Profesionāla priekšmetu fotografēšana

Attēlu valodu saprot visi. Pārsteidziet klientus ar augstas kvalitātes produktu fotogrāfijām, kas ne tikai piesaista uzmanību, bet arī veicina pārdošanu. Mūsu komandas pieredze un tehniskās iespējas ļaus Jūsu produktiem izcelties tirgū.

Kas padara mūsu “priekšmetu fotografēšanu“ īpašu?

Perfekti uztverta produkta fotogrāfija var pārvērst ikdienišķu priekšmetu par kārojamu pirkumu. Mēs specializējamies tieši tādu attēlu radīšanā, kas piesaista potenciālā klienta skatienu un rosina vēlmi iegādāties Jūsu piedāvājumu. Mūsu profesionālās priekšmetu fotografēšanas pakalpojumi ietver detalizētu objekta izpēti, lai izceltu tā unikālās īpašības un tekstūru, nodrošinot, ka pat vissīkākās detaļas ir redzamas un novērtējamas.

Mūsdienās ir svarīgi tas, kā tiek parādīti dažādi objekti, no kādiem rakursiem tie tiek fotografēti, cik skaidri saskatāmas ir to detaļas un tekstūra. Profesionāli fotogrāfi nostādīs priekšmetu tā, lai detaļas tiktu īpaši akcentētas, atšķirot to no citiem līdzīgiem konkurentu izstrādājumiem. Priekšmetu fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotogrāfijās tiktu attēlots priekšmets visā tā krāšņumā.

Priekšmetu fotografēšana prasa īpašas zināšanas no fotogrāfa – prasmi radīt telpisku objekta iespaidu, veidot pareizo perspektīvu un kompozīciju. Darba vai reklāmas vajadzībām jebkuru priekšmetu ir iespējams novietot tā, lai tas no dažādiem leņķiem atklātu katru detaļu līdz sīkākajai niansei, vai paradītu objektu veidā, kā tas līdz šim netika uzlūkots. To visu iespējams notvert profesionālā studijas fotosesijā, kur kvalitatīvs studijas tehniskais nodrošinājums palīdzēs fotogrāfam iemūžināt priekšmetu labākajā gaismā. Tāpat piedāvājam doties izbraukuma priekšmetu fotosesijās, nodrošinoties ar nepieciešamo foto aprīkojumu.

Priekšmetu fotografēšana reklāmas vajadzībām

Priekšmetu fotografēšana ir nozīmīga reklāmas vajadzībām, kad nepieciešams produktā izcelt tā priekšrocības. Konstrukcijām un priekšmeta unikāliem elementiem ir nepieciešams pievērst īpašu uzmanību, lai attēlotu priekšmetu no labākās puses – pareizā veidā pasniegts priekšmets ievērojami atšķirsies no konkurentu darba. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet ievietot kompānijas mājaslapās, dažādos katalogos, kā arī interneta veikalos.

Ir svarīgi izvēlēties pareizo rakursu un aprīkojumu, kas palīdzēs nodrošināt attēla asumu un objekta iekļaušanos kadrā. Mūsu priekšmetu fotogrāfs izveidos tādu attēla kompozīciju, kur priekšmetu būs iespējams gandrīz vai sajust plaukstā, radot iespaidu, ka jūsu pirkstu gali patiešām slīd pāri tā virsmai, sajūtot objekta tekstūru un materiālu, no kā tas ir veidots. Profesionāli un ātri Jūs iegūsiet izvēlētā priekšmeta vizuālizāciju fotogrāfiju formā, kas spēs līdz sīkākajai detaļai atklāt priekšmeta fiziskās īpašības. Atklāj lietas jaunā gaismā!

Kāpēc izvēlēties mūsu “Priekšmetu fotografēšanu”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Ar mūsu pieredzējušajiem fotogrāfiem Jūsu produkti tiks prezentēti visizdevīgākajā gaismā.

EKSKLUZĪVAS
DEKORĀCIJAS

Individuāli izvēlētas dekorācijas un fons, lai Jūsu priekšmeti izceltos un piesaistītu uzmanību.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mūsu speciālisti garantē ātru un augstas izšķirtspējas fotogrāfiju apstrādi.

“Priekšmetu fotografēšana”: Cenas un piedāvājumi

Priekšmetu fotografēšanas izmaksas

Priekšmetu fotografēšanas izmaksas ir atkarīgas no to daudzuma, fotosesijas vietas, priekšmetu un fona īpašībām, fotogrāfiju apstrādes, kā arī citiem faktoriem. Caurspīdīgu un atstarojošu priekšmetu fotografēšana ir dārgāka.

Vairāk par 100 priekšmetiem –  4.00 EUR/gab.
No 51 līdz 100 priekšmetiem –  5.00 EUR/gab.
No 11 līdz 50 priekšmetiem –  6.00 EUR/gab.
No 1 līdz 10 priekšmetiem –  7.00 EUR/gab.
Priekšmetu kompozīcijas foto no 15 EUR/gab.

Priekšmetu kompozīcijas veidošana un fotografēšana

Priekšmetu skaits Cena
1 75 – 100‎€
2 – 5 200‎€
6 – 10 250‎€
11 – 20 450‎€

Priekšmetu kompozīcijas veidošanā un fotografēšanā ietilpst

 • Fotosesijas organizēšana
 • Kompozīcijas veidošana
 • Materiālu un dekoru sagāde
 • Fotosesija
 • Bilžu pamatapstrāde

*Materiāli nav iekļauti cenā

Ekonomiskā priekšmetu kompozīcijas veidošana un fotografēšana

Klienta organizēta fotosesija studijā (klients sagādā aksesuārus, dekorus u.c. nepieciešamo, kā arī pats veido kompozīcijas) – 60€/1h (ieskaitot gaismas uzstādīšanu)

Klienta organizētā fotosesijā ietilpst

 • Studijas īre
 • Visa nepieciešamā tehnika un priekšmetu galds
 • Fotosesija
 • Bilžu pamatapstrāde (kadrēšana, krāsu un gaismas korekcija)

Minimālā cena priekšmetu fotosesijai – 60 EUR.

Vairāk par cenām>>>

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Kā sagatavoties “priekšmetu fotografēšanai“?

Priekšmetu fotografēšana ir svarīgs solis jūsu produktu vizuālās prezentācijas veidošanā. Lai iegūtu profesionālas un kvalitatīvas fotogrāfijas, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Pirms fotosesijas svarīgi ir visu izplānot līdz sīkākajai detaļai, lai fotosesijas dienā varētu pilnvērtīgi fokusēties uz radīšanas procesu.

Priekšmetu fotografēšanas sagatavošanās prasa rūpīgu plānošanu un detalizētu pieeju. Lai nodrošinātu, ka fotosesija noritēs veiksmīgi un bez liekām aizķeršanās, sekojiet šiem soļiem:

Kā pareizi sagatavoties?

 • Apdomājiet priekšmeta izgaismojumu un to, kā tas ietekmēs attēla noskaņu un detaļu izcelšanu.
 • Iepazīstieties ar priekšmeta tekstūru un materiālu, lai izprastu, kā tas mijiedarbojas ar gaismu un ēnām.
 • Veiciet priekšmeta virsmas tīrīšanu, lai fotogrāfijā neparādītos nevēlamas atspīdumi vai netīrumi.
 • Izvēlieties fonu, kas atbilst priekšmeta raksturam un palīdz izcelt tā īpašības.
 • Ja nepieciešams, izstrādājiet konceptuālu skici par to, kā vēlaties, lai priekšmets tiek attēlots.
 • Izvēlieties piemērotu objektīvu un kameru iestatījumus, lai sasniegtu vēlamo attēla kvalitāti un asumu.
 • Ja plānojat izmantot rekvizītus, sagatavojiet tos iepriekš, lai tie atbilstu vēlamajai kompozīcijai un stilam.

Ņemot vērā šos sagatavošanās soļus, jūs varat būt droši, ka priekšmetu fotografēšana izdosies un rezultātā iegūsiet izcilas fotogrāfijas, kas palīdzēs jūsu produktiem izcelties tirgū. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par profesionālām priekšmetu fotosesijām!

Mūsu “Priekšmetu fotografēšanas” klientu atsauksmes

Lasiet mūsu klientu atsauksmes un uzziniet, kā “Priekšmetu fotografēšana” ir palīdzējusi uzlabot viņu produktu prezentāciju un palielināt pārdošanas apjomus. Jūsu apmierinātība ir mūsu prioritāte!

Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu! Mana produkcija fotogrāfijās izskatās daudz pievilcīgāka, pateicoties Fotostudijas.lv profesionālajai pieejai. Iesaku visiem, kuri vēlas kvalitatīvas priekšmetu fotogrāfijas savam biznesam!

Jānis Bērziņš

Pasūtīju aksesuāru fotogrāfēšanu savam interneta veikalam. Realitātē tie nekad nav izskatījušies tik skaisti! Paldies fotogrāfiem par viņu talantu un profesionalitāti.

Līga Ozoliņa

Lieliska studija Rīgas centrā. Strādā ātri, kvalitatīvi un vienmēr ņem vērā klienta vēlmes. Fotogrāfijas sanāca spilgtas un detalizētas. Priecājos par viņu uzmanību pret detaļām!

Maksims Ivanovs

Dzirdēju par jūsu studiju no kolēģa un nolēmu izmēģināt. Rezultāts ļoti apmierinošs! Mani izstrādājumi fotogrāfijās izskatās lieliski. Paldies!

Kristīne Āboliņa

Profesionāļi savā jomā! Fotogrāfijas iznāca neticami skaidras un detalizētas. Tagad zinu, pie kā vērsties, kad nepieciešama priekšmetu fotosesija.

Anatolijs Petrovs

Es patiešām novērtēju, kā fotogrāfe piegāja manam projektam. Fotogrāfijas izskatās profesionālas un ļoti pievilcīgas. Ieteikšu jūs saviem partneriem!

Daiga Krieviņa

Mums bija nepieciešamas fotogrāfijas jaunajam katalogam, un Fotostudijas.lv pārspēja visas mūsu cerības. Skaidrība, kvalitāte, profesionalitāte – viss augstākajā līmenī!

Kārlis Liepiņš

Pasūtīju pie jums fotosesiju saviem jaunajiem produktiem. Darbs tika izpildīts ātri, fotogrāfijas izskatās tiešām forši. Lieliskas cenas un kvalitāte!

Edgars Zariņš

Paldies jūsu komandai par izcilu darbu! Fotogrāfijas sanāca tieši tādas, kā es biju iedomājusies. Īpaši priecēja uzmanība pret sīkumiem un detaļām.

Inese Kalniņa

Vērsos pie jums pēc draugu ieteikuma, un neesmu vīlies! Manu preču fotogrāfijas mājaslapā izskatās vienkārši lieliski. Liels paldies!

Māris Jansons

Piesakies “Priekšmetu fotografēšanai“ jau tagad!

Neļaujiet savam produktam palikt nepamanītam! Pieteikties “Priekšmetu fotografēšanai” ir vienkārši – aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai apspriestu visus detaļas.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)

  Jautājumi un atbildes par “Priekšmetu fotografēšanu”

  Vai Jums ir jautājumi par “Priekšmetu fotografēšanu”? Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas palīdzēs Jums labāk izprast, kā mēs varam palīdzēt Jūsu produktam izcelties.

  Kādas pamattehnikas Jūsu speciālisti izmanto priekšmetu fotografēšanā?
  Mūsu fotogrāfi izmanto dažādas tehnikas, lai pareizi uzsvērtu svarīgas detaļas un radītu telpiskuma efektu. Viņi pielieto dažādus kadrējumus, kompozīciju un apgaismojumu, lai objektu parādītu vislabākajā veidā.
  Kur var tikt publicētas fotogrāfijas, kas uzņemtas priekšmetu fotosesijas ietvaros?
  Iegūtās fotogrāfijas lieliski piemērotas publicēšanai Jūsu uzņēmuma mājaslapā, katalogos, tiešsaistes veikalos, sociālajos tīklos un citur.
  Vai es varu izteikt savas vēlmes attiecībā uz priekšmetu fotosesiju?
  Protams! Mūsu fotogrāfi ņem vērā klientu vēlmes un ir gatavi konsultēties par to, kā vislabāk prezentēt Jūsu produktu.
  Cik ilgi ilgst objektu fotosesijas process?
  Fotosesijas ilgums atkarīgs no objekta sarežģītības, apjoma un Jūsu prasībām. Mēs cenšamies strādāt pēc iespējas efektīvāk, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātu.
  Kāda ir Jūsu studijas atšķirība no citām, runājot par objektu fotografēšanu?
  Mūsu pieeja objektu fotografēšanā apvieno mūsu fotogrāfu profesionālo pieredzi, modernu aprīkojumu izmantošanu un individuālu attieksmi pret katru klientu.
  Kādas priekšrocības sniedz profesionāla priekšmetu/produktu fotosesija manam biznesam?
  Profesionālas fotogrāfijas padarīs produktu pievilcīgāku patērētājiem. Tas var būt izšķirošs faktors veiksmīgā reklāmas kampaņā.
  Vai pēc fotosesijas Jūs veicat digitālo attēlu apstrādi?
  Jā, mēs veicam pēcapstrādi, lai sasniegtu labāko iespējamo rezultātu, uzlabojot detaļas, spilgtumu un kontrastu.
  Vai es varu pie Jums īrēt aprīkojumu priekšmetu fotosesijai, ja gribu fotografēt pats?
  Protams! Fotostudijas.lv Jūs varat īrēt foto tehniku un aksesuārus savām vajadzībām.
  Kā es varu pieteikties priekšmetu fotosesijai Jūsu studijā?
  Vienkārši aizpildiet anketu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Ko darīt, ja neesmu pārliecināts, kāda veida fotosesija man ir nepieciešama?
  Neuztraucieties! Mūsu pieredzējušie fotogrāfi palīdzēs Jums izlemt un piedāvās labāko variantu, ņemot vērā Jūsu vajadzības un vēlmes.