Grūtnieču fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt atmiņas un papildināt savu ģimenes albumu ar jaunām, skaistām un kvalitatīvām fotogrāfijām. Ģimenes albums mājās ir katram, un katrs attēls tajā nozīmē ko īpašu ikvienam ģimenes loceklim, tādēļ ir svarīgi skaisto un īpašo dzīves brīžu iemūžināšanu uzticēt profesionālam grūtnieču fotogrāfam, kas izveidos patiesi skaistas fotogrāfijas. Nenoliedzami, grūtniecība ir viens no spilgtākajiem un neaizmirstamākajiem periodiem topošo vecāku dzīvē – tas ir jauns sākums. Neskatoties uz to, vai tas ir pirmais bērns vai viens no vairākiem – šo mirkli ir vērts saglabāt ne tikai savā atmiņā, bet arī vizuālajā formā. Nekas neiezīmē jauna dzīves posma sākšanos tā, kā divu cilvēku saplūšanas rezultātā radusies jauna dzīvība.

Mūsu grūtnieču fotogrāfs topošajiem vecākiem palīdzēs iemūžināt satraucošās sajūtas, jo nekas nespēj līdzināties apziņai par jaunas dzīvības rašanos uz šīs planētas. Izvēlieties iekārtojumu, kādā vēlaties šo brīdi iemūžināt – fotostudijā vai izbraukuma fotosesijā – un mūsu pieredzējušais fotogrāfs palīdzēs notvert kadrā vissīkāko prieka dzirkstelīti. Palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas grūtniecības fotosesijai, kā arī izveidosim klasiskā stilā ieturētas fotogrāfijas, ar kurām papildināt Jūsu ģimenes fotoalbumu. Kļūt par vecākiem ir gods, un pierādījums tam būs vienmēr paliekošās skaistās fotogrāfijas.

Punča fotosesija

Punča fotosesija ir brīnišķīgs veids, kā parādīt neizzūdošo saikni starp māti un bērnu. Grūtniecības laikā sieviete burtiski uzplaukst. Tas, kā viņas ķermenis pārveidojas un sevī ietver jaunu dzīvību, ir maģiski. Sievietes ķermeņa aprises iezīmē līnijas, kuras bez vārdiem izsaka topošās dzīvības brīnumu. Kas var būt brīnišķīgāks par šī brīža iemūžināšanu neaizmirstamā punča fotosesijā, kuras laikā topošā māmiņa un arī jaunais tēvs kopīgi atzīmēs gaidāmo ģimenes pieaugumu. Mēs parūpēsimies par to, lai notvertu pašus skaistākos brīžus ar Jūsu burvīgo ģimeni, kas nesīs prieku jebkurā dzīves periodā.

Kļūšana par vecākiem maina to, kā cilvēki skatās uz pasauli – rodas jauni pienākumi un beidzas iepriekšējais dzīves posms. Punča fotosesija palīdz apzināties faktu, ka priekšā ir kas jauns un nebijis, bet tas pavisam noteikti dzīves laikā nesīs daudz prieka un pārsteigumu. Tiek atvērtas pavisam jaunas durvis uz jaunu pieredzi. Fotosesijā iegūtās fotogrāfijas būs būtisks pierādījums jaunas dzīvības ienākšanai Jūsu dzīvē, kas pagaidām vēl atrodas uz pasaules sliekšņa, gaidot īsto brīdi. Grūtniecības laika fotogrāfijas dos prieku gan jaunajiem vecākiem, gan radiem un paziņām, jo dalīšanās šajā īpašajā pieredzē cilvēkus satuvina!

Grūtnieču fotosesija dabā

Ja Jūs dosiet priekšroku grūtnieču fotosesijai dabā, tad būs svarīgi izvelēties vietu, kur Jūs gribētu to realizēt, kā arī parūpēties par komfortablu tēlu, lai fotosesijas laikā Jūs justos labi un ērti. Grūtnieču fotosesija dabā ieteicama periodā, kad ir silti, bet nav karsti. Galvenā grūtnieču fotosesijas dabā priekšrocība būs apkārtējās dabas skaistums, kur Jūs jutīsieties brīvāk un pierastāk.

Grūtnieču fotosesijas cenas

 • Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 60min +  make-up, matu sakārtojums 210 EUR,
 • Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR,
 • Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR,
 • Fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR (līdz 5 cilvēkiem),
 • Fotosesija bez dekorācijām 30 min – 60 EUR (līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Grūtnieču fotosesijas dāvanu karte– tā ir lieliska dāvanā topošajām māmiņām. Tā ir iespēja iemūžināt vienu no brīnišķīgākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves periodiem.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Kā sagatavoties grūtnieču fotosesijai

Fotosesija grūtniecēm ir īpašs notikums, kurā tiek iemūžināts viens no brīnišķīgākajiem dzīves posmiem katras sievietes dzīvē. Lai novērstu nelielo satraukumu, kas rodas gatavojoties fotosesijai, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā sagatavoties grūtnieču fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties grūtnieču fotosesijai

 • Sagatavot vairākus apģērbu komplektus dažādu tēlu radīšanai.
 • Līdzņemšanai sagatavot lietas, kas saistītas ar bērna gaidīšanu un mazuļiem (ultrasonogrāfijas fotogrāfijas, zīdaiņu apavus, zeķītes, lācīti vai citu mantiņu, grāmatas u.c)
 • Mākslinieciskāku fotogrāfiju radīšanai iesakām padomāt par dažādiem atribūtiem, kas pastiprinātu fotosesijas ideju (piemēram, lente, ar ko apsiet punci, apgleznot punci u.c)
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Ja fotosesijā piedalās visa ģimene, tad piemeklējiet katram saskaņotu apģērbu.
 • Pats svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, lai fotogrāfijas izdotos vēl labākas.

* Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)