Fotogrāfs – Fotogrāfa pakalpojumi

Fotogrāfs – pirmkārt, ir dzīves stils, neskatoties uz to, ka fotogrāfi ir tie cilvēki, kuri pelna fotografējot. Par fotogrāfu sauc cilvēkus, kuri rada fotogrāfijas ar fotoaparāta vai fotokameras palīdzību. Fotogrāfs ir cilvēks, kas iemūžina svarīgus dzīves mirkļus.

Mūsu fotostudijā strādā profesionāli fotogrāfi, katrs ar savu specializāciju. Mēs piedāvājam plašu fotosesiju pakalpojumu klāstu un iespēju izveidot fotogrāfijas jebkurai dzīves situācijai un mērķim. Fotogrāfa pakalpojumi grūtniecēm, bērniem, ģimenēm un citi.

Kāzu fotogrāfs

Kāzas – tas ir unikāls un neatkārtojams dzīves notikums, kuru neviens nevēlas aizmirst, bet gan saglabāt atmiņā uz visu mūžu! Mūsu kāzu fotogrāfs uzņems lieliskas un profesionālas kāzu fotogrāfijas, kas būs ne tikai skaists ģimenes albuma papildinājums, bet arī brīnišķīga un neaizmirstama dāvana viesiem. Kāzu fotogrāfs parūpēsies, lai Jūsu viena no svarīgākajām dzīves dienām būtu iemūžināta arī brīnišķīgā fotosesijā ar ģimeni, radiem un draugiem.

Studijas fotosesija

Izveido savu neatkārtojamo tēlu un saglabā to uz ilgiem gadiem. Jūsu izskats – jūsu vizītkarte. Fotogrāfijas būs lepnuma priekšmets, kā arī palīdzēs izveidot pievilcīgu profilu sociālajiem tīkliem un kvalitatīvu darba CV. Fotogrāfs ieteiks kā labāk izskatīties un palīdzēs atbrīvoties kameras priekšā vēl dabīgākai un skaistākai fotosesijai.

Izbraukuma fotosesija

Atdzīviniet savas fotogrāfijas fotosesijā pie dabas. Ne vienmēr ir jāaprobežojas ar studijas telpām. Izpaudiet sevi caur dabu un krāsainiem interjeriem, izmantojot visu nepieciešamo aprīkojumu.

Reklāmas fotografēšana

Lai veicinātu biznesa nākotni, jebkurai precei un pakalpojumam ir nepieciešama laba vizualizācija. Viens no panākumu sasniegšanas pamatprincipiem ir nodrošināt sevi ar augsta līmeņa reklāmas materiālu! Par to parūpēsies kreatīvs reklāmas fotogrāfs specializējies tieši reklāmas fotogrāfēšanā.

Priekšmetu fotogrāfs

Būtiski ir akcentēt raksturīgākās priekšmeta iezīmes. Profesionāls priekšmetu fotogrāfs izvietos priekšmetus un izcels akcentus tā, lai attēlotu priekšmetus no labākās puses, piešķirtu konstrukcijām un būtiskiem elementiem īpašu uzmanību – tādā veidā pasniegts priekšmets atšķirsies, piemēram, no konkurentu darbiem.

Pārtikas produktu fotografēšana

Lai cilvēki pirktu ēdienu, tam jāizskatās garšīgi, taču fotografijās runa ir par gaismu spēli, ēnām un atspulgiem. Vajadzīgais produkts kompozīcijā atradīsies dominējošā vietā, fotogrāfs piemeklēs visizdevīgākie leņķi, lai apslēptu nepilnības un akcentētu vērtības.

Grūtnieču fotogrāfs

Nepārprotami, grūtniecība ir viens no spilgtākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves periodiem, it īpaši topošajām māmiņām. Šo mirkli saglabāt var ne tikai savā atmiņā, bet arī fotogrāfijās. Par vēl labāku un skaistāku fotosesiju parūpēsies pieredzējis fotogrāfs. Iedomājieties, cik patīkami būs nākotnē bērniem parādīt bildi, kurā viņi atradās vēl mātes vēderā.

Bērnu fotosesija

Bērnu fotogrāfijas ne vienmēr izdodas tādas, kādas vēlētos – mazie grozās un nesēž uz vietas, gaidot, kad mammīte vai tētis nofotografēs. Tieši tāpēc šo uzdevumu nodot profesionālu fotogrāfu rokās ir daudz uzticamāk – bērnu fotogrāfs mācēs noķert to īsto brīdi. Papildiniet savu ģimenes arhīvu, kā arī dāvājiet iespēju saviem radiem un tuviniekiem baudīt augstas kvalitātes bildes no ģimenes jaunās paaudzes fotosesijas.

Ģimenes fotogrāfs

Ģimene nav tikai tas, kā Jūs jūtaties kopā un uztverat viens otru, bet arī tas, kā Jūs redz apkārtējie. Ģimenes fotogrāfijas palīdzēs Jums veidot pozitīvu viedokli par Jūsu „sabiedrisko tēlu”, kā arī satuvinās Jūs pašus. Mūsu ģimenes fotogrāfs gadās par to, lai arī pašiem būs patīkami skatīties uz profesionālām bildēm, redzot visu laimīgo ģimeni kopā.

Arhitektūras un ainavu fotografēšana

Pasaulē ir tik daudz vietas, kuras ir vēlme iemūžināt, lai īstenotu kādu mērķi. Dažādojiet garlaicīgas arhitektūru fotogrāfijas vai ainavu panorāmas, fotografējot tās radošākas vai arī uzņemot makro fotogrāfijas.

Jubileju un svinību fotogrāfs

Tik reti izdodas apvienot ģimenes locekļus, draugus, klases biedrus vai darbinieku kolektīvu kuplākā skaitā, tieši tāpēc šādi notikumi noteikti ir jāiemūžina – kad katram ir laimes un prieka atspulgi acīs un smaidos. Fotogrāfs parūpēsies par jautrāko un skaistāko mirkļu iemūžināšanu.

Portretu fotosesija

Katra cilvēka sejai ir savas unikālās īpašības. Katrs cilvēks ir īpašs savā veidā. Acis, deguns, lūpas, dzimumzīmes un vasaras raibumi – tas viss ir unikāls un ļoti individuāls! Palīdzi sev atklāt savu skaistumu. Palīdzi sev atklāt savu skaistumu portretu fotosesijā.

Individuālās fotosesijas

Saglabāt atmiņā sevi veiksmīgākajos leņķos, studijā vai brīvājā dabā. Izpaudiet savu fantāziju fotogrāfijās.Profesionāls fotogrāfs palīdzēs atbrīvoties un izpausties fotosesijas laikā.

Reportāžas fotogrāfēšana

Ikdienas dzīvē notiek daudz interesanti un svarīgi notikumi. Tos nepieciešams zināt, tie ir jāatceras un jāiemūžina, par to parūpēsies fotogrāfs.

Kailfoto

Kopš seniem laikiem cilvēce ir cēlusies un slavējusi ķermeņa skaistumu. Spilgts piemērs – Renesanses laiks. Nav nekā skaistāka un brīnišķīgāka par cilvēka ķermeni, un to attēlošanai ir nepieciešama liela māksla, tieši fotogrāfs Jūsu fotosesijā atklās un izcels skaistākās ķermeņa aprises, par kurām, iespējams, pat nezinājāt. Ļaujiet, lai Jūsu ķermeņa attēls krāšņo pasauli ap Jums.

Erotiskas fotosesijas

Apslēpj visintīmākās vietas, bet tajā pašā laikā, ļauj izveidot neticami jutekliskas un seksīgas bildes. Pieredzējis fotogrāfs uzņems neatkārtojamas bildes Jūsu erotiskajā fotosesijā.

Portfolio

Tiem, kas kādā veidā saista sevi ar aktiera vai modeļa karjeru, ir svarīgi, lai būtu profesionāli izvelēts skatuvisks tēls, kurš pauž raksturu īpatnību kopumu, kā arī parāda Jūs pašus dažādos garastāvokļos, emocijās un tēlos. Svarīgi izvēlēties labu fotogrāfu, kurš spētu izvilināt Jūsu dažādo personību fotosesijā ideālam portfolio.

Vecmeitu ballītes fotosesija

Drīz vecmeitu ballīte? Jūsu draugi noteikti parūpēsies sagatavot kaut ko neaizmirstamu un galvu reibinošu. Varbūt, tik fantastisku, ka visu pilnīgi pat nevarēs atcerēties. Mūsdienās nav fantāzijas robežas un katrs cenšas īpaši izcelt savu pēdējo tusiņu, un mēs nodrošināsim gan fotogrāfu, gan fotosesiju, lai šī brīnišķīgā diena paliek atmiņā uz visiem laikiem.

Foto apstrāde

Bilžu apstrāde, bojāto bilžu restaurācija. Foto montāža. Veco bilžu restaurācija.

Kontūru uzlabošana, foto spraudņi (plagini), filtri, ka arī krāsu korekcija.