Iemūžiniet savas ballītes mirkļus aizraujošā fotosesijā

Vai vēlaties, lai Jūsu ballītes atmiņas būtu spožas un krāsainas arī pēc vairākiem gadiem? Mūsu profesionālā ballītes fotosesija ļaus Jums to izdarīt! Sniedziet sev iespēju atgriezties jautrajās svinībās jebkurā brīdī, pārlūkojot augstas kvalitātes fotogrāfijas.

Kas padara mūsu ballītes fotosesiju īpašu?

Jūsu svinību burvību var iemūžināt tikai patiesi meistarīgs fotogrāfs, kurš spēj notvert ne tikai attēlus, bet arī emocijas. Mūsu ballītes fotosesija ir vairāk nekā tikai attēlu uzņemšana; tā ir māksla notvert jūsu īpašos brīžus, radot atmiņas, kas sildīs sirdis ilgi pēc ballītes beigām. Pie mums Jūs varat būt droši, ka katrs smaids, katrs dejas solis un katrs svinību mirklis tiks atspoguļots ar mīlestību un profesionalitāti.

Ballītes fotosesija ir jautrs, pozitīvām emocijām bagāts notikums, kas sniedz iespēju jautros, pozitīvos un neaizmirstamos mirkļus iemūžināt skaistu, kvalitatīvu fotogrāfiju formā. Smiekli, dullas idejas, muļķošanās, mešanās neprātīgos piedzīvojumos, labi pavadīts laiks vai vienkārši sirsnīga pasēdēšana – tie ir brīži un emocijas, ko ir vērts iemūžināt. Saglabājiet šos mirkļus un pārvērtiet tos skaistās atmiņās.

Neatkarīgi no tā, kāda ballīte ir paredzēta, ballītes fotosesijas laikā mūsu profesionālais fotogrāfs notvers īstos mirkļus un izveidos skaistas un burvīgas fotogrāfijas. Mēs piedāvājam ballītes fotosesiju studijā vai izbraukumā. Sviniet svētkus pie mums studijā un izmantojiet izdevību iemūžināt savu ballīti kvalitatīvās fotogrāfijās.

Pēc ballītes fotosesijas savas svinības Jūs varat turpināt studijā, jo mēs piedāvājam arī studijas īri dažāda veida pasākumiem un ballītēm. Atnesiet savus cienastus un nesteidzīgā gaisotnē turpiniet baudīt ballītes sniegto noskaņu, labo kompāniju un kopā pavadīto laiku.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Ballītes fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi noķers ikvienu Jūsu svētku mirkli, atspoguļojot emocijas un noskaņu.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Izvēlēties mūsu studiju nozīmē piekļūt plašam un unikālam dekorāciju klāstam, kas padarīs Jūsu ballīti īpašu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu profesionāļi veic foto apstrādi ar lielu rūpību, nodrošinot Jums izcilu attēlu kvalitāti maksimāli īsā laikā.

“Ballītes fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Ballīšu fotosesijas cenas

 • Ballīšu fotosesija ar dekorācijām 150 EUR – 60 min
 • Ballīšu fotosesija ar dekorācijām 90 EUR – 30min
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēkiem) 90 EUR – 60 min
 • Mini fotosesija  (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēkiem) 60 EUR – 30 min

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Ballīšu fotosesijas dāvanu karte – tā ir lieliska dāvana ikvienam, kas vēlas saglabāt atmiņas par šo dienu. Tā ir iespēja iemūžināt jautru ballīti, pozitīvas emocijas, sev tuvus cilvēkus un kopābūšanu ar tiem.

 

Kā sagatavoties “Ballītes fotosesijai”?

Vai esat gatavi neaizmirstamai ballītes fotosesijai, kas piepildīs Jūsu albumus ar taustāmām atmiņām? Lai izdotos emocijām un prieka mirkļiem bagātas fotogrāfijas, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā sagatavoties ballītes fotosesijai. Sekojiet tiem, un mūsu meistarīgais fotogrāfs rūpēsies par pārējo, ļaujot Jums pilnībā izbaudīt savas svētku reibinošos brīžus.

Ieteikumi, kā sagatavoties ballītes fotosesijai

 • Centieties atbrīvoties un baudīt mirki, mūsu profesionālais fotogrāfs zinās, kuri mirkļi ir jāiemūžina.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem, nagiem un sakoptu apģērbu, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Iesakam pirms fotosesijas atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas, dzīvesprieka pilnas.
 • Radošu fotogrāfiju izveidei padomājiet par vienādu apģērbu visiem ballītes fotosesijas dalībniekiem.
 • Līdzņemšanai sagatavojiet dažādus atribūtus, kas paspilgtinātu fotosesijas ideju (balonus, vienādus krekliņus, kūku, šampanieti u.c).
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids – neaizmirstiet par to!
 • Galvenais – baudiet savu ballīti, par visu pārējo mēs parūpēsimies.

Mūsu “Ballītes fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko par mums saka klienti, kuri jau ir izbaudījuši “Ballītes fotosesiju” priekus! Viņu pozitīvās atsauksmes ir mūsu darba augstākā atzinība.

Neticami! Ballīšu fotosesija noritēja vienkārši nevainojami. Fotogrāfe spēja noķert visas emocijas un svētku noskaņu. Aizraujošas fotogrāfijas! Paldies Fotostudijas.lv komandai.

Aina

Pateicos par brīnišķīgu fotosesiju! Visi draugi ir sajūsmā par fotogrāfijām. Profesionalitāte un izcila kvalitāte!

Mārtiņš

Pavadījām neaizmirstamu dienu jūsu studijā! Ballīšu fotosesija attaisnoja mūsu cerības. Iesaku!

Svetlana

Ļoti apmierināts ar fotogrāfa darbu. Papildus profesionālajai uzņemšanai, vakara laikā izveidojās draudzīga atmosfēra. Paldies!

Kristaps

Pasūtījām ballīšu fotosesiju izbraukumā. Viss tika organizēts un veikts augstākajā līmenī. Fotogrāfijas ir vienkārši apburošas!

Inese

Ilgi meklējām, kur aizvadīt fotosesiju mūsu ballītei. Izvēlējāmies Fotostudijas.lv un ne brīdi neesam nožēlojuši! Brīnišķīgi kadri un patīkamas atmiņas.

Elīna

Fotogrāfijas sanāca lieliskas! Nevaru izteikt, cik kvalitatīvi viss ir izdarīts. Īpašs paldies fotogrāfam par viņa profesionalitāti.

Andris

Vēlos izteikt pateicību visai Fotostudijas.lv kolektīvam. Jūsu pakalpojumi un darba kvalitāte – augstākajā līmenī. Mēs paliksim jūsu pastāvīgie klienti!

Ilze

Ballītes fotosesija bija viens no spilgtākajiem mūsu svētku mirkļiem. Paldies par profesionalitāti, pacietību un aizraujošiem kadriem!

Jānis

Iesaku visiem Fotostudijas.lv! Profesionāli fotogrāfi, radoša pieeja un ātra apstrāde. Mūsu svinamie pasākumi tagad tikai ar jums!

Līga

Pieteikties “Ballītes fotosesijai” tieši tagad!

Gatavojaties neaizmirstamai ballītei? Pieteikties fotosesijai ir vienkārši – aizpildiet zemāk esošo formu ar savu informāciju, un mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Ballītes fotosesiju”

  Vai Jums ir kādi jautājumi par “Ballītes fotosesiju”? Apskatiet biežāk uzdotās jautājumus un atbildes, lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu un kā tas var padarīt Jūsu ballīti neaizmirstamu.

  Vai jums ir pieredze lielu pasākumu un ballīšu fotografēšanā?
  Jā, mūsu profesionālajiem fotogrāfiem ir plaša pieredze dažādu notikumu, tostarp lielu pasākumu, ballīšu un svētku fotografēšanā.
  Vai ir iespējams organizēt ballīšu fotosesiju ārpus Jūsu studijas telpām?
  Protams! Mēs piedāvājam ballīšu fotosesijas gan mūsu studijā, gan izbraukumos atkarībā no jūsu vēlmēm un prasībām.
  Cik ilgi pēc ballītes fotosesijas es saņemšu gatavās fotogrāfijas?
  Parasti fotogrāfiju apstrāde un sagatavošana aizņem no dažām dienām līdz 2 nedēļām, atkarībā no darba apjoma. Mēs vienmēr centīsimies nosūtīt jums fotogrāfijas pēc iespējas ātrāk.
  Vai jūsu studija ir piemērota liela apmeklētāju skaita pasākumiem?
  Mūsu studija lieliski piemērota dažāda mēroga pasākumiem. Tomēr lielu pasākumu gadījumā ieteicams iepriekš precizēt visas detaļas.
  Vai piedāvājat aksesuārus vai rekvizītus ballīšu fotosesijai?
  Jā, mums ir plašs aksesuāru un rekvizītu klāsts fotosesijām. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu pasākuma tematikai, vai arī atvest savus.
  Vai es varu atvest savu fotogrāfu, bet izmantot jūsu studiju un aprīkojumu?
  Protams, mēs piedāvājam fotostudijas īri dažādiem pasākumiem. Jūs varat atvest savu fotogrāfu un izmantot visu nepieciešamo aprīkojumu.
  Vai ir kādi īpaši piedāvājumi vai atlaides ilgtermiņa sadarbībai?
  Mēs esam vienmēr atvērti individuālu sadarbības nosacījumu apspriešanai un esam gatavi piedāvāt izdevīgus nosacījumus mūsu pastāvīgajiem klientiem.
  Vai es varu iepriekš rezervēt datumu ballīšu fotosesijai?
  Jā, mēs iesakām iepriekš rezervēt vēlamo datumu, lai garantētu studijas un fotogrāfa pieejamību. Lai rezervētu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai mēs varam turpināt svinēt jūsu studijā pēc fotosesijas?
  Jā, pēc ballīšu fotosesijas jūs varat turpināt savas svinības mūsu studijā. Lūdzu, iepriekš precizējiet visas detaļas.
  Kādus fotografēšanas stilus jūs piedāvājat ballīšu pasākumiem?
  Mūsu fotogrāfi pārvalda dažādus fotografēšanas stilus un vienmēr ir gatavi pielāgoties jūsu vēlmēm, vai tās būtu nepozētas fotogrāfijas darbībā, stilizētas ainas vai tradicionālie portreti.