Atmiņas, kas saglabāsies vēl ilgi – bērnu fotosesija

Neļaujiet laikam izdzēst brīnišķīgos mirkļus no Jūsu atvases dzīves – bērnu fotosesija palīdz saglabāt visjaukākās atmiņas. Profesionāli uzņemtas fotogrāfijas ļaus Jums un Jūsu ģimenei baudīt sava bērna bērnības dzīves posmus vēl daudzus gadus. Uzticiet šos mirkļus mūsu prasmēm, lai ikdienas steigā saglabātu to, kas patiesi svarīgi.

Kas padara mūsu bērnu fotosesiju īpašu?

Lai gan bērni vienmēr būs vecāku mazulīši, laiks uz vietas nestāv. Bērni izaug tik ātri – viens mirklis un bērni jau sper pirmos soļus, sāk pirmās skolas gaitas, piedzīvo pirmos izlaidumus, iegūst pirmos darbus… Bērnu fotosesijas ir visā pasaulē izplatīts un populārs paņēmiens, kā saglabāt atmiņas par cilvēku jau no pirmajiem soļiem šajā pasaulē. Lai iemūžinātu Jūsu atvašu neatkārtojamus pirmos dzīves gadus, izvēlieties profesionālu fotogrāfu palīdzību, kas augstā kvalitātē spēs notvert bērnišķīgo prieka dzirkstelīti jaunās paaudzes acīs!

Bērni ir nenovērtējams dārgums! Papildiniet savu ģimenes arhīvu, dāvājiet iespēju saviem radiem un tuviniekiem baudīt augstas kvalitātes bildes ar mīlīgajiem jaunās paaudzes pārstāvjiem. Bērnu fotosesijas laikā Jūs iegūsiet burvīgas fotogrāfijas, uz kurām pēc gadiem spēsiet atskatīties ar neviltotu smaidu, kuru kvalitāti veidos mūsu pieredzējušais bērnu fotogrāfs un profesionāls studijas aprīkojums.

Mazuļu fotosesija

Mazuļu fotogrāfijas mājas apstākļos ne vienmēr izdodas tādas, kādas mēs vēlētos ieraudzīt – mazie grozās un nesēž uz vietas, gaidot, kad mammīte vai tētis noķers pareizo kadru. Tieši tāpēc mazuļu fotosesiju nodot profesionāļu rokās ir daudz uzticamāk – speciālisti mācēs notvert īsto brīdi, pareizajā gaismā iegūstot lieliskas fotogrāfijas ar Jūsu atvasi. Vecāku rokās ir tas, vai tiks izveidotas bērnības fotogrāfijas, kuras spēs radīt īpašas emocijas gan vecākiem, gan pašiem bērniem, kas novērtēs vecāku ieguldījumu viņu vēstures veidošanā. Profesionāls mazuļu fotogrāfs palīdzēs iemūžināt mirkļus, kurus Jūs nekad nevēlēsieties aizmirst.

Katrs var lepoties ar vismaz vienu skaistu bērnu dienu fotogrāfiju. Mūsdienās nav jāaprobežojas ar mazumiņu. Fotogrāfijas no bērnības – zīdaiņu vecumā, agrās bērnības – ir daļa no katra cilvēka vēstures. Lai arī kāds cilvēks izskatītos pieaudzis, fotogrāfijas no bērnu dienām katrā cilvēkā pamodina vēlmi atgriezties laikos, kad viss šķita vienkāršāk. Mēs varam palīdzēt iemūžināt atmiņas no Jūsu bērna pirmajiem dzīves gadiem kvalitatīvu fotogrāfiju formā.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Bērnu fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu fotogrāfi izcili pārzina savu amatu, spējot radīt brīvu un nepiespiestu atmosfēru, kas nepieciešama, lai bērni justos ērti.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam plašu un unikālu dekorāciju klāstu, kas ļauj veidot radošas un krāsainas fotosesijas, kas patiks gan bērniem, gan vecākiem.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Esam apņēmušies nodrošināt ātru foto apstrādi, saglabājot augstāko attēlu kvalitāti, lai Jūs varētu lepoties ar izcilām fotogrāfijām.

“Bērnu fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Bērnu fotosesijas cenas

 • Ar dekorācijām 60 min – 150 EUR
 • Ar dekorācijām 30 min90 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā 90 EUR
 • Bez dekorācijām 60 min90 EUR
 • Bez dekorācijām 30 min60 EUR

Vairak par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi – retušu ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Bērnu fotosesijai”?

Vai esat gatavi iemūžināt savas atvases burvību un nevainību? Bērnu fotosesija ir brīnišķīga iespēja saglabāt mīļās atmiņas, kas pildīs Jūsu ģimenes fotoalbumu ar sirsnīgiem mirkļiem. Gatavošanās bērnu fotosesijai ir svarīgs process, kam jāpieiet ar atbildību un rūpību. Mēs sniegsim dažus ieteikumus, lai šo procesu atvieglotu.

Gatavošanās bērnu fotosesijai

 • Izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot.
 • Droši ņemiet līdzi vairākus apģērbu komplektus, lai atdzīvinātu kadrus.
 • Iesakām izvairīties no košiem un raibiem apģērbiem.
 • Lūgums paņemt līdzi arī maiņas apavus, it īpaši ziemas un lietainā laikā.
 • Pozitīvi noskaņojaties procesam.
 • Vēlams, lai bērns būtu izgulējies un paēdis pirms fotosesijas, lai fotosesijas procesā viņš justos pēc iespējas labāk.
 • Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz procesā, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.
 • Paņemiet līdzi tās lietas, kas bērnam ir loti mīļas, kā arī ēdienu, padzerties un autiņus, lai pēc nepieciešamības varētu uztaisīt pārtraukumu.

Mūsu “Bērnu fotosesijas” klientu atsauksmes

Iepazīstieties ar mūsu klientu atsauksmēm par bērnu fotosesijām, kurās dalīta pieredze un emocijas, kas saistītas ar šo īpašo mirkļu iemūžināšanu. Lasi, iedvesmojies un uzzini, kāpēc mūsu pakalpojumi ir tik augsti vērtēti.

Pateicamies Fotostudijas.lv par neaizmirstamo mūsu bērniņa foto sesiju! Fotogrāfs noķēra unikālus mirkļus, un bildes kvalitāte pārspēja cerības. Bijām patiešām priecīgi strādāt ar šādiem profesionāļiem!

Aija Vēvere

Mēs nekad iepriekš nebijām veikuši fotosesiju bērnam, bet rezultāts bija ļoti iepriecinošs! Lieliska kvalitāte, draudzīgs fotogrāfs. Iesakām!

Jānis Bērziņš

Sadarbība ar Fotostudijas.lv atstāja tikai pozitīvas emocijas. Fotografējot mūsu nerātno bērnu, fotogrāfs parādīja brīnumainu pacietību un profesionalitāti.

Līga Ozoliņa

Es joprojām priecājos par iegūto fotogrāfiju kvalitāti! Mūsu mazais jutās ļoti ērti, pateicoties fotogrāfa veiklajai pieejai. Paldies liels!

Olga Ivanova

Mūsu mazajam dēliņam bija tik jautri fotosesijas laikā! Un fotogrāfijas sanāca vienkārši apburošas. Noteikti vērsīsimies vēl!

Andris Kalniņš

Esam ļoti apmierināti ar rezultātu! Foto izskatās dabiski un nenospiesti. Paldies Fotostudijas.lv komandai par jūsu profesionalitāti un siltu attieksmi.

Ilze Skrastiņa

Paldies par lielisku fotosesiju! Fotogrāfijas sanāca spilgtas un dzīvespriecīgas, un bērnības mirkļi tagad būs mūsu atmiņās mūžīgi!

Artūrs Ķēniņš

Izcila fotosesija, kas noritēja draudzīgā atmosfērā. Fotogrāfe tiešām prata atrast pieeju bērniem. Iesaku!

Daina Liepiņa

Mēs veicām fotosesiju pie jums kā dāvanu meitas dzimšanas dienai. Ļoti priecājāmies, ka izvēlējāmies tieši jūsu studiju. Brīnišķīgas fotogrāfijas, kuras mēs glabāsim visu mūžu!

Zane Saulīte

Milzīgs paldies par brīnišķīgo fotosesiju. Fotogrāfs spēja radīt nepiespiestu atmosfēru, un pat mūsu kaprīzais mazais bija apmierināts!

Kristaps Balodis

Pieteikties “Bērnu fotosesijai” tieši tagad!

Izvēlieties mūsu profesionālus fotogrāfus, lai iemūžinātu Jūsu bērna spilgtākos mirkļus. Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies, lai detalizēti pārrunātu Jūsu vēlmes un fotosesijas norisi.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Bērnu fotosesijām”

  Vai Jums ir jautājumi par bērnu fotosesijām? Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas palīdzēs Jums gūt skaidrību par fotosesijas procesu un sagatavošanās niansēm.

  Kādas ir galvenās priekšrocības bērnu fotosesijām jūsu Fotostudijas.lv salīdzinājumā ar citām studijām?
  Mūsu galvenā priekšrocība ir profesionālu fotogrāfu komanda ar plašu pieredzi strādājot tieši ar bērniem. Pateicoties speciālajai aprīkojumam un pieredzei, mēs spējam iemūžināt spilgtus un dabiskus mirkļus, kas paliks jūsu atmiņā uz mūžu.
  Vai ir iespējams veikt bērnu fotosesiju ārpus studijas, piemēram, parkā vai citā vietā?
  Protams, mēs piedāvājam gan studijas, gan izbraukuma fotosesijas. Jūs varat izvēlēties vietu, kas jums ir īpaši svarīga, un mūsu fotogrāfs tur ieradīsies.
  Kādi rekvizīti un aksesuāri ir pieejami bērnu fotosesijai jūsu studijā?
  Mēs piedāvājam plašu rekvizītu un aksesuāru izvēli, sākot no klasiskiem līdz radošiem, lai padarītu katru fotosesiju unikālu. Vairāk informācijas par aktuālajiem rekvizītiem jautājiet fotogrāfam.
  Cik ilgi iepriekš man jārezervē datums bērnu fotosesijai?
  Ieteicams rezervēt datumu vismaz 2-3 nedēļas pirms vēlamās dienas, it īpaši pīķa sezonās. Taču esam pretīmnākoši un piedāvāsim iespējamos datumus un laikus veicot rezervācijas arī vēlāk.
  Cik ilgs ir standarta bērnu fotosesijas ilgums?
  Standarta bērnu fotosesija ilgst no aptuveni 30 minūtēm līdz pat 2 stundām vai ilgāk, mēs pielāgojamies klienta vēlmēm.
  Vai es varu piedalīties fotosesijā kopā ar savu bērnu?
  Absolūti! Mēs vienmēr esam priecīgi, ja vecāki kļūst par fotosesijas daļu, veidojot sirsnīgus ģimenes portretus.
  Cik ātri es saņemšu gatavas fotogrāfijas pēc fotosesijas?
  Gatavās fotogrāfijas, kuras apstrādās mūsu profesionāļu komanda, būs pieejamas 7-10 darba dienu laikā.
  Vai jums ir konkrēti ieteikumi bērnu apģērbam fotosesijai?
  Mēs iesakām izvēlēties apģērbu bez spilgtām rakstiem un uzrakstiem, lai uzsvērtu bērna dabisko skaistumu. Tomēr pats svarīgākais ir, lai bērns jūtas ērti.
  Es gribu pasūtīt fotosesiju savam bērnam. Kā man to izdarīt?
  Vienkārši aizpildiet kontaktformu šajā lapā vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai bērnu fotogrāfs var dot ieteikumus vai padomus bērnam fotosesijas laikā, lai bērns justos brīvāk?
  Mūsu fotogrāfiem ir pieredze strādājot ar bērniem un viņi zina, kā radīt draudzīgu un mierīgu atmosfēru sesijas laikā. Viņi ir gatavi palīdzēt un sniegt padomus, lai sasniegtu labāko rezultātu.