Saglabājiet 1. septembra atmiņas mūžīgi

1. septembra fotosesija ir ideāla iespēja iemūžināt emocijas un satraukumu par skolas pirmo dienu. Profesionāli uzņemtas fotogrāfijas sniegs iespēju atkārtoti izdzīvot šo dienu un saglabāt to kā neaizmirstamu atmiņu ģimenes albumā.

Kas padara mūsu 1. septembra fotosesiju īpašu?

Katru gadu 1. septembris ir diena, kas pilna ar satraukumu, prieku un jauniem izaicinājumiem. Mūsu profesionālā 1. septembra fotosesija palīdz šīs brīža emocijas pārvērst taustāmās atmiņās. Mēs piedāvājam ne tikai teicamu attēlu kvalitāti, bet arī radošu pieeju, kas ļauj katru emociju un svarīgāko mirkli iemūžināt ar māksliniecisku piesitienu. Mūsu pieredze un individuāla pieeja katram klientam garantē, ka Jūsu skolas gaitu sākums tiks atspoguļots oriģinālā un sirsnīgā veidā.

Aizraujoša fotosesija

Pirmā septembra aizraujoša fotosesija var notikt gan studijā, gan arī izbraukumā. Mūsu fotogrāfi ne tikai uzdāvinās Jums pozitīvās emocijas, bet arī padarīs fotogrāfijas kvalitatīvas un atšķirīgākas no pārējām bildēm, kas glabājas Jūsu fotoalbumā. Protams, procesā palīdzēs arī kvalitatīvs aprīkojums un tematiskās dekorācijas. 1.septembra skolnieka fotosesija ir lielisks veids, kā paturēt atmiņā vienu no skaistākiem skolas brīžiem.

Dažus fotogrāfiju paraugus var apskatīt zemāk norādītajās sadaļās:

Bērnu fotosesija>>>
Ģimenes fotosesija>>>

Kāpēc izvēlēties mūsu “1.septembra fotosesiju”?

PROFESIONĀLI
FOTOGRĀFI

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi iemūžinās Jūsu īpašo dienu ar meistarību un radošu pieeju.

ĪPAŠAS
DEKORĀCIJAS

Atbilstošas tematiskās dekorācijas un radoša studijas vide radīs brīnišķīgu fona ainu Jūsu fotosesijai.

KVALITATĪVA UN ĀTRA
FOTO APSTRĀDE

Mēs garantējam ātru foto apstrādi, saglabājot augstu attēlu kvalitāti un krāsu autentiskumu.

“1.septembra fotosesija”: Cenas un piedāvājumi

1. septembra  fotosesijas cena

 • bez dekorācijām 60 EUR – 30 min,
 • bez dekorācijām 90 EUR – 60 min,
 • ar dekorācijām 90 EUR – 30 min,
 • ar dekorācijām 150 EUR – 60 min,
 • izbraukuma fotosesija 150 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 90 EUR.

Mēs garantējam lielisku gala rezultātu!

Vairāk par cenām>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc skolnieka fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Dāvana 1.septembrī

1.septembra skolnieka fotosesija ir oriģināla dāvana kā bērnam, tā arī vecākiem. Tāpat Jūs varat iepriecināt tālus radiniekus, kas vēlas piedalīties šajos svētkos, jo fotogrāfijas tiek saņemtas elektroniskā veidā un tās ir viegli pārsūtīt. Dāvanu karte ir unikāla dāvana 1.septembrī – Jūs varat uzdāvināt to klātienē vai nosūtīt elektroniski. Tāda dāvana 1.septembrī patiks Jūsu bērnam un paliks atmiņā uz visu mūžu.

Kā sagatavoties “1.septembra fotosesijai”?

Pirmā skolas diena ir viens no to brīžiem, kas pelnījis tikt iemūžināts, un gatavošanās 1.septembra fotosesijai ir process, kam jāpieiet ar atbildību un rūpību. Mēs sniegsim dažus ieteikumus, lai Jūsu “1.septembra fotosesija” būtu pilnīga un Jūs varētu baudīt patīkamo pieredzi bez liekām raizēm.

 • Izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot.
 • Droši ņemiet līdzi skolas formu vai pat vairākus apģērbus, ko pārģērbt, lai atdzīvinātu kadrus, kā arī skolas priekšmetus: somu, grāmatas, rakstampiederumus, lineālu, ābolu un citus, kas Jums asociējas ar pirmo septembri.
 • Iesakam izvairīties no košiem un raibiem apģērbiem.
 • Lūgums paņemt līdzi arī maiņas apavus, it īpaši ziemas un lietainā laikā.
 • Nepieciešams pozitīvi noskaņoties procesam, lai arī pēc fotosesijas, skatoties uz bildēm, būtu jūtams prieks.
 • Iesakam atpūsties pirms fotosesijas, lai fotogrāfijas izdotos enerģījas un dzīvesprieka pilnas, bez noguruma pazīmēm.
 • Ja tētis nevēlas piedalīties fotosesijā, neuzspiediet, bet palūdziet, lai viņš palīdz fotosesijas procesā un nofotografējas vismaz uz pāris kopīgām bildēm.
 • Paņemiet līdzi arī tās lietas, kas Jūs raksturo vai ir cieši saistītas ar Jūsu hobijiem (grāmatas, bumbu, austiņas, ādamadatas, fotoaparātu u.c.).

Mūsu “1.septembra fotosesijas” klientu atsauksmes

Lasiet, ko citi saka par mūsu “1.septembra fotosesijas” pieredzi. Mūsu klientu atsauksmes ir apliecinājums mūsu aizrautībai un veltījumam, lai ikviena ģimene varētu baudīt šo skaisto mirkli.

1. septembrī pasūtījām fotosesiju mūsu pirmklasniekam. Rezultāts pārspēja visas cerības! Paldies jums par burvīgajiem mirkļiem, kas iemūžināti fotoattēlos.

Līga

Fotogrāfs no Fotostudijas.lv prot strādāt ar bērniem! Mans mazais bija sajūsmā par fotosesiju. Iesaku!

Maksims

Izdevās ļoti profesionālas fotogrāfijas! Studija atrodas Rīgas centrā, kas ir ļoti ērti. Noteikti atgriezīsimies!

Aīna

Veicām fotosesiju dabā 1. septembra svētkos. Fotogrāfijas sanāca dabiskas un dzīvīgas. Liels paldies jums!

Elvīra

Vietnē Fotostudijas.lv pasūtījām dāvanu karti mūsu brāļameitai. Šī dāvana kļuvusi par vienu no atmiņā paliekošākajām! Paldies par ideju!

Jānis

Esam ļoti apmierināti ar studijas darbu. Mūsu fotogrāfijas izskatās tik profesionāli, ka gribas tās rādīt visiem radiniekiem. Īpašs paldies par ātro fotoattēlu elektroniskā formāta piegādi!

Daina

Izcilas fotogrāfijas! Mēs pat nevarējām iedomāties, ka mūsu bērns skolas formā var izskatīties tik skaisti. Paldies jums!

Laura

Pateicoties jūsu fotoattēliem, šādi mirkļi paliek mūžīgi. Fotosesija 1. septembrim ir brīnišķīga tradīcija, kuru mēs turpmāk atkārtosim katru gadu!

Edgars

Vērsos šajā studijā pēc draudzenes ieteikuma. Ne minūti neesmu nožēlojusi! Lieliskas fotogrāfijas un draudzīgs kolektīvs. Iesaku visiem!

Inga

Katru reizi, skatoties uz šīm fotogrāfijām, atceros pirmā skolas dienas sajūtas. Paldies jums par iespēju saglabāt šos brīžus uz daudziem gadiem.

Kristaps

Pieteikties “1.septembra fotosesijai” tieši tagad!

Nepalaidiet garām iespēju iemūžināt šo svarīgo dienu savas ģimenes dzīvē. Aizpildiet zemāk esošo formu, lai pieteiktos “1.septembra fotosesijai” vai uzdotu jautājumus, un mēs ar Jums sazināsimies.  Zvaniet mums +371 270-22-203 vai aizpildiet šo formu:


  Failu lejupielāde (kopējais failu lielums maksimums 10Mb)

  Jautājumi un atbildes par “1.septembra fotosesiju”

  Vai Jums ir jautājumi par “1.septembra fotosesiju”? Apskatiet biežāk uzdotos jautājumus un atbildes, lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu:

  Vai ir iespējams organizēt fotosesiju 1. septembrī ne tikai studijā, bet arī dabā?
  Jā, protams! Mūsu fotogrāfi ir gatavi veikt fotosesiju gan studijā, gan dabā Rīgā vai tās apkārtnē.
  Cik ilgi notiek fotosesija?
  Vidēji fotosesija ilgst aptuveni 30 minūtes līdz pat 2 stundām vai ilgāk. Viss atkarīgs no klienta konkrētajām vēlmēm un prasībām.
  Vai ir iespējams izmantot tematiskās dekorācijas 1. septembra fotosesijai?
  Protams! Mūsu fotostudijā ir pieejamas dažādas tematiskas dekorācijas, kas ideāli piemērotas fotosesijai 1. septembra noskaņās.
  Vai es varu apskatīt fotogrāfa portfolio pirms pasūtījuma?
  Jā, mūsu mājaslapas sadaļās “Bērnu fotosesija” un “Ģimenes fotosesija” jūs varat iepazīties ar mūsu fotogrāfu darbiem.
  Kas iekļauts 1. septembra fotosesijas cenā?
  Cenā iekļauts fotogrāfa darbs, aprīkojuma un dekorāciju izmantošana, kā arī bilžu pēcapstrāde. Papildus pakalpojumi, piemēram, foto retušēšana, foto izdrukāšana, fotoalbumu izgatavošana, tiek apspriesti atsevišķi.
  Vai ir iespējams iegādāties dāvanu karti uz 1. septembra fotosesiju?
  Jā, mēs piedāvājam dāvanu kartes uz fotosesiju, lai svinētu 1. septembri. Tas ir lielisks veids, kā iepriecināt tuviniekus!
  Cik ātri es saņemšu fotogrāfijas pēc fotosesijas?
  Parasti gatavās fotogrāfijas tiek nodotas klientam elektroniskā veidā 1-2 nedēļu laikā pēc fotosesijas.
  Vai es varu iesaistīties fotogrāfiju apstrādes procesā vai izteikt savas idejas?
  Protams! Mēs vienmēr esam atvērti klienta vēlmēm. Ja jums ir konkrētas idejas vai apstrādes stils, kuru vēlētos redzēt, noteikti apspriediet to ar fotogrāfu vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotostudijas.lv.
  Vai ir iespējams pasūtīt papildus apstrādi vai retušēšanu fotogrāfijām?
  Jā, mēs piedāvājam fotogrāfiju apstrādes un retušēšanas pakalpojumus. Detaļas un cenas tiek apspriestas individuāli.
  Kāda ir apmaksas kārtība par fotosesiju?
  Apmaksa tiek veikta pēc fotosesijas pabeigšanas. Jūs varat samaksāt skaidrā naudā vai ar bankas karti tieši mūsu studijā, vai ar pārskaitījumu, iepriekš vienojoties.