Ģimenes fotosesija ir lielisks veids, kā atgādināt saviem mīļajiem cilvēkiem par saikni, ko dalāt. Fotosesija palīdzēs atklāt ne tikai to, kā Jūs jūtaties kopā un uztverat viens otru, bet arī to, kā Jūs redz apkārtējie. Ģimenes fotogrāfijas palīdzēs Jums izveidot pozitīvu publisko tēlu, kā arī satuvinās katru no Jums. Arī pašiem būs patīkami skatīties uz profesionālām bildēm, redzot visu laimīgo ģimeni kopā.

Paši tuvākie vienmēr ir kopā ar mums. Tie ir cilvēki, ar kuriem mēs kopā dzīvojam, mācāmies viens no otra un kopā veidojam atmiņas. Mūsu ģimenes fotogrāfs parūpēsies, lai kopīgās fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras varēsiet ievietot ģimenes albumā vai varēsiet dalīties ar saviem radiem un draugiem sociālajos tīklos. Ģimenes fotosesijas iespējams organizēt gan fotostudijas apstākļos, gan izbraukumā Jums vēlamā vietā, un fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo aprīkojumu – fotokamerām, gaismām un, protams, savu profesionalitāti.

Jauno ģimeņu fotosesija

Nekad nav par agru, lai sāktu veidot kopīgas atmiņas! Ģimenes fotosesija būs lielisks piedzīvojums jaunajām ģimenēm. Nav nozīmes, vai tikai nesen esat sācis kopdzīvi, vai ģimenē  jau gaidāms pieaugums – saglabājiet atmiņā katru brīdi! Sāciet jau tagad, padariet kopīgās ģimenes fotosesijas par ikgadēju rituālu, lai redzētu, kā maināties gan Jūs, gan Jūsu bērni. Jūs iemūžināsiet skaistas atmiņas jau no pirmajiem kopdzīves mirkļiem, uz kuriem pēc vairākiem gadiem būs prieks atskatīties.

Ne vienmēr ir vajadzīgs iemesls, lai kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem apvienotos kopīgu atmiņu radīšanai. Kad bērni jau izauguši un pierāda sevi lielajā pasaulē, ir jauki atskatīties uz seno dienu fotogrāfijām. Tā vietā, lai gremdētos senās atmiņās, izveidojiet jaunas! Noorganizējiet ģimenes atkal apvienošanos vēl kuplākā skaitā ar māsām, brāļiem, bērniem un mazbērniem. Šaurā ģimenes lokā vai kopā ar visu radu saimi – saglabājiet skaistākos dzīves mirkļus! Ģimenes fotosesija ir ideāls veids, kā iemūžināt visus kopā, neatkarīgi no tā, cik liela ir Jūsu ģimene.

Profesionālā ģimenes fotosesija iemūžinās mirkļus, kuri mums nozīmē tik daudz. Jūsu ģimenes tēls ir svarīgs – parādiet to arī citiem! Jauno ģimeņu fotosesija vai ģimenes apvienošanās jaunu kopīgo atmiņu veidošanai – mēs parūpēsimies, lai katrs smaids un katra prieka dzirkstelīte tiktu iemūžināti.

Ģimenes fotosesijas cenas

 • Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Ģimenes fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR ( līdz 5 cilvēkiem)
 • Ģimenes fotosesija bez dekorācijām 30min – 60 EUR ( līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Dāvana pirmajā dzimšanas dienā

Ģimenes fotosesijas dāvanu karte – tā ir lieliska dāvana visos svētkos. Pats svarīgākais, kas mums ir – tā ir ģimene, tāpēc pavadiet laiku kopā, veidojiet jaunas atmiņas un iemūžiniet skaistos dzīves mirkļus kopīgā fotosesijā.

Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>>

Gatavošanās ģimenes fotosesijai

Gatavošanās ģimenes fotosesijai ir emociju pilns process. Lai viss notiktu, kā plānots, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties ģimenes fotosesijai. Fotosesijas rezultāts ir atkarīgs arī no pašiem dalībniekiem, tādēļ ļoti svarīgi ir, lai fotosesijas dalībnieki ir labi sagatavojušies.

Ieteikumi, kā sagatavoties ģimenes fotosesijai

 • Kopīgā tēla radīšanai, iesakām padomāt par vienotu apģērba stilu vai apģērbu vismaz vienā krāsu gammā.
 • Radošu bilžu izveidei, padomājiet par individuālo stilu katram ģimenes loceklim. Izveidojiet tēlu, kas saistīts ar katra ģimenes locekļa hobijiem, interesēm utt.
 • Iesakām izvairīties no pārāk košiem, raibiem apģērbiem.
 • Daudzveidīgu bilžu radīšanai sagatavojiet 2-4 apģērbu komplektus.
 • Līdzi varat paņemt lietas, kas saistītas ar Jūsu ģimeni un kopīgām atmiņām.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt gan savā starpā, gan arī ar mūsu fotogrāfu.
 • Ja fotosesijā piedalās mazuļi, lūgums izvēlēties fotosesijas laiku, atbilstošu Jūsu mazuļa režīmam. Tas nepieciešams, lai mazulis būtu paēdis, izgulējies, kā arī, lai bērns neniķotos fotosesijas laikā.
 • Vecākiem bērniem iepriekš pastāstiet par fotosesiju, motivējiet viņus, lai viņiem rodas interese iesaistīties un aktīvi piedalīties fotosesijā.
 • Līdzi paņemiet kādus našķus, padzerties un zīdaiņiem autiņus. Nepieciešamības gadījumā varēsiet paņemt pārtraukumu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem, nagiem un apģērbu, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz procesā, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un smaidu, jo nekas nevar būt labāks par smaidīgu un laimīgu ģimeni.

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)