Profesionāla reklāmas fotogrāfija – attēls, kas pārdod

Piešķiriet saviem produktiem un pakalpojumiem tiem pelnīto uzmanību ar profesionālas reklāmas fotogrāfijas palīdzību. Mūsu pieredzējušais reklāmas fotogrāfs izcels Jūsu biznesa labākās puses, veicinot klientu interesi un palielinot pārdošanas apjomus.

Kas padara mūsu reklāmas fotogrāfiju īpašu?

Reklāmas fotogrāfēšana var būt noderīgs mūsdienu vizuālajā laikmetā, kad mums visapkārt redzami reklāmas plakāti un dažādu žurnālu atvērumos atklājas smaidīgas cilvēku sejas. Interneta vietnes ir pārpildītas ar reklāmas baneriem, tāpēc ir jāprot noprezentēt savu piedāvājumu tā, lai tas piesaistītu auditorijas uzmanību. Lai veicinātu biznesa nākotni, jebkurai precei un pakalpojumam ir nepieciešama laba vizuālā prezentācija. Lai nonāktu līdz skatītājam, nepietiek tikai ar uzrunājošu saukli – cilvēkiem ir jāredz, lai ticētu. Viens no panākumu sasniegšanas pamatprincipiem ir nodrošināt sevi ar augsta līmeņa vizuālu reklāmas materiālu.

Mūsu reklāmas fotogrāfs parūpēsies par to, lai Jūsu piedāvājums tiktu atspoguļots skaidri un saprotami, nododot ziņojumu no pakalpojuma sniedzēja tā saņēmējam. Tūrisma aģentūra, ārsta privātprakse, Jūsu individuālās preču zīmes produkcija – mēs palīdzēsim ietērpt Jūsu piedāvājumu saprotamā vizuālā formā, kuru pēcāk varēsiet izmantot reklāmas vajadzībām, lai ievietotu piedāvājuma fotogrāfijas Jūsu kompānijas mājaslapā vai katalogos, veidojot skrejlapas, reklāmas bukletus vai citus reklāmas materiālus. Mūsu fotostudija ir aprīkota priekšmetu fotografēšanai, kā arī piedāvājam doties reklāmas izbraukuma fotosesijās, nodrošinoties ar fotografēšanai nepieciešamo aprīkojumu.

Profesionāls reklāmas fotogrāfs

Svarīgi ir atrast veidu, kas palīdzētu attēlot Jūsu piedāvājumu mērķauditorijai saprotamā veidā, lai reklāma uzrunātu tieši to auditorijas daļu, kurai prece vai pakalpojums ir paredzēts. Pareiza reklāmas materiāla izveidošana ir puse no veiksmes stāsta ceļā uz jauniem klientiem un jau esošo klientu noturēšanu.
Profesionāli reklāmas fotogrāfi palīdzēs izveidot kompozīciju, kas būs visatbilstošākā Jūsu kompānijas piedāvājumam. Kvalitatīvas reklāmas fotogrāfijas noder vienmēr. Mūsu profesionāls reklāmas fotogrāfs parūpēsies par to, lai Jūsu piedāvājums fotogrāfijās tiktu atspoguļots tieši tāds, kādu Jūs to vēlaties parādīt citiem, vizuāli paspilgtinot tā stiprās puses un priekšrocības.

Pareizi izveidota reklāmas fotogrāfija var palīdzēt piesaistīt uzmanību un veicinās atpazīstamību mērķauditorijas vidū. Piemērota prezentācija, kas papildinātu Jūsu piedāvājumu, ir vizuāls attēlojums kvalitatīvu fotogrāfiju formā. Ceļš uz atpazīstamību ir rokas stiepiena attālumā!

Kāpēc izvēlēties mūsu reklāmas fotogrāfu?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi izmantos savas prasmes, lai radītu efektīvas un pārliecinošas reklāmas fotogrāfijas.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam plašu dekorāciju un aksesuāru klāstu, kas palīdzēs padarīt Jūsu produktus vēl pievilcīgākus.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Pateicoties mūsu ātrajai un kvalitatīvai fotogrāfiju apstrādei, Jūsu reklāmas materiāli būs gatavi īsā laikā.

Reklāmas fotogrāfa: Cenas un piedāvājumi

Reklāmas fotosesijas izmaksas

Reklāmas fotosesijas izmaksas var svārstīties no 90-300 EUR un tās ir atkarīgas no:
 • Fotosesijas veida (priekšmetiem, interjeram, modeles)
 • Fotosesijas vietas
 • Fotosesijas ilguma
 • Fotosesijai nepieciešamā aprīkojuma
 • No tā, kurš veido kompozīciju – mēs vai Jūs.
 • Nepieciešamiem rekvizītiem
 • Un citiem faktoriem

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, apmēram 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma, vietas un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Reklāmas fotogrāfa” pakalpojumam?

Veiksmīga reklāmas fotosesija sākas ar rūpīgu sagatavošanos, kas garantēs, ka Jūsu vīzija tiks realizēta precīzi un efektīvi. Mēs piedāvājam pilnu atbalstu visā gatavošanās procesā, sākot no koncepta izstrādes līdz izpildījumam. Šī ir iespēja radīt attēlus, kas ļaus Jūsu biznesam izcelties un sasniegt vēlamo mērķauditoriju. Lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti, aicinām iepazīties ar svarīgākajiem gatavošanās soļiem zemāk.

Gatavošanās reklāmas fotosesijai

 • Kāds ir fotosesijas mērķis?
 • Vai ir brīfi (konkrēta koncepcija vai vadlīnijas)?
 • Kādu fonu Jūs vēlaties?
 • Cik daudz un dažādas fotogrāfijas nepieciešamas gala rezultātā?
 • Droši varat sūtīt arī līdzīgus paraugus, lai būtu vieglāk izprast Jūsu vēlmes.

Mūsu “reklāmas fotogrāfa” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu stāstus par to, kā mūsu reklāmas fotogrāfs palīdzējis viņu zīmoliem izcelties un sasniegt mērķauditoriju. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs!

Mūsu zīmolam bija vajadzīgas augstākās kvalitātes fotogrāfijas, un mēs neesam vīlušies izvēloties šo studiju! Fotostudijas.lv fotogrāfi pārspēja visas mūsu cerības. Reklāmas fotosesija noritēja gludi, un rezultāti bija iespaidīgi. Paldies par jūsu profesionalitāti un radošo pieeju!

Aigars

Pateicos studijas komandai par lielisku reklāmas fotosesiju! Jūsu speciālisti ņēma vērā visas manas vēlmes un radīja ideālu vizuālo saturu manam biznesam.

Elizabete

Esmu ļoti apmierināta ar saņemtajām fotogrāfijām. Reklāma iznāca spilgta un pievilcīga. Noteikti atgriezīšos pie jums atkal!

Anastasija

Esmu sajūsmā par fotogrāfu un aprīkojuma augsto profesionalitātes līmeni Fotostudijas.lv. Rezultāti pārspēja cerēto!

Mārtiņš

Paldies par ātro un kvalitatīvo pasūtījuma izpildi. Fotogrāfijas sanāca vienkārši lieliskas! Iesaku jūs saviem draugiem.

Liene

Ilgi meklēju piemērotu studiju reklāmas fotosesijai un esmu priecīga, ka izvēlējos tieši Fotostudijas.lv. Attieksme pret klientu, profesionāla pieeja un izcilas kvalitātes darbs!

Daiga

Mēs vērsāmies šajā studijā pēc kolēģu ieteikuma un neesam vīlušies. Fotogrāfijas mūsu reklāmas kampaņai sanāca vienkārši lieliskas! Strādāt ar jums bija viegli un patīkami.

Jānis

Es esmu pārsteigta, cik viegli un produktīvi noritēja mūsu reklāmas fotosesija. Komanda no Fotostudijas.lv ir īsti sava aroda profesionāļi. Iesaku jūs visiem saviem partneriem!

Ilze

Mūsu reklāmas materiāli kļuva par klases piemēru, pateicoties jūsu komandai. Liels paldies par jūsu pacietību un profesionālo pieeju mūsu projektam.

Kaspars

Sadarbība ar Fotostudijas.lv kļuva par vienu no labākajiem lēmumiem mūsu biznesā. Jūsu fotogrāfijas patiešām palīdzēja mūsu reklāmai izcelties. Paldies par jūsu darbu!

Līga

Piesakies “reklāmas fotogrāfa“ pakalpojumam tieši tagad!

Vai esat gatavi, lai Jūsu zīmolu redzētu pasaulē? Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un pieteiktu fotogrāfijas, kas veicinās Jūsu biznesa attīstību.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “reklāmas fotogrāfa” pakalpojumiem

  Vai Jums ir jautājumi par reklāmas fotogrāfiju? Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas palīdzēs Jums izdarīt informētu izvēli par mūsu pakalpojumiem.

  Kādas priekšrocības jūsu studija piedāvā reklāmas fotosesijām salīdzinājumā ar citām fotostudijām Rīgā?
  Mūsu fotostudija Fotostudijas.lv atrodas Rīgas centrā un ir aprīkota ar jaunākajām inovācijām fototehnikas jomā. Pateicoties pieredzējušiem profesionāliem fotogrāfiem, mēs piedāvājam augstas kvalitātes reklāmas fotosesijas, kas ir orientētas uz jūsu biznesa vajadzībām.
  Vai jūs piedāvājat iespēju veikt reklāmas fotosesiju ārpus studijas?
  Protams, mēs organizējam izbraukuma fotosesijas, atkarībā no jūsu vēlmēm un projekta prasībām.
  Kāds ir sadarbības process reklāmas fotosesijai ar jūsu studiju?
  Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai elektronisko pastu info@fotostudijas.lv, pēc kā mēs apspriedīsim visas detaļas un vēlmes, kas saistītas ar jūsu projektu.
  Cik ilgs laiks ir nepieciešams standarta reklāmas fotosesijai?
  Fotosesijas ilgums ir atkarīgs no konkrētā projekta prasībām, bet vidēji tā aizņem 2-4 stundas.
  Kādas tehniskās iekārtas un aprīkojums tiek izmantoti jūsu studijā reklāmas fotosesijām?
  Mēs izmantojam mūsdienīgu profesionālu fototehniku, gaismas iekārtas un dažādus aksesuārus, lai nodrošinātu augstāko attēlu kvalitātes standartu.
  Vai ir pieejami piemēri jūsu veiktajiem darbiem reklāmas fotosesijām?
  Jā, mūsu veikto darbu piemērus varat apskatīt mūsu tīmekļa vietnē Fotostudijas.lv attiecīgajā sadaļā pie porfolio.
  Vai jūsu fotogrāfs var palīdzēt ar lokācijas izvēli reklāmas fotosesijai?
  Absolūti! Mūsu fotogrāfiem ir pieredze darbā dažādās lokācijās un ar prieku dalīsies ar ieteikumiem.
  Kāda ir reklāmas fotosesijas cena?
  Cena ir atkarīga no daudziem faktoriem, ieskaitot fotosesijas ilgumu, izmantoto aprīkojumu un papildu pakalpojumus. Sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu.
  Vai ir iespējams veikt reklāmas fotosesiju vakarā vai brīvdienās?
  Mēs cenšamies maksimāli ņemt vērā mūsu klientu vajadzības, tāpēc esam gatavi apspriest iespējamos fotosesijas laikus.
  Vai piedāvājat arī attēlu pēcapstrādes un retušēšanas pakalpojumus pēc reklāmas fotosesijas?
  Jā, mēs piedāvājam kompleksus pakalpojumus, ieskaitot profesionālu retušu un attēlu pēcapstrādi, lai apmierinātu visas jūsu kvalitātes prasības.