Saglabā brīžus ar ģimenes fotosesiju

Atklājiet ģimenes siltumu un vienotību caur profesionālām fotogrāfijām! Ģimenes fotosesija ir ne tikai iespēja izveidot mūžīgas atmiņas, bet arī lielisks veids, kā stiprināt saikni starp tuviniekiem. Pārvērtiet kopā pavadīto laiku par mākslas darbu, kuru lepni varēsiet rādīt un nodot tālāk nākamajām paaudzēm.

Kas padara mūsu ģimenes fotosesiju īpašu?

Ģimenes fotosesija ir lielisks veids, kā atgādināt saviem mīļajiem cilvēkiem par saikni, ko dalāt. Fotosesija palīdzēs atklāt ne tikai to, kā Jūs jūtaties kopā un uztverat viens otru, bet arī to, kā Jūs redz apkārtējie. Ģimenes fotogrāfijas palīdzēs Jums izveidot pozitīvu publisko tēlu, kā arī satuvinās katru no Jums. Arī pašiem būs patīkami skatīties uz profesionālām bildēm, redzot visu laimīgo ģimeni kopā.

Paši tuvākie vienmēr ir kopā ar mums. Tie ir cilvēki, ar kuriem mēs kopā dzīvojam, mācāmies viens no otra un kopā veidojam atmiņas. Mūsu ģimenes fotogrāfs parūpēsies, lai kopīgās fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras varēsiet ievietot ģimenes albumā vai varēsiet dalīties ar saviem radiem un draugiem sociālajos tīklos. Ģimenes fotosesijas iespējams organizēt gan fotostudijas apstākļos, gan izbraukumā Jums vēlamā vietā, un fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo aprīkojumu – fotokamerām, gaismām un, protams, savu profesionalitāti.

Jauno ģimeņu fotosesija

Nekad nav par agru, lai sāktu veidot kopīgas atmiņas! Ģimenes fotosesija būs lielisks piedzīvojums jaunajām ģimenēm. Nav nozīmes, vai tikai nesen esat sācis kopdzīvi, vai ģimenē  jau gaidāms pieaugums – saglabājiet atmiņā katru brīdi! Sāciet jau tagad, padariet kopīgās ģimenes fotosesijas par ikgadēju rituālu, lai redzētu, kā maināties gan Jūs, gan Jūsu bērni. Jūs iemūžināsiet skaistas atmiņas jau no pirmajiem kopdzīves mirkļiem, uz kuriem pēc vairākiem gadiem būs prieks atskatīties.

Ne vienmēr ir vajadzīgs iemesls, lai kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem apvienotos kopīgu atmiņu radīšanai. Kad bērni jau izauguši un pierāda sevi lielajā pasaulē, ir jauki atskatīties uz seno dienu fotogrāfijām. Tā vietā, lai gremdētos senās atmiņās, izveidojiet jaunas! Noorganizējiet ģimenes atkal apvienošanos vēl kuplākā skaitā ar māsām, brāļiem, bērniem un mazbērniem. Šaurā ģimenes lokā vai kopā ar visu radu saimi – saglabājiet skaistākos dzīves mirkļus! Ģimenes fotosesija ir ideāls veids, kā iemūžināt visus kopā, neatkarīgi no tā, cik liela ir Jūsu ģimene.

Profesionālā ģimenes fotosesija iemūžinās mirkļus, kuri mums nozīmē tik daudz. Jūsu ģimenes tēls ir svarīgs – parādiet to arī citiem! Jauno ģimeņu fotosesija vai ģimenes apvienošanās jaunu kopīgo atmiņu veidošanai – mēs parūpēsimies, lai katrs smaids un katra prieka dzirkstelīte tiktu iemūžināti.

Kāpēc izvēlēties mūsu “Ģimenes fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi iemūžinās Jūsu ģimenes burvību un īpašos brīžus.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Mēs piedāvājam plašu un unikālu dekorāciju klāstu, lai katras ģimenes fotosesija būtu neaizmirstama un īpaša.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Jūsu ģimenes fotogrāfiju apstrāde notiks ātri un kvalitatīvi, nodrošinot lielisku rezultātu un ātru saņemšanu

“Ģimenes fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

Ģimenes fotosesijas cenas

 • Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 30 min – 90 EUR
 • Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 60 min – 150 EUR
 • Izbraukuma fotosesija no 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR
 • Ģimenes fotosesija bez dekorācijām 60 min – 90 EUR ( līdz 5 cilvēkiem)
 • Ģimenes fotosesija bez dekorācijām 30min – 60 EUR ( līdz 5 cilvēkiem)

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Dāvana pirmajā dzimšanas dienā

Ģimenes fotosesijas dāvanu karte – tā ir lieliska dāvana visos svētkos. Pats svarīgākais, kas mums ir – tā ir ģimene, tāpēc pavadiet laiku kopā, veidojiet jaunas atmiņas un iemūžiniet skaistos dzīves mirkļus kopīgā fotosesijā.

Kā sagatavoties “Ģimenes fotosesijai”?

Vēlaties radīt paliekošas atmiņas? Ģimenes fotosesija ir brīnišķīga iespēja iemūžināt Jūsu ģimenes siltumu un vienotību. Gatavošanās ģimenes fotosesijai ir emociju pilns process. Lai viss notiktu, kā plānots, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties ģimenes fotosesijai. Fotosesijas rezultāts ir atkarīgs arī no pašiem dalībniekiem, tādēļ ļoti svarīgi ir, lai fotosesijas dalībnieki ir labi sagatavojušies.

Ieteikumi, kā sagatavoties ģimenes fotosesijai

 • Kopīgā tēla radīšanai, iesakām padomāt par vienotu apģērba stilu vai apģērbu vismaz vienā krāsu gammā.
 • Radošu bilžu izveidei, padomājiet par individuālo stilu katram ģimenes loceklim. Izveidojiet tēlu, kas saistīts ar katra ģimenes locekļa hobijiem, interesēm utt.
 • Iesakām izvairīties no pārāk košiem, raibiem apģērbiem.
 • Daudzveidīgu bilžu radīšanai sagatavojiet 2-4 apģērbu komplektus.
 • Līdzi varat paņemt lietas, kas saistītas ar Jūsu ģimeni un kopīgām atmiņām.
 • Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt gan savā starpā, gan arī ar mūsu fotogrāfu.
 • Ja fotosesijā piedalās mazuļi, lūgums izvēlēties fotosesijas laiku, atbilstošu Jūsu mazuļa režīmam. Tas nepieciešams, lai mazulis būtu paēdis, izgulējies, kā arī, lai bērns neniķotos fotosesijas laikā.
 • Vecākiem bērniem iepriekš pastāstiet par fotosesiju, motivējiet viņus, lai viņiem rodas interese iesaistīties un aktīvi piedalīties fotosesijā.
 • Līdzi paņemiet kādus našķus, padzerties un zīdaiņiem autiņus. Nepieciešamības gadījumā varēsiet paņemt pārtraukumu.
 • Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem, nagiem un apģērbu, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā.
 • Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz procesā, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.
 • Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
 • Svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un smaidu, jo nekas nevar būt labāks par smaidīgu un laimīgu ģimeni.

Mūsu “Ģimenes fotosesijas” klientu atsauksmes

Uzziniet, ko par mums saka ģimenes, kuras ir uzticējušas mums savas vērtīgākās atmiņas! Mūsu klientu atsauksmes ir mūsu darba kvalitātes apliecinājums. Tās ir mīļš atgādinājums par emocijām un brīžiem, ko kopā esam radījuši.

Pateicoties Fotostudijas.lv, manai ģimenei tagad ir brīnišķīgas atmiņas, iemūžinātas fotogrāfijās. Profesionāli, mājīgi un jautri. Īpaši priecēja izbraukuma fotosesija mūsu mīļajā parkā. Iesaku!

Līga

Fotostudijas.lv fotogrāfs spēja noķert mūsu ģimenes atmosfēru. Esmu apmierināts ar rezultātu un noteikti atgriezīsimies vēl!

Jānis

Izvēlējāmies ģimenes fotosesiju pirmo reizi un esam sajūsmā! Fotostudijas.lv komanda ir īsti profesionāļi savā jomā. Paldies par silto atmosfēru un brīnišķīgajām fotogrāfijām!

Olga

Lieliskas fotogrāfijas! Ģimenes fotosesija studijā aizritēja lieliski. Gribu uzsvērt fotogrāfa profesionalitāti un studijas mājīgumu. Esmu ļoti priecīgs, ka izvēlējāmies tieši Fotostudijas.lv.

Andris

Paldies par brīnišķīgajiem mirkļiem, kurus jūs mums iemūžinājāt! Fotosesija bija viegla un komfortabla. Īpašs paldies par ātro foto apstrādi.

Daiga

Fotostudijas.lv palīdzēja mums sagādāt neaizmirstamu dāvanu mūsu vecākiem – ģimenes fotosesiju ar visiem bērniem un mazbērniem. Saņemtās emocijas ir vienkārši neaprakstāmas!

Māris

Ļoti apmierināti ar rezultātu! Fotogrāfs bija pacietīgs ar mūsu bērniem un spēja radīt nepiespiestu atmosfēru. Fotogrāfijas sanāca dabiskas un dzīvespriecīgas. Iesaku!

Aija

Izcila kvalitāte, draudzīgs kolektīvs un atmosfēra, kas palīdz atslābināties un būt pašam. Fotostudijas.lv ir jūsu adrese ideālai ģimenes fotosesijai!

Kristaps

Bija ļoti patīkami strādāt ar Fotostudijas.lv komandu. Viņi ir īsti profesionāļi, kas spēj izveidot pareizo noskaņu un iemūžināt vislabākos mirkļus.

Anastasija

Ģimenes fotosesija Fotostudijas.lv ir ieguldījums atmiņās. Mūsu fotogrāfijas sanāca tieši tādas, kādās mēs tās bijām iedomājušies. Paldies par jūsu profesionalitāti un siltumu!

Daina

Pieteikties “Ģimenes fotosesijai” tieši tagad!

Nekavējiet un piesakies savai ģimenes fotosesijai jau šodien! Lai saglabātu Jūsu ģimenes atmiņas spilgtas, sazinieties ar mums, aizpildot zemāk esošo kontaktformu. Ļaujiet mums palīdzēt iemūžināt Jūsu ģimenes stāstu.







  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:

  Failu augšupielāde: maksimāli 3 faili, kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt 20 MB.

  Jautājumi un atbildes par “Ģimenes fotosesiju”

  Ja Jums ir jautājumi par ģimenes fotosesiju, šeit atradīsiet atbildes! Mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotās jautājumus, lai Jums būtu vieglāk plānot un sagatavoties Jūsu ģimenes neaizmirstamajam piedzīvojumam.

  Kādas ir jūsu fotostudijas priekšrocības Rīgā attiecībā uz ģimenes fotosesijām salīdzinājumā ar citām studijām?
  Mūsu fotostudija Fotostudijas.lv atrodas Rīgas centrā un piedāvā profesionālus ģimenes fotosesiju pakalpojumus gan studijā, gan ārpus tās. Mēs lepojamies ar mūsu pieredzējušajiem fotogrāfiem, kuri spēj radīt mājīgu un komfortablu atmosfēru, ļaujot jūsu ģimenei justies brīvi un dabiski kameras priekšā.
  Vai ir iespējams organizēt ģimenes fotosesiju parkā vai dabā?
  Protams! Mēs organizējam ģimenes fotosesijas jebkurā jūsu izvēlētā vietā, vai tas būtu parks, pludmale vai jūsu iemīļots dabas stūrītis.
  Kas iekļauts ģimenes fotosesijas komplektā?
  Ģimenes fotosesijas komplektā iekļauta sākotnējā konsultācija, fotosesija izvēlētajā lokācijā, attēlu apstrāde un retušēšana, kā arī digitālās kopijas labākajiem kadriem.
  Cik laicīgi jārezervē datums ģimenes fotosesijai?
  Lai garantētu jums ērtāko laiku, ieteicams rezervēt datumu 2-3 nedēļas pirms vēlamās dienas. Tomēr, sazinieties ar mums un mēs centīsimies ievērot jūsu vēlmes arī pie tuvākiem datumiem.
  Vai es varu paņemt līdzi rekvizītu ģimenes fotosesijai?
  Absolūti! Jūs varat paņemt līdzi jebkurus aksesuārus vai rekvizītus, kas pēc jūsu domām palīdzēs padarīt jūsu fotosesiju īpašu.
  Vai jums ir ieteikumi par apģērbu ģimenes fotosesijai?
  Jā, mēs sniedzam ieteikumus par stilu un krāsu paletei apģērbam, lai fotogrāfijas iznāktu harmoniskas un dabīgas.
  Cik ilgi ilgst standarta ģimenes fotosesija jūsu studijā?
  Standarta ģimenes fotosesija ilgst aptuveni 1-2 stundas, bet laiks var mainīties atkarībā no individuālajām vēlmēm.
  Cik fotogrāfiju mēs saņemsim pēc ģimenes fotosesijas?
  Pēc apstrādes jūs saņemsiet ne mazāk kā 20 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas. Taču konkrētais skaits var atšķirties atkarībā no izvēlētā pakalpojuma komplekta.
  Kādā veidā mēs saņemsim gatavās fotogrāfijas?
  Gatavās fotogrāfijas tiks jums nodotas digitālā albumā pa e-pastu vai caur mākoņkrātuvi. Ja vēlaties saņemt izdrukas vai albumu, arī to var organizēt.
  Ko darīt, ja mums nav pieredzes pozēšanā kameras priekšā?
  Neuztraucieties! Mūsu profesionālie fotogrāfi ir pieredzējuši darbā ar dažādiem klientiem, neatkarīgi no viņu pieredzes pozēšanā. Mēs radīsim atslābinātu un komfortablu atmosfēru, palīdzēsim ar pozām un pārliecināsimies, ka jūs saņemat izcilas fotogrāfijas.