Profesionāli foto dokumentiem – ātri un kvalitatīvi

Vai meklējat, kur uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas dokumentiem? Fotostudijas.lv piedāvā ātru un profesionālu fotogrāfiju izgatavošanu saskaņā ar visām vajadzīgajām prasībām. Pie mums jūsu dokumentu foto būs gatava vien dažu minūšu laikā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un nodrošinot labāko iespējamo rezultātu.

Kas padara mūsu foto dokumentiem pakalpojumu īpašu?

Mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai foto dokumentiem atbilstu stingriem oficiālo institūciju noteikumiem. Tāpēc Fotostudijas.lv komanda ar lielu atbildību pievēršas katra klienta individuālajām vajadzībām, nodrošinot, ka fotogrāfijas tiek uzņemtas atbilstoši Latvijas un starptautiskajiem standartiem visu veidu dokumentiem, Latvijas pasei,  Krievijas vīzai, Amerikas vīzai (Green card) u.c. valstu vīzām. Izgatavojam zīdaiņa dokumentu foto Rīgas centrā.

Izgatavošanas laiks uz papīra vai digitālā veidā 10-15 min.

LR pases fotogrāfija

Svarīgi! Fotogrāfijas LR pasei izgatavo ne agrāk kā trīs mēnešus pirms dokumentu iesniegšanas.
1. Personas izskats attēlā:
1.1. galvas pozīcija – pretskats;
1.2. acis atvērtas, nav aizsegtas ar matiem;
1.3. sejas izteiksme – dabiska, ikdienišķa, neitrāla;
1.4. acu skatiens – neitrāls, vērsts kamerā;
1.5. sejas abas puses vienādi apgaismotas un redzamas vienādi skaidri;
1.6. sejas un galvas apgleznojumi un rotājumi, kas apgrūtina personas atpazīstamību, nav atļauti;
1.7. uz personas sejas nav atspīduma;
1.8. uz sejas nav ēnas;
1.9. ja persona valkā brilles, tad pasē redzamajā attēlā:
1.9.1. personas acis redzamas skaidri, tās nav aizsegtas ar briļļu ietvariem;
1.9.2. briļļu ietvari nav smagnēji, biezi, tie nedrīkst aizsegt sejas daļu;
1.9.3. briļļu stiklos nav atspulga;
1.9.4. briļļu stikli nav tonēti;
1.9.5. brilles nav noslīdējušas uz deguna;
1.10. persona ir bez galvassegas, izņemot gadījumu, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ galvassegu valkā ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu;
1.11. personas apģērbs neaizsedz seju vai tās daļu.
2. Attēla fiziskie rādītāji:
2.1. attēla fons ir gaišs;
2.2. iedomātā līnija caur acu viduspunktiem ir paralēla attēla horizontālajai malai;
2.3. personas sejas attēls ir attēla centrā;
2.4. personas sejas attēls no zoda līnijas līdz matu augšanas līnijai (arī iedomātajai, ja personai nav matu vai tie aizsedz matu augšanas līniju) aizņem 70–80 % no attēla vertikālā augstuma;
2.5. nav redzamas citas personas vai priekšmeti;
2.6. fonā nav redzamas ēnas.
3. Personas attēla kvalitāte:
3.1. attēls ir skaidrs;
3.2. attēls ir ar labu izšķirtspēju;
3.3. attēls ir kontrastains un spilgts.
4. Prasības fotogrāfijai:
4.1. izmantots augstas kvalitātes gluds, spožs vai pusmatēts fotopapīrs;
4.2. ja attēls ir krāsains, tajā redzamās personas ādas tonis ir dabīgs un acis nedrīkst būt sarkanas;
4.3. persona fotografēta ne senāk kā pirms trim mēnešiem;
4.4. fotogrāfija nav izmantota iepriekšējā personas apliecinoša dokumenta izgatavošanai;
4.5. fotogrāfijas izmērs ir 1–3 mm lielāks par 35 x 45 mm; fotogrāfija ir bez smērējumiem un bez baltā stūrīša;
4.6. fotogrāfijas otrā pusē ir fotodarbnīcas spiedogs, kurā norādīts fotogrāfijas izgatavošanas datums;
4.7. fotodarbnīcas spiedogs nav redzams caur fotogrāfiju;
4.8. fotogrāfija ir skaidri fokusēta, tīra, bez burzījumiem un locījumiem;
4.9. attēls nav retušēts.

LR uzturēšanās atļaujas fotogrāfija

Nepieciešamais fotogrāfijas izmērs 35 x 45 mm.

LR uzturēšanās atļaujas fotogrāfijas specifikācija un citi parametri atbilst iepriekš minētajai LR pases fotogrāfijas specifikācijai, ar ko aicinām iepazīties augstāk.

Krievijas vīza

Fotogrāfijai ir jābūt 4,5 x 3,5 cm izmērā, krāsainai uz balta fona. Sejas attēlam jābūt labi saskatām – attālumam starp acu zīlītēm jābūt 6 mm, attālumam no acu viduslīnijas līdz pazodes līnijai (galējam punktam) jābūt 15 mm, attālumam no galvas līdz fotogrāfijas augšējai līnijai jābūt 6 mm. Pieļaujama 2 mm nobīde. Persona fotogrāfijā nedrīkst būt virsdrēbēs.

Baltkrievijas vīza

1 fotogrāfijai  ir jābūt 3,5 х 4,5 cm,  krāsaina uz baltā fona, seja aizņem 70-80% no fotogrāfijas, augstas kvalitātes izšķirtspēja, indivīda skatiens ir novirzīts tieši kamerā, uz fotogrāfijas ir jāatspoguļojas dabiskai ādas krāsai, fotogrāfija ne vecāka par 6 mēnešiem.

Azerbaidžānas vīza

1 fotokartiņa (3.5 x 4.5 cm), uz balta fona, seja redzama 80% no foto, augsta kvalitāte bildei, melnbaltu fotogrāfiju nepieņem; neitrāla sejas izteiksme; bez brillēm ar tonētiem stikliem un bez cepures, bet galvassega ir atļauta gadījumu, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ to valkā ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu.

Izraēlas vīza

2 fotogrāfijas, izmērā 5 x 5 cm, krāsaina fotogrāfija, galvai ir jābūt centrētai un acīm jāskatās tieši kamerā; izgatavotas pēdējo 6 mēnešu laikā, drīkst būt izrakstītās brilles, bet lai nerastos atspulgs no kameras; galvassega ir atļauta gadījumu, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ to valkā ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu.

Ķīnas vīza/ Honkongas vīza

2 fotogrāfijām ir jābūt 3,3 x 4,8 cm izmērā, krāsainai uz balta fona vai gaiši zila. Ādas krāsai fotogrāfijā ir jāatbilst īstenībai. Galvai ir jābūt starp 15 mm un 22 mm platai, garumam ir jābūt 28 mm līdz 33 mm. Neitrāla sejas izteiksme bez smaida. Abām ausim ir jābūt labi redzamām. Brilles drīkst būt tikai ar plāniem rāmjiem. Galvassega var būt tikai reliģisko uzskatu dēļ. Apģērbs nedrīkst būt vienā krāsā ar fonu. Fotogrāfija ne vecāka par 6 mēnešiem.

Vjetnamas vīza

2 fotogrāfijas ar izmēru 4 x 6 cm, krāsainas uz balta fona un uz glancēta foto papīra; drīkst būt brilles ar nosacījuma, ka rāmji nav biezi, stikliņi nav tonēti un nerodas atspulgs no kameras; nedrīkst smaidīt, sejai jābūt atslābinātai un mutei aizvērtai; persona ir bez galvassegas, izņemot gadījumu, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ galvassegu valkā ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu.

Uzbekistānas vīza

1 fotogrāfija ar izmēru 3,5 x 4,5 cm, krāsaina, sejai ir jāaizņem 70 % no fotogrāfijas; labas kvalitātes, melnbaltas netiks pieņemtas; galvas augstums (līdz matu izkārtojuma galam) 34,5 mm; attālums no foto augšdaļas līdz matu izkārtojuma sākumam 3mm; fotogrāfija ne vecāka par 6 mēnešiem.

Indijas vīza

2 fotogrāfijas ar izmēru 5 x 5 cm uz balta fona; bildei ir jābūt uz glancēta fotopapīra; galvas augstums (līdz matu kronim) 3,37 cm un attālums no apakšas līdz acu līnijai 2,99 cm; galvai jābūt centrētai un jāskatās kamerā, galvai jābūt 35mm līdz 40 mm; fotogrāfijai jābūt uzņemtai pēdējo 6 mēnešu laikā; nedrīkst smaidīt, bet jābūt tikai neitrālai sejas izteiksmei; acīm ir jābūt vaļā un jāskatās tieši kamerā; tikai izrakstītās brilles ir atļautas; galvassega ir atļauta gadījumā, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ to valkā ikdienā un galvassega neaizsniedz seju vai tās daļu.

Ukrainas vīza

1 krāsaina fotogrāfija ne vecāka par 3 mēnešiem ar izmeru 3,5 x 4,5 cm; fotoattēls jāuzņem no priekšpuses uz gaiša viendabīga fona; sejai jābūt pilnīgi redzamai un jāaizņem 70-80% no fotoattēla; attēla izmēram jābūt 30-36 mm no zoda līdz galvas augšejai daļai; fotogrāfijai jābūt ne vecākai par 6 mēnešiem; brilles nedrīkst būt tonētas vai atstarojušas, kā arī brilles nedrīkst aizklāt acis; mutei pilnībā ir jābūt aizvērtai.

Saūdu Arābijas vīza

2 fotogrāfijas ar izmēriem 3,5 x 4,5 cm; fotoattēlam jābūt krāsainam, melnbaltā fotogrāfija tiks noraidīta; nav ieteicams retušēt vai uzlabot fotoattēlu jebkādā veidā; sejai jāaizņem 60-70% no fotogrāfijas; galvau ir jābūt centrētai un acīm jāskatās tieši kamerā; ir jābūt labi redzamām abām ausīm, sejai, matiem, pleciem un kaklam; sejas izteiksmei ir jābūt neitrālai; brillēm nedrīkst būt tonēti stikliņi un biezi rāmji, kā arī brilles nedrīkst atspoguļot kameras zibsni; augstas kvalitātes fotoattēls.

Kazahstānas vīza

1 fotogrāfija ar izmēru 3,5 x 4,5 cm; krāsains fotoattēls uz balta fona; neitrāla sejas izteiksme; bez brillēm ar tonētiem stikliem un bez cepures, bet galvassega ir atļauta gadījumā, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ to valkā ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu.

Kubas vīza

2 fotogrāfijas ar izmēru 5 x 5 cm, sejai jāaizņem 60-70% no fotogrāfijas; fonam ir jābūt baltam un attēlam krāsainam; neitrāla sejas izteiksme un abām acīm jābūt atvērtām; fotoattēlā skaidri jānorāda personas sejas iezīmes taisnā virzienā no zoda gala līdz galvas kronim; attiecībā uz apjomīgiem matiem ir jānodrošina, lai galva (ieskaitot frizūru) būtu pilnībā attēlota, nesamazinot sejas lielumu, ja iespējams; sejai ir jābūt centrētai fotoattēlā un acīm jāskatās tieši kamerā; fotogrāfijas nedrīkst būt vecākas par 6 mēnešiem; galvassega ir atļauta gadījumā, ja persona reliģisku apsvērumu dēļ to valkā ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu; drīkst būt tikai izrakstītas brilles, kurām nedrīkst būt tonēti stikliņi un biezi rāmji, kā arī brilles nedrīkst atspoguļot kameras zibsni.

Dienvidāfrikas Republika

2 fotogrāfijas ar izmēru 3 x 4 cm, krāsains fotoattēls uz balta fona; jābūt neitrālai sejas izteiksmei bez smaida; galvai jābūt centrētai un acīm jāskatās tieši kamerā; seja nedrīkst būt aizsegta ar matiem un citām lietām; drīkst būt tikai izrakstītās brilles, kurām nedrīkst būt tonēti stikliņi un biezi rāmji, kā arī brilles nedrīkst atspoguļot kameras zibsni, fotogrāfijas nedrīkst būt vecākas par 6 mēnešiem.

ASV vīza

Viena fotogrāfija 5×5 cm
Prasības digitālajai fotogrāfijai:

1. Jūsu vīzas pieteikuma fotogrāfijai ir jāatbilst noteiktām izmēra un izskata prasībām. Iesniegtās fotogrāfijas, kas neatbilst noteiktajām prasībām, var kavēt vīzas pieteikuma procesu. Lai attēlotu Jūsu pašreizējo izskatu, Jūsu fotogrāfijai jābūt uzņemtai pēdējo sešu mēnešu laikā. Ja jūs atjaunojat iepriekšējo vīzu, Jūsu fotogrāfija nevar būt tāda pati, kāda tā bija Jūsu vecajā vīzā.
2. Ja Jūsu fotogrāfija neatbilst prasībām, Jūs būsiet lūgti iesniegt jaunu fotogrāfiju, pirms Jūsu vīza tiek apstrādāta, arī tad, ja vīzas pieteikumu sistēma ir pieņēmusi fotogrāfijas digitālo augšupielādi.
3. Galvai, mērot no tās augšējās līnijas, ieskaitot matus, līdz zoda apakšējai līnijai, jāaizņem 50–70 % no fotogrāfijas kopējā garuma. Acīm, mērot no fotogrāfijas apakšmalas līdz acu līmenim, jāatrodas tādā augstumā, kas atbilst aptuveni 55–70 % jeb 2/3 no fotogrāfijas garuma.
4. Vīzas fotogrāfiju nav ieteicams uzņemt kādā speciālā apģērbā (formastērpā utml.), izņemot, ja to nēsājiet ikdienā reliģiskos nolūkos.
5. Nefotografējieties cepurē vai cita veida galvassegā, kas aizsedz matus vai matu līniju, izņemot gadījumus, ja šos aksesuārus valkājiet ikdienā reliģiskos nolūkos. Jūsu sejai fotogrāfijā jābūt redzamai pilnībā, un nav pieļaujams, ka galvassega fotogrāfijā aizsedz Jūsu seju.
6. Pārliecinieties, lai fotogrāfijā nav redzamas skaļruņu austiņas, bezvadu ierīces vai citi līdzīgi priekšmeti.
7. Krāsainās kontaktlēcas vīzas fotogrāfijās nav atļautas.
8. No 2016. gada 1.novembra netiks pieņemtas fotogrāfijas, kurās vīzu pieprasītāji nēsā brilles.
9. Fotogrāfijai jābūt kvadrātveida formā, proti, tās garumam un platumam jābūt vienādiem. Fotogrāfijas minimālie izmēri ir 600 x 600 pikseļi (garums x platums), savukārt maksimālie izmēri — 1200 x 1200 pikseļi (garums x platums).
10. Uzņemot vīzas fotogrāfiju, svarīgs ir galvas novietojums. Kadrējumam jābūt tādam, lai seja būtu pilnībā redzama. Pavērsiet seju tieši pret fotokameru un turiet acis atvērtas.
11. Fotogrāfijā jābūt redzamai visai galvai no matu augšējās līnijas līdz zoda apakšējai līnijai. Lai fotogrāfija būtu kvalitatīva, galvas lielumam jābūt robežās no 1 līdz 1 3/8 collām (25–35 mm), mērot gareniski, jeb jāaizņem 50–70 % no fotogrāfijas, kā norādīts šajā attēlā.
11.1. Atrašanās kadra vidū
11.2. Galvai jāatrodas kadra vidū.
11.3. Atvērtas acis
11.4. Fotogrāfijā acīm jābūt atvērtām. Acīm jāatrodas tādā augstumā, kas atbilst 2/3, proti, aptuveni 60 %, no fotogrāfijas garuma (no 1 1/8 līdz 1 3/8 collu (28–35 mm) augstumā, mērot no fotogrāfijas apakšmalas).
12. Fotogrāfijas fonā nedrīkst atrasties nekas lieks — tam jābūt vai nu baltam, vai ļoti gaišam. Lai fotogrāfija būtu kvalitatīva, nosēdieties priekšā baltam vai ļoti gaišam fonam.
12.1. Nekādu ēnu
12.2. Apsēdieties tā, lai visa seja būtu apgaismota. Raugieties, lai ne seju, ne fonu neaptumšotu traucējošas ēnas.
12.3. Atbrīvota un dabīga izteiksme
12.4. Uzņemot fotogrāfiju, saglabājiet dabīgu sejas izteiksmi.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Foto dokumentiem” pakalpojumu?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi nodrošinās, ka Jūsu foto atbilst visām prasībām.

ĀTRS
SERVISS

Foto dokumentiem izgatavosim tikai dažu minūšu laikā, taupot Jūsu laiku.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu modernās tehnoloģijas garantē foto kvalitāti un operativitāti.

“Foto dokumentiem”: Cenas un piedāvājumi

Dokumentu foto cenas

 • Dokumenta foto cena: 10 EUR
 • Dokumenta foto cena zīdaiņiem – 20 EUR
 • Par papildus kopiju: 2 EUR
 • Par nosūtīšanu uz e-pastu: 1 EUR
Cilvēku skaits Foto sesija studijā Izbraukuma foto sesija Make-up sievietēm Make-up + matu ieveidošana sievietēm Grims vīriešiem Grims + matu ieveidošana vīriešiem
1 10‎€ 90‎€ 50‎€ 60€ 25‎€ 30‎€
2 – 10 8‎€ 45‎€ 40‎€ 60‎€ 25‎€ 30‎€
11 – 50 6‎€ 20‎€ 30‎€ 35‎€ 20‎€ 25€
51 – 100 4‎€ 15‎€ 25‎€ 30‎€ 17.50‎€ 20‎€
101 – 300 3.50‎€ 7.50‎€ 20‎€ 25‎€ 15‎€ 17.50€

*Cenas norādītas par pakalpojumu vienam cilvēkam (Bez PVN).

Fotografēšanās  un foto dokumentiem izgatavošanas adrese

 • Fotostudijas.lv, Lāčplēša iela 70, Rīga (centrs)
 • Darba laiks: darba dienās 9:00- 18:00 (citā laikā pēc pieraksta), brīvdienās pēc pieraksta.

Lūdzam pirms ierašanās piezvanīt, lai pārliecinātos par fotogrāfa un studijas pieejamību. 
Pieraksts un papildus informācija:

 • tālr.: +371 270-22-203
 • e-pasts: info@fotostudijas.lv

Ieteikumi, kā sagatavoties, lai labi izskatītos dokumentu fotogrāfijās

Nepieciešams profesionāli izgatavots fotoattēls dokumentiem? Svarīgi ir pareizi sagatavoties, lai garantētu ideālu rezultātu. Sekojiet mūsu padomiem un iegūstiet kvalitatīvu, normatīviem atbilstošu foto, kas kalpos jums gadiem ilgi. Atcerieties, ka kvalitatīva fotogrāfija ir Jūsu vizītkarte uz daudziem oficiāliem dokumentiem, tāpēc pievērsiet tam pienācīgu uzmanību.

 • Apģērbs vēlams, lai ir ikdienišķs, lietišķs un korekts. Nedrīkst fotografēties virsdrēbēs (piemēram, mētelī, virsjakā) vai ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu, un ar galvassegu, izņemot gadījumu, ja to valkājat reliģisku apsvērumu dēļ ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu.
 • Ja nēsājat brilles, drīkst fotografēties ar brillēm. (Izņēmums ir ASV vīza, kurai netiks pieņemtas fotogrāfijas, kurās vīzu pieprasītāji būs ar brillēm vai krāsainām kontaktlēcām.)  Nav pieļaujama fotografēšanās ar tumšām vai tonētām brillēm. Briļļu rāmim nevajadzētu būt smagnējam, biezam, tas nedrīkst aizsegt sejas daļu.
 • Par make-up un frizūru. Vēlams matiem būt sakoptiem, make-up tāds, lai sejas āda būtu matēta, viegli nopūderēta, jo fotogrāfijās dokumentiem nedrīkst veikt retušu.
 • Lai sev patiktu fotogrāfijā, nākat atpūtušies un labā garastāvoklī.
 • Jūsu ērtumam pievienojam precīzāk svarīgāko informāciju par to, kā ir jaizskatās Jūsu dokumentu fotogrāfija.

Mūsu “Foto dokumentiem” klientu atsauksmes

Mūsu klientu vārdi runā paši par sevi – izlasiet, kā viņi vērtē mūsu darbu un klientu apkalpošanas kvalitāti. Jūsu atsauksmes mums ir svarīgas, lai mēs varētu arī turpmāk nodrošināt izcilu pakalpojumu.

Steidzami vajadzēja ASV vīzas foto, un es vērsos Fotostudijas.lv. Ātri, profesionāli un galvenais – bez problēmām ar vīzu centru. Paldies jums milzīgs!

Līga

Izcila pasu fotogrāfiju kvalitāte! Un lielisks serviss. Iesaku visiem saviem draugiem un paziņām.

Jānis

Pasūtīju dokumentu foto. Viss izdarīts solītajos termiņos, un rezultāts kvalitatīvs.

Andris

Pie viņiem taisīju Krievijas vīzas foto. Sanāca kvalitatīvi, bez aizrādījumiem. Īpaši novērtēju operativitāti!

Elena

Laba fotostudija Rīgas centrā! Profesionāli fotogrāfi, kas ņem vērā visas prasības dokumentu fotogrāfijām.

Mārtiņš

Patika studijas atmosfēra un ātrais apkalpošanas process. Dokumentu foto bija gatavi 15 minūšu laikā, un kvalitāte augstā līmenī.

Aina

Vērsos šeit pēc kolēģa ieteikuma, un neesmu vīlies. Cena, kvalitāte un ātrums – viss augstā līmenī!

Ruslans

Fotostudija Rīgā, kurai var uzticēties jebkādu dokumentu foto veikšanā. Īpaši priecēja fotogrāfa profesionalitāte.

Laura

Ne pirmo reizi vēršos šajā studijā pēc dokumentu foto. Vienmēr kvalitatīvi un ātri. Paldies jums par jūsu darbu!

Valērijs

Vienmēr augstā līmenī! Teicamas foto, patīkama komunikācija un ātra pasūtījuma izpilde. Iesaku!

Daina

Pieteikties “Foto dokumentiem” tieši tagad!

Neatlieciet svarīgo uz pēdējo brīdi – pieteikties izgatavot foto dokumentus ir ātri un vienkārši. Aizpildiet kontaktformu zemāk, un mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu detaļas un atbildētu uz jebkuriem jūsu jautājumiem.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Foto dokumentiem”

  Vai Jums ir jautājumi par foto dokumentu izgatavošanu? Atrast atbildes ir vienkārši. Izlasiet biežāk uzdotās jautājumus un atbildes, lai gūtu skaidrību par pakalpojumu un tā norisi.

  Vai jūsu fotogrāfijas ir piemērotas visiem pasu un vīzu veidiem?
  Jā, mēs nodrošinām fotogrāfijas, kas atbilst standartiem visiem dokumentu veidiem, ieskaitot dažādu valstu pases un vīzas, tostarp Krieviju un ASV (Green Card).
  Cik ilgi aizņem dokumentu fotogrāfiju izgatavošana?
  Pateicoties pieredzējušiem speciālistiem un mūsdienīgai aprīkojumam, dokumentu fotogrāfiju izgatavošana vidēji aizņem 10-15 minūtes laika.
  Vai ir kādas konkrētas prasības apģērbam dokumentu foto uzņemšanai?
  Lielākoties nav speciālu prasību apģērbam, bet iesakām izvairīties no gaišiem augšdaļas apģērbiem vai apģērbiem ar spilgtiem rakstiem. Vislabāk ir nākt tērptam neitrālā apģērbā.
  Vai es varu iepriekš rezervēt laiku dokumentu foto uzņemšanai?
  Protams, jūsu ērtībai iesakām rezervēt laiku iepriekš. Sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai caur e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai jums ir pieredze ar Green Card fotouzņemšanu?
  Jā, mums ir plaša pieredze ar Green Card un citu ASV vīzu fotogrāfiju izgatavošanu. Mēs garantējam, ka fotogrāfijas atbilst visām prasībām.
  Vai iespējama dokumentu fotogrāfiju retušēšana?
  Mēs piedāvājam bāzes līmeņa retušu, lai uzlabotu attēla kvalitāti, tomēr ir svarīgi, lai fotogrāfijas saglabātu jūsu dabisko izskatu.
  Kādus formātus un izmērus fotogrāfijām jūs piedāvājat?
  Mēs piedāvājam fotogrāfijas standarta izmēros dokumentiem dažādām valstīm. Ja jums ir specifiskas prasības, lūdzu, informējiet mūs iepriekš.
  Vai jūsu fotostudija atrodas ērtā vietā Rīgā?
  Jā, mūsu fotostudija Fotostudijas.lv atrodas Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 70, kas padara mūs ērti pieejamus vairumam klientu.
  Vai jūs piedāvājat atlaides pastāvīgiem klientiem?
  Mēs vērtējam mūsu klientus un piedāvājam īpašus piedāvājumus tiem, kas pie mums vēršas regulāri. Sīkāku informāciju varat uzzināt pie mūsu fotogrāfa/administratora.
  Cik ātri es varu saņemt foto, ja pasūtīšu to caur jūsu vietni?
  Pēc pasūtījuma veikšanas mūsu vietnē, mēs sazināsimies ar jums, lai precizētu uzņemšanas laiku. Vairumā gadījumu gatavas fotogrāfijas būs pieejamas tajā pašā dienā.