Nemirstīga mīlestība kāzu albumā

Izvēlieties profesionālu kāzu fotogrāfu, lai Jūsu īpašais dienas stāsts tiktu iemūžināts izsmalcinātās un emocionālās fotogrāfijās. Kāzu fotosesija ar mūsu meistariem ne tikai saglabās mirkļus, bet arī radīs mākslas darbu, kas būs Jūsu ģimenes lepnums uz mūžu.

Kas padara mūsu kāzu fotosesiju īpašu?

Kāzu diena ir viens no svarīgākajiem notikumiem Jūsu dzīvē, un mēs zinām, kā to padarīt neaizmirstamu. Mūsu profesionālā pieeja un uzmanība detaļām garantē, ka Jūsu svinības tiks iemūžinātas ar gaumīgu mākslinieciskumu. Mēs veltām laiku, lai izprastu Jūsu vēlmes un vīziju, nodrošinot, ka katrs attēls stāsta Jūsu mīlestības stāstu. Ar mūsu kāzu fotosesiju Jūs iegūstat ne tikai brīnišķīgas atmiņas, bet arī vizuālu stāstu, kas caur gadiem stāstīs par Jūsu saikni un svinību burvību.

Katra cilvēka dzīvē pienāk šis satraucošais brīdis, kad divi cilvēki tiek vienoti svētajām laulības saitēm. Profesionāls kāzu fotogrāfs palīdzēs šo mirkli iemūžināt burvīgās fotogrāfijās. Jums ir iespēja nolīgt kāzu fotogrāfu visai dienai, sākot no līgavas gatavošanās ceremonijai līdz vēlām vakara izklaidēm. Tāpat ir iespējas nolīgt labu fotogrāfu noteiktai kāzu daļai – kāzu ceremonijai, mičošanai vai jebkuram citam periodam pēc Jūsu izvēles. Fotografējam ne tikai izbraukumos, bet arī piedāvājam fotosesijas studijā ar pilnu studijas aprīkojumu – fotoaparātiem, gaismām, foniem un dažādiem rekvizītiem. Kāzas ir notikums, kuru ir vērts atcerēties!

Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs parūpēsies par to, lai no atmiņām neizslīdētu pat niecīgākā detaļa – gan jaunais pāris, viesi, svinīgā ceremonija, gan neoficiālā daļa. Katrs brīdis ir vienlīdz nozīmīgs, tāpēc arī to iemūžināšana fotogrāfijās atspoguļo, kāds ir veiktais ieguldījums tā realizēšanā.

Kāzu fotogrāfa vērīgajai acij nekas nepaslīdēs garām – tas, kā kāzu kleita graciozi līgojas līdzi katram līgavas solim ceļā pie altāra, kā jaunais vīrs skatās uz savu izredzēto ar mīlestības pilnām acīm un sieva viņam atbild ar to pašu.

Kāzu fotosesija ir tieši tas, kas atspoguļos visu notiekošo kāzu dienālai vēlāk varētu ar smaidu uz lupām pārskatīt iegūtās pēc fotosesijas fotogrāfijas. Izmantojiet iespēju atcerēties šo dienu uz visiem laikiem!

Kāzu fotogrāfijas būs ne tikai skaists ģimenes albuma papildinājums, bet arī brīnišķīga un neaizmirstama dāvana visiem tuviniekiem un kāzu viesiem. Parūpējieties par to, lai notikums būtu neaizmirstams!

Kāpēc izvēlēties mūsu kāzu fotosesiju?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu komandā strādā tikai pieredzējuši fotogrāfi, kas spēj sasaistīt emocijas un vizuālo valodu.

ĪpAŠAS
DEKORĀCIJAS

Izvēloties mūsu studiju, jums būs pieejamas unikālas dekorācijas, kas padarīs jūsu foto sesiju īpašu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam, ka jūsu fotogrāfijas tiks apstrādātas ātri un kvalitatīvi.

Kāzu fotosesija: Cenas un piedāvājumi

Kāzu fotosesijas cenas

Kāzu fotosesijas cenas ir atkarīgas no tā, kur tā notiek, studijā vai izbraukumā, cik stundas, iespējamiem transporta izdevumiem un patērētā laika ceļā. Fotosesijas izmaksas studijā ietekmē arī cilvēku skaits.
Piemēram, Mini kāzu fotosesija studijā 30 min., līdz 5 cilvēkiem maksā 60 EUR, ar dekorācijām 90 EUR

Fotosesijas cenas skatīt šeit >>>

Kāzu fotosesijas izbraukumā minimālais laiks 1st. – 150 EUR, katra nākamā maksā 90 EUR/st.*

Visa kāzu diena līdz 12 stundām 900 EUR, katra papildus stunda 75 EUR

*Ārpus Rīgas + ceļa izdevumi par katru nobraukto kilometru 0,40 EUR
*Cenas vienmēr ir runājamas

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Kāzu fotosesijai”?

Jūsu kāzu diena ir nepārspējami īpašs notikums, kur katrs mirklis ir pilns ar emocijām un skaistumu. Lai šīs atmiņas saglabātos spilgtas un dzīvas, sagatavošanās kāzu fotosesijai ir tikpat svarīga kā paša notikuma plānošana. Mūsu profesionālais fotogrāfs sniegs norādījumus un padomus, kā izcelt Jūsu individualitāti un radīt fotogrāfijās stāstu, kas ir tikpat unikāls kā Jūsu mīlestība.

Kā sagatavoties kāzu fotosesijai

Glavenais ieteikums, kā sagatavoties kāzu fotosesijai, ir būt pēc iespējas brīvākiem. Jo brīvāka un jautrāka būs atmosfēra, jo interesantāk. Jums nav jāuztraucas par pozām, kā stāvēt, kur likt roku utt., nav jābūt modeļiem, jo tas ir fotogrāfa un laulātā pāra kopdarbs. Protams, ja Jums ir savas idejas, varat tās realizēt.
Jums galvenokārt ir jāpadomā tikai par savu tēlu, sākot ar kleitu, beidzot ar kurpēm. Studijā Jūsu rīcībā ir dekorācijas, bet varat ņemt līdzi arī kādus aksesuārus, dekorācijas utml.

Kāzu atmosfēru nav iespējams sajaukt ar neko citu un šo brīdi palīdzēs iemūžināt profesionāls kāzu fotogrāfs.

Mūsu “Kāzu fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu atsauksmes un uzziniet, kā mēs esam palīdzējuši viņu īpašo dienu padarīt vēl skaistāku. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu darbs atstāj ilgstošu iespaidu un prieku mūsu klientu sirdīs.

Esmu pateicīga Fotostudijas.lv komandai par brīnišķīgajiem kāzu foto! Fotogrāfi parādīja profesionalitāti, iemūžinot vissirsnīgākos mirkļus! Iesaku visiem topošajiem jaunlaulātajiem.

Līga

Es un mana sieva pasūtījām fotosesiju studijā un izbraukumā. Rezultāti pārsniedza mūsu cerības! Īpaši patika kadri ar gaismas efektiem.

Kristaps

Fotostudijas.lv komanda padarīja mūsu kāzu dienu patiešām neaizmirstamu. Atmosfēra, kuru viņi radīja filmēšanas laikā, ļāva mums atslābināties un pilnībā izbaudīt procesu.

Aiga

Lieliska darba kvalitāte! Pateicos fotogrāfiem par viņu pacietību un profesionalitāti.

Juris

Pasūtījām kāzu fotosesiju uz visu dienu. Fotogrāfs bija uzmanīgs pret detaļām un ņēma vērā visas mūsu vēlmes. Ģimenes albums tagad ir pilns ar neaizmirstamiem mirkļiem, pateicoties Fotostudijas.lv!

Inese

Mums ļoti patika kāzu fotosesija Fotostudijas.lv studijā. Profesionāla aprīkojuma klāsts, radošas idejas un vienkārši patīkama komunikācija! Iesaku tālāk.

Maksims

Mūsu kāzu foto – īsts šedevrs! Paldies par augsto darba kvalitāti un pievērsto uzmanību detaļām. Iesaku jūs visiem draugiem!

Ilze

Izvēlējos Fotostudijas.lv pakalpojumus un biju ļoti apmierināta. Katrs kadrs atspoguļo emocijas un atmosfēru no mūsu svarīgākās dienas.

Olga

Ar fotogrāfijām no Fotostudijas.lv gribas padalīties ar tuviniekiem un paziņām. Tādas ir ideālas kāzu fotogrāfijas!

Raimonds

Liela pateicība par brīnišķīgajām fotogrāfijām. Visa ģimene ir sajūsmā! Tas ir tieši tas, kas mums bija vajadzīgs, lai saglabātu atmiņas par mūsu īpašo dienu.

Baiba

Pieteikties “Kāzu fotosesijai” tieši tagad!

Neatlieciet iespēju noķert savu laimīgāko dienu objektīvā! Sazinieties ar mums, lai pieteiktos kāzu fotosesijai vai uzdotu jebkurus jautājumus, kas Jums rada interesi.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Kāzu fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par kāzu fotosesijas plānošanu, norisi vai cenu? Šeit atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, lai Jūsu kāzu dienas plānošana būtu vienkārša un bez raizēm.

  Vai es varu pasūtīt kāzu fotogrāfu tikai konkrētiem pasākuma posmiem, piemēram, tikai reģistrācijai un svinībām restorānā?
  Protams! Jums ir iespēja iznomāt fotogrāfu konkrētam laika periodam, piemēram, laulību ceremonijai, reģistrācijai zālē vai svinībām restorānā. Viss atkarīgs no jūsu vēlmēm.
  Ko darīt, ja laikapstākļi neļauj veikt fotosesiju ārpus telpām?
  Nav jāuztraucas! Mums ir fotostudija Rīgas centrā, kas aprīkota ar visu nepieciešamo profesionālo aprīkojumu. Jūs varat izmantot mūsu kāzu fotogrāfa pakalpojumus studijā, kur var ‘spēlēties’ ar gaismu un izmēģināt dažādas pozas.
  Cik ilgi pēc kāzām būs gatavas mūsu fotogrāfijas?
  Mēs saprotam, cik svarīgi jums ir šie mirkļi. Foto apstrāde parasti ilgst 2-3 nedēļas, taču mūsu pieredzējušie fotogrāfi centīsies apstrādāt un nodot jums fotogrāfijas pēc iespējas īsākā laikā, nezaudējot attēlu kvalitāti un katras detaļas unikalitāti.
  Vai jūsu studijā ir pieejami rekvizīti kāzu fotosesijai?
  Jā, mūsu studijā ir pieejami dažādi foni un rekvizīti, lai radītu neatkārtojamas un atmosfēriskas fotogrāfijas. Tas viss palīdzēs padarīt jūsu fotosesiju vēl spilgtāku un atmiņā paliekošāku.
  Mēs vēlamies nestandarta kadrus, kas neatgādina tipisku kāzu fotosesiju. Vai jūsu fotogrāfi var mums palīdzēt šajā?
  Protams! Mūsu fotogrāfi ar pieredzi ir gatavi eksperimentēt un radīt unikālas fotogrāfijas, kas atspoguļos jūsu individualitāti un stilu.
  Vai es varu pie jums pasūtīt albumu ar kāzu fotogrāfijām?
  Protams! Pēc kāzām jums būs iespēja pasūtīt foto albumu ar Jūsu fotogrāfijām, kas kļūs par lielisku papildinājumu jūsu ģimenes arhīvam.
  Kādu aprīkojumu un kameras izmanto jūsu fotogrāfi?
  Mūsu fotogrāfi strādā tikai ar augstas klases profesionālo aprīkojumu, kas ļauj iegūt kvalitatīvus un skaidrus attēlus.
  Kas notiks, ja pēkšņu apstākļu dēļ jūsu fotogrāfs nevarēs ierasties?
  Mēs augstu vērtējam savu reputāciju un garantējam, ka neparedzētu apstākļu gadījumā mēs atradīsim cienīgu aizvietotāju, lai jūsu svētki noritētu bez aizķeršanās.
  Kā es varu sazināties ar fotogrāfu pirms kāzām, lai apspriestu visas detaļas?
  Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai rakstīt uz info@fotostudijas.lv, un mēs organizēsim tikšanos ar fotogrāfu.
  Ko darīt, ja mēs vēlamies, lai fotogrāfs paliek ilgāk kāzu svinību laikā?
  Tas ir pilnīgi iespējams! Vienkārši informējiet savu fotogrāfu laicīgi, un viņš paliks ar jums, lai iemūžinātu visus svarīgos momentus jūsu svētkos.