Iemūžini savu jutekliskumu ar profesionālu pieskārienu

Vai esi gatavs atklāt savu kaislīgo un juteklisko būtību? Mūsu erotiskā fotosesija ļaus Tev izpētīt savu pievilcību un pašpārliecinātību, veidojot gleznainas un mākslinieciskas atmiņas. Pārsteidz sevi un otru pusīti ar kārdinošiem un iztēli rosinošiem attēliem.

Kas padara mūsu erotisko fotosesiju īpašu?

Erotiskā fotosesija ir patiess mākslas darbs, kas ļauj izcelt cilvēka dabisko skaistumu un juteklību. Mēs uzņemamies misiju atspoguļot Tavu ķermeņa valodu, akcentējot to, kas padara Tevi unikālu. Ar izsmalcinātu gaismas spēli un profesionālu fotogrāfijas tehniku, mēs radīsim atmosfēru, kas ļaus Tavai dabiskajai pievilcībai spīdēt cauri. Mūsu fotogrāfs palīdzēs Tev justies ērti un brīvi, lai katra bilde stāstītu Tavu unikālo stāstu.

Cilvēks ir viens no skaistākajām un emocionāli piesātinātākajām būtnēm uz šīs zemes. Palīdzi atklāt savu jutekliskuma dzirksti erotiskā fotosesijā! Apslēp visintīmākās vietas, bet tajā pašā laikā, iegūsti neticami jutekliskas un seksīgas bildes. Mūsu fotogrāfs parādīs tieši tik daudz, lai radītu erotiskas fotogrāfijas, atstājot vietu iztēlei… Fotogrāfijas būs lieliska dāvana otrai pusītei, kā arī pašapliecinājums Jūsu kaislīgajai dabai.

Realizējiet savas kvēlākās fantāzijas jutekliskā fotosesijā profesionāla fotogrāfa vadībā! Atšķirībā no kailfoto, kur cilvēka ķermenis ir pilnībā kails, erotiskajās fotogrāfijās cilvēks ir daļēji apģērbts, tomēr tiek radīta jutekliskas fotogrāfijas. Pašu fotosesiju iespējams organizēt pilnībā aprīkotā fotostudijā, kā arī piedāvājam izbraukuma fotosesijas, kur fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo foto aprīkojumu – kamerām, objektīviem, statīviem, gaismām un reflektoriem. Rezultātā Jūs iegūsiet kvalitatīvas un iztēli rosinošas erotiskas fotogrāfijas!

Erotiskā fotogrāfija kā māksla

Ar savu juteklisko un pavedinošo dabu, erotiskā fotogrāfija ir mākslas veids, kur fotogrāfs rūpīgi veido attēla kompozīciju, lai rezultātā iegūtu mākslinieciskas un jutekliskas fotogrāfijas. Galvenais objekts – daļēji piesegts cilvēka ķermenis. Lai radītu pareizo noskaņu, fotogrāfam ir jāspēj veidot kompozīciju, kas parādītu cilvēka ķermeni jutekliskās pozās un, izmantojot gaismu, izceltu ķermeņa aprises. Fotogrāfs palīdzes veidot vēlamo tēlu – kaislīgu vai pieticīgu, koncentrējoties uz ķermeni, vai to, kāds apģērbs ir mugurā.

Fotogrāfs palīdzēs kvalitatīvās fotogrāfijās atspoguļot mākslas darbu, kas ir cilvēka ķermenis. Fotogrāfijas ļaus jums paskatīties uz sevi no skatu punkta, kāds atklājas citiem cilvēkiem. Gan sievišķās formas, gan vīrišķais spēks ir pelnījis pienācīgu attēlojumu vizuālā formā un ķermeni slavinošā veidā. Erotiskā fotosesija ir lielisks veids, kā piedzīvot ko aizraujošu un neatkārtojamu.

Neatkarīgi no tā, vai fotogrāfijas paredzētas tikai viena cilvēka skatienam vai vēlaties iegūt fotogrāfijas citiem nolūkiem, tās būs vienlīdz kvalitatīvas un kreatīvas. Fotogrāfs piemeklēs pareizos rakursus un notvers pareizo gaismu tā, lai fotogrāfiju galvenais tēls izskatītos vislabāk, liekot lepoties ar erotiskās fotosesijas rezultātu. Fotosesija ļaus no jauna atklāt Jūsu personības šķeltni, kas mīt katrā cilvēkā – nepieradināta un seksīga!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Erotiskās fotosesijas” pakalpojumu?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi izceļ Jūsu skaistumu, uztverot labākos leņķus un gaismu.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam dažādus interjerus un aksesuārus, kas piešķir fotosesijai unikālu atmosfēru.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu attēlu apstrādi, saglabājot dabiskumu un izteiksmi.

“Erotiskā fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Erotiskās fotosesijas cenas

 • Erotiskā fotosesija ar dekorācijām 60min +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Erotiskā fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Erotiskā fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Erotiskā izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR (līdz 5 cilvēkiem),
 • Fotosesija bez dekorācijām 30 min – 60 EUR (līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Erotiskās fotosesijas dāvanu karte- tā ir lieliska dāvana ikvienai sievietei. Erotiskā fotosesija sniedz iespēju ikvienai sievietei iemīlēt savu ķermeni un justies seksīgai, apburošai un īpašai. Daudzas sievietes sapņo par erotisko fotosesiju, bet nevar saņemties tai pieteikties. Palīdziet realizēt šo sapni un uzdāviniet erotiskās fotosesijas dāvanu karti.

 

Kā sagatavoties “Erotiskajai fotosesijai”?

Erotiskā fotosesija ir ne vien skaistu attēlu radīšana, bet arī pašizpausmes un pašapliecināšanās brīdis. Gatavošanās fotosesijai ir satraukuma pilna, it īpaši tad, ja fotosesija paredzēta erotiska rakstura fotogrfiju izveidošanai. Lai novērstu nevajadzīgo satraukumu, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā labāk sagatavoties erotiskajai fotosesijai, lai Jūsu jutekliskums un personība tiktu atspoguļoti vislabākajā gaismā.

Ieteikumi, kā sagatavoties erotiskajai fotosesijai

 • Līdzņemšanai sagatavojiet apģērbu un apakšveļu, kas Jums liek justies seksīgi un ērti.
 • Ņemiet līdzi augstpapēžu kurpes, tās sniedz papildus eleganci, seksualitāti un pašpārliecinātību ikvienai sievietei.
 • Sagatavojiet līdzņemšanai dažādus aksesuārus, kas atbilst Jūsu personībai ( kādu kaklarotu, auskarus, garās zeķes, korseti – it īpaši tad, ja vēlaties padarīt vidukli skaistāku u.c aksesuārus, kas paspilgtinātu fotosesijas ideju).
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties sakoptiem matiem, nagiem un sakoptu ārieni, lai fotogrāfijas izdotos patiesi skaistas.
 • Pirms fotosesijas iesakām atpūsties, lai fotogrāfijas izdotos enerģijas un dzīvesprieka pilnas – bez jebkādām noguruma pazīmēm.
 • Iepriekšējā dienā pirms fotosesijas, neiesakām sauļoties vai izmantot kosmetologa pakalpojumus.
 • Pirms fotosesijas nav ieteicams izmantot arī paštonējošos krēmus, tie padara ādas krāsu nevienmērīgu.
 • Padomājiet par fotografēšanās pozām, izvēlieties un izmēģiniet sev tīkamākās. Fotosesijas laikā, arī mūsu fotogrāfs palīdzēs Jums atras piemērotāko un Jums atbilstošāko fotografēšanās pozu, lai parādītu Jūs no skaistākās puses.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Fotosesijā svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids- Neaizmirstiet par to!

*Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, stilista un friziera pakalpojumus.

Pēc Jūsu izvēles, erotiskās fotosesijas fotogrāfs var būt gan sieviete, gan vīrietis. Mūsu fotogrāfi ir sava darba profesionāļi, kas palīdzēs Jums atbrīvoties, justies ērti un palīdzēs sasniegt fotosesijas vēlamo rezultātu.

Mūsu “Erotiskās fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu atsauksmes un uzziniet, kā “Erotiskā fotosesija” ir spējusi papildināt viņu dzīves ar jaunām krāsām, pašapziņu un atklāt pilnībā jaunu pašu sevi.

Pirmo reizi nolēmu pieteikties uz erotisko fotosesiju un neesmu vīlusies. Fotogrāfe bija ļoti uzmanīga pret katru sīkumu un palīdzēja man atslābināties. Fotogrāfijas sanāca stilīgas un elegants. Lieliska dāvana vīram!

Laima

Teicama fotostudija Rīgas centrā! Profesionāla aprīkojums un speciālistu komanda izdarīja savu darbu. Iesaku!

Andris

Erotiskā fotosesija ir māksla, un Fotostudijas.lv to saprot! Fotogrāfijas sanāca ļoti atmosfēriskas. Pateicos komandai par šādu pieredzi.

Elīna

Man tā bija jauna pieredze, un esmu ļoti priecīgs, ka izvēlējos doties tieši šurp. Fotogrāfs palīdzēja man atslābināties un iegūt neiedomājamas bildes.

Jānis

Es biju sajūsmā par savu fotosesiju! Fotogrāfs ņēma vērā visas manas vēlmes un piedāvāja daudz interesantu ideju. Noteikti atgriezīšos šeit atkal!

Anna

Studija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, bet es izvēlējos tieši erotisko fotosesiju. Rezultāts pārspēja visas manas cerības!

Mārtiņš

Paldies par brīnišķīgo dienu un iespaidīgo rezultātu! Katra fotogrāfija – mākslas darbs. Iesaku visiem!

Dace

Fotosesija notika augstākajā līmenī! Lieliska kvalitāte, profesionalitāte un komfortabla komunikācija ar fotogrāfu. Iesaku Fotostudijas.lv visiem saviem draugiem!

Kaspars

Šī studija ir ideāla vieta tiem, kas vēlas sevi redzēt jaunā gaismā. Pēc fotosesijas jutos daudz pārliecinātāka un sievišķīgāka. Paldies!

Līga

Aizraujoša atmosfēra, profesionāla aprīkojums un lielisks fotogrāfs! Es esmu pilnīgi apmierināta ar rezultātu un iesaku šo studiju visiem.

Ilze

Piesakies “Erotiskajai fotosesijai“ tieši tagad!

Neatstājiet savas jutekliskās tēlas tikai fantāzijām; pieteikties “Erotiskajai fotosesijai” un padariet tās par realitāti. Aizpildiet zemāk esošo formu un mēs sazināsimies ar Jums, lai apspriestu visas detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Erotisko fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par “Erotisko fotosesiju”? Atrast atbildes šeit, kur mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotās jautājumus un snieguši skaidras atbildes, lai Jūsu pieredze būtu pārdomāta un patīkama.

  Kāda ir galvenā atšķirība starp erotisko fotosesiju un aktu fotosesiju jūsu studijā?
  Erotiskā fotosesija ir vērsta uz jutekliskā tēla radīšanu, izmantojot apģērbu elementus, savukārt aktu fotosesijā modelis ir pilnībā kails. Abos gadījumos mēs cenšamies nodrošināt, ka fotogrāfijas ir izsmalcinātas un estētiskas.
  Vai es varu izvēlēties fotogrāfu pēc dzimuma erotiskai fotosesijai?
  Jā, jums ir iespēja izvēlēties fotogrāfu sievieti vai vīrieti jūsu fotosesijai.
  Vai varu paņemt līdzi savus aksesuārus vai rekvizītus fotosesijai?
  Protams! Ja jums ir kādi aksesuāri vai rekvizīti, ko vēlētos izmantot, lūdzu, pirms fotosesijas par tiem pārrunājiet ar fotogrāfu.
  Vai ir iespējams veikt erotisku fotosesiju nevis studijā, bet ārpus tās?
  Jā, mēs organizējam fotosesijas gan mūsu fotostudijā Rīgā, gan ārpus tās jūsu izvēlētā vietā.
  Ko darīt, ja nekad iepriekš neesmu piedalījies(-usies) šādās fotosesijās un jūtos nedrošs(-a)?
  Mūsu profesionālie fotogrāfi ir pieredzējuši darbā ar dažādiem klientiem un palīdzēs jums atslābināties un justies pārliecinātiem(-ām) fotosesijas laikā.
  Cik ilgi notiek erotiskā fotosesija un cik fotogrāfiju es saņemšu?
  Fotosesijas ilgums un fotogrāfiju skaits atkarīgs no jūsu izvēlētā piedāvājuma. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai manas fotogrāfijas pēc fotosesijas var tikt izmantotas jūsu portfolijo vai citos reklāmas materiālos?
  Mūsu klientu konfidencialitāte ir mums svarīga. Mēs jūsu izmantosim fotogrāfijas tikai ar jūsu atļauju!
  Kā man sagatavoties erotiskajai fotosesijai?
  Mēs iesakām iepriekš padomāt par apģērba izvēli, aksesuāriem, kā arī apspriest savas idejas un vēlmes ar fotogrāfu pirms fotosesijas.
  Vai jums ir grima mākslinieks vai stilists, kurš man varētu palīdzēt ar grimu un frizūru pirms fotosesijas?
  Jā, mums ir pieredzējuši grima mākslinieki un stilisti, kas palīdzēs jums radīt ideālu tēlu jūsu fotosesijai.
  Es gribētu sarīkot pārsteigumu savai otrai pusītei. Vai es varu iegādāties dāvanu karti uz erotisko fotosesiju?
  Jā, mēs piedāvājam dāvanu kartes noformēšanu. Tas būs lielisks un neaizmirstams pārsteigums!