Reklāmas fotogrāfēšana var būt noderīgs mūsdienu vizuālajā laikmetā, kad mums visapkārt redzami reklāmas plakāti un dažādu žurnālu atvērumos atklājas smaidīgas cilvēku sejas. Interneta vietnes ir pārpildītas ar reklāmas baneriem, tāpēc ir jāprot noprezentēt savu piedāvājumu tā, lai tas piesaistītu auditorijas uzmanību. Lai veicinātu biznesa nākotni, jebkurai precei un pakalpojumam ir nepieciešama laba vizuālā prezentācija. Lai nonāktu līdz skatītājam, nepietiek tikai ar uzrunājošu saukli – cilvēkiem ir jāredz, lai ticētu. Viens no panākumu sasniegšanas pamatprincipiem ir nodrošināt sevi ar augsta līmeņa vizuālu reklāmas materiālu.

Mūsu reklāmas fotogrāfs parūpēsies par to, lai Jūsu piedāvājums tiktu atspoguļots skaidri un saprotami, nododot ziņojumu no pakalpojuma sniedzēja tā saņēmējam. Tūrisma aģentūra, ārsta privātprakse, Jūsu individuālās preču zīmes produkcija – mēs palīdzēsim ietērpt Jūsu piedāvājumu saprotamā vizuālā formā, kuru pēcāk varēsiet izmantot reklāmas vajadzībām, lai ievietotu piedāvājuma fotogrāfijas Jūsu kompānijas mājaslapā vai katalogos, veidojot skrejlapas, reklāmas bukletus vai citus reklāmas materiālus. Mūsu fotostudija ir aprīkota priekšmetu fotografēšanai, kā arī piedāvājam doties reklāmas izbraukuma fotosesijās, nodrošinoties ar fotografēšanai nepieciešamo aprīkojumu.

Profesionāls reklāmas fotogrāfs

Svarīgi ir atrast veidu, kas palīdzētu attēlot Jūsu piedāvājumu mērķauditorijai saprotamā veidā, lai reklāma uzrunātu tieši to auditorijas daļu, kurai prece vai pakalpojums ir paredzēts. Pareiza reklāmas materiāla izveidošana ir puse no veiksmes stāsta ceļā uz jauniem klientiem un jau esošo klientu noturēšanu.
Profesionāli reklāmas fotogrāfi palīdzēs izveidot kompozīciju, kas būs visatbilstošākā Jūsu kompānijas piedāvājumam. Kvalitatīvas reklāmas fotogrāfijas noder vienmēr. Mūsu profesionāls reklāmas fotogrāfs parūpēsies par to, lai Jūsu piedāvājums fotogrāfijās tiktu atspoguļots tieši tāds, kādu Jūs to vēlaties parādīt citiem, vizuāli paspilgtinot tā stiprās puses un priekšrocības.

Pareizi izveidota reklāmas fotogrāfija var palīdzēt piesaistīt uzmanību un veicinās atpazīstamību mērķauditorijas vidū. Piemērota prezentācija, kas papildinātu Jūsu piedāvājumu, ir vizuāls attēlojums kvalitatīvu fotogrāfiju formā. Ceļš uz atpazīstamību ir rokas stiepiena attālumā!

Reklāmas fotosesijas izmaksas

Reklāmas fotosesijas izmaksas var svārstīties no 90-300 EUR un tās ir atkarīgas no:
 • Fotosesijas veida (priekšmetiem, interjeram, modeles)
 • Fotosesijas vietas
 • Fotosesijas ilguma
 • Fotosesijai nepieciešamā aprīkojuma
 • No tā, kurš veido kompozīciju – mēs vai Jūs.
 • Nepieciešamiem rekvizītiem
 • Un citiem faktoriem

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, apmēram 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma, vietas un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.
Izvēlieties dāvanu karti >>>

Gatavošanās reklāmas fotosesijai

Lai sagatavotos reklāmas fotosesijai, jau iepriekš padomājiet par sekojošiem jautājumiem:
 • Kāds ir fotosesijas mērķis?
 • Vai ir brīfi (konkrēta koncepcija vai vadlīnijas)?
 • Kādu fonu Jūs vēlaties?
 • Cik daudz un dažādas fotogrāfijas nepieciešamas gala rezultātā?
 • Droši varat sūtīt arī līdzīgus paraugus, lai būtu vieglāk izprast Jūsu vēlmes.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)