Saglabājiet brīnumaino gaidību laiku

Grūtnieču fotosesija ir unikāla iespēja iemūžināt vienu no vismaģiskākajiem laikiem jūsu dzīvē. Profesionāls fotogrāfs palīdzēs atspoguļot gaidību laimes un mīlestības mirkļus, kas kļūs par vērtīgu mantojumu jūsu ģimenei. Izvēlieties šo brīdi pārvērst mūžīgās atmiņās ar mūsu palīdzību.

Kas padara mūsu grūtnieču fotosesiju īpašu?

Mūsu grūtnieču fotosesijas ir vairāk nekā tikai attēli – tās ir stāsti, emocijas un savstarpējās saites, kas tiek iemūžinātas mākslinieciskā formā. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties klusējošas dabas fona skaņas, mājīgu studiju vai Jūsu mīļāko vietu, mēs pielāgojamies Jūsu vīzijai un vēlmēm, lai radītu fotoattēlus, kas pilni ar siltumu un personību.

Grūtnieču fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt atmiņas un papildināt savu ģimenes albumu ar jaunām, skaistām un kvalitatīvām fotogrāfijām. Ģimenes albums mājās ir katram, un katrs attēls tajā nozīmē ko īpašu ikvienam ģimenes loceklim, tādēļ ir svarīgi skaisto un īpašo dzīves brīžu iemūžināšanu uzticēt profesionālam grūtnieču fotogrāfam, kas izveidos patiesi skaistas fotogrāfijas. Nenoliedzami, grūtniecība ir viens no spilgtākajiem un neaizmirstamākajiem periodiem topošo vecāku dzīvē – tas ir jauns sākums. Neskatoties uz to, vai tas ir pirmais bērns vai viens no vairākiem – šo mirkli ir vērts saglabāt ne tikai savā atmiņā, bet arī vizuālajā formā. Nekas neiezīmē jauna dzīves posma sākšanos tā, kā divu cilvēku saplūšanas rezultātā radusies jauna dzīvība.

Mūsu grūtnieču fotogrāfs topošajiem vecākiem palīdzēs iemūžināt satraucošās sajūtas, jo nekas nespēj līdzināties apziņai par jaunas dzīvības rašanos uz šīs planētas. Izvēlieties iekārtojumu, kādā vēlaties šo brīdi iemūžināt – fotostudijā vai izbraukuma fotosesijā – un mūsu pieredzējušais fotogrāfs palīdzēs notvert kadrā vissīkāko prieka dzirkstelīti. Palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas grūtniecības fotosesijai, kā arī izveidosim klasiskā stilā ieturētas fotogrāfijas, ar kurām papildināt Jūsu ģimenes fotoalbumu. Kļūt par vecākiem ir gods, un pierādījums tam būs vienmēr paliekošās skaistās fotogrāfijas.

Punča fotosesija

Punča fotosesija ir brīnišķīgs veids, kā parādīt neizzūdošo saikni starp māti un bērnu. Grūtniecības laikā sieviete burtiski uzplaukst. Tas, kā viņas ķermenis pārveidojas un sevī ietver jaunu dzīvību, ir maģiski. Sievietes ķermeņa aprises iezīmē līnijas, kuras bez vārdiem izsaka topošās dzīvības brīnumu. Kas var būt brīnišķīgāks par šī brīža iemūžināšanu neaizmirstamā punča fotosesijā, kuras laikā topošā māmiņa un arī jaunais tēvs kopīgi atzīmēs gaidāmo ģimenes pieaugumu. Mēs parūpēsimies par to, lai notvertu pašus skaistākos brīžus ar Jūsu burvīgo ģimeni, kas nesīs prieku jebkurā dzīves periodā.

Kļūšana par vecākiem maina to, kā cilvēki skatās uz pasauli – rodas jauni pienākumi un beidzas iepriekšējais dzīves posms. Punča fotosesija palīdz apzināties faktu, ka priekšā ir kas jauns un nebijis, bet tas pavisam noteikti dzīves laikā nesīs daudz prieka un pārsteigumu. Tiek atvērtas pavisam jaunas durvis uz jaunu pieredzi. Fotosesijā iegūtās fotogrāfijas būs būtisks pierādījums jaunas dzīvības ienākšanai Jūsu dzīvē, kas pagaidām vēl atrodas uz pasaules sliekšņa, gaidot īsto brīdi. Grūtniecības laika fotogrāfijas dos prieku gan jaunajiem vecākiem, gan radiem un paziņām, jo dalīšanās šajā īpašajā pieredzē cilvēkus satuvina!

Grūtnieču fotosesija dabā

Ja Jūs dosiet priekšroku grūtnieču fotosesijai dabā, tad būs svarīgi izvelēties vietu, kur Jūs gribētu to realizēt, kā arī parūpēties par komfortablu tēlu, lai fotosesijas laikā Jūs justos labi un ērti. Grūtnieču fotosesija dabā ieteicama periodā, kad ir silti, bet nav karsti. Galvenā grūtnieču fotosesijas dabā priekšrocība būs apkārtējās dabas skaistums, kur Jūs jutīsieties brīvāk un pierastāk.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Grūtnieču fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu profesionālie fotogrāfi ar lielu pieredzi grūtnieču fotosesiju veidošanā iemūžinās katru Jūsu smaidu un emociju.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam dažādas dekorācijas un aksesuārus, lai katru fotosesiju padarītu unikālu un īpaši piemērotu Jums.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu attēlu apstrādi, lai Jūsu grūtniecības fotogrāfijas būtu neatkārtojami skaistas un profesionālas.

“Grūtnieču fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Grūtnieču fotosesijas cenas

 • Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 60min +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR (līdz 5 cilvēkiem),
 • Fotosesija bez dekorācijām 30 min – 60 EUR (līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Grūtnieču fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvanā topošajām māmiņām. Tā ir iespēja iemūžināt vienu no brīnišķīgākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves periodiem.

 

Kā sagatavoties “Grūtnieču fotosesijai”?

Fotosesija grūtniecēm ir īpašs notikums, kurā tiek iemūžināts viens no brīnišķīgākajiem dzīves posmiem katras sievietes dzīvē un gatavošanās grūtnieču fotosesijai var būt tikpat satraucoša kā paša mirkļa gaidīšana. Lai novērstu nelielo satraukumu, kas rodas gatavojoties fotosesijai, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā sagatavoties grūtnieču fotosesijai, lai fotosesija noritētu gludi un bez liekām raizēm.

Ieteikumi, kā sagatavoties grūtnieču fotosesijai

 • Sagatavot vairākus apģērbu komplektus dažādu tēlu radīšanai.
 • Līdzņemšanai sagatavot lietas, kas saistītas ar bērna gaidīšanu un mazuļiem (ultrasonogrāfijas fotogrāfijas, zīdaiņu apavus, zeķītes, lācīti vai citu mantiņu, grāmatas u.c)
 • Mākslinieciskāku fotogrāfiju radīšanai iesakām padomāt par dažādiem atribūtiem, kas pastiprinātu fotosesijas ideju (piemēram, lente, ar ko apsiet punci, apgleznot punci u.c)
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Ja fotosesijā piedalās visa ģimene, tad piemeklējiet katram saskaņotu apģērbu.
 • Pats svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, lai fotogrāfijas izdotos vēl labākas.

* Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus.

Mūsu “Grūtnieču fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu atsauksmes un uzziniet, kā grūtnieču fotosesija ir bagātinājusi viņu dzīves ar neaizmirstamām atmiņām. Pozitīvās emocijas un patiesi stāsti palīdzēs jums izdarīt izvēli, uzticot mums šī brīnišķīgā dzīves posma iemūžināšanu.

Fotosesija grūtniecības laikā ir burvīgs mirklis, un es esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos tieši Fotostudijas.lv. Fotogrāfi lieliski saprot, kā pareizi iestatīt apgaismojumu un atmosfēru, un manas fotogrāfijas sanāca brīnišķīgas. Paldies jums par neaizmirstamām atmiņām!

Aija

Ar vīru nolēmām veikt grūtniecības fotosesiju dabā. Fotostudijas.lv fotogrāfs mums palīdzēja izvēlēties brīnišķīgu vietu un ieteica labāko laiku uzņemšanai. Rezultāts mūs pārsteidza!

Laima

Pasūtīju grūtnieču fotosesiju ar savu mājdzīvnieku un biju ļoti apmierināta ar rezultātu. Īpaši priecēja iespēja īrēt aksesuārus tieši studijā. Fotogrāfijas sanāca maigas un sirsnīgas.

Irina

Paldies Fotostudijas.lv par brīnišķīgu atmosfēru uzņemšanas laikā un par skaistu rezultātu. Īpašs paldies par operativitāti un profesionalitāti.

Elina

Iesaku visām topošajām māmiņām vērsties Fotostudijas.lv. Viņi palīdzēs justies kā īstai karalienei un saglabās šo neatkārtojamo brīdi ilgiem gadiem jūsu fotogrāfijās.

Kristine

Fotosesija noritēja viegli un neuzspiesti, lai gan baidījos, ka būs grūti pozēt. Fotogrāfs veikli vadīja procesu, radot atvieglotu atmosfēru. Noteikti atgriezīsimies vēl uz citām fotosesijām!

Māris

Atmiņas par grūtniecību tagad man nav tikai sirdī, bet arī attēlotas brīnišķīgās fotogrāfijās. Uzņemšanas kvalitāte, fotogrāfa profesionalitāte un studijas mājīgums – viss augstākajā līmenī.

Daina

Neticama vieta atmiņu radīšanai! Man patika komandas organizētība un uzmanība pret detaļām. Fotogrāfijas sanāca spilgtas un dzīvespriecīgas. Iesaku visiem!

Jānis

Biju ļoti aizkustināta, redzot savas grūtniecības fotogrāfijas. Fotogrāfs spēja uztvert manus jūtas un noskaņojumu. Tas tiešām ir vērtīgs piedzīvojums, pateicos Fotostudijas.lv!

Līga

Vēlos izteikt pateicību par brīnišķīgi pavadīto laiku un izcilām fotogrāfijām. Jūs esat īsti savas jomas profesionāļi! Ļoti iesaku visām nākamajām māmiņām.

Inese

Pieteikties “Grūtnieču fotosesijai” tieši tagad!

Sviniet savu grūtniecības periodu, pieteicoties profesionālai fotosesijai. Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai mēs varētu sazināties ar Jums un pārrunāt visus sīkumus. Gatavojieties vērtīgu atmiņu radīšanai!  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Grūtnieču fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par grūtnieču fotosesiju? Šeit atradīsiet visbiežāk uzdotus jautājumus un atbildes, lai Jūsu pieredze būtu patīkama no sākuma līdz beigām. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums veikt labāko izvēli.

  Esmu 7. grūtniecības mēnesī. Vai tas ir piemērots laiks grūtniecības fotosesijai, vai labāk pagaidīt?
  7 mēneši ir lielisks laiks grūtniecības fotosesijai, jo jūsu vēderiņš jau ir labi redzams, bet jums vēl ir daudz enerģijas. Tomēr mēs esam gatavi strādāt jums ērtā laikā!
  Vai es varu uz fotosesiju atvest topošo tēti un mūsu pirmo bērniņu?
  Protams! Mēs atbalstām ģimenes fotosesiju ideju, un tā atspoguļos jūsu ģimenes saites un jūtu dziļumu.
  Kurās vietās Rīgā jūs parasti veicat grūtniecības fotosesijas dabā?
  Mums ir vairākas populāras un skaistas dabas lokācijas Rīgā grūtniecības fotosesijām. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas mēs varam pārrunāt un izvēlēties jums piemērotāko vietu.
  Mani interesē, kāds apģērba stils būtu optimāls studijas fotosesijai?
  Ieteicams izvēlēties maigus un gaišus apģērba toņus, lai uzsvērtu šī perioda maigumu. Tomēr mēs esam vienmēr gatavi pārrunāt un piedāvāt stilus, kas personiski atbilst jums.
  Vai es varu uz fotosesiju atnest savus rekvizītus?
  Jā, mēs ar prieku integrēsim jūsu rekvizītus fotosesijā. Tas piešķirs fotogrāfijām individualitāti.
  Vai jūs esat pieredzējuši strādāt ar grūtniecēm, kas kautrējas par savu ķermeni?
  Protams, mūsu pieredzējušais fotogrāfs palīdzēs jums atslābināties un justies pārliecinātai, radot dabisku un neuzbāzīgu atmosfēru.
  Ko darīt, ja es vēlos fotosesiju veikt neparastā vietā, piemēram, pie jūras?
  Mēs vienmēr esam atvērti jaunām idejām un gatavi doties fotosesijā uz jebkuru jūsu izvēlētu vietu.
  Cik ilgi parasti ilgst fotosesija un kad es saņemšu gatavās fotogrāfijas?
  Vidējais fotosesijas ilgums ir 1-2 stundas. Gatavās fotogrāfijas tiks nosūtītas 2-3 nedēļu laikā.
  Vai pie jums var pasūtīt profesionālu grimu pirms fotosesijas?
  Jā, mums ir iespēja organizēt grima mākslinieka pakalpojumus. Lūdzu, norādiet šo informāciju, veicot rezervāciju.
  Kā es varu rezervēt datumu fotosesijai?
  Jūs varat rezervēt datumu, aizpildot kontaktformu mūsu mājaslapā vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.