Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Fotostudijas aprīkojums

SoftboksiSoftboksi jeb mīkstās gaismas kastes ļauj mīkstināt krītošo gaismu no zibspuldzes vai pastāvīgās gaismas, tādā veidā izvairoties no asām ēnām.

Izmēri:
 
60 x 80 cm 1 gab.
80 x 100 cm 1 gab.
100 x 100 cm 1 gab.
 
Softboksu veidi:
 

Stripboksi

Stripboksi ir izteikti gara taisnstūra formas softboksi, kas ir piemēroti īpaši pievilcīgai matu vai cilvēka izgaismošanai visā augumā. Šādas formas softboksi rada garenu atspīdumu modeļa acīs.
Izmēri:
160 x 33 cm, pieejams: 2 gab.
140x35 cm, pieejams: 2 gab.


 

OktabokssOktabokss - astoņstūrains softbokss, kas rada apgaismojumu maksimāli līdzīgu dabīgajam, piemēram, saules gaismai vai dienas gaismai.

Izmērs: 100 cm 1 gab.

 

Foto lietussargiFoto lietussargi - ļauj dažādos veidos izkliedēt un atstarot zibspuldzes vai patstāvīgās gaismas studijā, tādā veidā iegūstot apgaismojumu, kas ir atbilstošs tieši Tavām vēlmēm.

Izmēri:

50 cm 1 gab.
70 cm 1 gab.

 

TubusTubus (no angļu val. spot – plankums) – konusveida uzgalis, kas ierobežo gaismas plūsmu. Ideāli piemērots gaismas plankuma radīšanai uz fona vai modeļa matu sakārtojuma apgaismošanai.

 


 

ŠūnasŠūnas - uzgalis ar kura palīdzību ir iespējams iegūt šauru, asu, bet maigu gaismu, pateicoties paralēliem (vai ļoti tuvu paralēliem) stariem.

Pieejams: 2 gab. (komplektā ar tubusu)
 

Fona atstarotajsWalimex pro fona atstarotājs (uzgalis) – atstarotājs ar klipšiem. Īpaši piemērots portreta un pases fotogrāfijām. Atstarotājam ir klipši, kas ļauj piestiprināt krāsainos filtrus. Atstarotāja baltās krāsas iekšpuse rada vienmērīgu, mīkstu fona gaismu.
 
Pieejams: 1 gab.
 


 

AtstarotājiAtstarotājus izmanto kā spoguli, atspulgu no gaismas avota. Gaismas atstarošana ir populārs paņēmiens fotogrāfijā. Tas ļauj izmantot mazāk gaismas avotu, bet panākt lielisku rezultātu ar maigu atstaroto gaismu. Pārsvarā izmanto, fotografējot portretus. 5 vienā atstarotājiem ir 5 dažādas virsmas. Zelta un sudraba virsmas paredzētas gaismas atstarošanai, balta - piegaismošanai, melna - gaismas boķēšanai un puscauspīdīga - gaismas mīkstināšanai un mākslīgas ēnas radīšanai.

Izmērs: 100 cm 1 gab. (5 vienā)

 

Reflektors 15 cmReflektors - lai iegūtu asu, kvalitatīvu zīmējošo gaismu, studijas zibspuldzei var izmantot standarta reflektoru.

Izmērs: 15 cm (diametrs) 2 gab.

 

 

 

reflektorsWalimex pro XL Tele reflektors - ļoti augsta gaismas izdeve – veido vienmērīgu pāreju uz gaismas staru. Īpaši labi piemērots produktu un modes fotogrāfijām vai fotogrāfēšanai no liela attāluma.

Izmērs: 18 cm (diametrs) 1 gab.


 

 

Beauty dish„Beauty dish” - gaismas reflektoru paveids ar paraboliska tipa atstarotāju, kurš veido virzītu gaismu. Gaisma no “Beauty dish” ir maigāka kā zibspuldzes radīta gaisma, bet stiprāka nekā gaisma no softboksa, tādējādi attēlam piešķirot maigu, bet kontrastainu izskatu, kurš rada ļoti dramatisku efektu.

Izmēri:

45 cm (bez deflektora) 1 gab.
50 cm 1 gab.


 

TrigerisZibspuldžu palaidējs/sinhronizators – lai strādātu ar gaismām un zibspuldzēm no attāluma bez liekiem vadiem, noderīgi ir radio palaidēji, kas spēj reizē darbināt vairākas gaismas iekārtas dažādos attālumos.

Pieejams:

radiosinhronizators 4 gab.
infrasarkanais trigeris 4 gab.


 

Karstās pēdas adapterisPixel karstās pēdas adapteris Sony kamerai - karstās pēdas adapteris ļauj kamerai pievienot PC kabeli, ar kura palīdzību var darbināt studijas zibspuldzi.

Pieejams: 1 gab.

 

MonobloksMonobloks Bowens 500 – pats izplatītākais studijas apgaismošanas veids, konstrukcija ar lampu un bajonete uzgaļu stiprināšanai.

Pieejams: 10 gab.

 
 

cikloramaBalta stūra ciklorama –  “Infinity wall”,”Cyclorama wall” jeb “Bezgalības siena” – stūris, ar noapaļotām malām, no cieša materiāla, kas rada telpu un izkliedē gaismu tādējādi horizonts saplūst ar vertikāli un veidojas bezgalīgā fona ilūzija.

Izmēri:


augstums 3.10 m
platums 4.50 m
garums 3.8 m

 statīviStatīvi Bowens – monobloka (lampu) stiprināšanai.

Pieejams: 10 gab.

 

 
fona gaismas statīvsStatīvs fona gaismai, uz riteņiem

Pieejams: 1 gab.

 

 
gaismu statīvsGaismu statītvs "statīvs-dzērve" - statīvs ar papildu šķērsli gaismas avota novietošanai virs galvas un citās pozīcijās. Stabils statīvs, kas aprīkots ar riteņiem un regulējamo pārliku. Noderīgs portretu un priekšmetu foto. Stiprinājumi izstrādāti, lai pārlikas regulēšana būtu ērta un vienkārša. Statīvs aprīkots ar trim augstas kvalitātes riteņiem, kurus var nostiprināt ar bremzēm. Statīvu var izmantot arī kā vertikālo gaismas turētāju. Maksimālā slodze 5 kg. Komplektā ietilpst arī atsvars.

Pieejams: 1 gab.


fonu statīvsFonu statīvi - fotogrāfijā un filmēšanā bieži vien izmanto dažādu krāsu un materiālu fonus. Lai tos uzstādītu, var lietot speciālus statīvus atkarībā no fona augstuma un platuma. 
pakaramaisLielais grīdas pakaramais + apģērbu pakaramie

Pieejams: 9 gab.

 
klepesKlapes ar šūnu un krāsu filtirem - klapes virza un norobežo gaismu. Iespējams kontrolēt gaismas virzienu, novācot nevēlamo gaismu vai virzot vēlamo. Šūna rada modelējošu gaismu, krāsu filtri paredzēti dažādu krāsu efektu radīšanai. 

ventilatorsVentilatori (diametrs 40cm)

Pieejams: 3 gab. 
videogaismasVideo gaismas

Pieejams: 5 gab.

  


statīvs fotoaparātamStatīvi fotoaparātiem

Pieejams:

Velbon EX-360 1 gab.
Sirui T-005KX 1 gab.
 
priekšmetu foto galdsLinkstar priekšmetu foto galds B-1020 - profesionāls priekšmetu foto galds nodrošina produktu fotografēšanu bez ēnām. Uz priekšmetu galda Jūs varat iegūt produktu foto atbilstoši reklāmas vai interneta kataloga vajadzībām, piemēram, stiklu, sintētiku, dārglietas, pulksteņus, keramikas un elektronikas izstrādājumus. Priekšmetus uz šī foto galda var izsgaismot ar studijas gaismām. Ieteicams izmantot softboksus vai lietussargus, lai koncetrētu un izkliedētu zibspuldzes gaismu, kas apgaismo priekšmetu. Galda aizmuguri var regulēt, tādējādi Jums ir iespēja izvēlēties lenķi robežās no 90 līdz 180 grādiem.

Izmērs: 100 x 200cm, kopējais augstums 165 cm, svars 15.5 kg 1 gab.


 

alphashot360ALPHASHOT 360 – viss vienā, kompakta portatīvā foto studija, kas nodrošina iespēju izveidot profesionālas 360 grādu fotogrāfijas produktiem, kuru izmēri nepārsniedz 30x30x25 cm un 3 kg svaru.

Pieejams: 1 gab.

 

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips