fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Pirmās dzimšanas dienas fotosesija

Kad bērnam tuvojas pirmā dzimšanas diena, visiem ir jautājums – ko uzdāvināt? Bez šaubām, pirmās dzimšanas dienas fotosesija ir lieliska dāvana pirmajā dzimšanas dienā, gan vecākiem, gan bērnam, jo tāda diena ir tikai vienu reizi mūžā, bet fotogrāfijas iemūžinās šo notikumu un paturēs to Jūsu atmiņās.

Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas norise

Mūsu fotostudija organizē īpašu fotosesiju, kuras laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas pirmās dzimšanas dienas noskaņās ar īpašām dekorācijām vai bez tām.
Pirmais gads cilvēka dzīvē ir tas periods, kad visu gribas zināt, uztvert, saprast, un bērnu fotogrāfs palīdzēs iemūžināt šos brīžus.
Pirmās dzimšanas fotosesija ir iespējama gan studijā, gan arī izbraukumā, un tas nav atkarīgs no laikapstākļiem, jo bērni izskatās mīļi gan pieneņu pļavā, gan kamanās. 
 
Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas laikā ir iespēja fotografēt gan bērnu atsevišķi, gan arī visu ģimeni, līdz ar to Jūs iegūsiet ne tikai individuālās bērna fotogrāfijas, bet arī tādas, kurās ir visi ģimenes locekļi. 
Studijas telpas ir gaišas, mājīgas, siltas un ar radošu atmosfēru, tāpēc tajās bērns jutīsies lieliski. Fotostudijā ir pieejamas dažādas dekorācijas un foni, kas padara šo pirmās dzimšanas dienas fotosesiju vēl spilgtāku un īpašāku. Protams, fotostudijā ir arī profesionālā tehnika un apgaismojums, kas palīdz izveidot lieliskas kvalitātes fotogrāfijas.

Dāvana pirmajā dzimšanas dienā

Tāda veida fotogrāfijas būs lieliska dāvana pirmajā dzimšanas dienā jubilāram – to novērtēs gan bērna vecāki, gan arī vecvecāki, kas vēlas biežāk redzēt savu mazbērnu. Pie mums ir pieejama arī dāvanu karte, kas ir lieliska un kompakta dāvana pirmajā dzimšanas dienā – Jūs varat uzdāvināt to klātienē vai nosūtīt elektroniski.

Gatavošanās pirmās dzimšanas dienas fotosesijai

Gatavošanās pirmās dzimšanas dienas fotosesijai ir svarīgs process, kam jāpieiet ar atbildību un rūpību. Mēs sniegsim dažus ieteikumus, lai šo procesu atvieglotu. 
 • Izrunājiet ar fotogrāfu tās idejas, ko Jūs noteikti gribētu īstenot.
 • Droši ņemiet līdzi vairākus apģērbu komplektus, lai atdzīvinātu kadrus. 
 • Iesakām izvairīties no košiem un raibiem apģērbiem.
 • Lūgums paņemt līdzi arī maiņas apavus. Ziemā un lietainā laikā maiņas apavi ir obligāti!
 • Pozitīvi noskaņojaties procesam. 
 • Vēlams, lai bērns būtu izgulējies un paēdis pirms fotosesijas, lai fotosesijas procesā viņš justos pēc iespējas labāk.
 • Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz procesā, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.  
 • Paņemiet līdzi tās lietas, kas bērnam ir loti mīļas, kā arī ēdienu, padzerties un autiņus, lai pēc nepieciešamības varētu uztaisīt pārtraukumu.

Pirmās dzimšanas dienas fotosesijas cena

 • bez dekorācijām 30 EUR – 30 min
 • bez dekorācijām 50 EUR – 60 min
 • ar dekorācijām 60 EUR – 30 min
 • ar dekorācijām 100 EUR – 60 min
 • Izbraukuma fotosesija no 80 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 50 EUR
Vairāk par cenām>>> 
Bērnu fotosesijas piemēri>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija ~ 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.
 
Piesakies jau tagad!
+371 270-22-203
Epasts: info@fotostudijas.lv
 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips