Katra cilvēka dzīvē pienāk šis satraucošais brīdis, kad divi cilvēki tiek vienoti svētajām laulības saitēm. Profesionāls kāzu fotogrāfs palīdzēs šo mirkli iemūžināt burvīgās fotogrāfijās. Jums ir iespēja nolīgt kāzu fotogrāfu visai dienai, sākot no līgavas gatavošanās ceremonijai līdz vēlām vakara izklaidēm. Tāpat ir iespējas nolīgt labu fotogrāfu noteiktai kāzu daļai – kāzu ceremonijai, mičošanai vai jebkuram citam periodam pēc Jūsu izvēles. Fotografējam ne tikai izbraukumos, bet arī piedāvājam fotosesijas studijā ar pilnu studijas aprīkojumu – fotoaparātiem, gaismām, foniem un dažādiem rekvizītiem. Kāzas ir notikums, kuru ir vērts atcerēties!

Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs parūpēsies par to, lai no atmiņām neizslīdētu pat niecīgākā detaļa – gan jaunais pāris, viesi, svinīgā ceremonija, gan neoficiālā daļa. Katrs brīdis ir vienlīdz nozīmīgs, tāpēc arī to iemūžināšana fotogrāfijās atspoguļo, kāds ir veiktais ieguldījums tā realizēšanā.

Kāzu fotogrāfa vērīgajai acij nekas nepaslīdēs garām – tas, kā kāzu kleita graciozi līgojas līdzi katram līgavas solim ceļā pie altāra, kā jaunais vīrs skatās uz savu izredzēto ar mīlestības pilnām acīm un sieva viņam atbild ar to pašu.

Kāzu fotosesija ir tieši tas, kas atspoguļos visu notiekošo kāzu dienālai vēlāk varētu ar smaidu uz lupām pārskatīt iegūtās pēc fotosesijas fotogrāfijas. Izmantojiet iespēju atcerēties šo dienu uz visiem laikiem!

Kāzu fotogrāfijas būs ne tikai skaists ģimenes albuma papildinājums, bet arī brīnišķīga un neaizmirstama dāvana visiem tuviniekiem un kāzu viesiem. Parūpējieties par to, lai notikums būtu neaizmirstams!

Kāzu fotosesijas cenas

Kāzu fotosesijas cenas ir atkarīgas no tā, kur tā notiek, studijā vai izbraukumā, cik stundas, iespējamiem transporta izdevumiem un patērētā laika ceļā. Fotosesijas izmaksas studijā ietekmē arī cilvēku skaits.
Piemēram, Mini kāzu fotosesija studijā 30 min., līdz 5 cilvēkiem maksā 60 EUR, ar dekorācijām 90 EUR

Fotosesijas cenas skatīt šeit >>>

Kāzu fotosesijas izbraukumā minimālais laiks 1st. – 150 EUR, katra nākamā maksā 90 EUR/st.*

Visa kāzu diena līdz 12 stundām 900 EUR, katra papildus stunda 75 EUR

*Ārpus Rīgas + ceļa izdevumi par katru nobraukto kilometru 0,40 EUR
*Cenas vienmēr ir runājamas

Kā sagatavoties kāzu fotosesijai

Glavenais ieteikums, kā sagatavoties kāzu fotosesijai, ir būt pēc iespējas brīvākiem. Jo brīvāka un jautrāka būs atmosfēra, jo interesantāk. Jums nav jāuztraucas par pozām, kā stāvēt, kur likt roku utt., nav jābūt modeļiem, jo tas ir fotogrāfa un laulātā pāra kopdarbs. Protams, ja Jums ir savas idejas, varat tās realizēt.
Jums galvenokārt ir jāpadomā tikai par savu tēlu, sākot ar kleitu, beidzot ar kurpēm. Studijā Jūsu rīcībā ir dekorācijas, bet varat ņemt līdzi arī kādus aksesuārus, dekorācijas utml.

Kāzu atmosfēru nav iespējams sajaukt ar neko citu un šo brīdi palīdzēs iemūžināt profesionāls kāzu fotogrāfs.

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)