Meistarīgi izveidots iekštelpu interjers ir viens no priekšnosacījumiem, lai cilvēks noteiktajā vidē justos ērti. Skaistas un kvalitatīvas interjera fotogrāfijas var noderēt katram, kas saistīts ar nekustamo īpašumu, arhitektūru, restorānu vai viesnīcu biznesu, kur svarīgi ir tas, kā izskatās telpas, piešķirot īpašu nozīmi stilam un detaļām. Interjera fotogrāfs notvers pareizos leņķus un gaismas, kas atklās katru dizaina elementu pilnībā, sākot no telpu iekārtojuma līdz atsevišķām dizaina detaļām.

Lai izveidotu pareizu attēlu kompozīciju, pastāv vairākas likumsakarības starp to, kā izmantot gaismu, kur novietot fotokameru, kā arī kādi ir labākie leņķi fotogrāfiju veidošanai. Mūsu profesionālais fotogrāfs, nodrošinoties ar nepieciešamo foto aprīkojumu, dosies uz jebkuru vietu, lai kvalitatīvu fotogrāfiju formā Jums sniegtu Jūsu interjera dizaina fotogrāfijas, kuras varēsiet ievietot savās mājaslapās, katalogos un citos preses vai reklāmas materiālos. Fotogrāfijas būs reprezentatīvas kā arī kompozicionāli interesantas, un katra no tām pilnībā veidos telpiskuma sajūtu.

Gaismas un perspektīva dizaina fotogrāfijas

Lai izveidotu telpiskas interjera fotogrāfijas, svarīgi izmantot apgaismojumu – īpaši dabisko dienas gaismu. Labākais veids, kā nodrošināties ar skaidru attēlu, ir parūpēties gan par dabiskās dienas gaismas pieejamību, gan profesionālu apgaismojumu ar dažādu zibspuldžu un refloktoru palīdzību. Profesionāls fotogrāfs pratīs izveidot pareizo gaismas balansu, kas nepārgaismos telpu un objektus, kā arī telpa negrims tumsā un netiks veidotas liekas ēnas. Fotogrāfs, spēlējoties ar gaismu, izveidos fantastiskas fotogrāfijas, kurās tiks uzsvērta katra detaļa – kā katrs objekts iekļaujas interjerā, veidojot māksliniecisku iespaidu, ko nodrošina pareizais apgaismojums un perspektīva.

Lai parādītu interjeru pilnībā, fotogrāfam ir jāzin pareizie leņķi, kas veidos plašu skatu uz telpas dizainu, notverot pēc iespējas vairāk no pieejamās telpas, neatkarīgi no tās apmēriem. Fotogrāfs, pārzinot pareizos kameras novietojumus telpā un piemērotākos fotokameras leņķus, būs nodrošinājies ar nepieciešamo aprīkojumu – dažādiem objektīviem un statīviem, kas radīs asu un detalizētu attēlu. Fotogrāfs izveidos precīzu attēla kompozīciju, ieturot taisnas līnijas un veidojot proporcionalitāti, kas veidos acij tīkamu attēlu.

Ieturot konkrēto stilu, fotogrāfs izveidos interjera fotogrāfijas, kas būs uzreiz gatavas ievietošanai katalogos un citos reklāmas materiālos. Tās būs reprezentatīvas, parādot gan kopējo interjera dizainu, gan atsevišķus dizaina elementus. Telpu atspoguļojums fotogrāfijās būs kvalitatīvs, interesants un pilnībā profesionāls.

Interjera fotografēšanas cenas

Izbraukuma fotosesija – 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR. Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>> 

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Izvēlieties dāvanu karti >>>

Pieteikties    Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


    Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)