Notveriet svētku brīnumu – rezervējiet Ziemassvētku fotosesiju!

Ziemassvētku laiks ir burvīgs mirklis, kad katrs no mums vēlas saglabāt mīļākās atmiņas. Mūsu Ziemassvētku fotosesija piedāvā ne tikai profesionālas bildes, bet arī iespēju radīt paliekošas atmiņas. Pavadīt laiku kopā ar tuviniekiem un iemūžināt svētku prieku – tas ir dārgums, ko varat sniegt sev un savējiem.

Kas padara mūsu Ziemassvētku fotosesiju īpašu?

Ziemassvētki ir laiks, kas pilns ar burvību un siltumu, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums šos īpašos brīžus padarīt neaizmirstamus. Mūsu Ziemassvētku fotosesijā Jūs gaidīs rūpīgi izvēlētas svētku dekorācijas, kas radīs patiesu Ziemassvētku noskaņu. Ar mūsu profesionālā fotogrāfa palīdzību Jūs iegūsiet ne tikai skaistas bildes, bet arī neaizmirstamu pieredzi, kas atspoguļos Jūsu ģimenes siltumu un mīlestību, draugu prieku vai Jūsu personīgo svētku sajūtu. Šī ir iespēja pārstāvēt savas atmiņas vizuālā formātā, kas kalpos kā vērtīga atmiņu grāmata turpmākiem gadiem.

Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kam gatavojas visi cilvēki – katrā logā deg gaismiņas, skatlogos parādās svētku dekorācijas, veikalos pārdodas piparkūkas un līdzīgi Ziemassvētku gardumi, gaisā dejo sniegpārslas, bet sirdī jūtams prieks un gaišas cerības. Ziemassvētku fotosesija ir lieliska iespēja iemūžināt brīnišķīgās pirmssvētku sajūtas ar tuviniekiem vai individuāli.

Dāvana Ziemassvētkos

Ziemassvētku fotosesija ir pasakaina dāvana Ziemassvētkos saviem tuviniekiem – jūs iegūsiet profesionālas fotogrāfijas Ziemassvētku noskaņās, kā arī pavadīsiet laiku kopā, kam šajos svētkos ir liela nozīme. Varat palutināt arī sevi – pierakstieties uz individuālu fotosesiju, aizmirstiet par ikdienas rutīnu un saglabājiet šīs atmiņas uz visu mūžu kvalitatīvu fotogrāfiju formā.

Iegūtās fotogrāfijas varēsiet pārsūtīt saviem tuviniekiem, ielikt rāmītī, fotoalbumā, sociālajos tīklos, kā arī izmantot tās apsveikumu kartiņu veidošanā.

Tāda dāvana Ziemassvētkos patiks visiem – gan maziem bērniem, gan pieaugušajiem, un pat pēc vairākiem gadiem atgādinās par lieliski pavadītu laiku un vienreizējām sajūtām.

Ziemassvētku fotosesijas norise

Ziemassvētku fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt šīs brīnišķīgās svētku gaidas. Uzdāviniet sev un saviem mīļajiem skaistas svētku sajūtas un iemūžiniet šo brīnumu laiku sirsnīgā ģimenes, bērnu, draugu, romantiskajā vai individuālajā Ziemassvētku fotosesijā. 

Mūsu fotostudija ir gaiša, silta un mājīga, savukārt svētku dekorācijas palīdzēs izveidot vēlamu atmosfēru, kas tiks izjusta arī tad, kad skatīsieties uz bildēm no ģimenes fotoalbuma. Fotogrāfijas veidos profesionāls fotogrāfs, kā arī kvalitatīvs studiju aprīkojums, garantējot lielisku gala rezultātu.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Ziemassvētku fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi iemūžinās jūsu svētku brīnumu ar meistarību un aizrautību.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Mājīga atmosfēra un izsmalcinātas svētku dekorācijas radīs īstu Ziemassvētku sajūtu jūsu fotogrāfijās.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu profesionālā foto apstrāde garantēs, ka jūsu attēli būs gatavi maksimāli īsā laikā, saglabājot attēlu kvalitāti.

“Ziemassvētku fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Ziemassvētku fotosesijas cena

 • Ziemassvētku fotosesija ar dekorācijām 150 EUR – 60 min
 • Ziemassvētku fotosesija ar dekorācijām 90 EUR – 30 min
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēki) 90 EUR – 60 min
 • Mini fotosesija  (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēki) 60 EUR – 30 min

Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc Ziemassvētku fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Fotosesijas dāvanu kartes

Pie mums ir pieejamas dāvanu kartes, kas ir lieliska un kompakta dāvana Ziemassvētkos – jūs varat uzdāvināt to klātienē vai nosūtīt elektroniski.

Dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī .

Kā sagatavoties “Ziemassvētku fotosesijai”?

Gaidot Ziemassvētkus, ikviens vēlas saglabāt šos brīžus sirdī un atmiņās. Ziemassvētku fotosesija ir ne tikai iespēja radīt svētku sajūtu, bet arī izcila dāvana sev un saviem mīļajiem. Lai šī pieredze izdotos vēl neaizmirstamāka, mēs sniegsim padomus, kas palīdzēs jūs sagatavot un padarīt fotosesiju par patiesi burvīgu notikumu.

Kā sagatavoties Ziemassvētku fotosesijai

Gaidot Ziemassvētkus, ikviens vēlas saglabāt šos brīžus sirdī un atmiņās. Ziemassvētku fotosesija ir ne tikai iespēja radīt svētku sajūtu, bet arī izcila dāvana sev un saviem mīļajiem. Lai šī pieredze izdotos vēl neaizmirstamāka, mēs sniegsim padomus, kā sagatavoties Ziemassvētku fotosesijai, kā arī atbildēsim uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem un nagiem, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Iesakām izmantot profesionālā vizāžista pakalpojumus (to var izdarīt arī pie mums, iepriekš piesakot pakalpojumu).
 • Daudz ideju Ziemassvētku fotosesijai var pasmelties Internetā.
 • Nepieciešams pozitīvi noskaņoties procesam un atpūsties, lai arī pēc fotosesijas, skatoties uz bildēm, būtu jūtams prieks.
 • Fotošops mūsdienās dara brīnumus, bet tik un tā vajadzētu parūpēties par apavu tīrību.

Ko uzvilkt?

 • Radošu fotogrāfiju izveidei padomājiet par vienādu apģērbu, stilu un krāsu gammu visiem Ziemassvētku fotosesijas dalībniekiem.
 • Ja fotosesija notiek studijā, obligāti paņemiet līdzi maiņas apavus!
 • Piemeklējiet dažādus apģērbu komplektus, kā arī aksesuārus, kas izskatās vislabāk, un pieskaņojiet tos fotosesijas videi.

Ko paņemt līdzi?

 • Dažādus atribūtus, kas paspilgtinātu fotosesijas ideju (tematiskas cepures, džemperi ar briedīšiem, pleds, Ziemassvētku cimdi, vienādas krūzes, Ziemassvētku konfektes vai citus).
 • Vairākus „Ziemassvētku augļus” – mandarīnus, apelsīnus.
 • Ja fotosesijā piedalās arī mazi bērni, tad ņemiet vērā, ka viņi ātrāk nogurst, līdz ar to paņemiet līdzi ēdienu, rotaļlietas un autiņus, lai varētu uztaisīt pārtraukumu, ja tas būs nepieciešams.
 • Ļoti laba doma ir paņemt līdzi siltu termosu – tas Jūs ne tikai sasildīs, bet arī  tiks izmantots kā dekorācija.

Citi ne mazāk svarīgi ieteikumi

 • Ja Jums pēkšņi gadās kādas izmaiņas un Jūs  nevarat ierasties laicīgi, tad noteikti paziņojiet par to mums.
 • Improvizējiet un nekautrējieties, jo tādā veidā bieži tiek uzņemtas labākās fotogrāfijas un patiesas emocijas.
 • Smaidiet, jo smaids pārvērš gan cilvēku, gan fotogrāfijas.

Mūsu “Ziemassvētku fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko saka cilvēki, kuri ir piedzīvojuši “Ziemassvētku fotosesijas” maģiju. Viņu atsauksmes ir liecība mūsu aizrautībai un profesionālismam, noķerot neaizmirstamus mirkļus.

Brīnišķīga Ziemassvētku fotosesija Fotostudijas.lv man kļuva par labāko Jaunā gada dāvanu! Patīkama atmosfēra, profesionāls fotogrāfs un svinīgi dekori – viss bija augstākajā līmenī. Fotogrāfijas sanāca ļoti atmosfēriskas un siltas. Paldies!

Laura

Mana ģimene un es piedalījāmies Ziemassvētku fotosesijā Fotostudijas.lv. Man ļoti patika fotogrāfa darbs – viņš spēja izvilināt smaidu pat no mana kaunīgā bērna. Un galvenais – fotogrāfijas sanāca izcili! Iesaku visiem!

Ivans

Paldies Fotostudijas.lv par skaisto Ziemassvētku fotosesiju! Pasūtīju šo fotosesiju kā dāvanu savai otrajai pusītei, un mums abiem ļoti patika. Tas bija unikāls veids, kā pavadīt laiku kopā un iemūžināt šos brīžus fotogrāfijās.

Inese

Vienmēr esmu sapņojis par profesionālu fotosesiju, un Fotostudijas.lv pārsniedza visas manas cerības! Ziemassvētku atmosfēra, profesionāla pieeja, mājīga studija – tas viss radīja neaizmirstamas atmiņas. Pateicos par jūsu darbu!

Juris

Mēs ar draugiem uztaisījām Ziemassvētku fotosesiju Fotostudijas.lv un guvām superīgu pieredzi! Fotogrāfs veiksmīgi atrada ar mums kopīgu valodu un uzņēma lieliskus kadrus. Tā bija patiešām izcila Jaungada dāvana!

Anastasija

Ziemassvētku fotosesija Fotostudijas.lv ir vienkārši burvīga! Nevarēju iedomāties, ka varēšu izskatīties tik atbrīvota un laimīga fotogrāfijās. Noteikti iesaku šo fotostudiju visiem saviem draugiem.

Agrita

Fotosesija Fotostudijas.lv mūsu ģimenei bija īpaša. Fotogrāfi spēja noķert ideālus brīžus un izveidot skaistas fotogrāfijas, kuras mēs ar prieku skatīsimies katru gadu. Teicami pakalpojumi un izcila snieguma kvalitāte.

Ludmila

Šīs Ziemassvētku fotosesijas Fotostudijas.lv es nekad neaizmirsīšu. Profesionāls un draudzīgs personāls, studijas mājīgā atmosfēra un, galvenais, nereāli skaistas fotogrāfijas. Es jau domāju par nākamo fotosesiju!

Baiba

Pasūtīju Ziemassvētku fotosesiju Fotostudijas.lv kā dāvanu savai draudzenei, un mēs bijām ļoti apmierināti. Teicams fotogrāfs, siltā un mājīgā atmosfēra studijā un, protams, lieliskas fotogrāfijas. Mēs noteikti atgriezīsimies atkal.

Jānis

Pateicos Fotostudijas.lv par maģisko Ziemassvētku fotosesiju. Tas bija patiesi aizraujošs piedzīvojums visai ģimenei, un katrs mirklis tika perfekti iemūžināts. Fotogrāfijas sanāca burvīgas. Mēs noteikti atgriezīsimies!

Daiga

Pieteikties “Ziemassvētku fotosesijai” tieši tagad!

Nevilcinieties pieteikties savai “Ziemassvētku fotosesijai” jau šodien! Aizpildiet zemāk esošo formu, lai sazinātos ar mums, un mēs nodrošināsim, ka šie Ziemassvētki jums atstās mirdzošas atmiņas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Ziemassvētku fotosesiju”

  Vai jums ir jautājumi par “Ziemassvētku fotosesiju”? Meklējiet atbildes šeit! Mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotās jautājumus, lai jūs varētu justies gatavi šim svētku piedzīvojumam.

  Kas ietilpst Ziemassvētku fotosesijā jūsu studijā?
  Ziemassvētku fotosesija ietver profesionālu fotografēšanu mūsu gaišajā un mājīgajā studijā ar tematiskām dekorācijām, kas radīs svētku atmosfēru, kā arī fotogrāfiju pēcapstrādi. Jūsu fotogrāfijas atspoguļos visu priekšsvētku laika burvību.
  Vai varu iegādāties dāvanu karti uz Ziemassvētku fotosesiju?
  Protams, mums ir pieejamas dāvanu kartes Ziemassvētku fotosesijai. Tas ir lielisks un ērts dāvanu variants, ko varat iegādāties gan mūsu studijā, gan tiešsaistē.
  Vai jūsu studijā ir dekorācijas bērnu Ziemassvētku fotosesijai?
  Mums ir dažādas tematiskas dekorācijas, ieskaitot tās, kas ir ideāli piemērotas bērnu fotosesijai. Jūsu bērns jutīsies kā pasaku Ziemassvētku stāstā!
  Vai es varu izmantot savus aksesuārus fotosesijas laikā?
  Noteikti! Jūs esat laipni aicināti papildināt mūsu dekorācijas ar saviem aksesuāriem, lai padarītu fotosesiju vēl personiskāku.
  Kad ir labākais laiks pieteikties uz Ziemassvētku fotosesiju?
  Ieteicams pieteikties iepriekš, sākot no novembra beigām, lai garantētu sev ērtāko laiku un datumu.
  Cik ilgi notiek Ziemassvētku fotosesija un cik daudz fotogrāfiju es saņemšu?
  Fotosesijas ilgums un fotogrāfiju skaits atkarīgs no Jūsu izvēlētā pakalpojuma. Taču mēs garantējam, ka katrs klients saņems kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļos svētku noskaņu.
  Vai es varu veikt Ziemassvētku fotosesiju ārpus telpām?
  Protams! Mūsu fotogrāfiem ir pieredze uzņemšanā gan studijā, gan ārpus tās. Rīgā ir daudz skaistu vietu, kur radīt skaistas Ziemassvētku fotogrāfijas.
  Vai jums ir aprīkojums un aksesuāri videofilmēšanai?
  Jā, mēs piedāvājam ne tikai fotogrāfiju, bet arī videofilmēšanas pakalpojumus. Mums ir nepieciešamais aprīkojums un aksesuāri augstas kvalitātes video radīšanai.
  Vai es varu apskatīt piemērus jūsu Ziemassvētku fotosesijām?
  Protams, mūsu mājaslapā Fotostudijas.lv galerijā varat apskatīt mūsu fotogrāfu darbus, ieskaitot Ziemassvētku fotosesijas.
  Kā es varu pasūtīt Ziemassvētku fotosesiju?
  Ļoti vienkārši! Aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā šīs pakalpojuma lapā vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai elektronisko pastu info@fotostudijas.lv.