Studija piedāvā filmēšanas organizatoriskos darbus, filmēšanu, montāžu un video klipus izgatavošanu.

Video filmēšana un montāža HD kvalitātē.

Ierakstam Blu-rey un DVD diskos ar fotogrāfijas uzdruku.

Reklāmas filmēšana

Veiksmīgam biznesam ir svarīgi, lai visām precēm un pakalpojumiem būtu laba vizualizācija. Nodrošiniet sevi ar augsta līmeņa reklāmas materiāliem. Izklāstiet stāstu par savu produktu vai pakalpojumu.

Koncertu video filmēšana

Galvenais video operatora uzdevums – nodot koncerta atmosfēru, lai skatītāji spētu sajust visu enerģētiku un pilnībā izbaudītu priekšnesumu.

Prezentāciju video filmēšana

Prezentācijas par precēm un pakalpojumiem tiek veiktas regulāri, bet ir iespējams uzfilmēt video un ievietot internetā, kur tas atradīsies visu laiku, nodrošinot jaunu klientu piesaisti. Tā būs iespēja arī Jums pašiem izvērtēt stiprās un vājās puses no „skatītāja redzesloka”.

Modes skates filmēšana

Mūsu speciālistu prioritāte ir izvēlēties izdevīgāko filmēšanas punktu un leņķi, kurš atspoguļo unikālu un ekskluzīvu kolekciju.

Kāzu filmēšana

Iemūžini savas dzīves brīnišķīgāko pasākumu ar profesionāļu palīdzību. Kāzu video būs ne tikai cienīgs papildinājums ģimenes video arhīvā, bet arī brīnišķīga dāvana par neaizmirstamu notikumu.

Bērnu filmēšana

Papildiniet savu ģimenes arhīvu, kā arī dāvājiet iespēju radiem un tuvajiem baudīt jaunās paaudzes bildes augstā kvalitātē, ne tikai statistiski, bet arī dinamiski.

Dokumentālo filmu filmēšana

Jums ir ko pastāstīt pasaulei par sevi, par savu dzīvi, par dzīvi Jūsu organizācijā vai Jūsu apkārtējo vidi? Mūsu uzņēmums palīdzēs izveidot emocionālu, krāšņu un patiesu augstās kvalitātes filmu.

Sporta pasākumu filmēšana

Pirmkārt, sports ir kustība!
Video nepieciešams, lai atcerētos nozīmīgu uzvaru vai parādītu to apkārtējiem.

Semināru, konferenču un prezentāciju filmēšana

Mūsdienu pasaulē ir nepieciešama atskaite par jebkuru progresu darbā, bieži vien tas tiek īstenots ar video operatoru pakalpojumu.

Pasākumu un svinību filmēšana

Tik reti izdodas apvienot ģimenes locekļus, draugus, klases biedrus vai darbinieku kolektīvu. Šādi notikumi noteikti ir jāiemūžina. Neierobežojiet sevi tikai ar fotogrāfijām, parūpējieties arī ar videofilmas iegūšanu kuru skatīties var atkal visā lielajā un draudzīgajā pulkā!

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)