Interjera fotogrāfija, kas atdzīvina Jūsu telpu

Atklājiet savu telpu patieso burvību ar profesionālu interjera fotografēšanu. Piešķiriet savam biznesam vai mājoklim nepārspējamu vizuālo iespaidu, nodrošinot augstākās kvalitātes attēlus, kas radīti, lai piesaistītu uzmanību un pastiprinātu interesi. Ideāli piemēroti mājaslapām, katalogiem, un reklāmas materiāliem, mūsu pakalpojums palīdzēs Jums izcelties tirgū.

Kas padara mūsu interjera fotografēšanu īpašu?

Interjera fotografēšana ir māksla, kas ļauj iemūžināt telpu raksturu un atmosfēru. Mūsu profesionālais pieejas veids un smalka acu uz detaļām garantē, ka Jūsu interjers tiks atspoguļots visā tā krāšņumā. Mēs piedāvājam ne tikai attēlus – mēs piedāvājam stāstu par Jūsu telpu. Vai tas būtu mājoklis vai biznesa telpa, mēs uzņemam fotogrāfijas, kas atspoguļo tās unikālo atmosfēru un dizaina smalkumus. Katrs kadrs tiek rūpīgi plānots un izstrādāts, lai nodrošinātu visaugstāko attēlu kvalitāti un estētiku.

Meistarīgi izveidots iekštelpu interjers ir viens no priekšnosacījumiem, lai cilvēks noteiktajā vidē justos ērti. Skaistas un kvalitatīvas interjera fotogrāfijas var noderēt katram, kas saistīts ar nekustamo īpašumu, arhitektūru, restorānu vai viesnīcu biznesu, kur svarīgi ir tas, kā izskatās telpas, piešķirot īpašu nozīmi stilam un detaļām. Interjera fotogrāfs notvers pareizos leņķus un gaismas, kas atklās katru dizaina elementu pilnībā, sākot no telpu iekārtojuma līdz atsevišķām dizaina detaļām.

Lai izveidotu pareizu attēlu kompozīciju, pastāv vairākas likumsakarības starp to, kā izmantot gaismu, kur novietot fotokameru, kā arī kādi ir labākie leņķi fotogrāfiju veidošanai. Mūsu profesionālais fotogrāfs, nodrošinoties ar nepieciešamo foto aprīkojumu, dosies uz jebkuru vietu, lai kvalitatīvu fotogrāfiju formā Jums sniegtu Jūsu interjera dizaina fotogrāfijas, kuras varēsiet ievietot savās mājaslapās, katalogos un citos preses vai reklāmas materiālos. Fotogrāfijas būs reprezentatīvas kā arī kompozicionāli interesantas, un katra no tām pilnībā veidos telpiskuma sajūtu.

Gaismas un perspektīva dizaina fotogrāfijas

Lai izveidotu telpiskas interjera fotogrāfijas, svarīgi izmantot apgaismojumu – īpaši dabisko dienas gaismu. Labākais veids, kā nodrošināties ar skaidru attēlu, ir parūpēties gan par dabiskās dienas gaismas pieejamību, gan profesionālu apgaismojumu ar dažādu zibspuldžu un refloktoru palīdzību. Profesionāls fotogrāfs pratīs izveidot pareizo gaismas balansu, kas nepārgaismos telpu un objektus, kā arī telpa negrims tumsā un netiks veidotas liekas ēnas. Fotogrāfs, spēlējoties ar gaismu, izveidos fantastiskas fotogrāfijas, kurās tiks uzsvērta katra detaļa – kā katrs objekts iekļaujas interjerā, veidojot māksliniecisku iespaidu, ko nodrošina pareizais apgaismojums un perspektīva.

Lai parādītu interjeru pilnībā, fotogrāfam ir jāzin pareizie leņķi, kas veidos plašu skatu uz telpas dizainu, notverot pēc iespējas vairāk no pieejamās telpas, neatkarīgi no tās apmēriem. Fotogrāfs, pārzinot pareizos kameras novietojumus telpā un piemērotākos fotokameras leņķus, būs nodrošinājies ar nepieciešamo aprīkojumu – dažādiem objektīviem un statīviem, kas radīs asu un detalizētu attēlu. Fotogrāfs izveidos precīzu attēla kompozīciju, ieturot taisnas līnijas un veidojot proporcionalitāti, kas veidos acij tīkamu attēlu.

Ieturot konkrēto stilu, fotogrāfs izveidos interjera fotogrāfijas, kas būs uzreiz gatavas ievietošanai katalogos un citos reklāmas materiālos. Tās būs reprezentatīvas, parādot gan kopējo interjera dizainu, gan atsevišķus dizaina elementus. Telpu atspoguļojums fotogrāfijās būs kvalitatīvs, interesants un pilnībā profesionāls.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Interjera fotografēšanu”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu fotogrāfi ir pieredzējuši profesionāļi ar izcilu aci detaļām un kompozīcijai.

RADOŠAS
PIEJAS

Izvēloties mūsu pakalpojumus, Jūs iegūstat radošas un inovatīvas fotogrāfijas.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Jūsu fotogrāfijas tiks apstrādātas, saglabājot augstu kvalitāti un izcilu atainojumu.

“Interjera fotografēšana”: Cenas un piedāvājumi

Interjera fotografēšanas cenas

Izbraukuma fotosesija – 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR. Minimālais izbraukuma fotosesijas laiks ir 1h.

Vairāk par cenām>>> 

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties interjera fotografēšanai?

Interjera fotografēšana ir efektīvs veids, kā izcelt Jūsu telpu estētiku un dizainu. Lai nodrošinātu, ka fotosesija norit gludi un rezultāts ir pārsteidzošs, ir svarīgi pienācīgi sagatavoties. Sagatavošanās process ir būtisks, lai akcentētu telpas labākās īpašības un nodrošinātu, ka fotogrāfijas atspoguļo Jūsu telpu vislabākajā gaismā.

Lai interjera fotografēšanas sesija būtu veiksmīga, Jums ir jāievēro daži sagatavošanās soļi:

Interjera uzkopšana un sakārtošana

 • Notīriet visu telpu, pieskarieties katram stūrim, lai novērstu putekļus un netīrumus.
 • Sakārtojiet mēbeles un dekoratīvos elementus, lai radītu harmonisku un estētiski pievilcīgu videoklipu.
 • Aizstājiet vai noņemiet bojātos vai nolietotus priekšmetus, kas varētu kaitēt interjera izskatam.

Pareiza apgaismojuma nodrošināšana

 • Atveriet logu aizkarus, lai izmantotu maksimālu dabisko gaismu, kas palīdzēs radīt dzīvas un skaidras fotogrāfijas.
 • Ja nepieciešams, izvietojiet papildu gaismas avotus, lai izgaismotu tumšākus telpas stūrus.

Personisko objektu izņemšana

 • Noņemiet visus personīgos priekšmetus, kas varētu novērst uzmanību no telpas dizaina un arhitektūras.
 • Notīriet virsmas no nevajadzīgiem dokumentiem vai sadzīves tehnikas, kas nav interjera sastāvdaļa.

Veicot šīs sagatavošanās darbības, Jūs palīdzēsiet fotogrāfam ātrāk un vieglāk izveidot tādu interjera attēlu, kas būs vizuāli pievilcīgs un profesionāls. Atcerieties, ka katra detaļa ir svarīga, lai veiksmīgi prezentētu Jūsu telpas fotogrāfijās.

Mūsu “interjera fotografēšanas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko par mūsu interjera fotografēšanas pakalpojumiem saka klienti! Mūsu apņēmība un uzmanība detaļām ir palīdzējusi daudziem izcelt viņu telpas un dizainu, un šeit varat uzzināt viņu pieredzi.

Pasūtīju savas dzīvokļa interjera fotosesiju pārdošanai. Rezultāti pārsniedza visas manas cerības. Fotogrāfs izcili uzsver manas mājokļa priekšrocības. Gaisma, leņķi – viss augstākajā līmenī! Dzīvoklis pārdots ātrāk, pateicoties lieliskajām fotogrāfijām!

Līga

Ļoti profesionāli piegājām mūsu biroja fotosesijai. Fotogrāfijas sanāca kvalitatīvas, detalizētas un spilgtas. Iesaku visiem!

Artēms

Kā arhitekts esmu ļoti prasīgs pret detaļām. Taču fotogrāfs no Fotostudijas.lv manas cerības pārspēja! Lieliska darba kvalitāte, liels paldies!

Aina

Pirmo reizi vērsos jūsu fotostudijā pēc kolēģa ieteikuma. Interjera fotogrāfijas izskatās aizraujoši! Jūs veicat izcilu darbu. Īpaši novērtēju uzmanību detaļām.

Māris

Mūsu interjera žurnālam fotografējāt ātri un kvalitatīvi. Ļoti apmierināti ar sadarbību!

Iļja

Izcila darba kvalitāte! Mani klienti ir sajūsmā par interjera fotogrāfijām, kuras izveidojāt manam portfolijam. Īpaši iespaidīgi ir, kā jūs strādājat ar gaismu.

Baiba

No visas sirds pateicos jūsu komandai par brīnišķīgajām mūsu restorāna fotogrāfijām. Tagad klientu skaits pieaudzis, pateicoties jūsu darbam!

Juris

Profesionalitāte, kvalitāte un detaļu apzināšanās – tas ir tas, ko varu teikt par jūsu darbu. Mani kolēģi arī plāno vērsties pie jums pēc tam, kad redzēja manus fotoattēlus.

Līva

Bija patīkami pārsteigts par jūsu komandas darba kvalitāti. Mājokļa fotosesija noritēja gludi, un rezultāti vienkārši pārsteidzoši. Paldies!

Dāvis

Pasūtījām mūsu jaunās studijas dzīvokļa interjera fotosesiju reklāmai mājaslapā. Fotogrāfijas sanāca spilgtas un pievilcīgas. Iesaku!

Inese

Pieteikties “interjera fotografēšanai” tieši tagad!

Vai esat gatavs izcelt savu interjeru jaunā līmenī? Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu interjera fotografēšanas pakalpojumiem, un mēs palīdzēsim Jums radīt neaizmirstamus attēlus.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “interjera fotografēšanu”

  Ir jautājumi par interjera fotografēšanu? Atrast atbildes šeit! Mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotās jautājumus, lai Jums būtu vieglāk plānot un sagatavoties Jūsu nākamajai fotosesijai.

  Kāda ir interjeru fotografēšanas specifika salīdzinājumā ar citiem fotografēšanas veidiem?
  Interjeru fotografēšanas specifika ir smalku detaļu izcelšana un gaismas spēles izmantošana. Fotogrāfs meklē optimālus leņķus un kompozīcijas, lai telpa izskatītos pēc iespējas izdevīgāka.
  Man nepieciešams nofotografēt dzīvokli pārdošanai. Vai jūsu fotogrāfs ņem vērā nekustamā īpašuma īpatnības?
  Protams! Mūsu pieredzējušie interjeru fotogrāfi zina, kā pareizi uzsvērt jūsu nekustamā īpašuma priekšrocības, akcentējot detaļas un radot pareizo iespaidu potenciālajiem pircējiem.
  Kādu aprīkojumu izmanto interjera fotosesijās?
  Mēs izmantojam tikai profesionālu aprīkojumu, kas ļauj sasniegt maksimālu attēlu kvalitāti. Tas ietver augstas izšķirtspējas kameras, objektīvus, specializētu apgaismojumu un citus aksesuārus.
  Kādas ir galvenās interjera sagatavošanas rekomendācijas pirms fotografēšanas?
  Ieteicams novākt visus liekos priekšmetus, lai interjers izskatās plašs un sakopts. Labi apgaismot telpu un, ja iespējams, izmantot dienasgaismu. Arī sīku detaļu nozīme ir liela, tās var piesaistīt uzmanību.
  Cik ilgs laiks ir nepieciešams viena objekta fotografēšanai?
  Fotografēšanas laiks atkarīgs no daudziem faktoriem, tostarp telpas lieluma un uzdevuma sarežģītības. Vidēji fotosesija vienam objektam aizņem no 2 līdz 4 stundām.
  Kādos formātos es saņemšu gatavās interjera fotogrāfijas?
  Fotogrāfijas tiek nodrošinātas augstas izšķirtspējas JPEG vai PNG formātos. Ja jums ir nepieciešami citi formāti vai specifikācijas, lūdzu, informējiet mūs laicīgi.
  Vai jums ir pieredze interjeru fotografēšanā arhitektiem un dizaineriem?
  Jā, mēs regulāri sadarbojamies ar profesionāļiem arhitektūras un dizaina jomā, radot fotogrāfijas, kas uzsvērtu viņu vizuālo pieeju un pievēršanu detaļām.
  Vai iespējams pasūtīt interjera fotosesiju ar izbraukumu ārpus Rīgas?
  Protams, mūsu fotogrāfs ir gatavs doties uz jebkuru jums nepieciešamo vietu. Lai organizētu fotosesiju ārpus Rīgas, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Kādas ir jūsu kvalitātes garantijas interjera fotosesijai?
  Mūsu galvenais uzdevums ir klienta apmierinātība. Mēs garantējam augstas kvalitātes attēlus, profesionālu pieeju un detaļu izpildi. Ja radīsies kādas pretenzijas, mēs esam gatavi tās apspriest un veikt korekcijas.
  Kā notiek interjera fotosesijas pasūtīšanas process jūsu mājaslapā?
  Lai pasūtītu interjera fotosesiju, vienkārši aizpildiet formu šajā lapā vai sazinieties ar mums pa norādītajiem kontaktiem: +371 27022203 un info@fotostudijas.lv. Mēs pārrunāsim visas detaļas un organizēsim fotosesiju jums ērtā laikā.