģisku garastāvokli, kā arī padomājot par savu ārējo tēlu.

Bez šaubām, mūsu profesionāļi – fotogrāfi, stilisti un vizāžisti ieteiks, kā labāk pielietot aksesuārus, apģērbu elementus, bet neaizmirstiet parūpēties par tēlu kopumā – sākot ar frizūru un visbeidzot ar kurpēm, jo profesionālajā fotostudijā katra detaļa ir svarīga – vēlāk viss tiek atspoguļots fotogrāfijās.

Mūsu “Studijas fotosesija” klientu atsauksmes

Lasiet, ko saka klienti, kuri ir izvēlējušies mūsu studijas fotosesiju pakalpojumus. Viņu atsauksmes ir patiesa atspoguļojuma zīme mūsu apņemšanās nodrošināt izcilu kvalitāti un neaizmirstamu pieredzi.

Veicu fotosesiju Fotostudijas.lv un esmu pilnīgi sajūsmā! Profesionāls fotogrāfs, kvalitatīva aprīkojuma un patīkama atmosfēra. Fotogrāfijas sanāca vienkārši elpu aizraujošas. Iesaku visiem!

Inese Kalniņa

Pasūtīju fotosesiju savas biznesa reklāmai. Rezultāts pārsniedza visas gaidas. Īpašs paldies par konsultācijām un ieteikumiem saistībā ar uzņemšanu. Noteikti ieteikšu draugiem.

Jānis Bērziņš

Lieliska studija, strādājām ar bērniem. Fotogrāfs bija ļoti laipns, ņēma vērā visas vēlmes. Iesaku ģimenes fotosesijām!

Tatjana Ivanova

Vērsos šajā fotostudijā pēc ieteikuma un paliku ļoti apmierināta ar rezultātu. CV fotogrāfijas izskatās izcili! Paldies!

Līga Ozoliņa

Veicām kāzu fotosesiju. Saņēmām daudz neaizmirstamu mirkļu, kas tika iemūžināti profesionāļu rokās. Visi draugi ir sajūsmā par fotogrāfijām. Iesaku!

Mārtiņš Āboliņš

Fotosesija studijā bija dāvana manā dzimšanas dienā. Negaidīta un ļoti patīkama pieredze! Atmosfēra bija brīnišķīga, fotogrāfs palīdzēja izvēlēties pozes. Esmu apmierināta ar visu.

Baiba Mežniece

Brīnišķīga studija! Fotosesija noritēja augstā līmenī, fotogrāfi ātri atrada kopīgu valodu pat ar viskaprīzīgāko bērnu.

Andris Krieviņš

Lieliska fotogrāfiju kvalitāte! Tās izmantoju personīgajā portfolijā un sociālajos tīklos. Esmu ļoti gandarīta par rezultātu.

Ilze Pētersone

Profesionalitāte augstākajā līmenī! Fotogrāfs ņēma vērā visas vēlmes un pievienoja savas idejas, kas ļoti tuvu sirdij. Pateicos komandai par viņu talantu un pacietību.

Aigars Liepiņš

Iegādājos dāvanu karti fotosesijai vecākiem. Viņi ir pārlaimīgi! Kvalitāte, pieeja un rezultāts – viss augstā līmenī. Paldies!

Kristīne Zvaigzne

Pieteikties “Studijas fotosesijai” tieši tagad!

Gaidām Jūsu pieteikumu studijas fotosesijai! Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai apspriestu visas detaļas un atbildētu uz jebkuriem jautājumiem.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)

  Jautājumi un atbildes par “Studijas fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par studijas fotosesiju? Šeit mēs esam apkopojuši bieži uzdotus jautājumus un sniedzam skaidras atbildes, lai Jūs varētu plānot savu nākamo fotosesiju bez neziņas.

  Kāda ir galvenā iezīme studijas fotosesijām Fotostudijas.lv?
  Fotostudijas.lv studijas fotosesija sniedz iespēju radīt unikālu individuālo tēlu un profesionālas fotogrāfijas, kuras priecēs jūsu acis daudzu gadu garumā.
  Vai pie jums var veikt fotosesiju grūtniecēm vai bērniem?
  Protams, mēs piedāvājam dažādas studijas fotosesijas, ieskaitot fotosesijas grūtniecēm un bērniem. Mūsu pieredzējušie fotogrāfi radīs ērtu atmosfēru un ieteiks labākās pozas.
  Vai ir iespējams iegādāties Dāvanu Karti uz fotosesiju?
  Jā, mums ir lieliska iespēja iegādāties Dāvanu Karti uz studijas fotosesiju. Tas ir ideāls dāvanas variants cilvēkiem jebkura vecuma grupā.
  Kā profesionālais fotogrāfs man var palīdzēt fotosesijas laikā?
  Mūsu fotogrāfi rūpēsies par pareizu apgaismojumu, izvēlēsies veiksmīgākās pozas un radīs komfortablus apstākļus, lai jūs justos relaksēti un pašpārliecināti.
  Kur varu izmantot jūsu studijā iegūtās fotogrāfijas?
  Mūsu studijā uzņemtās fotogrāfijas ir lieliski piemērotas publicēšanai sociālajos tīklos, ģimenes albumos, portfolio un pat profesionālām vajadzībām, piemēram, CV.
  Kāda atmosfēra tiek radītas studijas fotosesijas laikā?
  Studijas fotosesijas laikā tiek radīta unikāla atmosfēra, kas ļauj justies kā īstai zvaigznei un atklāt savas labākās īpašības.
  Kādus fotosesiju veidus jūs piedāvājat savā fotostudijā?
  Mēs piedāvājam plašu studijas fotosesiju klāstu, sākot no kāzu un ģimenes fotosesijām līdz individuālajiem portretiem un erotiskajām fotosesijām.
  Kas padara jūsu fotostudiju īpašu salīdzinājumā ar citām studijām Rīgā?
  Fotostudijas.lv atrodas Rīgas centrā un piedāvā profesionālas fotosesijas ar pieredzējušiem fotogrāfiem, augstas kvalitātes studijas aprīkojumu un individuālu pieeju katram klientam.
  Vai es varu pasūtīt fotosesiju tiešsaistē vai sazināties ar jums, lai pārrunātu detaļas?
  Jā, jūs varat veikt pasūtījumu, aizpildot kontakt-formu mūsu mājaslapā, kā arī sazināties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv, lai apspriestu visas detaļas.
  Kā es varu būt drošs par jūsu darba kvalitāti?
  Mūsu pieredzējušie fotogrāfi un profesionālais aprīkojums garantē augstu kvalitātes standartu katrai fotogrāfijai. Mēs cenšamies, lai katrs klients būtu apmierināts un saņemtu fotogrāfijas, kas atbilst gaidītajam.