Atmiņā paliekoša pirmās dzimšanas dienas fotosesija

Iemūžiniet savas atvasītes pirmos solīšus, mīļos smaidus un burvīgos emociju mirkļus ar profesionālu pirmās dzimšanas dienas fotosesiju. Tā ir dāvana, kas saglabās mirkļus uz mūžu! Mazās atvases emocijas un atmiņā paliekoši kadri – tieši to mēs Jums nodrošināsim.

Kas padara mūsu pirmās dzimšanas dienas fotosesiju īpašu?

Kad bērnam tuvojas pirmā dzimšanas diena, visiem ir jautājums – ko uzdāvināt? Bez šaubām, pirmās dzimšanas dienas fotosesija ir lieliska dāvana pirmajā dzimšanas dienā, gan vecākiem, gan bērnam, jo tāda diena ir tikai vienu reizi mūžā, bet fotogrāfijas iemūžinās šo notikumu un paturēs to Jūsu atmiņās.

Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas norise

Mūsu fotostudija organizē īpašu fotosesiju, kuras laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas pirmās dzimšanas dienas noskaņās ar īpašām dekorācijām vai bez tām.

Pirmais gads cilvēka dzīvē ir tas periods, kad visu gribas zināt, uztvert, saprast, un bērnu fotogrāfs palīdzēs iemūžināt šos brīžus.

Pirmās dzimšanas fotosesija ir iespējama gan studijā, gan arī izbraukumā, un tas nav atkarīgs no laikapstākļiem, jo bērni izskatās mīļi gan pieneņu pļavā, gan kamanās.

Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas laikā ir iespēja fotografēt gan bērnu atsevišķi, gan arī visu ģimeni, līdz ar to Jūs iegūsiet ne tikai individuālās bērna fotogrāfijas, bet arī tādas, kurās ir visi ģimenes locekļi.

Studijas telpas ir gaišas, mājīgas, siltas un ar radošu atmosfēru, tāpēc tajās bērns jutīsies lieliski. Fotostudijā ir pieejamas dažādas dekorācijas un foni, kas padara šo pirmās dzimšanas dienas fotosesiju vēl spilgtāku un īpašāku. Protams, fotostudijā ir arī profesionālā tehnika un apgaismojums, kas palīdz izveidot lieliskas kvalitātes fotogrāfijas.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Pirmās dzimšanas dienas fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu komandā ir tikai augsti kvalificēti fotogrāfi, kas specializējas bērnu fotografēšanā.

Īpašas
DEKORĀCIJAS

Piedāvājam plašu dekorāciju klāstu, lai katras fotosesijas tematika būtu īpaša.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Nodrošinām ātru fotogrāfiju apstrādi, saglabājot augstāko attēlu kvalitāti.

“Pirmās dzimšanas dienas fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas cena

 • bez dekorācijām 60 EUR – 30 min
 • bez dekorācijām 90 EUR – 60 min
 • ar dekorācijām 90 EUR – 30 min
 • ar dekorācijām 150 EUR – 60 min
 • izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Dāvana pirmajā dzimšanas dienā

Tāda veida fotogrāfijas būs lieliska dāvana pirmajā dzimšanas dienā jubilāram – to novērtēs gan bērna vecāki, gan arī vecvecāki, kas vēlas biežāk redzēt savu mazbērnu. Pie mums ir pieejama arī , kas ir lieliska un kompakta dāvana pirmajā dzimšanas dienā – Jūs varat uzdāvināt to klātienē vai nosūtīt elektroniski.

Kā sagatavoties pirmās dzimšanas dienas fotosesijai?

Pirmā dzimšanas diena ir brīnumskaists mirklis jūsu mazulim un visai ģimenei, kas pelnīts tikt iemūžināts ar mīlestību un meistarību. Gatavošanās pirmās dzimšanas dienas fotosesijai ir svarīgs process, kam jāpieiet ar atbildību un rūpību. Lai šī pieredze būtu patīkama un rezultātā iegūtu sirdij mīļas un skaistas fotogrāfijas, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Sekojiet mūsu padomiem, lai pirmās dzimšanas dienas fotosesija izdotos nevainojami un tās atmiņas Jūs sildītu vēl ilgi.

 • Izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot.
 • Droši ņemiet līdzi vairākus apģērbu komplektus, lai atdzīvinātu kadrus.
 • Iesakām izvairīties no košiem un raibiem apģērbiem.
 • Lūgums paņemt līdzi arī maiņas apavus. Ziemā un lietainā laikā maiņas apavi ir obligāti!
 • Pozitīvi noskaņojaties procesam.
 • Vēlams, lai bērns būtu izgulējies un paēdis pirms fotosesijas, lai fotosesijas procesā viņš justos pēc iespējas labāk.
 • Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz procesā, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.
 • Paņemiet līdzi tās lietas, kas bērnam ir loti mīļas, kā arī ēdienu, padzerties un autiņus, lai pēc nepieciešamības varētu uztaisīt pārtraukumu.

Mūsu “Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas” klientu atsauksmes

Iedvesmojieties no mūsu klientu atsauksmēm par ‘Pirmās dzimšanas dienas fotosesijām’ un pārliecinieties, kāpēc daudzas ģimenes mums uzticas savu svarīgāko mirkļu iemūžināšanā.

Milzīgs paldies par neaizmirstamo pirmās dzimšanas dienas fotosesiju mūsu mazulim! Katra fotogrāfija ir stāsts, ko mēs pārskatīsim gadiem ilgi. Īpaši patika, ka varējām fotografēties visa ģimene!

Līga

Bijām pirmās dzimšanas dienas fotosesijā Fotostudijas.lv. Viss bija augstākajā līmenī: gan dekorācijas, gan apgaismojums, un, protams, fotogrāfes profesionalitāte. Iesaku!

Inga

Pasūtījām fotosesiju ārpus studijas. Bija lieliski! Pat laikapstākļi netraucēja. Paldies par siltu un draudzīgu atmosfēru.

Aleksejs

Nevaru nepieteikt Fotostudijas.lv pakalpojumus! Profesionālas bildes, smalka pieeja bērniem un daudzveidīgas dekorāciju iespējas. Noteikti atgriezīsimies vēl!

Aina

Paldies jums par brīnišķīgiem mirkļiem, kas iemūžināti fotogrāfijās. Mēs pat nevarējām iedomāties, ka mūsu mazulis var izskatīties tik mīļš fotogrāfijās. Lielisks darbs!

Raimonds

Dāvanu karte no Fotostudijas.lv kļuva par lielisku pārsteigumu mūsu dēliņa pirmajā dzimšanas dienā. Noteikti izmantosim jūsu pakalpojumus vēlreiz!

Jana

No visas sirds pateicamies Fotostudijas.lv komandai par profesionalitāti, laipnību un skaistajām fotogrāfijām!

Ivars

Ilgi pētīju foto studijas Rīgā meitas dzimšanas dienas fotosesijai. Izvēlējos Fotostudijas.lv un trāpīju desmitniekā. Augstākais vērtējums par kvalitāti un attieksmi!

Elvīra

Draugi ieteica jūsu studiju, un es biju ļoti apmierināts! Bildes sanāca spilgtas, kvalitatīvas un dzīvespriecīgas. Milzīgs paldies jūsu komandai!

Maris

Nevarējām izvēlēties starp sesiju studijā vai ārā, nolēmām izmantot abas iespējas. Rezultāts pārspēja cerēto. Gribas teikt lielu paldies visam Fotostudijas.lv kolektīvam par siltumu un meistarību.

Laima

Pieteikties “Pirmās dzimšanas dienas fotosesijai” tieši tagad!

Neatlieciet iespēju saglabāt mīļus atmiņas – pieteikties ‘Pirmās dzimšanas dienas fotosesijai’ varat šeit un tagad. Ja Jums ir kādi jautājumi, droši uzdodiet tos, un mēs ar prieku sniegsim atbildes.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Pirmās dzimšanas dienas fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par ‘Pirmās dzimšanas dienas fotosesiju’? Šeit mēs esam apkopojuši biežāk uzdotus jautājumus un atbildes, lai palīdzētu Jums labāk sagatavoties šim īpašajam notikumam un fotosesijai.

  Vai es varu pasūtīt individuālu dekoru pirmajai dzimšanas dienas fotosesijai?
  Mēs dekorācijas pēc individuāla pasūtījuma neizgatavojam, taču piedāvājam plašu, jau gatavu, dekorāciju izvēli mūsu studijā.
  Cik ilgi notiek pirmās dzimšanas dienas fotosesija?
  Parasti fotosesija ilgst no 1 līdz 2 stundām, taču tas var mainīties atkarībā no konkrētām prasībām un situācijas.
  Vai jūs piedāvājat fotoalbumu vai fotogrāmatu veidošanas pakalpojumus?
  Jā, pēc fotosesijas jūs varat pasūtīt fotoalbuma vai fotogrāmatas izgatavošanu. Vairāk informācijas varēsiet noskaidrot ofisa administrācijā.
  Vai mēs varam uzaicināt radiniekus uz fotosesiju?
  Noteikti! Mēs ar prieku fotografēsim ne tikai bērnu, bet arī visu ģimeni, radot siltus un aizkustinošus kadrus. Taču cilvēku skaitu nepieciešams iepriekš saskaņot ar fotostudiju.
  Vai dekorācijas un rekvizīti ir iekļauti fotosesijas cenā?
  Jā, pamata dekorācijas un rekvizīti ir iekļauti cenā. Tomēr individuālas vēlmes var tikt apspriestas atsevišķi.
  Vai ir iespējams veikt fotosesiju dabā, piemēram, zālienā?
  Protams! Mēs veicam fotosesijas gan studijā, gan ārpus tās. Fotosesijas vieta tiek izvēlēta, ņemot vērā jūsu vēlmes un laika apstākļus.
  Kā es varu rezervēt datumu fotosesijai?
  Lai rezervētu datumu, vienkārši aizpildiet mūsu mājaslapas kontaktformu vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai elektronisko pastu info@fotostudijas.lv.
  Ko darīt, ja mans bērns fotosesijas dienā būs nepaklausīgs?
  Mūsu fotogrāfiem ir pieredze strādāt ar bērniem un radīt atbrīvotu, rotaļīgu atmosfēru, lai mazais justos komfortabli.
  Vai jūsu studijas telpas ir piemērotas mazuļiem?
  Jā, mūsu studijas ir gaišas, siltas un mājīgas, nodrošinot ērtu vidi bērniem jebkurā vecumā.
  Vai jūs piedāvajat dāvanu kartes fotosesijai?
  Jā, mēs piedāvājam dāvanu kartes, kas var kļūt par lielisku pārsteigumu jūsu tuviniekiem. Jūs varat tās pasniegt personīgi vai nosūtīt elektroniski.