Profesionāla video filmēšana jūsu notikumiem

Izceliet savus svarīgākos dzīves mirkļus un profesionālos sasniegumus ar augstas kvalitātes video filmēšanu. Mēs piedāvājam pilna cikla video pakalpojumus – no idejas līdz gala produkta izstrādei. Ļaujiet mums iemūžināt jūsu stāstu unikālā un aizraujošā veidā.

Kas padara mūsu video filmēšanu īpašu?

Mūsu video filmēšanas pakalpojums ir vairāk nekā vienkārša ierakstīšana; tas ir mākslas darbs, kas prasa rūpīgu plānošanu, profesionālu izpildījumu un kvalitatīvu montāžu. Mēs strādājam ar HD kvalitātes aprīkojumu, kas garantē kinematogrāfisku pieredzi jūsu video materiālos. Neatkarīgi no tā, vai tas ir svarīgs biznesa pasākums vai vienreizējs personīgs notikums, mūsu komanda pieejas katram projektam ar maksimālu radošumu un atbildību, lai nodrošinātu, ka jūsu stāsts tiek pastāstīts visefektīvākajā un aizraujošākajā veidā.

Studija piedāvā filmēšanas organizatoriskos darbus, filmēšanu, montāžu un video klipus izgatavošanu.

Video filmēšana un montāža HD kvalitātē.

Ierakstam Blu-rey un DVD diskos ar fotogrāfijas uzdruku.

Reklāmas filmēšana

Veiksmīgam biznesam ir svarīgi, lai visām precēm un pakalpojumiem būtu laba vizualizācija. Nodrošiniet sevi ar augsta līmeņa reklāmas materiāliem. Izklāstiet stāstu par savu produktu vai pakalpojumu.

Koncertu video filmēšana

Galvenais video operatora uzdevums – nodot koncerta atmosfēru, lai skatītāji spētu sajust visu enerģētiku un pilnībā izbaudītu priekšnesumu.

Prezentāciju video filmēšana

Prezentācijas par precēm un pakalpojumiem tiek veiktas regulāri, bet ir iespējams uzfilmēt video un ievietot internetā, kur tas atradīsies visu laiku, nodrošinot jaunu klientu piesaisti. Tā būs iespēja arī Jums pašiem izvērtēt stiprās un vājās puses no „skatītāja redzesloka”.

Modes skates filmēšana

Mūsu speciālistu prioritāte ir izvēlēties izdevīgāko filmēšanas punktu un leņķi, kurš atspoguļo unikālu un ekskluzīvu kolekciju.

Kāzu filmēšana

Iemūžini savas dzīves brīnišķīgāko pasākumu ar profesionāļu palīdzību. Kāzu video būs ne tikai cienīgs papildinājums ģimenes video arhīvā, bet arī brīnišķīga dāvana par neaizmirstamu notikumu.

Bērnu filmēšana

Papildiniet savu ģimenes arhīvu, kā arī dāvājiet iespēju radiem un tuvajiem baudīt jaunās paaudzes bildes augstā kvalitātē, ne tikai statistiski, bet arī dinamiski.

Dokumentālo filmu filmēšana

Jums ir ko pastāstīt pasaulei par sevi, par savu dzīvi, par dzīvi Jūsu organizācijā vai Jūsu apkārtējo vidi? Mūsu uzņēmums palīdzēs izveidot emocionālu, krāšņu un patiesu augstās kvalitātes filmu.

Sporta pasākumu filmēšana

Pirmkārt, sports ir kustība!
Video nepieciešams, lai atcerētos nozīmīgu uzvaru vai parādītu to apkārtējiem.

Semināru, konferenču un prezentāciju filmēšana

Mūsdienu pasaulē ir nepieciešama atskaite par jebkuru progresu darbā, bieži vien tas tiek īstenots ar video operatoru pakalpojumu.

Pasākumu un svinību filmēšana

Tik reti izdodas apvienot ģimenes locekļus, draugus, klases biedrus vai darbinieku kolektīvu. Šādi notikumi noteikti ir jāiemūžina. Neierobežojiet sevi tikai ar fotogrāfijām, parūpējieties arī ar videofilmas iegūšanu kuru skatīties var atkal visā lielajā un draudzīgajā pulkā!

Kāpēc izvēlēties mūsu video filmēšanas pakalpojumu?

PROFESIONĀLA KOMANDA

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem video operatoriem, kas spēj realizēt jebkuru Jūsu vīziju.

MODERNA TEHNIKA

Izmantojam tikai augstākās kvalitātes iekārtas, nodrošinot HD video filmēšanu un montāžu.

INDIVIDUĀLA PIEEJA

Katrs projekts mums ir unikāls, un mēs veltām laiku, lai saprastu klienta vajadzības un mērķus.

Kā sagatavoties video filmēšanai?

Gatavošanās video filmēšanai ir būtisks solis, lai nodrošinātu veiksmīgu rezultātu. Pirms svarīgā dienas, parūpējieties par scenārija izstrādi, apģērba izvēli un vietu, kur notiks filmēšana. Šī sagatavošanās palīdzēs radīt videoklipus, kas izceļ Jūsu stāstījumu, produktu vai svarīgu notikumu dzīvē.

Sagatavošanās video filmēšanai ir process, kas prasa izpēti un plānošanu. Zemāk ir norādīti soļi, kurus vajadzētu veikt, lai Jūsu video atspoguļo labāko iespējamo kvalitāti.

Filmēšanas scenārijs

Pirmkārt, izstrādājiet detalizētu filmēšanas scenāriju. Tas palīdzēs videofilmēšanas dienā ievērot grafiku un izvairīties no neskaidrībām. Scenārijs ir Jūsu ceļvedis, kas norāda filmēšanas secību, dialogus un svarīgus momentus.

Apģērbs un aksesuāri

Izvēlieties apģērbu, kas atbilst filmējamās ainavas noskaņai un tēmai. Izvairieties no ļoti košiem un rakstainiem audumiem, kas var novērst uzmanību no galvenā vēstījuma. Pārliecinieties, ka apģērbs ir tīrs un sakopts.

Filmēšanas vieta

Atrodiet piemērotu vietu filmēšanai. Tai jābūt pietiekami plašai un ar labu apgaismojumu. Ja filmēšana notiek ārpus telpām, pārbaudiet laika prognozi un nodrošiniet alternatīvu vietu neplānotu laikapstākļu gadījumā.

Tehnika un aprīkojums

Pārliecinieties, ka visa nepieciešamā tehnika un aprīkojums ir sagatavots un darba kārtībā. Iekļaujiet rezerves baterijas un atmiņas kartes, lai izvairītos no neparedzētiem pārtraukumiem filmēšanas procesā.

Darba kārtība dienā

Uzstādiet skaidru darba kārtību filmēšanas dienai, lai visi iesaistītie zinātu savus pienākumus un laikus. Tas samazinās haosu un veicinās efektīvu komandas darbu.

Repetīcijas

Ja scenārijā ir dialogi vai sarežģīti kustību elementi, veiciet vairākas repetīcijas. Tas palīdzēs aktieriem vai runātājiem justies drošāk un dabiskāk kadra priekšā.

Atcerieties, ka laba sagatavošanās ir atslēga uz veiksmīgu video projekta realizāciju. Izvēloties profesionālus video filmēšanas pakalpojumus, Jūs varat būt droši, ka Jūsu vērtīgās atmiņas vai svarīgā prezentācija tiks iemūžināta ar augstāko kvalitāti.

Mūsu “video filmēšanas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko par mūsu video filmēšanas pakalpojumiem saka mūsu klienti. Viņu pieredze un atsauksmes ir mūsu darba kvalitātes apliecinājums. Jūsu apmierinātība ir mūsu prioritāte.

Organizējām jauna produkta reklāmas video filmēšanu pie Fotostudijas.lv. Profesionāla pieeja, tika ņemtas vērā visas vēlmes, rezultāts – teicams!

Jānis Bērziņš

Filmējām mūsu pirmo koncertu. Filmēšanas kvalitāte pārsteidza! Skaidrs skaņas ieraksts, lielisks attēls. Visiem grupas dalībniekiem patika!

Līga Ozoliņa

Mūsu projekta prezentācijas video filmēšana tika veikta augstākajā līmenī. Visas detaļas, mirkļi – nekas netika palaists garām. Paldies!

Artūrs Krišjānis

Vērsāmies pēc modes skates filmēšanas pakalpojuma. Teicami kadri, kvalitatīva montāža. Partneri un klienti bija sajūsmā!

Kristiāna Kalniņa

Kāzas – diena, ko vēlas atcerēties mūžīgi. Paldies par brīnišķīgo video, kas atspoguļoja visas mūsu emocijas un prieku šajā dienā.

Inese Bērziņa

Fotostudijas.lv speciālisti uzfilmēja burvīgu mūsu mazā video. Tā ir liela prieks to atkārtoti skatīties!

Māris Ozols

Nolēmām uzņemt nelielu dokumentālo filmu par mūsu uzņēmumu. Komanda piegāja pie uzdevuma radoši un profesionāli. Iesaku!

Laura Liepiņa

Sporta pasākuma video filmēšana noritēja lieliski! Visa komanda un skatītāji palika apmierināti ar darba kvalitāti.

Edgars Vējonis

Jūsu komanda pelnījusi tikai labākos vārdus. Konferences filmēšana tika veikta profesionāli, visi dalībnieki palika apmierināti.

Elīna Jansone

Uzņēmuma svētki tika iemūžināti tieši tā, kā mēs iedomājāmies. Emocijas, prieks, svarīgi momenti – pateicoties jūsu komandai, tagad tas viss ir uz video!

Roberts Cērmanis

Pieteikties “video filmēšanai” tieši tagad!

Vai plānojat kādu īpašu notikumu un vēlaties, lai tas tiktu profesionāli iemūžināts? Sazinieties ar mums, aizpildot pieteikuma formu, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “video filmēšanu”

  Vai jums ir jautājumi par video filmēšanas procesu, iespējām vai cenām? Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, lai jūs varētu plānot bez neziņas.

  Kādā kvalitātē tiek veikta video filmēšana?
  Visi mūsu video tiek ierakstīti augstas izšķirtspējas HD kvalitātē, kas garantē attēla asumu un detalizāciju.
  Vai es varu pasūtīt tikai video filmēšanu bez montāžas vai arī otrādi?
  Jā, jūs varat pasūtīt gan atsevišķi video filmēšanas pakalpojumu, gan montāžu, atbilstoši jūsu vajadzībām.
  Cik ilgi ilgst montāžas process pēc video filmēšanas?
  Montāžas termiņi var atšķirties atkarībā no darba apjoma un sarežģītības, bet mēs vienmēr cenšamies izpildīt pasūtījumu īsākajos termiņos.
  Vai ir iespējams operatora izbraukums ārpus Rīgas robežām?
  Jā, mēs piedāvājam video filmēšanas pakalpojumus gan studijā, gan ar izbraukumu, ieskaitot vietas ārpus Rīgas robežām.
  Vai jums ir specializēta aprīkojums sporta pasākumu vai koncertu filmēšanai?
  Pateicoties mūsu profesionālajam aprīkojumam un pieredzējušiem operatoriem, mēs spējam kvalitatīvi filmēt dažāda veida pasākumus, ieskaitot sporta un muzikālos notikumus.
  Kā var pasūtīt pakalpojumu un uzzināt par brīvajiem datumiem?
  Jūs varat pasūtīt pakalpojumu, aizpildot formu šajā lapā, vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai es varu iepazīties ar jūsu iepriekšējiem darbiem pirms pasūtījuma veikšanas?
  Protams! Mūsu mājaslapā ir pieejami mūsu darbu piemēri, kas palīdzēs jums novērtēt mūsu profesionalitātes līmeni.
  Kas ietilpst video filmēšanas un montāžas izmaksās?
  Izmaksas ietver operatora darbu, aprīkojuma izmantošanu, montāžu un, ja nepieciešams, Blu-ray vai DVD disku izgatavošanu.
  Vai es varu piedāvāt savas idejas vai scenāriju video filmēšanai?
  Jā, mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai un ņemam vērā jūsu vēlmes. Jūsu vīzija palīdzēs mums izveidot tieši to materiālu, kuru jūs vēlētos saņemt.
  Ko darīt, ja man ir īpašas prasības video, kas nav minētas jūsu pakalpojumu aprakstā?
  Sazinieties ar mums tieši! Mēs vienmēr esam gatavi apspriest individuālas prasības un piedāvāt optimālus risinājumus jūsu projektam.