Iemirdzējiet skatienus ar profesionālu apakšveļas fotosesiju

Izceliet savu apakšveļas kolekciju ar augstas kvalitātes fotoattēliem, kas veidoti, lai piesaistītu uzmanību un pastiprinātu pārdošanas potenciālu. Mūsu fotostudijā tiks radīti vizuāli pievilcīgi un pārliecinoši attēli, kas palīdzēs jūsu zīmolam spīdēt.

Kas padara mūsu apakšveļas fotosesiju īpašu?

Lai izceltu apakšveļas šarmu un eleganci, ir nepieciešama profesionāla fotosesija, kas akcentē produkta nianses un kvalitāti. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam radīt neaizmirstamus attēlus, kas atspoguļo jūsu apakšveļas unikālo stilu un komfortu. Ar mūsu radošo pieeju un mūsdienīgo aprīkojumu jūsu produkti iegūs pelnītu uzmanību, palielinot klientu uzticību un veicinot pārdošanu. Mūsu mērķis ir veidot fotoattēlus, kas ne tikai attēlo, bet arī stāsta stāstu par jūsu zīmolu.

Apakšveļas fotosesija katalogam un reklāmai ir ļoti svarīga jūsu uzņēmumam. Ar apakšveļas fotogrāfijām jūs prezentējat sevi un savus produktus. Fotogrāfijas liek jums izcelties un piesaista auditorijas interesi. Jums obligāti jāizceļas konkurentu vidū un jāpārliecina potenciālie pircēji iegādāties tieši jūsu apakšveļu. Apakšveļas fotosesiju katalogam iesakām veikt mūsu fotostudijā, kurā ir viss nepieciešamais aprīkojums un dekorācijas, kā arī ir iespēja doties uz izbraukuma fotosesiju.

Apakšveļas fotoattēli uz modeļa

Mūsu profesionālais fotogrāfs parūpēsies, lai jūsu produkcijas fotoattēli uz modeļa tiktu parādīti no labākās puses, caur pareizo gaismu, ar pareizo leņķi un kompozīciju. Fotogrāfs ieteiks labākās pozas. Jūs varat izmantot apakšveļas fotoattēlus savā vietnē, katalogos, ievietot internetā vai sociālajos tīklos, izgatavot mārketinga bukletus, plakātus un citus reklāmas materiālus.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Apakšveļas fotosesiju”?

PROFESIONĀLIFOTOGRĀFI

Mūsu fotogrāfi ir meistari savā jomā, spējot izcelt Jūsu apakšveļas šarmu un unikalitāti.

EKSKLUZĪVASDEKORĀCIJAS

Mūsu studija piedāvā daudzveidīgas dekorācijas, kas ļaus radīt perfektu fonu Jūsu produktiem.

KVALITATĪVA UN ĀTRAFOTO APSTRĀDE

Pateicoties mūsu ātrajai un kvalitatīvajai foto apstrādei, attēli būs gatavi lietošanai īsā laikā.

“Apakšveļas fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Apakšveļas fotografēšanas cenas

Apakšveļas fotosesijas cena var svārstīties no 75-300 eiro stundā un ir atkarīga no:

 • Fotosesijas veida (ar/bez dekorācijām, interjers);
 • Kopējā darba apjoma (komplektu skaits un fotoattēlu skaits katram komplektam);
 • Fotosesijas norises vietas (āra vai studijas fotosesija);
 • Fotosesijas ilguma (stundu skaits);
 • Nepieciešamā aprīkojuma fotosesijai;
 • Nepieciešamās informācijas;
 • Apstrādāto fotoattēlu skaits u.c.

*Vairāk par cenām: https://fotostudijas.lv/fotosesija-fotosesijas-cenas/

Apakšveļas fotografēšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas saņemsiet visas apakšveļas fotogrāfijas ar galveno apstrādi, elektroniskā veidā. 1h fotosesijā var radīt ap 100 bildēm. Bilžu skaits papildu apstrādei (retušai) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “Apakšveļas fotosesijai”?

Apakšveļas fotosesija ir radošs process, kas pieprasa rūpīgu plānošanu un detalizētu sagatavošanos. Tas ir brīdis, kad Jūsu zīmola vizuālais tēls iegūst jaunu elpu, tāpēc pievērsiet uzmanību katram sīkumam. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums izcelt Jūsu apakšveļas kolekciju un padarīt to neaizmirstamu. Pirms Jūs aizraujaties ar ideju virpulim, iepazīstieties ar mūsu padomiem, kas Jums palīdzēs veiksmīgi sagatavoties fotosesijai.

Gatavošanās apakšveļas fotosesijai reklāmai

Lai sagatavotos apakšveļas fotosesijai, iesakām iepriekš padomāt par šādiem jautājumiem:

 • Kur notiks apakšveļas fotosesija? Apakšveļas fotosesiju var rīkot fotostudijā vai uz ceļa, jebkurā vietā pēc Jūsu izvēles.
 • Vai vēlaties apakšveļas fotosesiju ar dzīvu modeli vai manekenu? Fotografējot ar manekenu, pēc tam var apstrādāt fotogrāfiju tā, lai manekens paliek neredzams, fotogrāfija būs redzama tikai apakšveļa.
 • Kādus fonus, dekorācijas un dizaina elementus vēlaties? Ja fotosesija notiek mūsu fotostudijā, tad uz vietas mums ir dažādu krāsu foni un dekorācijas. Ja fotosesija notiks izbraukumā, tad pirms fotosesijas iesakām sazināties ar mums, lai nepieciešamības gadījumā varam sagatavot nepieciešamo aprīkojumu.
 • Modeļu atlase apakšveļas fotosesijai. Apakšveļas fotosesiju var realizēt bez modelēm. Varat arī nolīgt mūs, lai izvēlētos modeļus apakšveļas fotosesijai; vienkārši izstāstiet mums savas ieceres, un mēs izvēlēsimies labākos kandidātus.
 • Cik komplektu nepieciešams nofotografēt? Un cik fotoattēlu ir nepieciešams katram komplekam.

Droši sūtiet savas idejas un paraugus, lai mums būtu vieglāk saprast Jūsu vēlmes!

Apakšveļas fotosesijas organizēšana

Apakšveļas fotosesijai un citām svarīgām detaļām jāpievērš liela uzmanība. Jo lielāka profesionālā uzmanība tiks pievērsta, jo labāks būs rezultāts. Jūsu ērtībām varam pilnībā noorganizēt apakšveļas fotosesiju, turklāt Jums nav jātērē savs personīgais laiks. Mēs piedāvājam:

 • Idejas fotosesijām pēc Jūsu iecerēm;
 • Apraides modeļi (atbilstoši jūsu vēlmēm);
 • Vietas izvēli apģērbu fotosesijas nodrošināšanai;
 • Stilista, friziera un vizāžista pakalpojumus;
 • Fotosesijas, video filmēšanu, apstrādi, montāžu.

Mūsu “Apakšveļas fotosesijas” klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mūsu pakalpojumiem saka klienti. Lasiet atsauksmes un uzziniet, kā „Apakšveļas fotosesija” ir palīdzējusi uzņēmumiem iegūt ievērību un pārdošanas rezultātus.

Pirmo reizi pasūtījām apakšveļas fotosesiju mūsu zīmolam no Fotostudijas.lv. Esam ļoti apmierināti ar darba kvalitāti: katra detaļa tika apgaismota detalizēti un profesionāli, fotogrāfijas sanāca spilgtas un pievilcīgas. Iesaku!

Līga

Fotostudijas.lv fotogrāfs lieliski saprot, kā uzsvērt apakšveļas skaistumu un unikalitāti. Iegūtās fotogrāfijas lieliski rotā mūsu kataloga lapas un piesaista klientu uzmanību.

Mārtiņš

Pateicos jūsu studijas komandai par delikāto un profesionālo pieeju darbā! Apakšveļas fotogrāfijas pārspēja visas mūsu gaidas.

Kristīne

Fotografējām jauno apakšveļas kolekciju pie Fotostudijas.lv. Ļoti patika atmosfēra fotosesijas laikā un, protams, rezultāts. Ieteiktu visiem!

Jānis

Lieliska fotostudija Rīgas centrā! Profesionāla aprīkojuma, radoša pieeja un draudzīga atmosfēra. Mūsu kataloga fotogrāfijas sanāca augstas klases.

Dārta

Pateicamies par augstās kvalitātes fotosesiju! Apakšveļas fotogrāfijas izskatās ļoti stilīgas un pievērš uzmanību mūsu zīmolam. Noteikti vērsīsimies vēl!

Raivis

Fotostudija Fotostudijas.lv bija izvēle, par kuru neesam nožēlojuši. Kvalitāte, profesionalitāte, laipna komanda. Mūsu apakšveļas fotogrāfijas kļuva populāras sociālajos tīklos pateicoties jūsu darbam!

Ilze

Pasūtījām apakšveļas fotosesiju reklāmai. Ar fotogrāfa darbu esam ļoti apmierināti: fotogrāfijas ir spilgtas, izteiksmīgas, mūsu produkts izskatās ļoti pievilcīgi!

Anastasija

Bija patīkami pārsteigti par Fotostudijas.lv komandas profesionalitāti. Apakšveļas fotogrāfijas uz modeļiem izskatās aizraujoši, kas mums deva iespēju efektīvi popularizēt savu produkciju.

Andris

Profesionāli, ātri, radoši! Apakšveļas fotosesija jūsu studijā – tas ir vienmēr garantēts augsta līmeņa rezultāts. Paldies!

Elīna

Pieteikties “Apakšveļas fotosesijai” tieši tagad!

Gribat izcelt savu apakšveļas kolekciju? Sazinieties ar mums, lai pieteiktos fotosesijai vai uzdotu jebkuru jautājumu. Mūsu komanda ar nepacietību gaida iespēju strādāt pie Jūsu projekta.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Apakšveļas fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par „Apakšveļas fotosesijas” norisi vai sagatavošanu? Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas Jums palīdzēs sagatavoties fotosesijai un izprast procesu.

  Vai jūsu studijā ir pieejami apģērbi vai dekorācijas apakšveļas fotosesijai?
  Jā, mūsu fotostudijā ir pieejamas dažādas dekorācijas, lai radītu vajadzīgo atmosfēru. Tomēr apģērbu fotosesijai nodrošina pasūtītājs.
  Kāda pieredze ir jūsu fotogrāfam apakšveļas uzņemšanā?
  Mūsu fotogrāfiem ir daudzgadīga pieredze apakšveļas uzņemšanā un sadarbība ar dažādiem zīmoliem.
  Vai iespējama fotosesija ārpus studijas?
  Jā, mēs piedāvājam arī izbraukuma fotosesijas pakalpojumus. Jums būs jāapspriež detalizētāk vieta un nosacījumi ar mūsu studijas speciālistiem.
  Kādas apgaismojuma tehnikas jūs izmantojat šāda veida fotosesijām?
  Mēs izmantojam mūsdienīgas apgaismojuma tehnikas un aprīkojumu, lai izceltu detaļas un nodrošinātu augstas kvalitātes produkta attēlojumu.
  Vai retuša ietilpst pakalpojuma cenā?
  Jā, pamata retuša ir iekļauta pakalpojuma cenā. Par papildus retušas pakalpojumiem varat uzzināt, sazinoties ar mums.
  Cik ilgi ilgst viena apakšveļas fotosesija?
  Vidēji apakšveļas fotosesija ilgst 2-3 stundas, bet konkrētais ilgums var atšķirties atkarībā no projekta specifikas.
  Vai jums ir noteikti paketi reklāmas fotosesijām vai var izvēlēties fotogrāfiju skaitu individuāli?
  Mēs piedāvājam elastīgu pieeju katra klienta vajadzībām. Jūs varat izvēlēties fotogrāfiju skaitu, kas atbilst jūsu prasībām.
  Cik ilgi jāgaida, lai saņemtu gatavas fotogrāfijas?
  Vidēji fotoattēlu apstrāde un sagatavošana aizņem 5-7 darba dienas.
  Vai es varu fotosesijai uzaicināt savu vizāžistu vai stilistu?
  Protams, jūs varat uzaicināt jebkurus speciālistus, ar kuriem jums ir ērti strādāt.
  Kā veikt pasūtījumu fotosesijai?
  Lai veiktu pasūtījumu, jūs varat aizpildīt formu mūsu mājaslapā vai sazināties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai elektronisko pastu info@fotostudijas.lv.