Fotosesija vienmēr ir profesionāla fotografēšana, kuras rezultātā var iegūt augstas kvalitātes kadrus. Daudziem fotostudija asociējas ar ierastajiem foto žanriem: glamūrs, mode, klasika. Taču mūsu fotostudijā varat rīkot daudz radošākas un interesantākas fotosesijas, piemēram:

  • “Slapjā” fotosesija

Ideju par “slapjo” fotosesiju var īstenot studijā, bet tikai tad, ja, protams, telpā ir viss nepieciešamais. Tajā pašā laikā nemaz nav nepieciešams, lai jūsu rīcībā būtu ierīce lietus imitēšanai. Ūdens šļakatas var simulēt bez tās, tādējādi iegūstot iespaidīgus kadrus.

  • Melnbaltās fotogrāfijas

Protams, jebkuru attēlu kopumā var pārvērst melnbaltā. Bet tieši fotografējot studijā var sasniegt labāko rezultātu. Tātad fotogrāfs sākotnēji iestatīs nepieciešamo apgaismojumu vai pat uzreiz pilnībā pāries uz melnbalto fotogrāfiju. Zinot, kādam jābūt rezultātam, to noteikti var padarīt vēl labāku.

  • Fotosesija kustībā

Studijā fotogrāfs var ieteikt uzņemt fotosesiju kustībā, kas ir ļoti laba ideja. Galu galā, pateicoties atbilstošām pozām, jūs varat piešķirt fotogrāfijām dinamiku, tās manāmi atdzīvinot. Šāda fotosesija ir piemērota tiem, kas mīl dejot un zina, kā kustēties gludi un skaisti.

  • Idejas fotosesijai studijā: cosplay (pārvēršanās par jūsu iecienītāko varoni)

Diezgan oriģināls sižets studijas fotosesijai ir ideja iemiesot multfilmu, filmu, spēļu, grāmatu vai komiksu varoņus. Ja jums ir mīļākais varonis, kāpēc gan nemēģināt nospēlēt viņu lomu kadrā? Lai īstenotu fotosesijas ideju, jācenšas atrast pēc iespējas vairāk dekorāciju.

  • Ķermeņa māksla (zīmējumi uz ķermeņa un sejas)

Ķermeņu māksla fotosesija ir labākais veids, kā izpausties. Mākslinieks vai jūs pats varat gleznot sevi ar krāsām. Tas var būt zīmējums vai haotiski triepieni, kas izskatīsies estētiski patīkami un skaisti. Fotogrāfs izvēlēsies jums labākās pozas, lai kadri būtu pēc iespējas skaistāki un atmosfēriskāki.

  • Fotosesija ar motociklu

Ja esi drosmīgs un ekstremāls cilvēks, tad fotosesija ar motociklu ir tev piemērotākais  variants. Fotogrāfs iemūžinās motocikla detaļas, uzņems neparastas fotogrāfijas ar jums un ekstrēmo transportu.

  • Fotosesija sporta zālē

Ja esat sportisks cilvēks, kurš aizraujas ar vingrojumiem, tad sporta zālē varat noorganizēt radošu fotosesiju. Jūs veiksiet savu ierasto treniņu, un fotogrāfs iemūžinās labākos kadrus no pareizā leņķa.

  • Fotosesija ar dūmu bumbām

Ar dūmu bumbām tiek iegūtas nereāli skaistas un unikālas fotogrāfijas. Dūmi apņem tevi un šķiet, ka esi mākonī. Fotosesiju ar dūmu bumbām var noorganizēt mežā, jūrā vai citā vietā.

Ja vēlies neparastu, nestandarta un profesionālu fotosesiju, tad Fotostudijas.lv tev palīdzēs šajā jautājumā. Pie mums var īrēt 2 studijas, var arī iznomāt aprīkojumu, ar kuru uzņemt lieliskus kadrus ilgām atmiņām.