Dzīvnieku fotosesija ir viena no mīļākajām un patiesākajām fotosesijām. Dzīvnieki neko nezina par fotosesijām un fotoaparātu, tādēļ bildes sanāk tiešām īstas un rada dzīvīguma sajūtu. Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem ir savi raksturi un emocijas, un to visu ir iespējams atspoguļot, pateicoties speciālai fotosesijai! Tā var būt aktīva un dzīvespriecīga suņa fotosesija vai nu mierīgas un manierīgas kaķenes fotosesija – jebkurš var veiksmīgi izskatīties kadrā. Tāpat neaizmirsīsim par mazliet eksotiskākiem dzīvniekiem- bruņurupucis, papagailis, kāmītis vai pat čūska- tas var būt jebkas! Katram būs savs iemesls, kādēļ ir vajadzīga šāda fotosesija. Šajā rakstā Jūs uzzināsiet, cik daudz dažādu iemeslu pastāv, lai organizētu šāda tipa fotosesiju, kā labas dzīvnieku fotogrāfijas var palīdzēt un, kas būtu jāņem vērā, ierodoties studijā ar savu mīluli.

Fotosesija tikai dzīvniekiem

Protams, pašiem četrkājainiem nekādas bildes nav vajdzīgas, bet saimniekam sava dzīvnieka fotosesija var būt iespēja iemūžināt uz visu dzīvi savus pūkainos mīluļus skaistos un neatkārtojamos tēlos. Pēc tam labākās fotogrāfijas var pakarināt uz sienas, un tās kļūs par brīnišķīgu interjera daļu!

Otrais iemesls, kāpēc ir vērts organizēt dzīvnieku fotosesiju, ir reklāma Jūsu vajadzībām. Piemēram, Jums varētu rasties plāns pārdot savu dzīvnieku, un profesionāla fotosesija, kas paredzēta tikai dzīvniekiem palīdzēs īstenot šo mērķi daudz ātrāk! Tāpat šī ir lieliska iespēja dzīvnieku patversmēm iegūt brīnišķīgu reklāmu dzīvnieciņam, kurš gaida savas sapņu mājas. Šīs bildes iznāks patiešām skaistas un kvalitatīvas, tādēļ ticam, ka tās palīdzēs pūkainajam draugam atrast savus īsto saimniekus. Četrkājainim var radīt speciālu tēlu, varbūt pat, izmantojot jautrus apģērba elementus un kādus aksesuārus, kuri ir pieejami mūsu fotostudijā. Iedomājieties, cik lieliski izskatīsies suns spilgtā kaklasaitē!

Dzīvnieka fotosesija kopā ar Jums

Svarīgi pieminēt, ka dzīvnieku fotosesija nenozīmē tikai pašu dzīvnieka klātbūtni. Šis process var norisināties kopā ar Jums vai visu Jūsu ģimeni. Pēc tam visiem paliks vērtīgas un neatkārtojamas atmiņas! Tātad, kuros gadījumos var veikt fotosesijas ar četrkājaino?

 • Kāzas, kur uzposies pārītis burvīgi izskatīsies kopā ar savu dzīvnieciņu
 • Vēlme radīt personisku fotosesiju ar savu mīluli
 • Īpaši mīļas un maigas iznāk mazuļu un dzīvnieku fotosesijas!
 • Beidzot, ja Jūs vēlaties iegūt skaistas fotogrāfijas ne tikai sev, bet arī visai ģimenei, tad mājdzīvnieka klātbūtne šajā foto tikai padarīs to labāku! Gan ģimene, gan mīlulis izbaudīs šo fotosesiju, tādēļ bildēs tiks iegūts jauks un emocijām pilns rezultāts!

Nevajag bēdāties, ja Jums nav sava dzīvnieka, ar ko fotografēties – Jūs vienmēr varat paprasīt to draugiem vai radiniekiem, vai pat noīrēt kādu eksotisku un retu dzīvnieku! Kāpēc gan nē?

Dzīvnieku fotogrāfs

Mūsu profesionālie dzīvnieku fotogrāfi varēs pareizi uzstādīt visus, kuri piedalās procesā, ieskaitot dzīvnieciņus, un, protams, izvēlēsies vislabāko gaismu Jūsu fotosesijai! Dzīvnieku fotogrāfam vienmēr būs daudz ideju, bet, ja Jums būs savi interesanti piedāvājumi, tad viņš noteikti ņems tos vērā! Galvenais, ņemiet līdzi labu, modru noskaņojumu un paēdušu, apmierinātu dzīvnieku!

Dzīvnieku fotosesijas cenas

Klasiskā:

 • 30min- 60 EUR;
 • 60min- 90 EUR.

Radošā (ar dažādām dekorācijām, aksesuāriem, foniem un māksliniecisko apgaismojumu):

 • 30min- 90 EUR;
 • 60min- 150 EUR.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.
Izvēlieties dāvanu karti >>>

Kā sagatavoties dzīvnieku fotosesijai?

 • Ir vajadzīga pamata iecere. Tas nozīmē zināt, kādā stilā šī dzīvnieku fotosesija norisināsies. Paņemiet apģērbu, kurš interesanti izskatīsies kadrā, varbūt tādu, kuru Jūs vienmēr gribējāt uzvilkt, bet nekad nebija piemērota iemesla! Padomājiet arī par kādu pievilcīgu aksesuāru vai apģērba elementu savam pūkainim.
 • Pārliecinieties, ka dzīvnieka psihe ir kārtībā, un viņš ir gatavs tādiem pasākumiem.
 • Ļoti ieteicams iepriekš labi paēst un, protams, neaizmirst pabarot dzīvnieku, un tad visi būs apmierināti!
 • Ieteicams arī paņemt kādu našķi vai mīļāko mantiņu savam mazajam draugam.

Protams, saduroties ar tādu dzīvu būtni, process kļūt sarežģītāks, bet ar Jūsu klātbūtni dzīvniekam būs daudz vieglāk. Dzīvnieka nemiera gadījumā Jūs vienmēr varēsiet samīļot viņu. Sagatavoties dzīvnieku fotosesijai nemaz nav tik grūti!

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)