Neaizmirstamas dzīvnieku fotosesijas

Vai vēlaties iemūžināt savu četrkājaino draugu? Mūsu dzīvnieku fotosesija piedāvā unikālu iespēju atspoguļot jūsu mīluļa raksturu un emocijas kvalitatīvos attēlos. Perfekta izvēle gan privātam albumam, gan reklāmai, kas palīdzēs jūsu mājdzīvniekam atrast mājas vai izcelties. Neatkarīgi no fotosesijas mērķa, jūsu dzīvnieks būs zvaigznes lomā!

Kas padara mūsu dzīvnieku fotosesiju īpašu?

Mūsu dzīvnieku fotosesija ir ne tikai izcila iespēja iegūt brīnišķīgas atmiņas, bet arī izpaust mīlestību pret savu dzīvnieku. Ar profesionālu pieeju un radošu skatu mēs uztveram katras šķirnes unikālo būtību. No mazākajiem grauzējiem līdz lielajiem suņiem, katrs mīlulis ir pelnījis izcelties. Mēs saprotam, ka jūsu mājdzīvnieks ir daļa no ģimenes, un tieši tāpēc mēs esam apņēmušies radīt attēlus, kas spēs atspoguļot jūsu kopējās laimes brīžus.

Dzīvnieku fotosesija ir viena no mīļākajām un patiesākajām fotosesijām. Dzīvnieki neko nezina par fotosesijām un fotoaparātu, tādēļ bildes sanāk tiešām īstas un rada dzīvīguma sajūtu. Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem ir savi raksturi un emocijas, un to visu ir iespējams atspoguļot, pateicoties speciālai fotosesijai! Tā var būt aktīva un dzīvespriecīga suņa fotosesija vai nu mierīgas un manierīgas kaķenes fotosesija – jebkurš var veiksmīgi izskatīties kadrā. Tāpat neaizmirsīsim par mazliet eksotiskākiem dzīvniekiem- bruņurupucis, papagailis, kāmītis vai pat čūska- tas var būt jebkas! Katram būs savs iemesls, kādēļ ir vajadzīga šāda fotosesija. Šajā rakstā Jūs uzzināsiet, cik daudz dažādu iemeslu pastāv, lai organizētu šāda tipa fotosesiju, kā labas dzīvnieku fotogrāfijas var palīdzēt un, kas būtu jāņem vērā, ierodoties studijā ar savu mīluli.

Fotosesija tikai dzīvniekiem

Protams, pašiem četrkājainiem nekādas bildes nav vajdzīgas, bet saimniekam sava dzīvnieka fotosesija var būt iespēja iemūžināt uz visu dzīvi savus pūkainos mīluļus skaistos un neatkārtojamos tēlos. Pēc tam labākās fotogrāfijas var pakarināt uz sienas, un tās kļūs par brīnišķīgu interjera daļu!

Otrais iemesls, kāpēc ir vērts organizēt dzīvnieku fotosesiju, ir reklāma Jūsu vajadzībām. Piemēram, Jums varētu rasties plāns pārdot savu dzīvnieku, un profesionāla fotosesija, kas paredzēta tikai dzīvniekiem palīdzēs īstenot šo mērķi daudz ātrāk! Tāpat šī ir lieliska iespēja dzīvnieku patversmēm iegūt brīnišķīgu reklāmu dzīvnieciņam, kurš gaida savas sapņu mājas. Šīs bildes iznāks patiešām skaistas un kvalitatīvas, tādēļ ticam, ka tās palīdzēs pūkainajam draugam atrast savus īsto saimniekus. Četrkājainim var radīt speciālu tēlu, varbūt pat, izmantojot jautrus apģērba elementus un kādus aksesuārus, kuri ir pieejami mūsu fotostudijā. Iedomājieties, cik lieliski izskatīsies suns spilgtā kaklasaitē!

Dzīvnieka fotosesija kopā ar Jums

Svarīgi pieminēt, ka dzīvnieku fotosesija nenozīmē tikai pašu dzīvnieka klātbūtni. Šis process var norisināties kopā ar Jums vai visu Jūsu ģimeni. Pēc tam visiem paliks vērtīgas un neatkārtojamas atmiņas! Tātad, kuros gadījumos var veikt fotosesijas ar četrkājaino?

 • Kāzas, kur uzposies pārītis burvīgi izskatīsies kopā ar savu dzīvnieciņu
 • Vēlme radīt personisku fotosesiju ar savu mīluli
 • Īpaši mīļas un maigas iznāk mazuļu un dzīvnieku fotosesijas!
 • Beidzot, ja Jūs vēlaties iegūt skaistas fotogrāfijas ne tikai sev, bet arī visai ģimenei, tad mājdzīvnieka klātbūtne šajā foto tikai padarīs to labāku! Gan ģimene, gan mīlulis izbaudīs šo fotosesiju, tādēļ bildēs tiks iegūts jauks un emocijām pilns rezultāts!

Nevajag bēdāties, ja Jums nav sava dzīvnieka, ar ko fotografēties – Jūs vienmēr varat paprasīt to draugiem vai radiniekiem, vai pat noīrēt kādu eksotisku un retu dzīvnieku! Kāpēc gan nē?

Dzīvnieku fotogrāfs

Mūsu profesionālie dzīvnieku fotogrāfi varēs pareizi uzstādīt visus, kuri piedalās procesā, ieskaitot dzīvnieciņus, un, protams, izvēlēsies vislabāko gaismu Jūsu fotosesijai! Dzīvnieku fotogrāfam vienmēr būs daudz ideju, bet, ja Jums būs savi interesanti piedāvājumi, tad viņš noteikti ņems tos vērā! Galvenais, ņemiet līdzi labu, modru noskaņojumu un paēdušu, apmierinātu dzīvnieku!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Dzīvnieku fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu fotogrāfiem ir plaša pieredze dzīvnieku fotogrāfijā, kas garantē izcilu rezultātu un patīkamu fotosesiju.

EKSKLUZĪVAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam plašu dekorāciju un aksesuāru klāstu, lai katrs kadrs atspoguļotu Jūsu mīluļa raksturu un skaistumu.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Nodrošinām ātru foto apstrādi, saglabājot augstu attēlu kvalitāti un krāsu autentiskumu.

“Dzīvnieku fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Dzīvnieku fotosesijas cenas

Klasiskā:

 • 30min- 60 EUR;
 • 60min- 90 EUR.

Radošā (ar dažādām dekorācijām, aksesuāriem, foniem un māksliniecisko apgaismojumu):

 • 30min- 90 EUR;
 • 60min- 150 EUR.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Dzīvnieku fotosesijai”?

Vai esi gatavs iemūžināt savu mīluļa burvību? Lai dzīvnieku fotosesija izdotos vienkārši lieliski, svarīga ir pirmsējuma sagatavošana. Tā ir laiks, kad Jūs un Jūsu mājdzīvnieks varat sagatavoties, lai kopīgi pavadītu neaizmirstamu brīdi objektīva priekšā. Seko šiem padomiem, lai Jūsu četrkājainais draugs spīdētu uzņemtajās fotogrāfijās tikpat skaisti kā Jūsu atmiņās!

Kā sagatavoties dzīvnieku fotosesijai?

 • Ir vajadzīga pamata iecere. Tas nozīmē zināt, kādā stilā šī dzīvnieku fotosesija norisināsies. Paņemiet apģērbu, kurš interesanti izskatīsies kadrā, varbūt tādu, kuru Jūs vienmēr gribējāt uzvilkt, bet nekad nebija piemērota iemesla! Padomājiet arī par kādu pievilcīgu aksesuāru vai apģērba elementu savam pūkainim.
 • Pārliecinieties, ka dzīvnieka psihe ir kārtībā, un viņš ir gatavs tādiem pasākumiem.
 • Ļoti ieteicams iepriekš labi paēst un, protams, neaizmirst pabarot dzīvnieku, un tad visi būs apmierināti!
 • Ieteicams arī paņemt kādu našķi vai mīļāko mantiņu savam mazajam draugam.

Protams, saduroties ar tādu dzīvu būtni, process kļūt sarežģītāks, bet ar Jūsu klātbūtni dzīvniekam būs daudz vieglāk. Dzīvnieka nemiera gadījumā Jūs vienmēr varēsiet samīļot viņu. Sagatavoties dzīvnieku fotosesijai nemaz nav tik grūti!

Mūsu “Dzīvnieku fotosesijas” klientu atsauksmes

Mūsu klientu vārdi spēj pateikt vairāk nekā simtiem mūsu fotogrāfiju. Lasiet, ko cilvēki saka par mūsu darbu un kā dzīvnieku fotosesija ir ienesusi prieku viņu dzīvēs. Jūsu atsauksme var būt nākamā, kas šeit iedvesmos citus!

Man bija sapnis uzņemt profesionālas fotogrāfijas savam kaķim Mārli. Paldies Fotostudijas.lv par šādu iespēju! Fotogrāfs nekavējoties atrada kopīgu valodu ar mūsu mīluli, un rezultāti pārsniedza visas cerības. Iesaku ar pārliecību!

Līga Kalniņa

Mēs nolēmām veikt ģimenes fotosesiju un, protams, paņēmām līdzi mūsu suni. Rezultāts bija apburošs! Tādi spilgti un dzīvi foto! Noteikti atgriezīsimies vēl.

Kaspars Bērziņš

Atvedu savu kaķi uz fotosesiju studijā Fotostudijas.lv. Bija patīkami pārsteigta, cik meistarīgi fotogrāfs strādāja ar dzīvniekiem! Manā Musja bildēs izskatās vienkārši kā karaliene!

Elīna Zariņa

Organizēju fotosesiju kucēnam, kas drīz tiks pārdots. Iegūtās fotogrāfijas palīdzēja ātri atrast jaunu saimnieku. Paldies studijas komandai par izcilu darbu!

Aigars Mežs

Paņēmu savu papagaili uz fotosesiju Fotostudijas.lv. Nebiju gaidījusi, ka būs tik jautri un interesanti! Fotogrāfijas sanāca izcili, rādu tās visiem draugiem.

Inese Vēvere

Vēlos izteikt pateicību šai studijai par brīnišķīgajiem kadriem! Mani truši izskatās tajos vienkārši burvīgi. Tagad šīs fotogrāfijas rotā mūsu māju.

Māris Krūmiņš

Pēc tam, kad ieraudzīju savu pitbuli ar kaklasaiti fotogrāfijā, sapratu, ka šī ir labākā studija dzīvnieku fotosesijām! Tagad mums ir ne tikai atmiņas, bet arī šedevri rāmjos!

Viktorija Ivanova

Fotosesija Fotostudijas.lv kļuva par īstu svētku mūsu ģimenei un mūsu kucēnam. Fotogrāfa profesionalitāte, brīnišķīga attieksme pret dzīvniekiem – viss bija augstākajā līmenī. Būsim ieteikšanas!

Andris Liepa

Ļoti patika, kā strādāja ar mūsu kaķēnu! Fotogrāfijas sanāca gaišas, dzīvas un tik mīļas. Milzīgs paldies par jūsu darbu!

Zane Ozoliņa

Atvedu savu čūsku uz fotosesiju – rezultāti mani pārsteidza! Ļoti neparasti un radoši kadri. Liels paldies Fotostudijas.lv komandai par šo pieredzi!

Aija Čerņeva

Pieteikties “Dzīvnieku fotosesijai” tieši tagad!

Vai esat gatavi iemūžināt brīnišķīgus mirkļus kopā ar savu mīluli? Rakstiet mums, un mēs palīdzēsim noorganizēt neaizmirstamu dzīvnieku fotosesiju Jums un Jūsu četrkājainajiem draugiem. Sazinieties, lai uzzinātu vairāk vai pieteiktu savu sesiju!  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Dzīvnieku fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par dzīvnieku fotosesiju norisi vai sagatavošanu? Šeit mēs esam apkopojuši biežāk uzdotās jautājumus un sniegsim atbildes, kas palīdzēs Jums sagatavoties jautrai un veiksmīgai fotosesijas pieredzei.

  Es gribu veikt savas mājdzīvnieka fotosesiju jūsu studijā. Kādi apgaismojuma nosacījumi jums ir paredzēti šāda veida uzņemšanai?
  Mūsu Fotostudijas.lv ir aprīkota ar mūsdienīgu fototehniku un dažādiem gaismas avotiem, kas ļauj radīt ideālus apstākļus dzīvnieku fotosesijai. Mūsu profesionālie fotogrāfi palīdzēs izvēlēties optimālo apgaismojumu jūsu mājdzīvniekam.
  Vai ir jārezervē datums dzīvnieka fotosesijai iepriekš?
  Jā, mēs iesakām rezervēt datumu iepriekš, lai garantētu jums ērtu laiku. Lai veiktu rezervāciju, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai jūsu studija piedāvā aksesuārus un rekvizītus dzīvnieku fotosesijām?
  Protams! Mums ir plašs aksesuāru klāsts, ieskaitot jautrus apģērbu elementus, kurus var izmantot fotosesijas laikā. Jūs varat arī atvest savus aksesuārus, ja jums ir konkrētas idejas.
  Vai varu veikt fotosesiju kopā ar savu dzīvnieku un ģimeni?
  Absolūti! Mēs piedāvājam fotosesijas gan dzīvniekiem, gan visai ģimenei ar to pūkainajiem draugiem. Tas ir lielisks veids, kā saglabāt īpašus mirkļus.
  Ko darīt, ja mans mājdzīvnieks ir ļoti aktīvs vai baidās no svešām vietām?
  Mūsu fotogrāfiem ir pieredze darbā ar dažādiem dzīvnieku tipiem un viņi var piedāvāt metodes jūsu mājdzīvnieka nomierināšanai un labāko kadru iegūšanai.
  Man nav sava dzīvnieka, bet es vēlos fotosesiju ar eksotisku mājdzīvnieku. Vai tas ir iespējams?
  Jā, jūs varat īrēt eksotisku dzīvnieku jūsu fotosesijai. Sazinieties ar mums iepriekš, lai apspriestu detaļas.
  Cik ilgi ilgst standarta dzīvnieka fotosesija?
  Standarta dzīvnieka fotosesija ilgst aptuveni 1-2 stundas. Tomēr ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu pasūtījuma specifikācijas.
  Vai es varu saņemt fotogrāfijas gan elektroniskā, gan izdrukātā formātā?
  Protams, pēc apstrādes jūs saņemsiet fotogrāfijas elektroniskā formātā, un pēc jūsu pieprasījuma mēs varam nodrošināt arī izdrukātas kopijas.
  Kādas drošības pasākumi tiek ievēroti jūsu studijā fotosesijas laikā ar dzīvniekiem?
  Drošība ir mūsu prioritāte. Mēs garantējam, ka visa aprīkojuma un rekvizīti ir droši jūsu mājdzīvniekam. Mūsu fotogrāfi ir arī apmācīti strādāt ar dažāda izmēra un rakstura dzīvniekiem.
  Es vēlos veikt fotosesiju noteiktā stilā vai tēmā. Vai tas ir iespējams?
  Jā, mēs esam gatavi strādāt saskaņā ar jūsu vēlmēm un idejām. Pastāstiet mums par savu vīziju, un mēs darīsim visu iespējamo, lai to realizētu.