Lai gan bērni vienmēr būs vecāku mazulīši, laiks uz vietas nestāv. Bērni izaug tik ātri – viens mirklis un bērni jau sper pirmos soļus, sāk pirmās skolas gaitas, piedzīvo pirmos izlaidumus, iegūst pirmos darbus… Bērnu fotosesijas ir visā pasaulē izplatīts un populārs paņēmiens, kā saglabāt atmiņas par cilvēku jau no pirmajiem soļiem šajā pasaulē. Lai iemūžinātu Jūsu atvašu neatkārtojamus pirmos dzīves gadus, izvēlieties profesionālu fotogrāfu palīdzību, kas augstā kvalitātē spēs notvert bērnišķīgo prieka dzirkstelīti jaunās paaudzes acīs!

Bērni ir nenovērtējams dārgums! Papildiniet savu ģimenes arhīvu, dāvājiet iespēju saviem radiem un tuviniekiem baudīt augstas kvalitātes bildes ar mīlīgajiem jaunās paaudzes pārstāvjiem. Bērnu fotosesijas laikā Jūs iegūsiet burvīgas fotogrāfijas, uz kurām pēc gadiem spēsiet atskatīties ar neviltotu smaidu, kuru kvalitāti veidos mūsu pieredzējušais bērnu fotogrāfs un profesionāls studijas aprīkojums.

Mazuļu fotosesija

Mazuļu fotogrāfijas mājas apstākļos ne vienmēr izdodas tādas, kādas mēs vēlētos ieraudzīt – mazie grozās un nesēž uz vietas, gaidot, kad mammīte vai tētis noķers pareizo kadru. Tieši tāpēc mazuļu fotosesiju nodot profesionāļu rokās ir daudz uzticamāk – speciālisti mācēs notvert īsto brīdi, pareizajā gaismā iegūstot lieliskas fotogrāfijas ar Jūsu atvasi. Vecāku rokās ir tas, vai tiks izveidotas bērnības fotogrāfijas, kuras spēs radīt īpašas emocijas gan vecākiem, gan pašiem bērniem, kas novērtēs vecāku ieguldījumu viņu vēstures veidošanā. Profesionāls mazuļu fotogrāfs palīdzēs iemūžināt mirkļus, kurus Jūs nekad nevēlēsieties aizmirst.

Katrs var lepoties ar vismaz vienu skaistu bērnu dienu fotogrāfiju. Mūsdienās nav jāaprobežojas ar mazumiņu. Fotogrāfijas no bērnības – zīdaiņu vecumā, agrās bērnības – ir daļa no katra cilvēka vēstures. Lai arī kāds cilvēks izskatītos pieaudzis, fotogrāfijas no bērnu dienām katrā cilvēkā pamodina vēlmi atgriezties laikos, kad viss šķita vienkāršāk. Mēs varam palīdzēt iemūžināt atmiņas no Jūsu bērna pirmajiem dzīves gadiem kvalitatīvu fotogrāfiju formā.

Bērnu fotosesijas cenas

 • Ar dekorācijām 60 min – 150 EUR
 • Ar dekorācijām 30 min90 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā 90 EUR
 • Bez dekorācijām 60 min90 EUR
 • Bez dekorācijām 30 min60 EUR

Vairak par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi – retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.
Izvēlieties dāvanu karti >>>

Gatavošanās bērnu fotosesijai

Gatavošanās bērnu fotosesijai ir svarīgs process, kam jāpieiet ar atbildību un rūpību. Mēs sniegsim dažus ieteikumus, lai šo procesu atvieglotu.

Izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot.

 • Droši ņemiet līdzi vairākus apģērbu komplektus, lai atdzīvinātu kadrus.
 • Iesakām izvairīties no košiem un raibiem apģērbiem.
 • Lūgums paņemt līdzi arī maiņas apavus, it īpaši ziemas un lietainā laikā.
 • Pozitīvi noskaņojaties procesam.
 • Vēlams, lai bērns būtu izgulējies un paēdis pirms fotosesijas, lai fotosesijas procesā viņš justos pēc iespējas labāk.
 • Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz procesā, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.
 • Paņemiet līdzi tās lietas, kas bērnam ir loti mīļas, kā arī ēdienu, padzerties un autiņus, lai pēc nepieciešamības varētu uztaisīt pārtraukumu.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)