Atklājiet savu unikālo esamību ar profesionālu portretu fotosesiju

Portretu fotosesija ir ne vien iespēja iegūt kvalitatīvu attēlu, bet arī ceļojums pašatklāsmes pasaulē. Profesionāls fotogrāfs palīdzēs atklāt un iemūžināt Jūsu personības nianses, radot portretus, kas stāsta stāstus. Šī ir izcila iespēja paust savu individualitāti, profesionālismu un charismu, kas noderēs gan karjerā, gan personīgās dzīves gaišajos mirkļos.

Kas padara mūsu portretu fotosesiju īpašu?

Mūsu portretu fotosesija ir daudz vairāk nekā vienkārša attēla uzņemšana. Tas ir mākslas darbs, kurā Jūsu dvēseles stāsts tiek ietverts vienā kadra mirklī. Mēs pievēršam uzmanību detaļām, kas atklāj Jūsu patieso esību un radītās fotogrāfijas var kalpot kā spilgts Jūsu personības atspulgs. Vai tas būtu Jūsu profesionālais tēls vai brīvāka un radošāka sevis izpausme, mūsu fotogrāfs ar prasmi un aizrautību notvers to, kas padara Jūs par Jums.

Portretu fotogrāfs parādīs Jūs no labākās puses un iemūžinās Jūs tā, kā Jūs nekad nebūtu iedomājies. Fotogrāfija pareizajā izpildījumā notvers Jūsu būtību. Portretu sērija parādīs Jūsu dažādās sejas, sākot ar profesionāli nopietno, līdz nenopietni smieklīgai. Tas, cik daudz vēlaties parādīt, ir atkarīgs no Jums, bet par pārējo parūpēsies portretu fotogrāfs. Atklājiet savu skaistumu portretu fotografēšanā, kuras laikā fotogrāfs notvers Jūsu neatkārtojamās ārienes būtību.

Katrs cilvēka sejas vaibsts par cilvēku vēsta ko. Pat smieklu krunciņas acu kaktiņos, dzimumzīmīte pie lūpas vai vasaras raibumi uz vaigiem – tas viss esat Jūs, un ar to ir jālepojas. Tas, ko savā dzīvē esat piedzīvojis – prieks, cerības un sapņi – atspoguļojas Jūsu sejā, un to ir iespējams notvert ar profesionāla portretu fotogrāfa palīdzību.

Portretu foto personīgām un korporatīvām vajadzībām

Portretu foto personīgām un korporatīvām vajadzībām ir lielisks veids kā izcelt cilvēka individualitāti un tas būs noderīgs ik katram, piemēram, pievienojot izteiksmīgu un profesionālu fotogrāfiju savam CV, uzņēmumam, kas nolēmis izveidot darbinieku portretu sēriju, lai izvietotu to savā mājas lapā, kā arī privātpersonām formējot dažādus dokumentus, piemēram, caurlaides.

Visbiežāk darbinieku portretu fotogrāfijas tiek izvietotas uzņēmuma mājas lapās, biznesa portālos vai mediju publikācijās, nereti arī sociālo tīklu profilos personām, kas ieņem augstu amatu vai vienkārši vēlas savu virtuālo identitāti piekopt ieturētā stilā.

Protams, lai veiktu portretu fotosesiju nav jāgaida tas viens – īstais mirklis. To var darīt jebkurš, kam ir vēlme pēc augstas kvalitātes fotogrāfijas, kas lieliski izcels sejas vaibstus.

Bieži vien seja par cilvēku spēj pastāstīt daudz vairāk nekā vārdi. Fotosesijas laikā tiks notverti ne tikai Jūsu sejas vaibsti līdz sīkākajai niansei, bet arī sejas izteiksmes. Ne velti saka, ka smaids sejā ir viena no lietām, kas cilvēku padara skaistu.

Fotogrāfijas ir lielisks veids, kā notvert šo skaistumu un saglabāt to Jūsu atmiņā.

Portretu fotografēšanas norise

Portretu fotografēšanas labākā norises vieta ir fotostudijā, taču bieži vien fotosesijas korporatīvām vajadzībām notiek izbraukumā, pasūtītāja telpās, kur brīvā vietā tiek iekārtota improvizēta fotostudija, kā arī retākos gadījumos brīvā dabā. Portretu fotogrāfs izmantos dažādus rakursus un gaismas, lai izgaismotu Jūsu stiprās puses un atstātu ēnā to, ko vēlaties noslēpt.

Kāpēc izvēlēties mūsu portretu fotosesiju?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu fotogrāfiem ir plaša pieredze un viņi strādā, lai atklātu un iemūžinātu Jūsu raksturīgākās īpašības.

INDIVIDUĀLA
PIEEJA

Katrs portrets tiek veidots, ņemot vērā Jūsu vajadzības un vēlmes, lai rezultāts pilnībā atbilstu Jūsu gaidītajam.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu profesionālā apstrāde nodrošina, ka fotogrāfijas ir ne tikai skaistas, bet arī ātri sagatavotas lietošanai.

Portretu fotosesija: Cenas un piedāvājumi

Kvalitatīva, lietišķa portreta izmaksas

Cilvēku skaits Foto sesija studijā Izbraukuma foto sesija Make-up sievietēm Make-up + matu ieveidošana sievietēm Grims vīriešiem Grims + matu ieveidošana vīriešiem
1 60‎€ +150‎€ 50‎€ 60‎€ 25‎€ 30‎€
2 – 10 30‎€ +150€ 40‎€ 60‎€ 25‎€ 30‎€
11 – 50 20‎€ +150‎€ 30‎€ 35‎€ 20‎€ 25‎€
51 – 100 15€ +150‎€ 25‎€ 30‎€ 17.50‎€ 20‎€
101 – 300 11‎€ +150‎€ 20‎€ 25€ 15‎€ 17.50‎€

*Cenas norādītas par pakalpojumu vienam cilvēkam (Bez PVN). Cenā ietilpst foto apstrāde.

Izmaksas dokumentu fotosesijai (bez apstrādes)

Cilvēku skaits Foto sesija studijā Izbraukuma foto sesija Make-up sievietēm Make-up + matu ieveidošana sievietēm Grims vīriešiem Grims + matu ieveidošana vīriešiem
1 10‎€ 90‎€ 50‎€ 60‎€ 25‎€ 30‎€
2 – 10 8‎€ 45‎€ 40‎€ 60‎€ 25‎€ 30‎€
11 – 50 6‎€ 20‎€ 30‎€ 35‎€ 20‎€ 250€
51 – 100 4‎€ 15‎€ 25‎€ 30‎€ 17.50‎€ 20‎€
101 – 300 3.50‎€ 7.5‎€ 20‎€ 25‎€ 15€ 17.50‎€

*Cenas norādītas par pakalpojumu vienam cilvēkam (Bez PVN).

Fotogrāfiju saņemšana

Aptuveni nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā.

Piesakiet savu portretu fotosesiju jau tagad un iegūstat neaizmirstamu pieredzi un izcilus, kvalitatīvus foto!

Kā sagatavoties portretu fotosesijai?

Portretu fotosesija ir izcilības brīdis Jūsu individualitātes izpausmei, tāpēc sagatavošanās tam ir tik svarīga. Lai seanss noritētu gludi un rezultātā iegūtu nevainojamas portretu fotogrāfijas, ir būtiski pāris soļus veikt jau iepriekš. Sākumā atrodiet Jūsu pašsajūtai atbilstošu apģērbu un aksesuārus, tad padomājiet par matu sakārtojumu un grimu. Zemāk sniegsim detalizētus ieteikumus, kā izcelt savu raksturu un būtību caur fotogrāfijām.

Portretu fotosesija ir vairāk nekā tikai Jūsu attēls, tas ir stāsts par Jums. Lai nodrošinātu, ka šis stāsts tiek stāstīts ar vislielāko rūpību un precizitāti, piedāvājam Jums noderīgus padomus sagatavošanās procesam.

Apģērbs un aksesuāri

 • Izvēlieties tādu apģērbu, kas Jūs padara pašpārliecinātus un atspoguļo Jūsu personību.
 • Izvairieties no pārāk košām un uzmanību novēršošām drēbēm, ja vien tā nav Jūsu fotosesijas koncepts.
 • Ja plānojat veikt vairākas tēlu maiņas, sagatavojiet dažādus apģērbu komplektus.
 • Atcerieties, ka aksesuāri var piešķirt papildus akcentu – izvēlieties tieši Jums piestāvošus.

Mats un grims

 • Ja nepieciešams, apmeklējiet frizieri pirms fotosesijas, lai Jūsu mati izskatītos svaigi un kopti.
 • Grims ir svarīgs elements, kas palīdzēs uzsvērt Jūsu sejas iezīmes, taču atcerieties, ka tas nav jāuzklāj pārmērīgi.
 • Ja nav pārliecības par grimu, iespējams, vēlams piesaistīt profesionālu grimētāju.

Pirms fotosesijas

 • Atslābinieties un saņemiet labu nakti miegu – tas palīdzēs Jūsu sejas izteiksmēm izskatīties svaigākām un atpūtušām.
 • Ierodieties uz fotosesiju laicīgi, lai izvairītos no steigas un spriedzes, kas var atstaroties Jūsu sejā.

Atcerieties, ka portretu fotosesija ir process, kurā galvenā loma ir Jums. Lai gan fotogrāfs rūpēsies par tehnisko pusi un kompozīciju, Jūsu sagatavošanās ir tas, kas ļaus Jūsu raksturam izpausties pilnībā.

Mūsu “Portretu fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko saka cilvēki, kuri ir izvēlējušies mūsu portretu fotosesiju pakalpojumu. Viņu atsauksmes atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt izcilu servisu un māksliniecisko kvalitāti katram kadram.

Pirmo reizi vērsos šajā fotostudijā portreta fotosesijai. Rezultāts pārsniedza visas manas cerības! Fotogrāfs spēja uztvert manu būtību un izveidoja brīnišķīgus kadrus. Paldies!

Laura

Strādājām ar šīs studijas fotogrāfu korporatīvai fotosesijai. Profesionalitāte augstākajā līmenī! Iesaku.

Jānis

Bija patīkami pārsteigta par pieeju un darba rezultātu. Fotogrāfijas priekš CV sanāca izteiksmīgas un dzīvas. Liels paldies!

Anna

Fotosesija studijā noritēja viegli un neuzspiesti. Fotogrāfs prasmīgi vadīja, palīdzēja atslābināties. Rezultāti uz augstuma!

Mārtiņš

Pasūtījām izbraukuma fotogrāfu korporatīvam pasākumam. Visi darbinieki apmierināti ar portretiem. Noteikti vērsīsimies vēl!

Elīna

Man vienmēr bija grūti atslābināties kameras priekšā, bet šis fotogrāfs paveica neiespējamo! Kadri vienkārši burvīgi.

Olga

Vajadzēja portretus biznesa portālam. Darbs veikts ātri, kvalitatīvi, ņemot vērā visas vēlmes. Paldies!

Kristaps

Izmantoju šīs fotostudijas pakalpojumus jau ne pirmo reizi. Kā vienmēr, rezultāti uz augstuma. Iesaku visiem saviem draugiem!

Līga

Fotogrāfs palīdzēja izvēlēties labāko pozu un apgaismojumu portretiem. Noteikti atgriezīšos vēl!

Aleksandra

Vienmēr sapņoju par profesionāliem portretiem, un šī pieredze pārsniedza visas manas gaidas. Pateicos Fotostudijas.lv komandai par brīnišķīgo darbu!

Andris

Pieteikties “Portretu fotosesijai” tieši tagad!

Jūs esat tikai vienu soli attālumā no perfektā portreta! Aizpildiet zemāk esošo formu, lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu vai pieteiktos savai portretu fotosesijai. Mēs ar nepacietību gaidām iespēju iemūžināt Jūsu unikālo stāstu.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Portretu fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par portretu fotosesiju? Šeit Jūs atradīsiet atbildes par visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Uzziniet vairāk par to, kā notiek fotosesija, kā sagatavoties un ko sagaidīt no gala rezultāta.

  Kāds pieredzes līmenis ir jūsu portretu fotogrāfiem Rīgā?
  Mūsu portretu fotogrāfiem ir daudzu gadu darba pieredze un viņi regulāri apgūst jaunas tehnikas. Viņi spēj atspoguļot jūsu personību, nodot emocijas un radīt augstas kvalitātes portretus.
  Kāda ir atšķirība starp personīgo un korporatīvo portretu fotosesiju?
  Personīgā portretu fotosesija koncentrējas uz indivīda unikalitāti, kamēr korporatīvā fotosesija bieži prasa komandas vai zīmola vienotu vizuālo stila izstrādi un var notikt tieši darba vietā.
  Vai fotosesija var notikt ārpus studijas, piemēram, uz ielas vai firmas birojā?
  Protams! Mēs organizējam fotosesijas gan mūsu studijā Rīgas centrā, gan jebkurā jums izvēlētā lokācijā.
  Kā sagatavoties portretu fotosesijai?
  Iesakām izvēlēties apģērbu, kurā jūtaties pašpārliecināti, kā arī pirms fotosesijas pārrunāt visus detaļas ar fotogrāfu, tostarp grimu un frizūru. Svarīgi ir justies atviegloti un dabiski.
  Es vēlos izmantot fotogrāfijas savam CV un sociālo tīklu profilam. Vai tas ir iespējams?
  Absolūti! Mēs radām portretus, kas ir piemēroti profesionālai lietošanai CV, korporatīvajās vietnēs un sociālajos tīklos.
  Cik ilgi ilgst viena fotosesija?
  Fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vajadzībām, bet vidēji tā aizņem no 1 līdz 2 stundām.
  Es esmu fotosesiju iesācējs un nedaudz uztraucos. Kā jūs palīdzat klientiem atslābināties pirms kameras?
  Mūsu fotogrāfi ir profesionāļi klientu komunikācijā. Viņi rada draudzīgu atmosfēru un sniedz vienkāršus ieteikumus, lai jūs justos ērti.
  Vai manā rīcībā ir pieejami jūsu fotogrāfu portretu fotogrāfiju piemēri?
  Jā, mūsu mājaslapā Fotostudijas.lv jūs varat atrast mūsu fotogrāfu portfeļus ar portretu fotosesiju piemēriem.
  Vai es varu pasūtīt fotosesiju tiešsaistē vai man jāzvana?
  Jūs varat veikt pasūtījumu, aizpildot tiešsaistes formu mūsu mājaslapas pakalpojumu sadaļā, vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai es varu saņemt konsultāciju pirms fotosesijas, lai pārrunātu detaļas?
  Protams, mūsu fotogrāfi ir vienmēr gatavi jums konsultēt pirms fotosesijas un apspriest visas detaļas.