Nav noslēpums, ka augsta līmeņa fotografēšanai izskati ir viena no galvenajām lomām. Šodien mēs apspriedīsim unikālus izskatus, lietas, rotaslietas, kas lieliski izskatīsies jebkurā fotosesijā.

1) 1) Fotosesijā balts krekls izskatās lieliski. To var lietot gan valkājot tikai virs apakšveļas, gan ar džinsiem, gan ar svārkiem, gan bez apakšveļas.

2) Trencis. Šī ir moderna prece! Turklāt tas ir piemērots gan ielu, gan studijas fotografēšanai. Paņemiet brīvu stilu, lai varētu spēlēties ar griezumu, pievelciet jostu, uzrotiet piedurknes.

3) Ādas jaka. Manuprāt, tas pat nav jāpaskaidro. Šis ir daudzu iecienīts apģērba gabals, un fotoattēlā tas izskatās eleganti. To var kombinēt ar džinsiem, biksēm, svārkiem, romantisku kleitu.

4) Bodijs. Pamatkrāsas ir melna, balta un bēša. Atkal var valkāt kā tīri vienu bodiju, vai kombinēt ar citiem apģērbiem – biksēm, šortiem utt. Īpaši labi izskatās minimālistiskā fotografēšanā.

5) Svīteris ar augsto apkakli. Ja vēlaties paslēpt figūras trūkumus – tas ir tas, kas jums nepieciešams. Uzvelkam sviteri ar auksto apkakli un dodamies uz fotografēšanu uz melna fona. Ja ar figūru viss ir kārtībā, jo stilīgāk tā izskatīsies jebkurā fotografēšana.

6) Apjomīga žakete. Daudzu iecienīts apģērba gabals. Ir arī daudz dažādu pielietojumu un kombināciju ar citiem apģērbiem.

7) Apakšveļas kleita. To var kombinēt ar apjomīgu džemperi vai jaciņu, iespējams ar apjomīgu jaku, vai vienkārši kleitu – fotogrāfijā tomēr izskatīsies dārgi un stilīgi.

8) Bikšu kostīms. Galvenais nosacījums, izvēloties uzvalku, ir faktiskais piegriezums. Piemērots arī fotografēšanai gan studijā, gan uz vietas.

9) Apjomīgi džemperis. Kombinējam ar jostām, satīna svārkiem un kleitām.

10) T-krekls bez piedurknēm. Vienkāršs, stilīgs un minimālistisks. Jebkurai fotografēšanai varat izdomāt, kā to izmantot. Protams, neaizmirsti par aksesuāriem – cepurēm, šallēm, šallēm, brillēm, cimdiem, auskariem – tas noteikti papildinās tavu izskatu un radīs fotosesijai piemērotu noskaņu.

11) Korsete. Seksīga un ekstravaganta. Korsete lieliski nosegs jebkādus nelīdzenumus, strijas, skrāpējumus. Un arī uzsveriet krūtis, vidukli, figūru.

12) Aksesuārs uz galvas. Galvas aksesuārs var būt jebkads, piemēram: cepure, galvas saite, vainags, cepure, berete, šalle, parūka utt. Visi šie aksesuāri izcels izskatu un piešķirs lielisku akcentu.

13) Auskari. Auskari ir lielisks aksesuārs, kas uzsvērs tavu sievišķību un eleganci. Auskari jāizvēlas pēc izskata. Ja tas ir smalks izskats, tad derēs mazi, spīdīgi auskari. Ja šis attēls ir drosmīgs un izaicinošs, jums vajadzētu pievērst uzmanību gariem, apjomīgiem, spilgtiem auskariem.

Mūsu fotostudijā varat izvēlēties sev piemērotāko studiju. Vai arī varat izvēlēties fotosesiju, kuru vēlaties pārvērst par realitāti. Mūsu mājaslapā var atrast visu veidu fotosesijas.