Cilvēks ir viens no skaistākajām un emocionāli piesātinātākajām būtnēm uz šīs zemes. Palīdzi atklāt savu jutekliskuma dzirksti erotiskā fotosesijā! Apslēp visintīmākās vietas, bet tajā pašā laikā, iegūsti neticami jutekliskas un seksīgas bildes. Mūsu fotogrāfs parādīs tieši tik daudz, lai radītu erotiskas fotogrāfijas, atstājot vietu iztēlei… Fotogrāfijas būs lieliska dāvana otrai pusītei, kā arī pašapliecinājums Jūsu kaislīgajai dabai.

Realizējiet savas kvēlākās fantāzijas jutekliskā fotosesijā profesionāla fotogrāfa vadībā! Atšķirībā no kailfoto, kur cilvēka ķermenis ir pilnībā kails, erotiskajās fotogrāfijās cilvēks ir daļēji apģērbts, tomēr tiek radīta jutekliskas fotogrāfijas. Pašu fotosesiju iespējams organizēt pilnībā aprīkotā fotostudijā, kā arī piedāvājam izbraukuma fotosesijas, kur fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo foto aprīkojumu – kamerām, objektīviem, statīviem, gaismām un reflektoriem. Rezultātā Jūs iegūsiet kvalitatīvas un iztēli rosinošas erotiskas fotogrāfijas!

Erotiskā fotogrāfija kā māksla

Ar savu juteklisko un pavedinošo dabu, erotiskā fotogrāfija ir mākslas veids, kur fotogrāfs rūpīgi veido attēla kompozīciju, lai rezultātā iegūtu mākslinieciskas un jutekliskas fotogrāfijas. Galvenais objekts – daļēji piesegts cilvēka ķermenis. Lai radītu pareizo noskaņu, fotogrāfam ir jāspēj veidot kompozīciju, kas parādītu cilvēka ķermeni jutekliskās pozās un, izmantojot gaismu, izceltu ķermeņa aprises. Fotogrāfs palīdzes veidot vēlamo tēlu – kaislīgu vai pieticīgu, koncentrējoties uz ķermeni, vai to, kāds apģērbs ir mugurā.

Fotogrāfs palīdzēs kvalitatīvās fotogrāfijās atspoguļot mākslas darbu, kas ir cilvēka ķermenis. Fotogrāfijas ļaus jums paskatīties uz sevi no skatu punkta, kāds atklājas citiem cilvēkiem. Gan sievišķās formas, gan vīrišķais spēks ir pelnījis pienācīgu attēlojumu vizuālā formā un ķermeni slavinošā veidā. Erotiskā fotosesija ir lielisks veids, kā piedzīvot ko aizraujošu un neatkārtojamu.

Neatkarīgi no tā, vai fotogrāfijas paredzētas tikai viena cilvēka skatienam vai vēlaties iegūt fotogrāfijas citiem nolūkiem, tās būs vienlīdz kvalitatīvas un kreatīvas. Fotogrāfs piemeklēs pareizos rakursus un notvers pareizo gaismu tā, lai fotogrāfiju galvenais tēls izskatītos vislabāk, liekot lepoties ar erotiskās fotosesijas rezultātu. Fotosesija ļaus no jauna atklāt Jūsu personības šķeltni, kas mīt katrā cilvēkā – nepieradināta un seksīga!

Erotiskās fotosesijas cenas

 • Erotiskā fotosesija ar dekorācijām 60min +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Erotiskā fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Erotiskā fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Erotiskā izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR (līdz 5 cilvēkiem),
 • Fotosesija bez dekorācijām 30 min – 60 EUR (līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Erotiskās fotosesijas dāvanu karte- tā ir lieliska dāvana ikvienai sievietei. Erotiskā fotosesija sniedz iespēju ikvienai sievietei iemīlēt savu ķermeni un justies seksīgai, apburošai un īpašai. Daudzas sievietes sapņo par erotisko fotosesiju, bet nevar saņemties tai pieteikties. Palīdziet realizēt šo sapni un uzdāviniet erotiskās fotosesijas dāvanu karti.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Gatavošanās erotiskajai fotosesijai

Gatavošanās fotosesijai ir satraukuma pilna, it īpaši tad, ja fotosesija paredzēta erotiska rakstura fotogrfiju izveidošanai. Lai novērstu nevajadzīgo satraukumu, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā labāk sagatavoties erotiskajai fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties erotiskajai fotosesijai

 • Līdzņemšanai sagatavojiet apģērbu un apakšveļu, kas Jums liek justies seksīgi un ērti.
 • Ņemiet līdzi augstpapēžu kurpes, tās sniedz papildus eleganci, seksualitāti un pašpārliecinātību ikvienai sievietei.
 • Sagatavojiet līdzņemšanai dažādus aksesuārus, kas atbilst Jūsu personībai ( kādu kaklarotu, auskarus, garās zeķes, korseti – it īpaši tad, ja vēlaties padarīt vidukli skaistāku u.c aksesuārus, kas paspilgtinātu fotosesijas ideju).
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties sakoptiem matiem, nagiem un sakoptu ārieni, lai fotogrāfijas izdotos patiesi skaistas.
 • Pirms fotosesijas iesakām atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas un dzīvesprieka pilnas – bez jebkādām noguruma pazīmēm.
 • Iepriekšējā dienā pirms fotosesijas, neiesakām sauļoties vai izmantot kosmetologa pakalpojumus.
 • Pirms fotosesijas nav ieteicams izmantot arī paštonējošos krēmus, tie padara ādas krāsu nevienmērīgu.
 • Padomājiet par fotografēšanās pozām, izvēlieties un izmēģiniet sev tīkamākās. Fotosesijas laikā, arī mūsu fotogrāfs palīdzēs Jums atras piemērotāko un Jums atbilstošāko fotografēšanās pozu, lai parādītu Jūs no skaistākās puses.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids- Neaizmirstiet par to!

*Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Pēc Jūsu izvēles, erotiskās fotosesijas fotogrāfs var būt gan sieviete, gan vīrietis. Mūsu fotogrāfi ir sava darba profesionāļi, kas palīdzēs Jums atbrīvoties, justies ērti un palīdzēs sasniegt fotosesijas vēlamo rezultātu.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)