Mūsdienās ir svarīgi tas, kā tiek parādīti dažādi objekti, no kādiem rakursiem tie tiek fotografēti, cik skaidri saskatāmas ir to detaļas un tekstūra. Profesionāli fotogrāfi nostādīs priekšmetu tā, lai detaļas tiktu īpaši akcentētas, atšķirot to no citiem līdzīgiem konkurentu izstrādājumiem. Priekšmetu fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotogrāfijās tiktu attēlots priekšmets visā tā krāšņumā.

Priekšmetu fotografēšana prasa īpašas zināšanas no fotogrāfa – prasmi radīt telpisku objekta iespaidu, veidot pareizo perspektīvu un kompozīciju. Darba vai reklāmas vajadzībām jebkuru priekšmetu ir iespējams novietot tā, lai tas no dažādiem leņķiem atklātu katru detaļu līdz sīkākajai niansei, vai paradītu objektu veidā, kā tas līdz šim netika uzlūkots. To visu iespējams notvert profesionālā studijas fotosesijā, kur kvalitatīvs studijas tehniskais nodrošinājums palīdzēs fotogrāfam iemūžināt priekšmetu labākajā gaismā. Tāpat piedāvājam doties izbraukuma priekšmetu fotosesijās, nodrošinoties ar nepieciešamo foto aprīkojumu.

Priekšmetu fotografēšana reklāmas vajadzībām

Priekšmetu fotografēšana ir nozīmīga reklāmas vajadzībām, kad nepieciešams produktā izcelt tā priekšrocības. Konstrukcijām un priekšmeta unikāliem elementiem ir nepieciešams pievērst īpašu uzmanību, lai attēlotu priekšmetu no labākās puses – pareizā veidā pasniegts priekšmets ievērojami atšķirsies no konkurentu darba. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet ievietot kompānijas mājaslapās, dažādos katalogos, kā arī interneta veikalos.

Ir svarīgi izvēlēties pareizo rakursu un aprīkojumu, kas palīdzēs nodrošināt attēla asumu un objekta iekļaušanos kadrā. Mūsu priekšmetu fotogrāfs izveidos tādu attēla kompozīciju, kur priekšmetu būs iespējams gandrīz vai sajust plaukstā, radot iespaidu, ka jūsu pirkstu gali patiešām slīd pāri tā virsmai, sajūtot objekta tekstūru un materiālu, no kā tas ir veidots. Profesionāli un ātri Jūs iegūsiet izvēlētā priekšmeta vizuālizāciju fotogrāfiju formā, kas spēs līdz sīkākajai detaļai atklāt priekšmeta fiziskās īpašības. Atklāj lietas jaunā gaismā!

Priekšmetu fotografēšanas izmaksas

Priekšmetu fotografēšanas izmaksas ir atkarīgas no to daudzuma, fotosesijas vietas, priekšmetu un fona īpašībām, fotogrāfiju apstrādes, kā arī citiem faktoriem. Caurspīdīgu un atstarojošu priekšmetu fotografēšana ir dārgāka.

Vairāk par 100 priekšmetiem –  4.00 EUR/gab.
No 51 līdz 100 priekšmetiem –  5.00 EUR/gab.
No 11 līdz 50 priekšmetiem –  6.00 EUR/gab.
No 1 līdz 10 priekšmetiem –  7.00 EUR/gab.
Priekšmetu kompozīcijas foto no 15 EUR/gab.

Priekšmetu kompozīcijas veidošana un fotografēšana

Priekšmetu skaits Cena
1 75 – 100‎€
2 – 5 200‎€
6 – 10 250‎€
11 – 20 450‎€

Priekšmetu kompozīcijas veidošanā un fotografēšanā ietilpst

 • Fotosesijas organizēšana
 • Kompozīcijas veidošana
 • Materiālu un dekoru sagāde
 • Fotosesija
 • Bilžu pamatapstrāde

*Materiāli nav iekļauti cenā

Ekonomiskā priekšmetu kompozīcijas veidošana un fotografēšana

Klienta organizēta fotosesija studijā (klients sagādā aksesuārus, dekorus u.c. nepieciešamo, kā arī pats veido kompozīcijas) – 60€/1h (ieskaitot gaismas uzstādīšanu)

Klienta organizētā fotosesijā ietilpst

 • Studijas īre
 • Visa nepieciešamā tehnika un priekšmetu galds
 • Fotosesija
 • Bilžu pamatapstrāde (kadrēšana, krāsu un gaismas korekcija)

Minimālā cena priekšmetu fotosesijai – 60 EUR.

Vairāk par cenām>>>

Fotosesijas dāvanu kartes

Dāviniet neaizmirstamus mirkļus ar fotosesijas dāvanu karti! Tas nav vienkārši dāvana, tas ir ceļš uz spilgtu emociju un mūžīgu atmiņu pasauli. Izvēlieties tagad un sniedziet saviem mīļajiem iespēju iemūžināt laimīgākos dzīves brīžus profesionālās fotogrāfijās.

Izvēlieties dāvanu karti >>>

Pieteikties  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)